Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 18:45   #1
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19

Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY


Dziewczyny pomóżcie

Od pewnego czsu bardzo regularnie kocham się z moim partnerem i zauważyłam że moja pochwa strasznie sie powiekszyła a własciwie jej wejście. Do okoła a więc z prawej i lewej strony pojawiły się takie platki jakby porozdzierane najgorsze jest to że prawa strona różni sie od lewej.
Na lewej stronie taki płatek jest bardzo gładki i nawet jak go odchylę tez taki jest widać gładkie wejście do pochwy a jak odchylę prawy to widzę go takiego chropowatego tak jakby składał się z kilku warstw nałożonych na siebie i taki jest aż do wnętrza pochwy. Na dodatek dół przy wejściu do pochwy z jednej strony jest taki mały a z prawej też składa się z takich warstw wygląda to jakby taka dziwna narośl aż czy to możliwe ze wejście do pochwy nie jest gładkie i jedna strona może róznić się od drugiej. Nigdy tego nie miałam tzn wyczuwałam taka chropowata skórkę ale od kąd zaczełam sie często kochac to jakby się dziwinie powiększyło.
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:16   #2
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Dziwna pochwa

Spokojnie i bez nerwow-jestes zdrowa i nic Ci nie jest to normalna reakcja okolic intymnych, przypomnij sobie pierwszy raz-ciasno i byc moze bolało a to dlatego, ze nikt wczesniej nie ingerowal w ta czesc ciała, teraz po dluzszym czasie pochwa stala sie bardziej rozciagliwa i jej ujscie stalo sie nieco szersze, te platki o ktorych mowisz tez sa w pelni normalne, kazda z nas je ma, nie sa takie same bo nasze ciala nie sa symetryczne tak samo jak zdarzaja sie niesymetryczne piersi albo polowki twarzy tak samo wargi sromowe sa niesymetryczne, pochwa rozciaga sie poprzez tarcie, tak samo jak po porodzie znacznie sie powieksza, takze bez nerwow
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:19   #3
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Dziwna pochwa

A byłaś już u ginekologa z tym?
Z tego co wiemnie każda pochwa wygląda tak samo ale to co opisujesz brzmi mi podejrzanie. Nie znam się, nie jestem specjalistą więc nie mogę powiedzieć co to jest i pomóc jak tylko doradzić wizytę u ginekologa.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:43   #4
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Dot.: Dziwna pochwa

Dziękuję za odpowiedzi

Nie byłam u ginekologa bo niestety wizytę mam dopiero po swiętach ale juz kiedyś udałam sie do Pani Gin z podobnym nieco problemem bo dookoła pochwy wyrosły mi takie jakby wypustki kawałki mieska tak he he to wyglądały przestraszyam sie wtedy ze to mogą być kłykciny ale Pani Gin stwierdziła że nie taka moja niby uroda.
Teraz takie dziwne warsty pojawiły mi się na spodzie wejścia do pochwy wcześniej wyczuwałam tam taka szorstką skórkę ale teraz to jakby wyszło na wierzch fakt pochwa tez sie powiększyła i to sporo ale to od współżycia.
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:04   #5
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziwna pochwa

Cytat:
Napisane przez amanda2613 Pokaż wiadomość
pochwa tez sie powiększyła i to sporo ale to od współżycia.
Dziwne. Pochwa to nie spodnie żeby się miała wypychać od używania.

Mnie też z opisu wychodzi, ze to mogą być kłykciny. Może do innego lekarza idź i pokaż to ? Wielu lekarzy olewa albo ma słabą wiedzę na temat kłykcin i HPV. Normalne to to raczej nie jest.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:26   #6
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Dziwna pochwa

Cytat:
Napisane przez amanda2613 Pokaż wiadomość
dookoła pochwy wyrosły mi takie jakby wypustki kawałki mieska tak he he to wyglądały przestraszyam sie wtedy ze to mogą być kłykciny ale Pani Gin stwierdziła że nie taka moja niby uroda.
Teraz takie dziwne warsty pojawiły mi się na spodzie wejścia do pochwy wcześniej wyczuwałam tam taka szorstką skórkę ale teraz to jakby wyszło na wierzch fakt pochwa tez sie powiększyła i to sporo ale to od współżycia.
No ale potem ci to znikło, czy jak? Na czym ma polegać ta twoja uroda? Że coś ci rośnie (albo nie) wokół pochwy? Czasem taki tekst lekarz rzuca jak mu się nie chce zgłębiać problemu.
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:35   #7
desert flower
Raczkowanie
 
