Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś? - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Ilu partnerów seksualnych miałaś do tej pory?
jeszcze nie miałam żadnego 807 14,69%
jednego 1 978 36,00%
dwóch 841 15,30%
trzech 517 9,41%
czterech 332 6,04%
pięciu 188 3,42%
sześciu 142 2,58%
powyżej sześciu 690 12,56%
Głosujący: 5495. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-30, 01:50   #1711
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
I później już szukał bez wymogu dziewictwa, no bo nie mógłbym już ofiarować tego samego takiej dziewczynie.
A jak by się trafiła dziewica? Czy może mogłaby Cię ewentualnie zdradzić tak z parę razy, żeby nie była stratna, z uczucia, oczywiście...


Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Wracając do wiary to pomaga mi opanować złość, żal, samotność która czasami wkrada się w moje serce i za to dziękuje Panu Bogu.
Chyba niezbyt pomaga. Religia i wiara są od czegoś innego, niż leczenie kompleksów i frustracji.


Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Dodam tylko że ks Szustak w młodości uprawiał seks i miał burzliwe lata więc to nie jest jakiś sfrustrowany prawiczek tylko człowiek który zna to "od środka"
My też znamy to "od środka" i takich rzeczy nie wygadujemy, a seks dla nas nie jest jakimś dojadaniem resztek po Basi czy Zosi (już pomijam inne rarytasy w tej wypowiedzi). Skłonność do traktowania drugiego człowieka jak szczoteczkę do zębów nie zależy od ilości partnerów seksualnych.

---------- Dopisano o 02:50 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
I ludzie powinni się tak samo dobierać po doświadczeniach seksualnych.
Na szczęście nie wszyscy o tym wiedzą i niekoniecznie uważają za słuszne brać pod uwagę liczbę genitaliów, z którymi partner miał kontakt, jeszcze jako główne czy wręcz jedyne kryterium.


Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o znajomych to owszem, nie chciałbym się zadawać z osobami rozwiązłymi które prowadzą niehigieniczny tryb życia tak samo jak z narkomanami czy alkoholikami. Bo to nie moja bajka i nie moje klimaty. Zresztą ich chwalenie się ile to nie pozaliczali panienek powodowało by we mnie narastanie jeszcze większej depresji i alienacji, i braku zrozumienia moich zasad.
Ja też unikam ludzi, którzy mówią o zaliczaniu, chociaż akurat wydaje mi się, że dobrze byście się zrozumieli, w końcu podchodzicie do sprawy równie sportowo. Ale to nie to samo, co zrywanie znajomości, bo ktoś ma bujniejsze życie erotyczne.

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Owszem z powodu braku jakichkolwiek kontaktów seksualnych mam z tego powodu kompleks, i widok ciągłego epatowania seksem w telewizji, internecie i gazetach, par na ulicy rodzi we mnie frustracje i pogłębia moją depresje.
Dlaczego, skoro takie masz zasady i taki Twój wybór?


Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Możliwe ale taki już jestem i tak już mam i znam dobrze siebie i wiem że prędzej czy później zostawiłbym kobietę jeśli poznałbym i coś poczuł a wiedziałbym że miała partnerów wcześniej. I później już szukał bez wymogu dziewictwa, no bo nie mógłbym już ofiarować tego samego takiej dziewczynie.
Jeszcze co do tego, bo nie ogarniam. Pomijam, jakie to podejście obrzydliwe, ale po co? Na złość jej? Albo żeby się też "wyszumieć"? Jeśli chcesz seksu, to weź że go uprawiaj, a nie czekaj na jakąś biedną dziewczynę, której będziesz mógł użyć jako wymówki.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 17:59   #1712
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A jak by się trafiła dziewica? Czy może mogłaby Cię ewentualnie zdradzić tak z parę razy, żeby nie była stratna, z uczucia, oczywiście...




Chyba niezbyt pomaga. Religia i wiara są od czegoś innego, niż leczenie kompleksów i frustracji.




My też znamy to "od środka" i takich rzeczy nie wygadujemy, a seks dla nas nie jest jakimś dojadaniem resztek po Basi czy Zosi (już pomijam inne rarytasy w tej wypowiedzi). Skłonność do traktowania drugiego człowieka jak szczoteczkę do zębów nie zależy od ilości partnerów seksualnych.

