Wklejajcie swoje fotki-oceniamy na ile lat wyglądamy. Cz. II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 13:07   #1111
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Rzeczywiście wyglądasz bardzo młodo, ale tak jak ktoś wcześneij napisał nie przez fryzurę (w której Ci bardzo dobrze) czy brak makijażu a ubrania które wybierasz.
Jeśli lubisz "skromny" styl to może pomóc już zwykłe połączenie rurek czy spodni o prostych nogawkach, gładkiej koszulki (bez nadruku czy napisu, bez falbanek jak ta którą masz na zdjeciu) i butów innych niż sportowe. Od razu będziesz wyglądać bardziej kobieco.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:24   #1112
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Na ile lat wyglądam?

ogólnie jest chyba problem taki, że bez dokładniejszego przyglądania się nie widać aż tak dużej różnicy pomiędzy 14-latką a np. 22-24 latką, zwłaszcza jeśli ta pierwsza jest wysoka, wymalowana i "dorośle" ubrana, a ta druga bez makijażu i w zwyczajnych ciuchach. samej mi często trudno powiedzieć ile ktoś ma lat. i tak samo często ktoś sporo myli się co do mojego wieku.

autorko, masz taką "uroczą okrągłą młodo wyglądajacą buzię", no ale jesteś w stanie wyglądać bardziej na swój wiek po zmianie ciuchów i makijażu, a co do fryzury, może grzywka na bok?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:01   #1113
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Powiedziałabym, że masz maksymalnie 15 lat. Szczerze Ci tego zazdroszczę, jestem w tym samym wieku (no, kilka miesięcy starsza, bo 23 kończę we wrześniu) i wyglądam dużo starzej.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:08   #1114
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Słyszałam opinie innych, że wyglądam na 11/12 lat, jeszcze inni dawali mi 16-17, drudzy nie więcej niż 20. Chciałabym znać Waszą opnie. Ile mi dajecie lat?

PS. Wiem, że wyglądam młodo i możecie nie wierzyć, ale mam 22 lata, w grudniu skończę 23.
Daję 13. Zgaduję, że każda próba kupienia chociaż jednego piwka kończy się okazaniem dowodu?

PS. traktuj to jako zaletę, nie wadę, w wieku 30 lat będziesz wyglądać jak dwudziestka, zawsze lepiej w tę stronę niż w drugą
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:09   #1115
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez cerveza
PS. traktuj to jako zaletę, nie wadę, w wieku 30 lat będziesz wyglądać jak dwudziestka, zawsze lepiej w tę stronę niż w drugą
No ja nie wiem skąd to naiwne myślenie że prostym odejmowaniem da się obliczyć czyjąś urodę za x lat
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:12   #1116
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem skąd to naiwne myślenie że prostym odejmowaniem da się obliczyć czyjąś urodę za x lat
Pocieszam dziewczynę, żeby się nie zamartwiała, a Ty to bezczelnie psujesz
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:19   #1117
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na ile lat wyglądam?

No dla mnie nie ma co bez sensu pocieszać - wyglądać świeżo i zdrowo to jedno, a wyglądać jak po studiach jak dziecko z podstawówki to co innego. Nie zawsze młodo = fajnie nie ma co płakać tylko zrobić coś np z koszmarnym strojem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 15:45   #1118
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No dla mnie nie ma co bez sensu pocieszać - wyglądać świeżo i zdrowo to jedno, a wyglądać jak po studiach jak dziecko z podstawówki to co innego. Nie zawsze młodo = fajnie nie ma co płakać tylko zrobić coś np z koszmarnym strojem
Wypraszam sobie, to jest Bayern Munchen, więc żadnym koszmarnym

Nigdzie nie napisała, że to jest jej codzienny strój, może akurat tak wyszło, że miała go na sobie, ja po domu/podwórku też chodzę 'wygodnie'.

