białe kropki??????? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 08:50   #121
Gosiaczek_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: białe kropki???????

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
i nie ma na to lekarstwa?nic się nie da zrobić?
Jeśli chodzi o mój przypadek, to kropki nie znikają w przypadku potarcia w miejscach, w których się znajdują. Podnoszenie nóg ani gorąca kąpiel niestety też nic nie zmienia.
Jedno co mnie cieszy to to, że nie mam ich już więcej, chociaż ilość, którą mam i tak jest spora.
Ostatnio poszłam po bardzo długim czasie do solarium i zauważyłam, że te miejsca też w pewien sposób się opalają, ale różnicę widać cały czas. Próbowałam też peelingów i róznych kremów. Niestety d*pa. Będę musiała się nauczyć z tym żyć...
No chyba, że ktoś znajdzie lekarstwo...

Edytowane przez Gosiaczek_82
Czas edycji: 2014-01-29 o 11:27
Gosiaczek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:45   #122
Patka925
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: białe kropki???????

Witam wszystkich, śledziłam ten wątek bo problem znikających plam na łydkach też mnie dotyczy, ale niestety nie wiem jak z nim walczyć widzą że wątek już dawno był nieodwiedzany, ale może ktoś znalazł sposób na ten problem, teraz szczególnie jak są upały to jest to bardzo widoczne Proszę może ktoś coś wie jak si ich skutecznie pozbyć.Piszcie
Patka925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 16:33   #123
Mika0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

Cytat:
Napisane przez Patka925 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, śledziłam ten wątek bo problem znikających plam na łydkach też mnie dotyczy, ale niestety nie wiem jak z nim walczyć widzą że wątek już dawno był nieodwiedzany, ale może ktoś znalazł sposób na ten problem, teraz szczególnie jak są upały to jest to bardzo widoczne Proszę może ktoś coś wie jak si ich skutecznie pozbyć.Piszcie
Patka925 jest na to sposób, który sama odkryłam. Po latach chodzenia w upały w długich rękawach i spodniach dziś kocham wychodzić w krótkiej spódniczce w lato i odkrywam kończyny bez plamek!!! Przeczytaj mój wpis na poprzedniej stronie. Jeśli masz takie same plamki jak ja to też się ich pozbędziesz! Potrzeba tylko trochę wytrwałości. Pozdrawiam
Mika0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:05   #124
Patka925
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: białe kropki???????

Mika ja właśnie też mam takie plamki jak ty opisujesz jak stoję dłużej to mi się pojawiają z tyłu łydek a jak np. leżę albo trzymam nogi w górę to ich nie ma też schodziłam już wielu lekarzy jadłam różne tabletki ale nic nie pomogło.Mam nadzieję że to co ty opisujesz to mi pomoże bo w lecie można zwariować od tego. Zamówiłam jeż derma roller na allegro i czekam na dostawę. Mogła byś mi dokładniej opisać jak to u ciebie było i czy teraz po nakłuciu nie pojawiają się nowe. Jak to działa to super.
Patka925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 08:54   #125
agwiazda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: białe kropki???????

Mam identyczne plamki o których mówicie. Też kupiłam ten dermaroller i niesety wydaje mi się, że tylko przez ten masaż mi ich przybyło, jakby się poprzenosiły ? Stosowałam go wiosną i przestałam. Teraz się opaliłam i jak zakładam np. spódniczkę to na balsam nakładam jeszcze spray w rajstopach z Sally Hansen i mniej je widać i tak przez te upały udalo mi się nie spocić w spodniach. Ale dlaczego ten dermaroller się nie sprawdził w moim przypadku to nie mam pojęcia A też byłam pełna nadziei, że mi znikną na zawsze
agwiazda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:37   #126
Mika0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

Cytat:
Napisane przez Patka925 Pokaż wiadomość
Mika ja właśnie też mam takie plamki jak ty opisujesz jak stoję dłużej to mi się pojawiają z tyłu łydek a jak np. leżę albo trzymam nogi w górę to ich nie ma też schodziłam już wielu lekarzy jadłam różne tabletki ale nic nie pomogło.Mam nadzieję że to co ty opisujesz to mi pomoże bo w lecie można zwariować od tego. Zamówiłam jeż derma roller na allegro i czekam na dostawę. Mogła byś mi dokładniej opisać jak to u ciebie było i czy teraz po nakłuciu nie pojawiają się nowe. Jak to działa to super.
Patka, weszłam po wielu miesiącach na forum i zobaczyłam nowe wpisy. Wcześniej wszyscy zamilkli i przestałam zaglądać.
Napisz czy stosowałaś moją kurację i czy w Twoim przypadku działa. Ja nie zdążyłam pozbyć się wszystkich plamek bo miałam ich naprawdę dużo! Robiłam to tylko w sezonie zimowym, gdyż po nakłuwaniu przez ok 2 tygodnie skóra wygląda strasznie, wszędzie czerwone przekrwione centki Teraz zrobiło się znowu zimno i mam zamiar dokończyć moją kurację.
Pozdrawiam
Mika0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 17:10   #127
Patka925
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: białe kropki???????

