Manicure hybrydowy - niszczy czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 17:27   #1
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855

Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?


Mam cienkie paznokcie, ale strasznie chciałabym wypróbować to nowy, podobno cudowny, wynalazek jakim jest manicure hybrydowy. Ale boję się, że moje pazurki się za bardzo zniszczą. Więc jak to jest - ten zabieg niszczy paznokcie czy nie?

Jeszcze jedno pytanie: jadę na 2 tygodnie do ciepłych krajów. Jak wiadomo, woda morska i chlorowana bardzo niszczy lakier (przykład: czasem nakładam trzy warstwy lakieru, które utrzymują się dosyć długo, bo kilka dni, bez większych odprysków i odrostów; natomiast w ciepłych krajów ten sam manicure wytrzymuje najwyżej dwa dni, z mega odpryskami). A jak z hybrydowym - też tak się niszczy w wodzie basenowej i morskiej?
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 16:10   #2
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

jeśli jedziesz do ciepłych krajów to proponuję Ci zażelować swoje paznokcie. Uprzedź tylko swoją stylistkę o podróży wówczas zaaplikuje Ci specjalny żel, który przetrwa Twoje upalne wojaże

aaaaa tylko wcześniej znajdź dobry gabinet - bo możesz czasami usłyszeć ze takich żeli nie ma
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 20:32   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Ja robiłam sobie taki manicure na wakacje w Grecji [10dni] i z jednego paznokcia mi zszedł w tym czasie. Reszta była ok. Na wyjazdy jak najbardziej polecam
Dodam, że normalny lakier [nawet najlepsze i najdroższe] odpryskuje u mnie po jednym, maksymalnie dwóch dniach.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:01   #4
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
jeśli jedziesz do ciepłych krajów to proponuję Ci zażelować swoje paznokcie. Uprzedź tylko swoją stylistkę o podróży wówczas zaaplikuje Ci specjalny żel, który przetrwa Twoje upalne wojaże

aaaaa tylko wcześniej znajdź dobry gabinet - bo możesz czasami usłyszeć ze takich żeli nie ma
Nysza masz na mysli soak offy czy zele sztywne? Bo specjalne to ja nie wiem jakie to
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:51   #5
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Sieciunia chodzi jak to nazwałaś o żel sztywny - a możesz nie wiedzieć bo większość stylistek nawet nie wie, że takie cudo niektóre firmy mają w swojej ofercie

ja mam wiele podrózujących kobit właśnie do ciepłych krajów, gdzie siedza non stop w wodzie - stąd musiałam znaleźć takie cudo coby przeżyło te wojaże
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:18   #6
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

ja mialam na mysli zwykly standardowy zel to moze przeslij mi linka do takich zelikow, zobacze coz to za wynalazek
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:40   #7
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

proszę CIę bardzo firma Nails Company ma takowy w swojej ofercie http://sklep.nailscompany.pl/p820/GE..._Pojemnosc_50g

ostatnio lata upalne w Polsce również sprawiły że częściej po niego sięgam
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 10:24   #8
lidiaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

A czy ten manicur niszczy paznokcie czy nie ?
lidiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:36   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
proszę CIę bardzo firma Nails Company ma takowy w swojej ofercie http://sklep.nailscompany.pl/p820/GE..._Pojemnosc_50g

ostatnio lata upalne w Polsce również sprawiły że częściej po niego sięgam
.......
ale czy o tą tropikalność w nim nie chodzi w tym kontekście,że jest w postaci galaretki,niespływający w wysokich temperaturach w czasie nakładania? bo nie mam pojęcia czym różni się od innych twardych żeli?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:03   #10
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

...różni się zwiększoną przyczepnością w warunkach ciepłych i wilgotnych

doskonale sprawdza się również u klientek które z natury mają bardzo potliwe/ mokre dłonie przez co płytka non stop wilgotna ...

