Mamusie czerwcowe 2020 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-13, 19:51   #1
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826

Mamusie czerwcowe 2020


Witam

Nie znalazłam jeszcze czerwcowego wątku, więc postanowiłam sama zacząć.

Dzisiaj zobaczyłam dwie kreski.

Mam 34 lata i dorobek w postaci dwóch chłopców 8 i 6 lat.

Zapraszam do dołączenia i podzielenia się swoimi doświadczeniami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 20:58   #2
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Witaj, u mnie też dwie kreski na teście okres spóźnia się 11 dni. W środę wizyta u ginekologa i zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 21:30   #3
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

11 dni, to już sporo, pewnie będzie już słychać bicie serduszka

Ja w zasadzie niecałe dwa miesiące temu wyciągnęłam wkładkę i jakoś tak szybko poszło. Ze względu na to, że nigdy nie miałam @ jak w zegarku, to tak na oko liczyłam, że ok 7-10 powinnam dostać.
W pn robiłam kontrolnie test ale nic pokazał, wiec byłam pewna, że @ przyjdzie.
TŻ jednak mnie przekonywał, że na pewno jestem w ciąży, wiec wczoraj kupiłam kolejny test i dzisiaj z rana dwie kreski.

Czasem sobie myślę, że zwariowaliśmy z tym 3 cudem, bo ta dwójka już lekko odchowana i już Nam lżej, a tu znowu pieluchy, srajtuchy i inne dziecięce historie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 21:41   #4
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Czesc! Pozwole sobie dolaczyc!

Oficjalnego tp nie mam jeszcze,bd 24.10 zalozona karta ciazy wiec wszystko sie okaze. Wedlug OM Wychodzi 12.06.

Mam 26(jeszcze)lat. Dzieciatko 3-szybko zostalam mama.

Mam rocznikowo 9 latka i 8 latke.

Teraz udalo sie w 2cs.

Bylam juz na pierwszej wizycie,byl pecherzyk ciazowy we wlasciwym miejscu,ale jeszcze malenki mam nadzieje ze wszystko dobrze sie toczy,az we wtorek zrobie kolejna bete by miec pewnosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
11 dni, to już sporo, pewnie będzie już słychać bicie serduszka

Ja w zasadzie niecałe dwa miesiące temu wyciągnęłam wkładkę i jakoś tak szybko poszło. Ze względu na to, że nigdy nie miałam @ jak w zegarku, to tak na oko liczyłam, że ok 7-10 powinnam dostać.
W pn robiłam kontrolnie test ale nic pokazał, wiec byłam pewna, że @ przyjdzie.
TŻ jednak mnie przekonywał, że na pewno jestem w ciąży, wiec wczoraj kupiłam kolejny test i dzisiaj z rana dwie kreski.

Czasem sobie myślę, że zwariowaliśmy z tym 3 cudem, bo ta dwójka już lekko odchowana i już Nam lżej, a tu znowu pieluchy, srajtuchy i inne dziecięce historie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez sie zarzekalam,ze nie chcem wiecej. Ze bede mloda a dzieci duze. Ale los chcial,ze od kad cora pojawila sie na swicie zostalam z dziecmi bez ich ojca. A moj obecny Maz mimo ze wczesbiej nie chcial,poczul ze chcialby potomka... no i coz. Nie wiem jak dam rade z tym. Boje sie. Ale i ciesze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 21:42   #5
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja mam 28 lat i mieszane uczucia bo jestem aktualnie w trakcie urlopu macierzyńskiego córka ma prawie 8 miesięcy. Myśleliśmy o drugim dziecku ale nie aż tak szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 23:15   #6
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hej, codziennie sprawdzałam czy już jest wątek czerwcówek i się doczekałam

Ja akurat wczoraj byłam już na wizycie, jestem w 7tygodniu. serducho bije, termin na 5.06 ❤️ już wiem, że będę miała cc, bo pierwszy poród zakończył się cesarką i mam jakieś problemy z blizną od wewnątrz.

Mam 23 lata i 2letnią córkę
aguska96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 07:29   #7
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Czesc! Pozwole sobie dolaczyc!

Oficjalnego tp nie mam jeszcze,bd 24.10 zalozona karta ciazy wiec wszystko sie okaze. Wedlug OM Wychodzi 12.06.

Mam 26(jeszcze)lat. Dzieciatko 3-szybko zostalam mama.

Mam rocznikowo 9 latka i 8 latke.

Teraz udalo sie w 2cs.