Mika ja zaczełam kurację ale chyba miałam zły derma roller z małymi igłami bo tylko skóra zrobiła mi się czerwona i nic nie pomogło a po wpisie agwiazdy w ogóle przestałam to robić. Myślałam żeby iść i spróbować w gabinecie kosmetycznym profesjonalnie ale sama już nie wiem co robić.Teraz zima to troszke łatwiej, ale nie ma dnia żebym o tym nie myślała. Czy na prawdę nie ma na to sposobu. Napisz proszę jakiej długości miałaś igły może spróbuje jeszcze raz
Patka925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 15:46   #128
Mika0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

Ja mam igły o długości 0,5 mm ale mam zamiar kupić 1 mm bo teraz muszę bardziej dociskać dermaroller do skóry, żeby było widać efekty. Ale słuchaj, pisałam na tym forum, że dermaroller sam w sobie nie wystarczy. Trzeba igłami nakłuwać białe plamki aż do krwi.... brzmi strasznie ale wcale takie straszne nie jest po wygojeniu mikroranek skóra odzyskuje naturalny koloryt!!! Na rękach już nie mam plamek, na nogach właśnie się nakłuwam przez parę dni bo jeszcze trochę ominęłam miejsc i nie zdążyłam je nakłuć przed latem... Napisz do mnie na maila, chcę pomóc innym, bo uważam, że odkryłam sposób na te białe centki, które spędzają z powiek sen nie jednej osobie. Ja nie zakładałam spódnicy przez wiele lat. W lecie pociłam się w spodniach, w ręce wcierałam fluid żeby jako tako nie było widać... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

No i uważam, że wizyta u kosmetyczki jest zbędna. Po co wydawać kupę kasy jak samemu można to zrobić... Po za tym kosmetyczka samym derma rollerem nie pomoże...
Mika0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:37   #129
nkbor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
Dot.: białe kropki???????

Cytat:
Napisane przez Mika0904 Pokaż wiadomość
Patka925 jest na to sposób, który sama odkryłam. Po latach chodzenia w upały w długich rękawach i spodniach dziś kocham wychodzić w krótkiej spódniczce w lato i odkrywam kończyny bez plamek!!! Przeczytaj mój wpis na poprzedniej stronie. Jeśli masz takie same plamki jak ja to też się ich pozbędziesz! Potrzeba tylko trochę wytrwałości. Pozdrawiam
Na te stałe białe kropki "TO DZIAŁA". derma roller to również super odkrycie. Niech żyje lato i krótkie spodnie.
nkbor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:53   #130
Adrianna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

Mikaaa proszę odezwij się jeszcze, wiem, że minęła lupa czasu
Adrianna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:55   #131
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: białe kropki???????

A tak na marginesie czy te białe kropki to nie jest przypadkiem łupież pstry?
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-17, 16:00   #132
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: białe kropki???????

albo bielactwo?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 11:31   #133
Adrianna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

Ani biedactwo ani łupież, jesli przy trzymaniu nóg w górze lub pocieraniu skora jest jednolita

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Ja ponakłuwałam te kropki na nogach jak mówiła Mika, ale nic to nie dało. Na rękach i nogach 2 razy używałam juz derma roller (długość igieł 2mm) i na rękach widac poprawę, na nogach nie.
Adrianna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 05:43   #134
estelle00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: białe kropki???????

Czy ktoś ma może jakieś nowe pomysły na te krążeniowe plamy? Jakieś diagnozy?

U mnie w tyn roku mega wysyp, nie wiem jak to zatrzymać

A lekarze - standardowo bez pomysłu...
estelle00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 08:04   #135
mloooda1806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: białe kropki???????

Łupież pstry
mloooda1806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 17:49   #136
Patka925
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: białe kropki???????

Hej dziewczyny przyszlo lato jak sobue radzicie z tymi plamami macie mize jakis sposob odezwijcie sie prosze
Patka925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 11:13   #137
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: białe kropki???????

Hej, czy nadal nie masz problemów z plamkami? Minęło 9 lat ale może tutaj zajrzysz, bo nie mogę wysłać wiadomości priv...
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 12:26   #138
Adrianna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

Ja mam nadal, jest coraz gorzej... Z łydek rozprzestrzeniły się już na połowę ud, nawet parę na tyłku mam. Ręce też już powyżej łokci :c Mam 28 lat - na łydkach odkąd pamiętam, na rękach pojawiły się jak miałam ok.20lat, a teraz jest tak jak napisałam. Miałam robione Doppler (wszystko w normie) i przepisywane jakieś leki na krążenie, ale nic to nie dało.
Adrianna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-23, 13:04   #139
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: białe kropki???????

Kurcze przykro mi, myślałam, że jest jakaś rada, jak właśnie chociażby ten dermaroller
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-24, 08:51   #140
Adrianna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

O nie! Nie próbuj nawet tego dermarollera! Ja mam wrażenie, że po nim jeszcze tylko zagęściły mi się te plamki
Adrianna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 09:51:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.