galaretowata konsystencja na pewno ułatwia aplikację w upalne dni .
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:27   #11
lidiaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

czy któraś z Pań robiących na swoich paznokciach manicur hybrydowy mogła by mi odpowiedziec, czy po zdjęciu jego paznokcie sa zniszczone ?
lidiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 12:57   #12
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

jeśli poprawnie nakładasz i ściągasz hybrydę to pazurki są nienaruszone ...
to tak jak z dobrym fryzjerem
laik tnąc włosy zniszczy fryzurę i poszarpie końcówki
natomiast tymi samymi nożyczkami fryzjer wyczaruje piękną fryzurę
a włos będzie zdrowy i pięknie się układał ...
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:29   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
...różni się zwiększoną przyczepnością w warunkach ciepłych i wilgotnych

doskonale sprawdza się również u klientek które z natury mają bardzo potliwe/ mokre dłonie przez co płytka non stop wilgotna ...

galaretowata konsystencja na pewno ułatwia aplikację w upalne dni .
....
aha,fajnie wiedzieć
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:57   #14
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Moje dwie koleżanki robią u kosmetyczki. Mają zniszczone paznokcie. Kosmetyczka matowi im płytkę i nakłada primer (wytrawiacz kwasowy), zdejmuje przy użyciu pilnika. Używa lakierożeli Em-nail. Koszt 50zł. W mieście jest wiele innych salonów gdzie zapewne inaczej, czym innym i za inną cenę wykonuje się manicure hybrydowy.
Ja robię sobie sama, nie matowię i nie daje primera. Kosmetyczka musi mieć pewność, że się będzie trzymało i klientka nie wróci z reklamacją. Ja mogę pozwolić sobie na ryzyko ...ale nic mi nie odpryskuje. Zdejmuje zmywaczem z rossmanna, 10-15 min. Używam głównie Gelish ale mam też inne firmy. W tę zabawę wtopiłam już dobrze ponad tysiaka . Paznokcie mam w stanie idealnym . W życiu nie miałam takich szpon (zawsze jakiś mi się złamał i musiałam resztę skrócić).
Reasumując: rób sobie mani; rób sobie przyjemność . Jeśli nawet trochę ucierpią Twoje pazurki, to przecież odrosną (chyba nawet szybciej niż włosy) .
Jeśli zdecydujesz się na jednorazowe mani a po jego zdjęciu będziesz oglądać płytkę paznokci pod mikroskopem, to będziesz żałowała . Jeśli "uzależnisz się" - po zdjęciu jednego koloru położysz następny, to będziesz patrzeć i widzieć tylko piękne błyszczące, kolorowe paznokcie a nie to co ewentualnie jest pod nimi. Zdejmowanie - czy to piłowanie czy moczenie - szkodzi, ale lakier na paznokciu zabezpiecza płytkę przed naturalną "korozją" . Są plusy i minusy. U mnie więcej na +
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:58   #15
lidiaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

http://allegro.pl/ongles-plyn-do-zde...376059574.html zamówiłam taki płyn dościagnięcia hybrydy
Czy jak sama to zastosuję prawidłowo, czylinamoczę i obwine każdy paznokiec na 15 minut i patyczkiem drewnianym usunę to nie poniszczę sobie płytki ?
lidiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:30   #16
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez lidiaz Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/ongles-plyn-do-zde...376059574.html zamówiłam taki płyn dościagnięcia hybrydy
Czy jak sama to zastosuję prawidłowo, czylinamoczę i obwine każdy paznokiec na 15 minut i patyczkiem drewnianym usunę to nie poniszczę sobie płytki ?
Wg mnie to aceton perfumowany na waniliowo , należy mieć nadzieję, że z dodatkiem czegoś nawilżającego. Nie będzie źle jeśli masz oryginalne hybrydy. Osobiście wolałabym aceton z dodatkiem gliceryny niż perfum (glicerynę można kupić w aptece za 2,30zł). Za "zniszczenie" odpowiada cały proces tj. przygotowanie płytki, użyte żele, nie tylko ich zdjęcie. Przed "zafoliowaniem" paznokci dobrze zabezpiecz skórki wokół oliwką, gliceryną, wazeliną lub nawet kremem nivea.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 07:44   #17
lidiaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

dziekuję za wskazówki
lidiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 07:36   #18
vero_nike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

