Najlepszy fryzjer w Radomiu;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 20:22   #31
olaradom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
Cool Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Cytat:
Napisane przez lila_24 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego jesteś taka złośliwa, wyraziłam tylko swoją opinię, bo po to jest chyba to forum. Jak wspomniałam wcześniej mi wspaniała fachowość i profesjonalizm Pani Mileny nie odpowiada i nikt mnie do niej już nie przekona. Takie jest moje zdanie.

A ty jesteś kimś z jej rodziny czy koleżanką, że ją tak wychwalasz pod niebiosa.







Nie. Jestem jej stałą klientka może spotkamy się w salonie kiedyś to się przekonasz.
A ja wyraziłam swoje zdanie na temat pracy Pani Mileny. A skoro Tobie nie odpowiada no to Twój problem. Nie jestem złośliwa tylko szczerze piszę. Pozdrawiam.
olaradom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 08:45   #32
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Niestety, ale ja również uważam, że twój post był nieco złośliwy, i jeszcze te czerwone i niebieskie fragmenty tekstu... żenada. Każdy tu wchodzi, żeby wyrazić swoje zdanie. Nie ma przecież takiego fryzjera, który dogodziłby wszystkim. Ja u pani Mileny byłam raz i też więcej nie pójdę, bo nie uczesała mnie tak, jak chciałam, a w dodatku poparzyła mi skórę głowy.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:40   #33
olaradom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Nie wiem co niby bylo w moim poscie zenujacego i zlosliwego skoro kazdy wyraza swoja opinie i tymbardziej potrafi korzystac z mozliwosci kolorowania tekstu itd

ok kazdy ma prawo do bycia zadowolonym albo i nie ale tez nie wyskakuj z jakas zenada bo to bylo calkowicie adekwatne do tematu.

Jeszcze jedno ja osobiscie odradzam salonu zuzanna gdyz tam to dopiero jest porazka co do stylizacji i kultury osobistej fryzjerek i wlascicielki


bardzo dobrym fryzjerem jest rowniez krzysiek z kanalowej
olaradom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:37   #34
kingusia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

ten fryzjer pracuje w kreatorium na focha ja osobiscie nie byłam zadowolona z jego usług ale moje koleżanki są zachwycone
kingusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:41   #35
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Najlepszy fryzjer, solarium i kosmetyczka są w salonie *Nowy styl* na Wale. Jest on tam od raczej niedawna- ok 2, 3 lat, ale już ma swoje stałe klientki. Ja do nich należę. Polecam szefową tego salonu, panią Agatę. Cuda wyczynia z włoskami. No i ceny przystępne. POLECAM!
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:13   #36
beta997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Witam,ja jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z salonu fryzjerskiego w M1 polecam
beta997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:38   #37
patelaszka
Raczkowanie
 
Avatar patelaszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 33
GG do patelaszka
Szukam fryzjera dobrego - radom, pionki, zwoleń, kozienice

Poszukuję dobrego fryzjera w okolicach RADOM - PIONKI - KOZIENICE - ZWOLEŃ. Któraś zna? czekam
patelaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 11:00   #38
agadrag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: Szukam fryzjera dobrego - radom, pionki, zwoleń, kozienice

[quote=patelaszka;11262992]Poszukuję dobrego fryzjera w okolicach RADOM - PIONKI - KOZIENICE - ZWOLEŃ. Któraś zna? czekam [/quot


sprawdzony przez moje kuzynki to Kleopatra w Radomiu, ja mam slub w lipcu i z ich usług będę korzystała.
agadrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:54   #39
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Cytat:
Napisane przez kingusia1987 Pokaż wiadomość
ten fryzjer pracuje w kreatorium na focha ja osobiscie nie byłam zadowolona z jego usług ale moje koleżanki są zachwycone