Bylam juz na pierwszej wizycie,byl pecherzyk ciazowy we wlasciwym miejscu,ale jeszcze malenki mam nadzieje ze wszystko dobrze sie toczy,az we wtorek zrobie kolejna bete by miec pewnosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Tez sie zarzekalam,ze nie chcem wiecej. Ze bede mloda a dzieci duze. Ale los chcial,ze od kad cora pojawila sie na swicie zostalam z dziecmi bez ich ojca. A moj obecny Maz mimo ze wczesbiej nie chcial,poczul ze chcialby potomka... no i coz. Nie wiem jak dam rade z tym. Boje sie. Ale i ciesze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


toż Ty dziewczyno nadal młoda jesteś i jak dzidzia podrośnie, to jeszcze sporo czasu Ci zostanie na szaleństwa młodości

ja mam 34 i będę rodzic w wieku 35... jakiś wcześniej nigdy nie był dobry moment, teraz zresztą też nie jest... ale co tam, jakoś damy radę




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia911 Pokaż wiadomość
Ja mam 28 lat i mieszane uczucia bo jestem aktualnie w trakcie urlopu macierzyńskiego córka ma prawie 8 miesięcy. Myśleliśmy o drugim dziecku ale nie aż tak szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Rozumiem Twoje obawy, ale w sumie podejdź do tego z tej strony, że w trakcie ciąży będziesz miała jeszcze chwilę dla swojej pierwszej pociechy, a potem odchowana dwójkę maluchów i ten najgorszy okres pieluchowy będziesz miała za sobà za jednym razem ... potem to już tylko łatwiej z dnia na dzień będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aguska96 Pokaż wiadomość
Hej, codziennie sprawdzałam czy już jest wątek czerwcówek i się doczekałam

Ja akurat wczoraj byłam już na wizycie, jestem w 7tygodniu. serducho bije, termin na 5.06 już wiem, że będę miała cc, bo pierwszy poród zakończył się cesarką i mam jakieś problemy z blizną od wewnątrz.

Mam 23 lata i 2letnią córkę


witam ja jeszcze nie byłam u lekarza, jakoś w tym tygodniu się wybiorę...

Ja z tym porodem, to tez się zastanawiam. Pierwsza dwójkę rodziłam naturalnie, ale się nacierpiałam szczególnie przy pierwszym, przy drugim poszło szybko, ale straciłam na chwile wzrok zaraz po urodzeniu i się boję teraz ... zobaczę co powie lekarz... ale myślę o prywatnym porodzie tym razem...

a tak z innej beczki, czy któraś z Was myśli o zrobieniu tych testów genetycznych z krwi ? jak byłam jakiś czas temu u gina, to mówił mi, ze pojawiła się nowa metoda, która z dużym prawdopodobieństwem wyklucza różne potencjalne schorzenia i od razu wykrywa płeć dziecka... kosztuje to chyba ok 2000-3000 pln i robi się w ok 10-12 tc
macie jakieś info w tym temacie od swoich ginexów ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

dobra laski lecę do pracy - miłego poranka wszystkim życzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 07:29   #8
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cześć Dziewczyny dołączam i ja, według OM termin na 30.05, jednak według USG 6.06 i tego terminu mam się trzymać.
Mam 29 lat i 2latke w domu wizyta już była, serduszko ładnie bije.
Zapisywalam się do ginekologa w celu monitorowania cyklu, a tu niespodzianka.
Każda z nas jest młoda, nieważne czy masz 20lat czy 35

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 07:38   #9
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dzień dobry, witam się i ja jestem już po wizycie, na razie pecherzyk, zarodka nie było, ale podobno wszystko w normie. TP z om 26.05 a z usg i owu 4.06 i tego się trzymamy Mam 30 lat i mam prawie 3 latka w domu. To moja 4 ciąża i 2 stracone aniołeczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 07:45   #10
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Macie już jakieś objawy ciąży? Ja jestem ciągle zmęczona, wczoraj zasnęłam na drzemkę razem z córką, później o 18 'sprzedalam' dziecko do babci i poszłam spać. Jak ten czas przetrwać z energicznym dzieckiem u boku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 08:15   #11
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cześć Dziewczyny, witam się i ja

Mam 30 lat, prawie dwuletniego synka na stanie, to moja druga ciąża. Termin wypada mi na 10.06. Jestem już po pierwszej wizycie, bo pierwsza ciąża skończyła się niestety cc i chciałam się upewnić, że pęcherzyk nie zagnieździł się w bliźnie. Pęcherzyk był, póki co pusty i teraz staram się nie wariować i dotrwać do kolejnej wizyty, żeby usłyszeć serduszko Trochę ciężko, bo mam wrażenie że objawy lekko odpuściły.