a ja nie mam miłych doświadczeń z manicure'm hybrydowym dzień po zrobieniu paznokci dwa całkiem popękały! lakier nie odpadł, ale wyglądał okropnie. Poszłam więc do kosmetyczki, która mi je robiła z reklamacją. Pani była zaskoczona i stwierdziła, że musiałam się gdzieś uderzyć. Oczywiście żadnego uderzenia nie było, tym bardziej, że były to dwa palce wskazujące, więc ciężko byłoby się tak uderzyć. Oczywiście popękane paznokcie zostały naprawione... ale..już następnego dnia popękały cztery kolejne! niestety już nie miałam jak wrócić do salonu, bo to było w dniu wyjazdu. Oczywiście po wyjściu z salonu paznokcie były piękne, błyszczące, ale co z tego skoro nie wytrzymały nawet dwóch dni?! beznadzieja! nie wiem jaka była przyczyna, salon nie był jakiś podrzędny. Teraz zgodnie z zaleceniami kosmetyczki próbuję usunąć lakier pilniczkiem papierowym. jak na razie usunęłam dwa paznokcie, męczarnia! a płytki są teraz porysowane i nieładne, mimo, że je polerowałam. doradźcie jak łatwiej i sprawniej mam usunąć resztę paznokci?
vero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:31   #19
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez vero_nike Pokaż wiadomość
a ja nie mam miłych doświadczeń z manicure'm hybrydowym ... ...doradźcie jak łatwiej i sprawniej mam usunąć resztę paznokci?
Bardzo Ci współczuję i raczej dobrych wieści dla Ciebie nie mam. Skoro sama kosmetyczka zaleciła usunięcie pilnikiem, to wnoszę, że nie masz lakieru hybrydowego (w tym kolorowego żelu soak off), tylko zwykły nierozpuszczalny w acetonie żel, który notabene cienko położony na naturalny paznokieć pęka. Nie jest elastyczny aby "wyginać" się z paznokciem a jest za cienko położony aby ten paznokieć usztywnić. Da się zdjąć tylko pilnikiem lub sekatorem (przepraszam ale nie mogłam powstrzymać się od czarnego humoru ).
Takie "kosmetyczki" doprowadziły do tego, że sama sobie robię w domu hybrydy, mimo że więcej mnie to kosztuje. Żal mi też "prawdziwych" kosmetyczek, którym takie osoby psują opinie i rentowność (zaniżając ceny badziewiastymi produktami).
Wszystkim polecam manicure hybrydowy ale pytajcie się przed umówieniem zabiegu jakimi produktami będą one wykonywane. Proponuję korzystać z usług polecanych fachowców czy to kosmetyczka czy np. kafelkarz.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 14:58   #20
wodzienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 249
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Mam cienkie paznokcie, ale strasznie chciałabym wypróbować to nowy, podobno cudowny, wynalazek jakim jest manicure hybrydowy. Ale boję się, że moje pazurki się za bardzo zniszczą. Więc jak to jest - ten zabieg niszczy paznokcie czy nie?

Jeszcze jedno pytanie: jadę na 2 tygodnie do ciepłych krajów. Jak wiadomo, woda morska i chlorowana bardzo niszczy lakier (przykład: czasem nakładam trzy warstwy lakieru, które utrzymują się dosyć długo, bo kilka dni, bez większych odprysków i odrostów; natomiast w ciepłych krajów ten sam manicure wytrzymuje najwyżej dwa dni, z mega odpryskami). A jak z hybrydowym - też tak się niszczy w wodzie basenowej i morskiej?
Ja bym się raczej obawiała o trwałość - na cienkich paznokciach hybryda nie trzyma się dobrze. Robiłyśmy z koleżanką razem, tymi samymi produktami. Na jej cienkich i bardzo giętkich, łamliwych paznokciach mani utrzymał się 5 dni, z moich mocnych, grubych zdjęłam dopiero 14-to dniowe odrosty.
__________________