---------- Dopisano o 02:50 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------



Na szczęście nie wszyscy o tym wiedzą i niekoniecznie uważają za słuszne brać pod uwagę liczbę genitaliów, z którymi partner miał kontakt, jeszcze jako główne czy wręcz jedyne kryterium.




Ja też unikam ludzi, którzy mówią o zaliczaniu, chociaż akurat wydaje mi się, że dobrze byście się zrozumieli, w końcu podchodzicie do sprawy równie sportowo. Ale to nie to samo, co zrywanie znajomości, bo ktoś ma bujniejsze życie erotyczne.



Dlaczego, skoro takie masz zasady i taki Twój wybór?




Jeszcze co do tego, bo nie ogarniam. Pomijam, jakie to podejście obrzydliwe, ale po co? Na złość jej? Albo żeby się też "wyszumieć"? Jeśli chcesz seksu, to weź że go uprawiaj, a nie czekaj na jakąś biedną dziewczynę, której będziesz mógł użyć jako wymówki.
Za dużo cytatów ciężko na nie odpowiedzieć. Ale pozwolę odpowiedzieć na dwa, pierwsze i ostatnie pytanie.

Hipotetycznie mam już jakieś doświadczenia seksualne w tym zakresie, powiedzmy 4 partnerki, poznaje dziewice w której się zakochuje, ale o na po czasie czuje się pokrzywdzona w tym związku i chce przynajmniej raz sprawdzić jak to jest z innym mężczyzną. Jeżeli dowiedziałbym się że miał zdradziła nie miał bym jej tego za złe bo rozumiałbym jej postępowanie. Jesteś dorosłą dziewczynką i jak widać doświadczoną, to powinnaś wiedzieć że bywa tak czasem w związkach gdzie mąż przymyka oczy na pewne zachowanie żony.

Co do tego drugiego pytania, nie wiem kto ale chyba ty zadałaś mi pytanie co bym zrobił jakbym zakochał się w dziewczynie i dowiedziałbym się o jej przeszłości. No to odpowiedziałem tobie co bym prawdopodobnie zrobił patrząc się przez pryzmat tego co w tej chwili myślę o tym. Nie upiększając i nie usprawiedliwiając tego czynu. Tak jest to postępowanie złe i nie fer zdaje sobie z tego sprawę. Ale i lepiej dla tej hipotetycznej dziewczyny i dla mnie było by zerwać, bo już nie było by tak jak wcześniej. Zdaje sobie z tego sprawę że jestem osobą trudną, która lubi rozmyślać o wielu sprawach które dla innych są niczym, jestem pamiętliwy, i wiem że w pewnym momęcie i tak bym pękł.

Jeszcze tylko wspomnę o tych zasadach. Tak takie mam ale lata lecą i życie mi przemija. Chciałbym w końcu kogoś poznać, to naturalne dążenie każdego człowieka. Chce zobaczyć jak to jest kochać i być kochanym, jak to jest uprawiać seks. To chyba akurat w tym nic dziwnego?
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 18:35   #1713
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Hipotetycznie mam już jakieś doświadczenia seksualne w tym zakresie, powiedzmy 4 partnerki, poznaje dziewice w której się zakochuje, ale o na po czasie czuje się pokrzywdzona w tym związku i chce przynajmniej raz sprawdzić jak to jest z innym mężczyzną. Jeżeli dowiedziałbym się że miał zdradziła nie miał bym jej tego za złe bo rozumiałbym jej postępowanie. Jesteś dorosłą dziewczynką i jak widać doświadczoną, to powinnaś wiedzieć że bywa tak czasem w związkach gdzie mąż przymyka oczy na pewne zachowanie żony.

To raczej sugeruje otwarty związek, niż ścisłą monogamię.
A gdyby nie była dziewicą i zdradzała? Albo gdyby była dziewicą i Twoją pierwszą, ale chciałaby zobaczyć, jak to jest z kimś innym?


Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Co do tego drugiego pytania, nie wiem kto ale chyba ty zadałaś mi pytanie co bym zrobił jakbym zakochał się w dziewczynie i dowiedziałbym się o jej przeszłości. No to odpowiedziałem tobie co bym prawdopodobnie zrobił patrząc się przez pryzmat tego co w tej chwili myślę o tym. Nie upiększając i nie usprawiedliwiając tego czynu. Tak jest to postępowanie złe i nie fer zdaje sobie z tego sprawę. Ale i lepiej dla tej hipotetycznej dziewczyny i dla mnie było by zerwać, bo już nie było by tak jak wcześniej. Zdaje sobie z tego sprawę że jestem osobą trudną, która lubi rozmyślać o wielu sprawach które dla innych są niczym, jestem pamiętliwy, i wiem że w pewnym momęcie i tak bym pękł.
Zadałam, odpowiedź przeszła moje najśmielsze. Co miałbyś tej dziewczynie do zarzucenia i za co chcesz się na niej mścić. Dlaczego zatem chciałbyś koniecznie "wymienić" partnerkę, na inną, zapewne z podobną przeszłością, sztuka dla sztuki czy chęć nadrobienia "straconych" lat?


Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko wspomnę o tych zasadach. Tak takie mam ale lata lecą i życie mi przemija. Chciałbym w końcu kogoś poznać, to naturalne dążenie każdego człowieka. Chce zobaczyć jak to jest kochać i być kochanym, jak to jest uprawiać seks. To chyba akurat w tym nic dziwnego?
Nic dziwnego, przecież to naturalne. Tyle, że na razie mówisz o jakimś układzie, a nie miłości. Widzisz, jeśli mnie, dajmy na to, nie interesują układy FF, to się nie frustruje, gdy ktoś o nich wspomina, bo i tak mi nie "żal".
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 18:41   #1714
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Za dużo cytatów ciężko na nie odpowiedzieć. Ale pozwolę odpowiedzieć na dwa, pierwsze i ostatnie pytanie.

Hipotetycznie mam już jakieś doświadczenia seksualne w tym zakresie, powiedzmy 4 partnerki, poznaje dziewice w której się zakochuje, ale o na po czasie czuje się pokrzywdzona w tym związku i chce przynajmniej raz sprawdzić jak to jest z innym mężczyzną. Jeżeli dowiedziałbym się że miał zdradziła nie miał bym jej tego za złe bo rozumiałbym jej postępowanie. Jesteś dorosłą dziewczynką i jak widać doświadczoną, to powinnaś wiedzieć że bywa tak czasem w związkach gdzie mąż przymyka oczy na pewne zachowanie żony.

Co do tego drugiego pytania, nie wiem kto ale chyba ty zadałaś mi pytanie co bym zrobił jakbym zakochał się w dziewczynie i dowiedziałbym się o jej przeszłości. No to odpowiedziałem tobie co bym prawdopodobnie zrobił patrząc się przez pryzmat tego co w tej chwili myślę o tym. Nie upiększając i nie usprawiedliwiając tego czynu. Tak jest to postępowanie złe i nie fer zdaje sobie z tego sprawę. Ale i lepiej dla tej hipotetycznej dziewczyny i dla mnie było by zerwać, bo już nie było by tak jak wcześniej. Zdaje sobie z tego sprawę że jestem osobą trudną, która lubi rozmyślać o wielu sprawach które dla innych są niczym, jestem pamiętliwy, i wiem że w pewnym momęcie i tak bym pękł.

Jeszcze tylko wspomnę o tych zasadach. Tak takie mam ale lata lecą i życie mi przemija. Chciałbym w końcu kogoś poznać, to naturalne dążenie każdego człowieka. Chce zobaczyć jak to jest kochać i być kochanym, jak to jest uprawiać seks. To chyba akurat w tym nic dziwnego?
Po tym co podkreśliłam w twojej wypowiedź mogę tylko stwierdzić -że jest z Tobą coś mocno nie tak. Ja sama jestem jeszcze dziewicą ale takich poglądów w życiu nie słyszałam ,nie miałabym ochoty zdradzać partnera tylko dlatego że on miał więcej doświadczenia ode mnie jak i nie przymknęłabym oka na jego zdrady.Bo niby z jakiej racji ?

Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz -ale ludzie w związkach nie przeliczają sobie kto z kim więcej spał ,kto jest górą a kto nie bądź kto ma więcej doświadczenia -a po całej obserwacji próbują wyrównać między sobą wszelkie nierówność.