Avatar desert flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dziwna pochwa

skoro nie są to kłykciny, tylko Twoja uroda, to albo się tym nie przejmuj albo pójdz jeszcze raz do ginekologa tym razem może do innego...
desert flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 01:19   #8
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Dziwna pochwa

Szczerze mówiąc, po tym opisie nie bardzo jestem w stanie sobie zwizualizować jak to wygląda, ale nie brzmi to normalnie... Niektórym kobietom pozostają strzępy błony dziewiczej, które ostatecznie usuwają się dopiero podczas porodu, może to to? Ale lekarz by się chyba na tym poznał... Może idź jeszcze raz do innego lekarza a jak się okaże, że taka Twoja uroda, to olej to
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 10:31   #9
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Dziwna pochwa

Dla mnie też to brzmi jak byś miała kłykciny kończyste.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:30   #10
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Dziwna pochwa

Dziewczyny chyba niepotrzebnie straszycie autorke wątku... wpisz sobie w google grafika Klykciny konczyste i zobacz czy cos podobnego Ci się zrobiło, jesli tak jak najszybciej do Gina
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:32   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna pochwa

Od tego jest lekarz, nie forum.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 17:31   #12
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Dot.: Dziwna pochwa

dookoła pochwy miałam takie jakby wypustki kawałki mięsa byłam u 3 lekarzy którzy stwierdzili ze tak już tam mam. Tearaz zauważyłam że moja "dziurka"jest jakas dziwna dookoła jakby chropowata tak jakby poszarpana miała skórkę jakby przejechał ktos po niej tarka i taka jest z prawej strony a z lewej bardziej gładka. Prawa strona różni się od lewej i to sporo jest tam wiecej fał skórnych.
Dziwi mnie to bo dopóki często nie współżyłam była ona taka lekko rozwarta a te płatki jakoś schowane do środka. Teraz wyglada taka hmmm rozjechana i bardzo szeroka a wejscie do nie kąpletnie inaczej wyglada jak kiedyś bo jest chropowate a kiedyś było gładkie.
Co najgorsza na dole przy jej wejściu miałam taką ładna skórke a teraz wyglada ona jakby zbudowana z kilku warstw i też chropowata. Pojawiło się to nagle bo kilka dni temu tego nie było
A czy wasze wejście do "dziurki" jest równe czy też takie zbudowane z różnych warstw. Boję się że to coś poważnego.
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 19:05   #13
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Dziwna pochwa

Hejjj no skoro juz bylas u TRZECH lekarzy to chyba pora przestac wpadac w desperacje co?
Lekarz chyba najlepiej wie a jak juz bylas u trzech to wyluzuj bo sama siebie nakrecasz i niepotrzebnie chodzisz zmartwiona, jesli Cie to uspokoi to Ci napisze ze ja tez mam tam faldki, chropowatą skórkę itp.... I nie pytaj kolejny raz czy to mozliwe ze moze byc cos nie rowno bo napisalysmy Ci ze nasze ciala nie sa symetryczne.
Glowa do gory
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 20:25   #14
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Dot.: Dziwna pochwa

Dziękuję za pocieszenie i wszystkie odpowiedzi
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:30   #15
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Dziwna pochwa

Według mnie wszystko jest ok. Z pochwą jak z całym ciałem - prawa i lewa strona nigdy nie będą symetryczne.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 16:26   #16
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Duży ból przy stosunku

Zaczynam się martwić, czy ze mną wszystko w porządku. Biorę tabletki i niestety mam duży problem z suchością w pochwie, nawet przy stosowaniu żelu nawilżającego i przez tabletki niestety libido mi spadło. Żadnej infekcji/grzybicy nie mam. A coraz częściej mam tak, że w trakcie stosunku zaczynam odczuwać ból, straszne pieczenie w okolicy cewki moczowej i parcie na pęcherz (nawet, jeśli przed stosunkiem byłam w ubikacji siusiu). Jest to tak nieprzyjemne, że czasem mam ochotę po prostu zakończyć stosunek, zwinąć się w kulkę i żeby ten ból minął... Miałyście kiedyś podobnie? Co na to poradzić. Ginekolog radził właśnie żel, ale to nie pomaga.
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 16:43   #17
Darusia06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Duży ból przy stosunku