Wg mnie właśnie wygląda fajnie, co więcej, zawsze może sobie porobić żarty z ludzi
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:49   #1119
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Na ile lat wyglądam?

na pierwszych 2 zdjęciach na 15, na 3 na 25.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:50   #1120
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
[...]Wg mnie właśnie wygląda fajnie, co więcej, zawsze może sobie porobić żarty z ludzi
A moim zdaniem jest duża różnica między: "łał, masz 40 lat? Wyglądasz na 30!" a "23? no co ty, dałbym ci 13". To drugie zdanie znaczy tyle co: "wyglądasz infantylnie". To nie jest komplement. Świeża, dziewczęca uroda (Miranda Kerr, Vodianova itp), rumiane policzki, świetliste oczy to nie to samo co smętne włosy i szara twarz. Makijaż nie musi być mocny, ale dobrane kolory, ładny strój to jednak podstawa.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:51   #1121
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Nie wiem, czy to jej codzienny strój, ale jest okropny :- p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 16:01   #1122
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Zgadzam się, że strój okropny poza tym nie widać tam podwórka tylko chyba jakiś park(?) można wnioskować,że tak wyszła do miasta. Ja bym nie wyszła tak, oczywiście ona może aczkolwiek jak pyta o radę to radzę-nie rób tego

Niekoniecznie to jest tak, że jak się ma 23 i wyglada na 13 to jak się będzie miało 40 będzie się wygladało na 30. Ja też tak młodo wyglądałam i moja matka zawsze mi dowalała że pewnie jak mi się skończy młodzieńczy trądzik to pojawią się zmarszczki bo widziała wiele takich przypadków Na szczęście się tak nie stało i normalnie gały na wierzch mi wychodzą jak widzę zmianę rysów mojej twarzy i ogolnie osoby rok temu a dziś, na zdjęciach. Już mi alkohol bez dowodu sprzedają

Z tym, ze ta dziewczyna ma moim zdaniem spory potencjał, musi go jedynie dobrze wykorzystać
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:17   #1123
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że strój okropny poza tym nie widać tam podwórka tylko chyba jakiś park(?) można wnioskować,że tak wyszła do miasta. Ja bym nie wyszła tak, oczywiście ona może aczkolwiek jak pyta o radę to radzę-nie rób tego
Ja bym wyszła, ba, w różnych innych wychodziłam jeśli miałam ochotę, bo mało mnie obchodzi zdanie otoczenia na mój temat W piłkarskim często chodziłam na/z boiska, bo grałam z kolegami raz/dwa w tygodniu, właśnie jak byłam w jej wieku
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:30   #1124
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że strój okropny poza tym nie widać tam podwórka tylko chyba jakiś park(?) można wnioskować,że tak wyszła do miasta. Ja bym nie wyszła tak, oczywiście ona może aczkolwiek jak pyta o radę to radzę-nie rób tego

Niekoniecznie to jest tak, że jak się ma 23 i wyglada na 13 to jak się będzie miało 40 będzie się wygladało na 30. Ja też tak młodo wyglądałam i moja matka zawsze mi dowalała że pewnie jak mi się skończy młodzieńczy trądzik to pojawią się zmarszczki bo widziała wiele takich przypadków Na szczęście się tak nie stało i normalnie gały na wierzch mi wychodzą jak widzę zmianę rysów mojej twarzy i ogolnie osoby rok temu a dziś, na zdjęciach. Już mi alkohol bez dowodu sprzedają

Z tym, ze ta dziewczyna ma moim zdaniem spory potencjał, musi go jedynie dobrze wykorzystać
O to to! Trafiłaś w samo sedno, jeśli chodzi o temat wieku i starzenia się.
Interesuję się trochę tym tematem, czytałam wiele wątków na temat osób młodo wyglądających i jakieś 95% odpowiedzi to zachwyty i pienia jak to cudownie wyglądać młodziej. Prawie każdy powie, że nie ma nic lepszego, każdy nagle staje się jasnowidzem, który przepowiada Ci, że przez długie lata zachowasz młody wygląd. Nikt nie widzi wad, nie widzi tego, że kiedyś trzeba się usamodzielnić, znaleźć pracę, załatwić wiele formalności i być przy tym traktowanym jak dorosły człowiek, a nie dziecko.
Weź spróbuj znaleźć pracę z wyglądem podlotka, jaka to miałaby być praca? Może rozdawanie ulotek, zbiory na wakacjach.