Ja rozumiem że pewne rzeczy mogą Ci przeszkadzać w przeszłość partnerki bądź masz jakieś konkretne ideały do których dążysz -ale ocenianie kogoś w tak negatywny sposób tylko dlatego że był aktywny seksualnie przed wejściem związek z Twoją osobą jest przegięciem .

A już myślałam że to ja jestem sto lat za murzynami .
ale zgadzam się z dziewczynami.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 16:01   #1715
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

http://www.dailystar.co.uk/love-sex/...s-have-off-set

Ciekawe
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 01:53   #1716
blackribbon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 99
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

.
blackribbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 17:59   #1717
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Około 25/30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-06, 13:34   #1718
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

40. Przy czym z 40-tym jestem od 4 lat, 39-ego miałam ponad 8 lat temu, a wcześniej to były dawne czasy i krytycznie patrzę na samą siebie z tamtych czasów. Późno jak późno, ale znalazłam odpowiedniego i ostatniego
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 15:31   #1719
Konserwatysta30plus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Około 25/30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie oceniam, ale to chyba dość sporo jak na Twój wiek.
Konserwatysta30plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 09:38   #1720
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Nie oceniam, ale to chyba dość sporo jak na Twój wiek.
Nie mam z tym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 22:48   #1721
Konserwatysta30plus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Tylko zdajesz sobie sprawę, że prawdopodobnie masz o wiele więcej partnerów seksualnych niż Twój potencjalny chłopak miał partnerek?
Konserwatysta30plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-11, 00:05   #1722
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Tylko zdajesz sobie sprawę, że prawdopodobnie masz o wiele więcej partnerów seksualnych niż Twój potencjalny chłopak miał partnerek?
Eee, nawet jesli, to co z tego? Nie kazdy facet ma obsesje na punkcie liczby partnerow swojej dziewczyny.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 00:20   #1723
Violentacrez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88351810]Eee, nawet jesli, to co z tego? Nie kazdy facet ma obsesje na punkcie liczby partnerow swojej dziewczyny.[/QUOTE]

No, ja jestem facetem i muszę przyznać że bardzo kręci mnie jak dziewczyna jest dużo bardziej doświadczona niż ja.
Violentacrez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 05:05   #1724
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88351810]Eee, nawet jesli, to co z tego? Nie kazdy facet ma obsesje na punkcie liczby partnerow swojej dziewczyny.[/QUOTE]

Myślę nawet, że porażająca większość takowej nie ma Mam 36 lat i NIGDY mnie o to nie zapytano, a byłam w najróżniejszych relacjach, sytuacjach, czy wręcz układach.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 08:51   #1725
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Myślę nawet, że porażająca większość takowej nie ma Mam 36 lat i NIGDY mnie o to nie zapytano, a byłam w najróżniejszych relacjach, sytuacjach, czy wręcz układach.

Mnie pytano, jestem ciut starsza Nie miałam problemu z odpowiedzią, a moi partnerzy nie mieli problemu z liczbą moich kochanków. W drugą stronę tak samo. Po prostu nigdy nie trafił mi się facet, którego fetyszem jest liczba kochanków u kobiety, zawsze myślałam, że to jakieś kuriozum.


Bywało, że nie pytali, ja też nie pytałam. Też spoko.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 11:36   #1726
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Gdyby facet się skrzywił na liczbę moich partnerów, to przestałabym się z nim spotykać i po problemie Chociaż akurat miałam ich kilku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 18:54   #1727
Konserwatysta30plus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Dlatego lepiej nie pytać i nie psuć sobie nerwów.
Konserwatysta30plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 21:54   #1728
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Dlatego lepiej nie pytać i nie psuć sobie nerwów.
A nie pomyślałeś, że ludzie nie pytają, bo w ogóle ich to nie interesuje?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 12:57   #1729
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Dlatego lepiej nie pytać i nie psuć sobie nerwów.
Można jeszcze nie pytać, bo to nie ma znaczenia. Bo serio - co za różnica czy 5, 10, 15 czy 30? Człowiek nie mydło, nie wymydli się.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-12, 15:50   #1730
Konserwatysta30plus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Liczba ponad 10, a na pewno 20 partnerów u kobiety mnie przeraża.
Konserwatysta30plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 15:52   #1731
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Liczba ponad 10, a na pewno 20 partnerów u kobiety mnie przeraża.
U faceta też?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 15:55   #1732
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Liczba ponad 10, a na pewno 20 partnerów u kobiety mnie przeraża.
Tak tak, już chyba całe forum wie o twojej fobii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 18:07   #1733
Konserwatysta30plus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Faceci mnie nie interesują. Zresztą duża liczba partnerów to przerażać mnie może tylko u potencjalnej partnerki.
Konserwatysta30plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 20:18   #1734
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Faceci mnie nie interesują. Zresztą duża liczba partnerów to przerażać mnie może tylko u potencjalnej partnerki.

