Socjologia- UJ czy UP? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-13, 15:57   #1
peekaboo_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1

Socjologia- UJ czy UP?


Hej, heeej! Czy jest na sali jakaś/jakiś studentka/student socjologii na UJ lub UP? Lub ktoś kto zakończył już swą przygodę z tym kierunkiem na tych uczelniach? Chciałabym się dowiedzieć jak oceniacie te studia, czy są ciekawe, czy bardzo wymagające? Studiuję na Uj bardzo wymagający kierunek i nie daje już sobie rady z natłokiem materiału do przerobienia i nauką po 5-10 godzin dziennie, i to nie w sesji! Dlatego też myślę nad socjologią jako że ten kierunek wydaje się być dla mnie bardzo interesujący. Jednakże to chyba trauma , ale obawiam się, że może okazać się ponad moje siły tak jak teraz ten kierunek (prawo), który studiuje. A więc jakie są wasze opinie na temat studiowania socjologii na UJ lub UP?
peekaboo_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 18:54   #2
Impala27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Socjologia- UJ czy UP?

Cytat:
Napisane przez peekaboo_00 Pokaż wiadomość
Hej, heeej! Czy jest na sali jakaś/jakiś studentka/student socjologii na UJ lub UP? Lub ktoś kto zakończył już swą przygodę z tym kierunkiem na tych uczelniach? Chciałabym się dowiedzieć jak oceniacie te studia, czy są ciekawe, czy bardzo wymagające? Studiuję na Uj bardzo wymagający kierunek i nie daje już sobie rady z natłokiem materiału do przerobienia i nauką po 5-10 godzin dziennie, i to nie w sesji! Dlatego też myślę nad socjologią jako że ten kierunek wydaje się być dla mnie bardzo interesujący. Jednakże to chyba trauma , ale obawiam się, że może okazać się ponad moje siły tak jak teraz ten kierunek (prawo), który studiuje. A więc jakie są wasze opinie na temat studiowania socjologii na UJ lub UP?
Jestem studentem socjologii na UP, 2 rok.
Ogólnie mogę polecić i UP i socjologię. Zdarza się brak odpowiedniej komunikacji pomiędzy studentami a uczelnia, ale prawda jest taka, że wszędzie się to pojawia i nie ma co mówić, że nie :P
Impala27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-15 19:54:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.