I nie piszę tego po to, żeby kogoś zdołować, po prostu musiałam to z siebie wyrzucić, skoro już trafiłam na jakiś sensowny wpis (moim zdaniem sensowny)
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:35   #1125
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wyglądasz na swój wiek, tyle, że jak szara mysza.

Włosy są w porządku, grzywka pasuje, kolor ładny, zostaw jak jest.
Strój sportowy nadaje się tylko i wyłącznie do uprawiania sportu.
Makijaż jest konieczny. Na co dzień: sypki podkład, neutralne bezowe cienie, delikatna kreska na górnej powiece, starannie wytuszowane rzęsy, lekki błyszczyk.
No niestety zgodzę sie z Wiką

Makijaż może być bardziej wyrazisty, a jednocześnie wciąż delikatny, nikt Ci oczu na czarno malować nie każe

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No dla mnie nie ma co bez sensu pocieszać - wyglądać świeżo i zdrowo to jedno, a wyglądać jak po studiach jak dziecko z podstawówki to co innego. Nie zawsze młodo = fajnie nie ma co płakać tylko zrobić coś np z koszmarnym strojem
A to swoją drogą.

ps. skąd Ty bierzesz te koty?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:46   #1126
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Weź spróbuj znaleźć pracę z wyglądem podlotka, jaka to miałaby być praca? Może rozdawanie ulotek, zbiory na wakacjach.
? A co ma wygląd do pracy? Myślisz, że pracodawca zwraca na to uwagę? (o ile nie jest to branża filmowa, modeling czy inne sposoby zarabiania 'ciałem')
Nie, pracodawca chce mieć kompetentnego pracownika. Ja za każdym razem aplikując na stanowisko w mojej branży (IT), dostawałam test do rozwiązania. Wygląd nie ma tu znaczenia, a wiedza, zdolności i kompetencje.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:50   #1127
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na ile lat wyglądam?

tak na pierwszy rzut oka nie powiedziałabym, że jesteś młodsza ode mnie o rok, ale gdy się bliżej przyjrzeć - na Twoją niekorzyść* działają przede wszystkim ciuchy, no i fryzurą też odejmujesz sobie lat. Wg mnie, gdybyś zrobiła sobie zdjęcia w lepszych ciuchach, zrobiła lekki makijaż, to z pewnością zdania byłyby inne. Bo wiesz, można wyglądać młodo, nie tracąc przy tym kobiecości (lekki makijaż i fajne ciuchy nie spowodują od razu, że zamienisz się w wypacykowaną, podstarzałą pańcię, jeśli ktoś ma baby face, to zachowa młody wygląd bez względu na otoczkę (przykład Miranda Kerr http://decadentculture.com/image/mir...ing-326933.jpg). Zgadzam się z innymi wypowiedziami, Twój wygląd idzie raczej w stronę szarej myszy.