miłego życia
wodzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:06   #21
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez zuzka zuzanna Pokaż wiadomość
Mój pierwszy manicure hybrydowy był naprawdę trwały, lakier nie odpryskiwał, trzymał się ponad 3 tygodnie. Postanowiłam więc zdjąć go po 3 tyg i od razu poprosiłam o nowy, który nie trzymał się nawet jednego dnia! Na trzeci dzień kazałam go ściągnąć. Moje paznokcie były bardzo zniszczone i zaczęły pękać. Nie wiem od czego jest to zależne, ale stan moich paznokci znacznie się pogorszył
Robię sobie sama manicure hybrydowy od sierpnia ubiegłego roku. W zasadzie bez przerwy. Czasami mam 1-2 dni "gołe" paznokcie. W tym czasie stan moich paznokcie znacząco się poprawił . Gdy zaczynałam rozwarstwiały mi się i pękały nawet poniżej opuszka palca. Teraz mam ok. 7-8mm (powyżej skracam, bo boję się "wypadku").
Pewnie jestem szczęściarą, której paznokcie dobrze "współpracują" z hybrydą a może to zasługa oliwki i "czosnkowej" odżywki .
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:07   #22
natinails7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Smile Dot.: POWRÓT DO ŻELI proszę o pomoc

co bardziej niszczy płytke paznokcia, akryl czy żel?
natinails7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 09:54   #23
Ewka ESSTETICA
Raczkowanie
 
Avatar Ewka ESSTETICA
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 42
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Paznokcie najbardziej niszczą Panie pseudostylistki. Ja mam żel od 10 lat i od tylu lat jestem szczęśliwa
Przez 6 lat mieliśmy klientkę, która dojeżdżała do nas z Czech, potem przez rok robiła u siebie, bo szkoda jej było tak daleko dojeżdżać, niestety po roku były tak zniszczone,że postanowiła czym prędzej do nas wrócić. Znowu jest zadowolona i cieszy się, że paznokcie wracają już do formy.
Oczywiście, że po zdjęciu masy są lekko osłabione, ale jeśli stylistka wie co robi, to paznokci klientce nie zniszczy.
Jeśli trafisz do odpowiedniej osoby - możesz być spokojna
Ewka ESSTETICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:29   #24
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

DOKŁADNIE - poprzedni wpis powinien dać do myślenia tym co narzekają na nieudany manicure i lakiery hybrydowe.
Ja dodam, że wiekszość lakierów hybrydowych z allegro to straszna lipa i podróbki. Lepiej kupić w takiej firmie co na allegro nie sprzedają. Kiedyś naciełam się i koniec. Od dawna kupuję już tylko w LNC. Sprawdzone i b.dobra jakość. Tylko kolrków ostatnio ubyło co mnie osobiście lekko zmartwiło. Na szczęście te które są najładniejsze to nadal mają w ofercie.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 23:04   #25
Solis_
Raczkowanie
 
Avatar Solis_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 74
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Może to rzeczywiście kwestia manicurzystki i jej umiejętności, ale ja również mam nieprzyjemne doświadczenia z paznokciami hybrydowmi. Tak dokładniej nie ja, a właściwie moja mama, ale mogłam u niej dokładnie obserqować cały czas noszenia przez nią takiego manicuru, jak jej paznokcie zachowywały się i po.
Niestety po ok 2 czy 3 takich zdobieniach mama miała bardzo zniszczoną, osłabioną płytkę paznokcia. Powiedziała sobie wtedy, że już nigdy nie da sobie pomalować paznokci niczym innym jak zwykłym lakierem.
Mnie to bardzo zraziło do tego typu manicuru i mimo, ze to może być całkowita nieprawda (tzn te kompetencje manicurzystki), to chyba bym się wciąż nie zdecydowała na takie rozwiązanie
__________________
Zapraszam na mojego paznokciowego bloga
Solis_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 11:48   #26
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Dziewczyny, a ja jakoś w czerwcu tego roku zdecydowałam się na hybrydy. Niestety, wybrałam zły salon
1) Paznokcie miałam 'krzywo' pomalowane, przez co w pewnych miejscach odstawały, haczyły się, a potem odpryskiwały
2) Już z czasie manicuru zapytałam pani "stylistki", ile kosztuje u nich ściąganie hybryd, na co otrzymałam odpowiedź: "My nie mamy takiej usługi. Ale wie pani co, nie zdarzyło nam się jeszcze żeby jakaś klienta po to przyszła, zawsze panie same sobie zdrapują hybrydy"