Tak zgadza się to pewnie chodzi o Norberta z "Kreatorium" , miałam okazję być 2-3 razy u niego , mnie osobiście podobało się jego dzieło
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:33   #40
bieniab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Ja też korzystałam z usług Norberta i w moim przypadku totalna porażka Oddałam mu włosy od tak niech robi co uważa. no i tragedia ja ja jestem pulchna a fryzurkę mi zrobił że buzię miałam strasznie malutką . ja teraz zaczęłam chodzić do Iwonki Salon Nikoll. jest super . Iwonka pracowała też u Czajki w warszawie 8 m-c. myślę że wie co robi Polecam
bieniab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:56   #41
Ster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Ja tez nie byłam zadowolona z Norberta i ciagle szukam;( zapisałam się na jutro do takiej blondynki długowłosej z salonu Kacper, chyba Agnieszki.Może któraś z Was miala z Nia do czynienia;D?
Ster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 19:46   #42
emilcia8550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Ja osobiście trzymam sie już z dala od salonu "NIKOLL" kompletny brak organizacji szkoda słów ! owszem uważam, że pani Iwonka jako fryzjerka wie co robi, ale salonu to chyba prowadzić nie umie, cud jak sie ją zastanie w salonie(pomimo , ze miało sie umówiona wizyte u niej) ,nie zajmuje sie swoim klientem tylko biega wkoło a praktykantki nie mające pojęcia wykonuja pracę, wstyd Pani Iwonko z calym szacunkiem !!! ja mam długieee włosy, farbowala mnie pratykantka-szkoda słów , jeszcze inna myła głowe, a kolejne 2 rozczesywały włosy szarpiąc na wszytskie strony, po czym pani iwona obcięla mi tylko grzywke,a byłam do niej umówiona!!! fakt ceny przystępne ,ale wolę dac więcej i być obsłużona NORMALNIE ! za mies wybieram sie do Norberta -poraz 1 wiec dam znac, pozdrawiam p.s. moja siostra również skorzystała kiedys z Nikoll, skutek jeszcze bardziej tragiczny niż u mnie !!! cała bluzka w farbie i pól czoła, odradzam naprawde..
emilcia8550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:40   #43
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Radomianki!!!!!!!!i (i nie tylko

Podnoszę watek.

Koleżanka polecała mi dość nowy salon Michała na Wałowej, o nazwie o ile się nie mylę "Stara Perukarnia"

Moze któraś korzystała z usług tego pana i możne się wypowiedzieć
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 17:46   #44
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie Wlosow W Radomiu?

up up
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:47   #45
diana8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Ja się zgadzam z Maćkiem7611.... chodzę już 2 lata do szeherezady, wcześniej chodziłam do p.Eweliny byłam zadowolona do pewnego czasu!!!!!teraz zmieniłam na p.Martę.Chodzę już do niej od roku.... Jest nową fryzjerką tego zakładu i myślę,że najbardziej profesjonalną,zawsze wychodzę od niej zadowolona.... Zresztą nie tylko ja bo mam znajomych którzy też strzygą się i farbują u p.Marty i też każdy zachwala jej talent i profesjonalizm..... słyszałam o szefowej ,że też warto się do niej umówić. Ale ja na pewno nie zmienię już fryzjera........ Bo jestem za bardzo zadowolona,żeby ryzykować u kogoś innego
diana8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:39   #46
Anusia_buzka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Witam ja mam takie pytanie czy ktoś był może czesać sie u Pani Ewy w salonie ,,Beata" dzięki za odp.
Anusia_buzka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:13   #47
backtofront
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Co sadzicie o salonie Vena, a dokładniej o Pani Dorocie?
__________________
Walczę z ciasteczkoholizmem i czekoladożerstwem

Edytowane przez backtofront
Czas edycji: 2010-06-10 o 13:51
backtofront jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 00:15   #48
tenka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

CZESC WSZYSTKIM
A ZNACIE SALON AGNESS NA ULICY FOCHA DAWNA ZUZANNA
tenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:59   #49
tenka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

CZESC JA NIE ZNAM TEGO SALONU ALE SŁYSZAŁAM O SALONIE FRYZJERSKO-KOSMETYCZNYM AGNESS NA FOCHA 8 DAWNA ZUZANNA PODOBNO SA TAM REWELACYJNE CENY A USŁUGI SA SUPER ZNAJOMA MI POLECIŁA WIDZIAŁAM JAK JEJ TAM KOLOR ZROBILI ZA 120 ZŁ A TRZYMAŁ SIE 2 MCE
tenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 15:10   #50
happyapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Hej czy byliscie juz moze w salonie fryzjerskim- Stara Perukarnia.? wie ktos ile kosztuje obciecie i czy wogóle dobrze obcinają, poniewaz nie chce zmarnowac włosów dzięki
happyapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 09:15   #51
Kallista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

a jeśli chodzi o ceny jak to się rozkłada? tak mniej więcej?
Kallista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:32   #52
poddasze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

a Ja polecam Salon Fryzjerski AGNIESZKA na Malczewskiego 25 tel.(048)3833009. Salon prowadzi fajne małżeństwo, oboje fryzjerzy, Pani Agnieszka jest świetna we wszystkim a małżonek robi wspaniały masaż głowy podczas mycia włosów. Polecam!
poddasze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 19:49   #53
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Cytat:
Napisane przez beta997 Pokaż wiadomość
Witam,ja jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z salonu fryzjerskiego w M1 polecam
W M1 - dobre żarty... lecą tam na ilość - i podnoszą często (tuż przed jakimiś świętami nawet o 50%) ceny.