Co do samych objawów, to większe zmęczenie, czasem delikatne mdłości pod wieczór, ale za to dość spore kiedy czuję zapach kawy. Niestety w pracy mamy aneks kuchenny w pokoju w którym siedzę, a reszta ekipy to kawosze więc codziennie umieram
annic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 08:22   #12
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny dołączam i ja, według OM termin na 30.05, jednak według USG 6.06 i tego terminu mam się trzymać.
Mam 29 lat i 2latke w domu wizyta już była, serduszko ładnie bije.
Zapisywalam się do ginekologa w celu monitorowania cyklu, a tu niespodzianka.
Każda z nas jest młoda, nieważne czy masz 20lat czy 35

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie myslam o tych badaniach. Ale wiem ze robic ich nie bede. Moze gdyby byly o polowe tansze to bym sie zastanowila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Macie już jakieś objawy ciąży? Ja jestem ciągle zmęczona, wczoraj zasnęłam na drzemkę razem z córką, później o 18 'sprzedalam' dziecko do babci i poszłam spać. Jak ten czas przetrwać z energicznym dzieckiem u boku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy objaw w pracy jak rozladowywalam palety z warzywami-bol podbrzusza
Potem doszly powiekszone troche i bolace cycki,czasem mroczki przed oczami jak mi za goraco i szybko lapie zadyszki. Po za tym czuje sie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 08:44   #13
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki, czy któraś z Was myśli o zrobieniu tych testów genetycznych z krwi ? jak byłam jakiś czas temu u gina, to mówił mi, ze pojawiła się nowa metoda, która z dużym prawdopodobieństwem wyklucza różne potencjalne schorzenia i od razu wykrywa płeć dziecka... kosztuje to chyba ok 2000-3000 pln i robi się w ok 10-12 tc
macie jakieś info w tym temacie od swoich ginexów ?
Rozważam Nifty Pro. Poprzednio robiłam pappę i zamiast jak normalny człowiek poczekać na przeliczenie wyników u ginekologa z danymi z usg sama zaczęłam czytać po internecie co te wyniki mogą oznaczać. Za dużo nerwów mnie to kosztowało. Tym razem chcę sobie tego oszczędzić, nawet kosztem wyłożenia tej niemałej kasy.

No, ale do tego daleka droga, najpierw serduszko
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 09:42   #14
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja z objawów mam póki co tylko szybkie męczenie się. Dostaje zadyszki jak wchodzę po schodach w domu czasem mnie muli, w pierwszej ciąży dużo wymiotowałam ale dopiero po 10tygodniu także jeszcze może mnie to dopaść..
A badań PAPPA itp nie planuje, dopiero jakby na USG wyszły jakieś podejrzenia nieprawidłowości to może wtedy. Tak to myślę, że byłby to dla mnie dodatkowy stres analizując te cyferki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aguska96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 09:42   #15
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Macie już jakieś objawy ciąży? Ja jestem ciągle zmęczona, wczoraj zasnęłam na drzemkę razem z córką, później o 18 'sprzedalam' dziecko do babci i poszłam spać. Jak ten czas przetrwać z energicznym dzieckiem u boku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z objawów to trochę mdłości ale nie wymiotuję więc luzik. I zmęczenie straszne, a ostatnio moja mała ząbkuje i nocki nieprzespane. Strasznie źle to znoszę zwłaszcza, że w dzień nie ma kiedy odespać. Odpuściłam większość obowiązków domowych i robię tylko to co musze

Planuję robić usg + pappa tak jak w poprzedniej ciąży.