*zakładam, że skoro założyłaś taki wątek, to ten stan niekoniecznie Ci odpowiada i chciałabyś coś zmienić.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:05   #1128
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
? A co ma wygląd do pracy? Myślisz, że pracodawca zwraca na to uwagę? (o ile nie jest to branża filmowa, modeling czy inne sposoby zarabiania 'ciałem')
Nie, pracodawca chce mieć kompetentnego pracownika. Ja za każdym razem aplikując na stanowisko w mojej branży (IT), dostawałam test do rozwiązania. Wygląd nie ma tu znaczenia, a wiedza, zdolności i kompetencje.
Hm, zapomniałam wymienić IT Sa zawody, w których pewna prezencja ma znaczenie i nie mam na myśli świata mody czy filmu (choć dla aktora młody wygląd może być przepustką do odgrywania roli wiecznego nastolatka). Wszelkiej maści konsultanci mający kontakt z klientem twarzą w twarz, sprzedawcy, doradcy, przedstawiciele budują swój wizerunek i zaufanie klienta również wyglądem. Mało wiarygodny będzie pracownik banku wyglądający na wiecznego niedouczonego stażystę.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:11   #1129
4d3a4c3cd7ea2264745f5a8accdd7c863e6cf20e_5ecafc72cf4b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Dałabym ci 13 - 15 lat.
4d3a4c3cd7ea2264745f5a8accdd7c863e6cf20e_5ecafc72cf4b2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 17:22   #1130
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Hm, zapomniałam wymienić IT Sa zawody, w których pewna prezencja ma znaczenie i nie mam na myśli świata mody czy filmu (choć dla aktora młody wygląd może być przepustką do odgrywania roli wiecznego nastolatka). Wszelkiej maści konsultanci mający kontakt z klientem twarzą w twarz, sprzedawcy, doradcy, przedstawiciele budują swój wizerunek i zaufanie klienta również wyglądem. Mało wiarygodny będzie pracownik banku wyglądający na wiecznego niedouczonego stażystę.
I część klientów może takiego pracownika nie szanować, i choć to jest wina braku kultury osobistej to ludzie czują że mogą sobie w stosunku do takiej osoby na więcej pozwolić.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:25   #1131
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
I część klientów może takiego pracownika nie szanować, i choć to jest wina braku kultury osobistej to ludzie czują że mogą sobie w stosunku do takiej osoby na więcej pozwolić.
Niestety zgadza się. Ja dostałam w zeszłym roku staż w korpo z czego się ogromnie cieszyłam bo też się dostałam tam na podstawie wiedzy nie wyglądu. Ale wyglądałam wtedy jak podlotek i to nie zawsze wychodziło na moją korzyść, ktoś życzliwy mi wtedy doradził zmianę paru elementów garderoby i jest o niebo lepiej, sama też się lepiej czuję od tego czasu.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:32   #1132
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
I część klientów może takiego pracownika nie szanować, i choć to jest wina braku kultury osobistej to ludzie czują że mogą sobie w stosunku do takiej osoby na więcej pozwolić.
Nie wspominając o tym, że są ludzie, którzy pracowników obsługi z góry traktują jak gorszych, prezentując postawę "czy stoi czy leży jemu się należy" nie bacząc na wiek. A dodaj do tego jeszcze niewinny wygląd.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:53   #1133
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Hm, zapomniałam wymienić IT Sa zawody, w których pewna prezencja ma znaczenie i nie mam na myśli świata mody czy filmu (choć dla aktora młody wygląd może być przepustką do odgrywania roli wiecznego nastolatka). Wszelkiej maści konsultanci mający kontakt z klientem twarzą w twarz, sprzedawcy, doradcy, przedstawiciele budują swój wizerunek i zaufanie klienta również wyglądem. Mało wiarygodny będzie pracownik banku wyglądający na wiecznego niedouczonego stażystę.
To raczej przez to, że ludzie oceniają po wyglądzie, zwłaszcza w Polsce.
Od jakiegoś czasu mieszkam w Holandii i tu by raczej było nie do pomyślenia, żeby odrzucić kogoś z powodu wyglądu, widzę jak tu wyglądają przedstawiciele handlowi - są młodzi, grubi, ładni, brzydcy, chudzi, niscy, wysocy - do wyboru do koloru [to też, są w różnych kolorach ]. Na początku miesiąca szef mojego chłopaka zatrudnił przedstawiciela (poważna firma, obracająca dużymi pieniędzmi) - koło 50-tki, z zezem. W Polsce by pewnie pomyślano, że nigdy takiej roboty by nie dostał, a facet ma takie CV, referencje i wiedzę, że to za nim się uganiali a nie odwrotnie.