Generalnie w dobrym stanie trzymało mi się to na paznokciach jakiś tydzień, po 11 czy 12 dniach miałam już spore odpryski, wkurzyłam się i faktycznie to zdrapałam. Moje paznokcie wyglądały tak, jakby ktoś potraktował je papierem ściernym, ale poza tym nie były osłabione.
__________________
love

Edytowane przez wild_horse
Czas edycji: 2013-12-04 o 11:50
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 15:23   #27
Solis_
Raczkowanie
 
Avatar Solis_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 74
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja jakoś w czerwcu tego roku zdecydowałam się na hybrydy. Niestety, wybrałam zły salon
1) Paznokcie miałam 'krzywo' pomalowane, przez co w pewnych miejscach odstawały, haczyły się, a potem odpryskiwały
2) Już z czasie manicuru zapytałam pani "stylistki", ile kosztuje u nich ściąganie hybryd, na co otrzymałam odpowiedź: "My nie mamy takiej usługi. Ale wie pani co, nie zdarzyło nam się jeszcze żeby jakaś klienta po to przyszła, zawsze panie same sobie zdrapują hybrydy"

Generalnie w dobrym stanie trzymało mi się to na paznokciach jakiś tydzień, po 11 czy 12 dniach miałam już spore odpryski, wkurzyłam się i faktycznie to zdrapałam. Moje paznokcie wyglądały tak, jakby ktoś potraktował je papierem ściernym, ale poza tym nie były osłabione.
Jak można nie mieć w salonie usługi zdejmowania takiego manicuru skoro jest już proponowany w ofercie? Bardzo szkoda, że trafiłaś na taki salon To jest przykre kiedy ma się takie podejście do profesjonalizmu i obsługi klienta, tym bardziej, że wcześniej pani w ogóle cię nie poinformowała o braku możliwości zdjęcia hybryd.
__________________
Zapraszam na mojego paznokciowego bloga
Solis_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 09:35   #28
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Też się zgadzam że źle trafiła.
Jest takie powiedzenie kto tanio kupuje dwa razy kupuje. Można by to przenieś na usługi - kto tanio robi dwa razy robi (poprawia) a kto chce mieć tanio zrobione w rzeczywistości dopłaca.
Nie koniecznie trzeba szukać najdroższych usług choć te pewnie mają wszystko tiptop, ale nigdy nie kupuje się najtańszych rzeczy - usług też. Wielu się o tym przekonało. Ja się do tego staram stosować choć nie zawsze mozna, ale na pewno się to sprawdza.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 11:58   #29
Solis_
Raczkowanie
 
Avatar Solis_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 74
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Też się zgadzam że źle trafiła.
Jest takie powiedzenie kto tanio kupuje dwa razy kupuje. Można by to przenieś na usługi - kto tanio robi dwa razy robi (poprawia) a kto chce mieć tanio zrobione w rzeczywistości dopłaca.
Nie koniecznie trzeba szukać najdroższych usług choć te pewnie mają wszystko tiptop, ale nigdy nie kupuje się najtańszych rzeczy - usług też. Wielu się o tym przekonało. Ja się do tego staram stosować choć nie zawsze mozna, ale na pewno się to sprawdza.
takie założenia nie do końca są prawdziwe moim zdaniem... chociaż masz rację, że może się tak zdarzać przy konkretnych produktach, czy usługach, że warto wybierać raczej te droższe
__________________
Zapraszam na mojego paznokciowego bloga
Solis_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:17   #30
ona_999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez lidiaz Pokaż wiadomość
czy któraś z Pań robiących na swoich paznokciach manicur hybrydowy mogła by mi odpowiedziec, czy po zdjęciu jego paznokcie sa zniszczone ?
Tak są zniszczone. Moje trzymały się bardzo ładnie całe 3 tygodnie. Zero odprysków, ładny błyszczący kolor. Niestety, po zdjęciu (zostały ściągnięte nie przy pomocy acetonu ani szlifierki tylko ładnie zeszły same płatami bez mechanicznej ingerencji) - wygląd był straszny: matowe, bruzdy, szorstkość. szkoda
ona_999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-22 22:56:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.