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum

Edytowane przez madziunia911
Czas edycji: 2019-10-14 o 10:02
madziunia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 10:01   #16
lili_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 39
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hej hej i ja do Was dołączę jestem mama energiczniej 4latki terminu na razie nie mam wyznaczonego w czwartek wybieram się do gina bo ostatnio było widać tylko pęcherzyk mam nadzieję że już coś więcej się ukaże
Co do objawów oj dużo głównie ból piersi, zmęczenie , jak mam aktywny dzień to też bóle brzucha no i zdecydowanie bardziej głodna chodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lili_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 10:18   #17
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lili_86 Pokaż wiadomość
Hej hej i ja do Was dołączę jestem mama energiczniej 4latki terminu na razie nie mam wyznaczonego w czwartek wybieram się do gina bo ostatnio było widać tylko pęcherzyk mam nadzieję że już coś więcej się ukaże
Co do objawów oj dużo głównie ból piersi, zmęczenie , jak mam aktywny dzień to też bóle brzucha no i zdecydowanie bardziej głodna chodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak o glodzie zapomnialam... jak na cos spojrze zaraz bym to zjadla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 10:41   #18
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

U mnie objawy to zmęczenie, zadyszka, ból podbrzusza jak przesadze z wysiłkiem, ból piersi i dziś mega mdłości od rana... Ojjj ciekawe czy zarodek już się pojawia... no nie wytrzymam do wizyty 30.10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 10:57   #19
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cześć ja również chciałabym dołączyć. Mam 32 lata, pierwsza ciąża. Staraliśmy się 7 lat i kiedy odpuściliśmy - stało się.

Termin zarówno wg OM jak i USG 03.06.

Od początku mam niski progesteron i biorę Duphaston 2x1. Na wizycie 10.10 piękne serduszko.

Dolegliwości praktycznie nie mam, jedynie senność i brak apetytu rano.
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 13:25   #20
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Cześć ja również chciałabym dołączyć. Mam 32 lata, pierwsza ciąża. Staraliśmy się 7 lat i kiedy odpuściliśmy - stało się.

Termin zarówno wg OM jak i USG 03.06.

Od początku mam niski progesteron i biorę Duphaston 2x1. Na wizycie 10.10 piękne serduszko.

Dolegliwości praktycznie nie mam, jedynie senność i brak apetytu rano.
Hej,witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 13:41   #21
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cześć dziewczyny Można dołączyć? Rozpoczęłam właśnie 8 tydzień, na USG widziałam już serduszko Termin wypada mi na 01.06.

Mam 34 lata i jest to moja pierwsza ciąża.
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 13:49   #22
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez cirro7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Można dołączyć? Rozpoczęłam właśnie 8 tydzień, na USG widziałam już serduszko Termin wypada mi na 01.06.

Mam 34 lata i jest to moja pierwsza ciąża.
Hej!

A jaki byl czas ciazy jak widzialas juz serduszko? I juz ladnie bylo widac bicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 13:55   #23
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Na USG byłam w 6+5 i wyraźnie już było widać bicie serduszka. Tydzień wcześniej, czyli 5+5 jeszcze serduszka nie widziałam, tylko sam zarodek.
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 14:17   #24
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja byłam 5t3d i serduszko już ładnie biło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 14:28   #25
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ja byłam 5t3d i serduszko już ładnie biło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O. Ja bede na kolejnej wizycie okolo 7 tygodnia,to powinno byc ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 14:39   #26
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ja byłam 5t3d i serduszko już ładnie biło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo szybko u mnie w 5+2 póki co sam pęcherzyk. Kolejna wizyta 7+0. W poprzedniej ciąży serduszko widziałam w 6+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 15:59   #27
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

A używacie jakichś aplikacji na telefon do podglądania jak rośnie maluch w poszczególnych tygodniach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

zastanawiam się, kiedy u mnie będzie widać serduszko... zawsze miałam jakoś tak nieregularne cykle od 28 do 34, a nawet i dłużej... teraz zakładam, za pierwszy dzień @ tak gdzieś 7.09, wiec gdzieś tak początek 6tc. czekam na wyznaczenie wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 16:11   #28
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
A używacie jakichś aplikacji na telefon do podglądania jak rośnie maluch w poszczególnych tygodniach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

zastanawiam się, kiedy u mnie będzie widać serduszko... zawsze miałam jakoś tak nieregularne cykle od 28 do 34, a nawet i dłużej... teraz zakładam, za pierwszy dzień @ tak gdzieś 7.09, wiec gdzieś tak początek 6tc. czekam na wyznaczenie wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z aplikacji używam preglife.

U mnie na wizycie w środę bedzie 6+3 i myślę że już serduszko będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 16:19   #29
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

U mnie właśnie 6+3 było serduszko.

Nie umiem cytować na telefonie :/
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 16:31   #30
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dwie apki z tymi samymi danymi pokazuja mi rozne terminy. Jedna ze dzis mam 6+0 a druga 5+3 czy jedna czy druga to jak w czwartek 10.10 byl pecherzyk to licze na 24.10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.