Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-26, 23:39   #31
agneszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
GG do agneszka
Re: tabletki odchudzające

To musialo byc straszne? 200 kcal??? o boziu....
agneszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 00:13   #32
slowianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 19
GG do slowianka
Re: tabletki odchudzające

nie, skąd, da się przyzwyczaić. tylko przy okazji zaczynają się pewne 'schizy' cóż niektórzy nazywają to anorexia nervosa, ale dla mnie to dążenie do perfekcji poprzez taki a nie inny styl życia wiem, większości z was wydaje się pewnie, że pierdoły wypisuję, ale tak jest.
slowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 10:46   #33
dZiAhUs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 19
Re: tabletki odchudzające

te tabletki powoduja manie wmowienia... wmawiasz sobie, ze jesz je a one powoduja ze chudniesz... a tak wcale nie jest, te tabletki sa by poprawic Tobie humor niby tym ze chudniesz... :P tak samo te roznego rodzaju mascie... T_T
dZiAhUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 13:58   #34
nathaliex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Exclamation Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Wszędzie można się natknąć na reklamy tabletek, pigułek, kapsułek, syropów odchudzająch czy wspomagających odchudzanie, szczególnie teraz wiosną. Np. parę dni temu w gazecie "Claudia" natknęłam się na obszerną reklamę syropu AosaFit (niby) z alg i roślin. Były tam różne kuracje, ja się zainteresowałam normalną, obiecującą zrzucenie do 10kg w 2 tygodnie. Za 79 zł + 19zł (koszt przeszyłki). Razem 98 zł! Próbowałam już jednak tylu rzeczy, że naprawdę z desperacji chciałam już zadzwonić i zamówić. Ale najpierw wpisałam w googlach: "aosafit", i pokazało mi się kilka stron z forum gdzie ludzie wypowiedzieli się na temat tego "cudu". Stosowali kilka tygodni i nic! Kasa przepadła bo mimo że w artykule reklamującym obiecują zwrot pieniędzy w razie braku efektów, forsa nie zwrócona.
Nie można więc wierzyć we wszelkie *****oły obiecujące smukłą sylwetkę bez żadnego wysiłku w parę tygodni - zbyt piękne by było realne! Ale czy są jakieś środki wspomagające spadek wagi, godne polecenia i zaufania??
POMÓŻCIE!!!
nathaliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 15:19   #35
zzZZzz
Raczkowanie
 
Avatar zzZZzz
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: kula ziemska
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do zzZZzz GG do zzZZzz
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

dieta dieta dieta, ruch ruch ruch, + ew. thermal pro. lub jakis inny termogenik ,l karnityna w duzych ilosciach + zielona czerwoa herbata itepe itede

i taka kombinacja daje rezultaty ale nie ma nic w 2 tyg -10kg ;-d co jest zdrowe ;-D
zzZZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 16:26   #36
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez zzZZzz
dieta dieta dieta, ruch ruch ruch, + ew. thermal pro. lub jakis inny termogenik ,l karnityna w duzych ilosciach + zielona czerwoa herbata itepe itede

i taka kombinacja daje rezultaty ale nie ma nic w 2 tyg -10kg ;-d co jest zdrowe ;-D
Popieram

Z lekarstw dobra jest Meridia, ale ona primo: jest na recepte, secundo: jest droga. Moja mama jej uzywała, kupując przez kogoś kto miał dostęp do tego leku po niższej cenie. Ponoć jeszcze Apptrim jest w porzadku, ale za niego nie recze bo nie uzywałam ani nikt znajomy nie uzywał ten jest bez recepty do kupienia w aptece.

Co do "cudownych" środków - jak kusząco są napisane te artykuły, prawda? Sama, choć wiem, że to nie moze być prawda, pare razy miałam ochote zamówić cos z tych środków. Jeszcze podpierają sie opowieściami znanych osób, które wmawiają wszystkim, że schudły obżerajac się tłustymi rzeczami i słodyczami, a jednak schudły... Bzdura.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 17:10   #37
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez lexie
Z lekarstw dobra jest Meridia, ale ona primo: jest na recepte, secundo: jest droga
Lek blokuje w mozgu osrodek odpowiedzialny za laknienie :a wiec przez caly czas nic sie nie je.Ale wydaje mi sie,ze mimo rewelacyjnego efektu nie warto tego stosowac.Znajoma stosowala : otepienie przez caly czas,zupelnie jak na "chaju" :?
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 17:23   #38
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Lek blokuje w mozgu osrodek odpowiedzialny za laknienie :a wiec przez caly czas nic sie nie je.Ale wydaje mi sie,ze mimo rewelacyjnego efektu nie warto tego stosowac.Znajoma stosowala : otepienie przez caly czas,zupelnie jak na "chaju" :?
Aaa zapomniałam dopisać, ze różnie się na niego reaguje - tzm moja mama bardzo dobrze sie po tym czuła, za to jej koleżanak bardzo źle i od razu odstawiła. Ale one obie kupowały bez badań lekarskich, a to jest lek NA RECEPTE
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 12:18   #39
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