Możesz wyjaśnić co jest takiego przerażającego w dużej liczbie partnerów seksualnych? Martwisz się, że w porównaniu wypadniesz blado?


Ja miałam 6 partnerów seksualnych i cieszę się, że miałam okazję pobróbować seksu z różnymi facetami, o różnych preferencjach i umiejętnościach.
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 21:25   #1735
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez sellina Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie statystyczna Polka ma w swoim życiu 6 partnerów seksualnych. Ciekawe jak tu na forum nam wyjdzie...?
Jeśli nie chcecie, nie piszcie ilu miałyście partnerów, ale zaznaczcie odpowiednia pozycje w sondzie.
Dla mnie to żadna tajemnica: miałam 3. Zawsze myslałam, że do grobowej deski będzie ten jeden, ale po rozwodzie z mężem pojawili sie jeszcze dwaj z tym drugim jestem obecnie. Ale widzę, ze jeszcze do średniej mi brakuje haha!
Chyba zabraknie mi palców u rąk aby określić ilu miałam partnerów seksualnych. Podejrzewam, że ponad dziecięciu. Czyli z ponad 10cioma miałam stosunki seksualne, oczywiście nie jednocześnie.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-12-12 o 21:28
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 03:19   #1736
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Tylko zdajesz sobie sprawę, że prawdopodobnie masz o wiele więcej partnerów seksualnych niż Twój potencjalny chłopak miał partnerek?
No i co ma według ciebie teraz zrobić? Iść do zakonu? Pogodzić się ze staropanieństwem?

Zdajesz sobie sprawę, że nie każdy mężczyzna ma z tym problem? A nawet jeśli ma, to jest tylko jego problem, a nie kobiety.

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Dlatego lepiej nie pytać i nie psuć sobie nerwów.
Albo nie zadaje na ten temat pytań, ponieważ ta informacja jest zbędna i nie ma wpływu na postrzeganie drugiej osoby. Dla ciebie natomiast jest to ważne, czy niewiedza nie psuje ci nerwów? Nie stresujesz się tym, że twoja partnerka może być, jak to ująłeś w innym wątku, "zbrukana i wulgarna"?

Lepiej jest się pytać, bo jak ucieknie, to wyświadczy kobiecie ogromną przysługę. Raczej mało która (chyba, że ma podobne poglądy) chciałaby być z facetem, który wystawiłby jej opinię "zbrukanej i wulgarnej" tylko dlatego, że miała według niego, za dużo partnerów seksualnych

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Faceci mnie nie interesują. Zresztą duża liczba partnerów to przerażać mnie może tylko u potencjalnej partnerki.
Jaki jest powód tego przerażenia?

Nikt cię nie pyta o to jaka płeć cię interesuje, tylko czy stosujesz podwójne standardy.