Byłam tam raz - rzeczywiście fryzjerka obcięła mnie tak jak chciałam - z tym, że włosy już więcej nie ułożyły mi się już tak po wyjściu z salonu... a wiadomo, że dobry fryzjer ogarnie włosy tak, że w dużej części będą się same układać...
Zaciągnęłam też tam swojego chłopaka - ale tamta wizyta była makabryczna. Zajrzeliśmy tam godz. (kończą o 19.00 - w niedziele) przed zamknięciem - 5 razy pytałam się czy na pewno zdążą jeszcze mojego Łukasza obsłużyć - odp. była, że oczywiście tak.
Czekaliśmy godzinę (wcześniej na fotelu również był mężczyzna i jego fryzura naprawdę nie wyglądała na bardzo skomplikowaną - więc tak długie czekanie było naprawdę irytujące) - a fryzjer zabrał się za mojego Łukasza o 19.05 - i opitolił go jak poszło - i podziękował o 19.15.
Kiedy zobaczyłam co Łukasz ma na głowie (schody, jakieś dziwne wcięcia) myślałam, że zaraz tego fryzjera rozszarpie. Fryzura była kompletnie inna niż ta którą wskazaliśmy - ponieważ pan się spieszył do domu. Poprawił to co już na początku zepsuł - zapłaciliśmy i już więcej się tam nie pojawiliśmy...

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Zapomniałam dodać...
Jeżeli chodzi o ceny (taniej nie znalazłam) to polecam SALONIK FRYZJERSKI U BENY - znajduje się na Michałowie - tuż obok kościoła (w takim szeregu - jest tam weterynarz itp.). Panią Beatę mogę śmiało polecić, bo jest to kobieta z sercem na ręku - do wszystkiego się przykłada.
Jeżeli chodzi o fryzury - to muszę przyznać, że trzeba się z nią "dotrzeć".
Jak już ona pozna klienta - to zawsze wyjdzie od niej zadowolony...
Salonik Fryzjerski "Bena" Beata Warchoł
26-600 Radom, ul. Królewska 15 a

Natomiast co do koloryzacji (bo u Beaty się wyłącznie obcinałam) - mogę polecić Salon Fryzjerski Beata (na przeciwko Katedry - koło parku). Miła obsługa, dobre kosmetyki - ale tanio nie jest...
Zakład Fryzjerski "Beata" Radom, ul. Prusa 1 b

Ach ostatnio też skorzystałam z Salonu Fryzjerskiego Gabriel - na ul. 1905 czerwca (to są okolice banku BZWBK - obok sex shopu). Byłam z obcięcia zadowolona... i włosy układały się tak jak obiecała mi to fryzjerka. Ceny przystępne. Najbardziej podobało mi się to, że cały czas babeczka dawałam mi wskazówki - co i jak robić aby włosy były takie jak sobie zamarzę ;]
"Gabriel" Salon Fryzjerski.Radom, ul. 25 Czerwca 41
tel. 048 363 64 98

Ach co do "starej perukarni" - to z ich usług korzysta ciotka mojego chłopaka oraz jej córka - za każdym razem wyszły z za krótkimi włosami... (tak trochę na to narzekały ale ciągle tam chodzą)...

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Dziewczyny (no oczywiście nie tylko) - piszcie o swoich doświadczeniach - o dobrego fryzjera przecież nie łatwo...
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:23   #54
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Odświeżam wątek - może ktoś odkrył jakiś nowy dobry salon... ?
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:40   #55
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Radom- dobry fryzjer?

Ponieważ nie jestem z Radomia i nie mam pojęcia o tym mieście, bardzo proszę koleżanki wizażanki o pomoc. Mam tam wesele niedługo (jako gość) i nie mam pojęcia gdzie pójść do fryzjera, zakładów jest dużo ale ja chciałabym iść do kogoś sprawdzonego i polecanego... Pomożecie??
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:10   #56
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Radom- dobry fryzjer?

Dzięki za pomoc wizażanki! Nie ma to jak mieć na kogo liczyć
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 22:44   #57
Start1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Radom- dobry fryzjer?

Jeśli nadal szukasz dobrego fryzjera to mogę Ci polecić Panią Magdę ze studia fryzur na sandomierskiej.Chodzę do niej już od 4 lat , Fajna młoda i ambitna dziewczyna potrafi zdziałać cuda.
Start1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:16   #58
chudneczynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Radom- dobry fryzjer?

Witam, a mi chodzi o fryzjera który mógłby obcinać w niedzieele?
chudneczynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:21   #59
Ringhsilven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Witam
Zapisalam sie do Pani Magdy wlasnie na sobote. Jak od niej wyjde to napisze jakie wrazenia
Mam nadzieje, ze uda jej sie ogarnac moje niesforne wlosiska
Ringhsilven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:46   #60
anam86
Raczkowanie
 
Avatar anam86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 39
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

A co powiecie o dziewczynach z AVANGARDY??
anam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 13:42:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.