ja bralam apptrim i polecam, co do meridi to nie ejst tak ze skoro blokuje laknienie to po odstawieniu czlowiek rzuca sie na jedzenie i jest efekt jojo? a co magicznych srodkow to takie nei istnieja gdyby takie istnialy to ktos bylby juz miliarderem ( ten kto by go wymyslil) a tak nie jest, poza tym najskuteczniejszym srodkiem odchudzajacym jest tak jak napisal zzZZzz sport, dieta i jakis spalacz tluszczu przed aerobami, np thermal pro, kofeina, efedryna
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 12:40   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez km
ja bralam apptrim i polecam, co do meridi to nie ejst tak ze skoro blokuje laknienie to po odstawieniu czlowiek rzuca sie na jedzenie i jest efekt jojo? a co magicznych srodkow to takie nei istnieja gdyby takie istnialy to ktos bylby juz miliarderem ( ten kto by go wymyslil) a tak nie jest, poza tym najskuteczniejszym srodkiem odchudzajacym jest tak jak napisal zzZZzz sport, dieta i jakis spalacz tluszczu przed aerobami, np thermal pro, kofeina, efedryna
Meridia na pewno nie blokuje łaknienia, tylko je troche zmniejsza. Nie dostaje sie nagle jadłowstrętu ale można czuc sie najedzonym po niewielkim posiłku, znacznie mniejszym niż do tej pory. Po odstawieniu oczywiscie trzeba utrzymac dietę - Meridia pomaga raczej w przetrwaniu pierwszej fazy, czyli chudnieciu. Po odstawieniu jej działanie oczywiscie sie konczy, ale żołądek jest wtedy już zmniejszony i jesli sie pilnować i nie objadać, to nie będzie efektu jo-jo. Ale to już zależy od silnej woli itp
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 08:58   #41
zzZZzz
Raczkowanie
 
Avatar zzZZzz
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: kula ziemska
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do zzZZzz GG do zzZZzz
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

no nie wprowadzajmy hardcoru %-) laska nei ma czasu/checi porzadnie sie zabrac a tutaj efke jej daja %-) hrhr
zzZZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 09:20   #42
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

a kto kumu daje efke co? ja tylko napisalam co uwazam skuteczne bo sprawdzilam na sobie, wiec nie goraczkuj sie tak.
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 13:57   #43
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Bardzo skuteczny jest lek homeopatyczny-Fucus Dagomed nr 17, po 2 tygodniach zgubiłam 4 kg. Dzięki niemu wogóle nie chcę mi się jeść.
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 18:02   #44
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez zzZZzz
(...)+ ew. thermal pro. lub jakis inny termogenik (...)
z tymi Thermal Pro i innymi cudami to bym uważała... bo jeśli ma się wysokie ciśnienie to odradzam, bo on jeszcze dodatkowo podnosi je.
U mnie po środku o wiele słabszym niż Thermal Pro bardzo źle się czułam, byłam taka słaba, głowa mnie bolała więc wyrzuciłąm prawie całe opakowanie
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 20:03   #45
zzZZzz
Raczkowanie
 
Avatar zzZZzz
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: kula ziemska
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do zzZZzz GG do zzZZzz
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

kazdy reaguje inaczej dlatego najlepiej podjac decyzje czy chcem
2 od malych dawek a dopiero potem duze
a niektorzy poprostu tak juz reaguja
wiele osob np po clenbuterolu [nie uzywajcie tego ] wlasnie bardzo zle sie czuja
zzZZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 13:34   #46
sekretarka2526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Thumbs up Thermo Speed czy pomaga ?

Czesc
Chciałam poradzić się WAS, od kliku miesięcy walczę ze zmianą swojego
wyglądu, są efekty nie powiem, ale od pewnego czasu nic, zero. Chciałabym zmienić pomocnik w diecie i ćwiczeniu, czy może któraś z WAS korzystała z THERMO SPEED ??? Czy są jakieś efekty ??
Dzięki z góry
sekretarka2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 13:52   #47
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

ja też o tym słyszałam ale nie wiem czy daje jakieś efekty, ponoć tak, poczekam na opinie kogoś kto już go przetastował na sobie
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 13:57   #48
sekretarka2526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

No właśnie chciałabym zakupić ten produkt, ale kota w worku też nie chcę kupować.
sekretarka2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 22:18   #49
weronika18
Raczkowanie
 