Edytowane przez Frozen_Rose
Czas edycji: 2020-12-13 o 03:40
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 07:39   #1737
Konserwatysta30plus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Przeraża mnie ta swoista wulgarność i to, że kobieta mogła mieć nawet kilku partnerów w ciągu jednego roku. Natomiast nie twierdzę, że facetowi wolno więcej. Nie różnicuję tego w zależności od płci, natomiast mam w głowie pełen obraz wymarzonej partnerki. Nie ukrywam, że jak kobieta lądowała po imprezie w domach obcych gości i uprawiała z nimi seks lub na seks umawiała się z facetami z portali erotycznych, to prowadziła zupełnie inny tryb życia niż ja. Bo ja jestem dość chłodny, wycofany, nie aż tak spontaniczny. Raczej nie podrywałem kobiet, o których nic nie wiedziałem. Poza tym jestem katolikiem i mam zakodowane w głowie, że "rozwiązłość" nie jest czymś zbyt szczytnym. Jakbym się naprawdę zakochał, to pewnie bym wszystko przebolał. Mam jednak ponad 30 lat, w tym wieku człowiek który dorobił się własnego mieszkania i jako takiej stabilizacji jednak staje się wygodny i już trochę po prostu kalkuluje. Ma swój standard życia, swoje aspiracje i preferencje, niekoniecznie chce rezygnować z czegoś co dla niego ważne. Nie chce naruszać swojej strefy komfortu.
Konserwatysta30plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 21:51   #1738
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
Przeraża mnie ta swoista wulgarność i to, że kobieta mogła mieć nawet kilku partnerów w ciągu jednego roku. Natomiast nie twierdzę, że facetowi wolno więcej. Nie różnicuję tego w zależności od płci, natomiast mam w głowie pełen obraz wymarzonej partnerki. Nie ukrywam, że jak kobieta lądowała po imprezie w domach obcych gości i uprawiała z nimi seks lub na seks umawiała się z facetami z portali erotycznych, to prowadziła zupełnie inny tryb życia niż ja. Bo ja jestem dość chłodny, wycofany, nie aż tak spontaniczny. Raczej nie podrywałem kobiet, o których nic nie wiedziałem. Poza tym jestem katolikiem i mam zakodowane w głowie, że "rozwiązłość" nie jest czymś zbyt szczytnym. Jakbym się naprawdę zakochał, to pewnie bym wszystko przebolał. Mam jednak ponad 30 lat, w tym wieku człowiek który dorobił się własnego mieszkania i jako takiej stabilizacji jednak staje się wygodny i już trochę po prostu kalkuluje. Ma swój standard życia, swoje aspiracje i preferencje, niekoniecznie chce rezygnować z czegoś co dla niego ważne. Nie chce naruszać swojej strefy komfortu.

Zatem szukaj partnerki równie wycofanej i chłodnej jak Ty. Są takie. Wcale nie łatwo do nich dotrzeć, zdobyć je. Nie dlatego, że nie są "rozwiązłe", tylko dlatego, ze są właśnie wycofane. I często same do końca nie poznały swoich pragnień.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 19:07   #1739
Konserwatysta30plus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

U mnie to z kolei nie wiąże się z libido, a raczej z byciem samotnikiem. Do tego nie jestem sam z siebie pod wieloma względami zadowolony, więc bycie z kimś nie sprawia mi przyjemności, gdyż i tak dużo myślę o swoich wadach i boję się przyszłości.
Konserwatysta30plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 20:11   #1740
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Konserwatysta30plus Pokaż wiadomość
U mnie to z kolei nie wiąże się z libido, a raczej z byciem samotnikiem. Do tego nie jestem sam z siebie pod wieloma względami zadowolony, więc bycie z kimś nie sprawia mi przyjemności, gdyż i tak dużo myślę o swoich wadach i boję się przyszłości.

Czyli innymi słowy masz mnóstwo kompleksów i boisz się wyjść ze swojej skorupy. A przeraża Cię nie fakt, że kobieta miała wielu partnerów seksualnych, tylko to, że wypadniesz blado przy porównaniu.
Dlatego właśnie używasz tak pejoratywnie nacechowanych określeń jak „wulgarna” czy „zbrukana” bo chcesz sobie jakoś podświadomie wynagrodzić swoje własne przekonanie, że takiej kobiety byś nie zadowolił. Stąd Ty szukasz panny z maksymalnie 1-2 partnerami na koncie, przypisując jej w dodatku cechy, które nijak nie odzwierciedlają rzeczywistości, gdyż nawet kobieta, która miała wielu partnerów może być „niewinna”, „delikatna” i „eteryczna” jeśli taka jej natura, a dziewica wulgarna. Ilość seksu czy partnerów tego nie zmienia.
Jesteś typowym przykładem prawdziwości powiedzenia: jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez ManillaLatte
Czas edycji: 2020-12-14 o 20:12
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 11:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.