Także może lepiej się pozbyć takich uprzedzeń? Tym bardziej, że na rysy twarzy nie mamy wpływu ( a nie każdy chce czy ma środki na operację plastyczną).
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:13   #1134
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Na ile lat wyglądam?

ja nie wiem co ze mną nie tak (biorąc pod uwagę inne opnie) ale na pierwszym zdjęciu to wyglądasz jak 25 letnie zmęczona życiem matka polka... na drugim i trzecim nie powiedziałabym mniej niż 17 (celowałabym 17-19)
uśmiechaj się troszkę, zmień styl i będzie dobrze bo buzię masz bardzo ładną
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:18   #1135
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
To raczej przez to, że ludzie oceniają po wyglądzie, zwłaszcza w Polsce.
Od jakiegoś czasu mieszkam w Holandii i tu by raczej było nie do pomyślenia, żeby odrzucić kogoś z powodu wyglądu, widzę jak tu wyglądają przedstawiciele handlowi - są młodzi, grubi, ładni, brzydcy, chudzi, niscy, wysocy - do wyboru do koloru [to też, są w różnych kolorach ]. Na początku miesiąca szef mojego chłopaka zatrudnił przedstawiciela (poważna firma, obracająca dużymi pieniędzmi) - koło 50-tki, z zezem. W Polsce by pewnie pomyślano, że nigdy takiej roboty by nie dostał, a facet ma takie CV, referencje i wiedzę, że to za nim się uganiali a nie odwrotnie.

Także może lepiej się pozbyć takich uprzedzeń? Tym bardziej, że na rysy twarzy nie mamy wpływu ( a nie każdy chce czy ma środki na operację plastyczną).
Jezu kolejna co w Holandii znalazła błogi raj
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:19   #1136
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Na ile lat wyglądam?

14/15
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:26   #1137
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Na ile lat wyglądam?

18-19 lat
Nie martw się ja mam 27lat,a dają mi 19 lat Mimo że się maluję - ten typ tak ma
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:29   #1138
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez princeton_girl Pokaż wiadomość
14/15
Wysoka nota
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:40   #1139
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Na ile lat wyglądam?

grzywka do podcięcia. Na tych pierwszych zdjęciach nachodzi Ci na oczy, w ogóle jest taka płaska i bez objętości, przez co sprawia wrażenie dziecinnej - ja bym ją ścieniowała. Co do koloru to mi się bardziej podobasz w jaśniejszych włosach, o ile na 3 zdjęciu masz inny kolor włosów Troszkę mocniejszy makijaż. Chociaż zastanawiam się jaki masz kolor oczu, bo na pierwszych dwóch wygląda na brąz, a na trzecim na niebieski Co do stroju to mam nadzieję, że zdjęcia były robione na szybko po jakimś bieganiu czy coś.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

a i zapomniałam Ci napisać, że masz ładną cerę i pięknie wykrojone usta, dlatego ja bym na Twoim miejscu powoli przechodziła z błyszczyków na szminki
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:42   #1140
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Na ile lat wyglądam?

nie wiem, na jakiej podstawie dałybyście jej takie niskie noty, , dałam jej 15 ze względu na iście szkolny imidż na 'czerwonych' fotach. ;-) łatwo Was nabrać, wygląda na to. ;-)

dla mnie jedyne co klasyfikuje człowieka jako mlodzieniaszka to taki szczególny, młodziutki typ cery, to widać u nastolatków moim zdaniem, cala reszta jest b. względna, bo można pod bogatą tapetą wyglądać na 25 lat mając 15, i rysy twarzy wiele nie mówią, bo ktoś może mieć mały nos, pelniejsze usta, wielkie oczy więc i wydawać się młodszym. ;-) czytałam gdzieś niedawno np., że z wiekiem kontrasty na twarzy blakną ;-) (brwi, kolor warg) i to też sprawia, że człowiek wydaje się starszy. ;-)

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2013-08-29 o 21:43
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 12:31:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.