Avatar weronika18
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 133
Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

ja biore thermo speed od miesiaca i moge powiedziec ze daje efekty (co prawda nie mam wagi więc nie weim ile w kg schudłam ale wizualnie widac poprawe), tylko ze przy tym trzeba cwiczyc, ja robie 4 razy w tygodniu godzine aerobic
weronika18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-04, 22:24   #50
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

Yyyh a co to jest w ogóle, jeśli można wiedzieć?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 23:58   #51
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

http://sklep.fbb.pl/olimp_thermo_spe...czu_ids_1233_1

Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 12:52   #52
sekretarka2526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Thumbs up Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

Hmm, własnie przed chwilką zamówiłam sobie przez internet , jak zacznę używać, obiecuję, że się z Wami podzielę spostrzeżeniami, będę jako homik doświadczalny ihihihi, "raz grozi smierć"
sekretarka2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 09:25   #53
Monisia22
Raczkowanie
 
Avatar Monisia22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: dolnośląskie :)
Wiadomości: 77
GG do Monisia22
Herbatka Odchudzająca ?? ciekawe czy działa ??

Zobaczcie drogie wizażanki na co ostatnio napotkałam herbatka odchudzająca Zastanawiam się czy któraś ją już stosowała W składzie tych herbateknie ma środków przeczyszczających tak jak w innych herbatkach odchudzających np typu figura a wiec może nie sa takie złe . Troszkę wiadomości na jej temat: System SlimFigura


System SlimFigura to wyjątkowy zestaw herbat ziołowych o unikalnej recepturze, tworzących kompleksowy system wspomagający proces odchudzania. Jego podstawa to bezpieczne dla organizmu składniki pochodzenia roślinnego.
System SlimFigura wpływa na czynności związane z procesami trawiennymi i przemianą materii, ułatwia spalanie tłuszczu, oczyszcza organizm oraz stabilizuje uzyskane efekty - utrzymanie prawidłowej masy ciała. Uzupełniając codzienną dietę w składniki wspomagające odchudzanie w bezpieczny sposób pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów.
System SlimFigura składa się z trzech, uzupełniających się faz, które w naturalny sposób wspomagają proces odchudzania:
1. Spalanie
2. Oczyszczanie
3. Stabilizacja
Najlepszy efekt kuracji zapewnia systematyczne picie herbat oraz stosowanie ich w zalecanej kolejności.


no i link do stronki http://www.herbapol.com.pl/section.xml?id=55
Monisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 10:55   #54
Guyana
Raczkowanie
 
Avatar Guyana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 43
GG do Guyana
Dot.: Herbatka Odchudzająca ?? ciekawe czy działa ??

sama jestem ciekawa czy ktos z was probowal, jesli tak to czy dalo wam to jakies efekty? Piszcie, please
Guyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:49   #55
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Herbatka Odchudzająca ?? ciekawe czy działa ??

Moja kolezanka kiedys chciala zrzucic kilka kilo i jedyne co robila to pila ta herbate... i nic ...
mysle,ze moze i ona cos pomaga,ale to i tak powinno byc polaczone z odpowiednia dieta i cwiczeniami.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:50   #56
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Smile Dot.: Herbatka Odchudzająca ?? ciekawe czy działa ??

Zdaje mi się, że to jest jakaś nowość na rynku bo od niedawna widzę reklamy w gazetach i również jestem ciekawa czy to działa. Jedynie co z herbatek używałam to figurę 1 i ojca klimuszko
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:53   #57
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Herbatka Odchudzająca ?? ciekawe czy działa ??

ja osobiscie nie lubie takich "wynalazkow" wole sprawdzone metody.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:57   #58
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Smile Dot.: Herbatka Odchudzająca ?? ciekawe czy działa ??

ja mam kłopoty z przemianą materii i doraźnie figura jest pomocna ale sądzę, że na dłuższą metę rozleniwiają układ trawienny
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:31   #59
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Tabletki i koktajle odchudzające, suplementy diety- wątek zbiorczy!

czy któraś z was poleci mi
ja już parę wypróbowałam i nic nie skutkowało może troszeczkę
dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:37   #60
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: skuteczne tabletki odchudzające

Nie ma czegoś takiego jak tabletki odchudzające. Są tabletki wspomagające odchudzanie, ale one działają tylko wtedy, gdy stosujesz dietę i przynajmniej troszkę ćwiczysz. Ja ze swojej strony mogę polecić np l-karnitynę przed ćwiczeniami, daje kopa do ćwiczeń i ponoć pozwala szybciej spalić tłuszczyk.Niektórym chrom pomaga zmniejszyć apetyt na słodycze. Mój tata schudł sporo biorąc aplefit i oczywiście ograniczając jedzonko.

Jedno jest pewne: NIE SCHUDNIESZ ANI GRAMA DZIĘKI SAMYM TABLETKOM. Odchudzanie powinno byc zmiana nawyków żywieniowych, a najlepiej zmiana stylu życia.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.