Też miałam podobnie,poszłam do ginekologa i przepisał mi żel oraz takie tabletki dopochwowe,zrobił badanie ale wszystko było ok. Smarowałam się tylko żelem,tabletek nie brałam,nic nie pomagało,miałam problemy z pęcherzem,brałam Furaginum-około 8 tabletek na dobę i też nic. Dopiero po jakimś czasie ból sam minął... może Tobie też minie
Darusia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 18:47   #18
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Duży ból przy stosunku

Eh, to żadne pocieszenie a przez czekanie "kiedy przejdzie" może kompletnie odechcieć mi się seksu
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:25   #19
AnulkaSmerfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 53
Dot.: Dziwna pochwa

Dziewczyny, sorry że odkopuję wątek ale proszę odpiszcie mi czy Wasza pochwa w środku wygląda podobnie a mianowicie gdy rozchylę wargi to wewnątrz wystają mi kawałki skóry tzn. mam tak jakby zatkane wejście do pochwy (patrzyłam w lusterku) czy to jest normalne??
Byłam u ginekologa i miałam badanie dopochwowe, lekarka nie zaglądała mi do środka tylko po omacku palec włożyła sprawdzić czy może zrobić badanie dopochwowe (byłam dziewicą wtedy)
Mam za sobą dopiero 4 stosunki, nie są bolesne, nic nie czuję, żadnego bólu, nie miałam też krwi przy stosunkach jakbym dziewicą nie była chociaż to też nie jest regułą by krew się pojawiła ale zastanawiam się czy to wejście takie ma być jakby zarośnięte.
Może wyda wam się to głupie ale niepokoi mnie to.

I druga sprawa, zauważyłam dzisiaj przy wejściu ale bliżej warg sromowych małe krosteczki odstające wyglądają jak niteczki. Czy mogą to być kłykciny i jak mogłam się tym zarazić? Mam stałego partnera i nigdy wcześniej z nikim nie współżyliśmy.
AnulkaSmerfulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 08:22   #20
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Duży ból przy stosunku

A problem nie tkwi w tabletkach? Może te ci nie służą po prostu?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 08:32   #21
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Odp: Dot.: Dziwna pochwa

Cytat:
Napisane przez AnulkaSmerfulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sorry że odkopuję wątek ale proszę odpiszcie mi czy Wasza pochwa w środku wygląda podobnie a mianowicie gdy rozchylę wargi to wewnątrz wystają mi kawałki skóry tzn. mam tak jakby zatkane wejście do pochwy (patrzyłam w lusterku) czy to jest normalne??
Byłam u ginekologa i miałam badanie dopochwowe, lekarka nie zaglądała mi do środka tylko po omacku palec włożyła sprawdzić czy może zrobić badanie dopochwowe (byłam dziewicą wtedy)
Mam za sobą dopiero 4 stosunki, nie są bolesne, nic nie czuję, żadnego bólu, nie miałam też krwi przy stosunkach jakbym dziewicą nie była chociaż to też nie jest regułą by krew się pojawiła ale zastanawiam się czy to wejście takie ma być jakby zarośnięte.
Może wyda wam się to głupie ale niepokoi mnie to.

I druga sprawa, zauważyłam dzisiaj przy wejściu ale bliżej warg sromowych małe krosteczki odstające wyglądają jak niteczki. Czy mogą to być kłykciny i jak mogłam się tym zarazić? Mam stałego partnera i nigdy wcześniej z nikim nie współżyliśmy.
Obstawiam klykciny a więc szybko umów się do lekarza póki się nie rozprzestrzenia. A i chłopak musi też się dokładnie obejrzeć jeśli diagnoza siepotwierdzi. U wiekszosci zarażonych nawet się nie objawiaja. A leczenie nie powiem żeby należało do przyjemnych ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 08:59   #22
syrenka1982
Raczkowanie
 
Avatar syrenka1982
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 440
Dot.: Duży ból przy stosunku

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
Zaczynam się martwić, czy ze mną wszystko w porządku. Biorę tabletki i niestety mam duży problem z suchością w pochwie, nawet przy stosowaniu żelu nawilżającego i przez tabletki niestety libido mi spadło. Żadnej infekcji/grzybicy nie mam. A coraz częściej mam tak, że w trakcie stosunku zaczynam odczuwać ból, straszne pieczenie w okolicy cewki moczowej i parcie na pęcherz (nawet, jeśli przed stosunkiem byłam w ubikacji siusiu). Jest to tak nieprzyjemne, że czasem mam ochotę po prostu zakończyć stosunek, zwinąć się w kulkę i żeby ten ból minął... Miałyście kiedyś podobnie? Co na to poradzić. Ginekolog radził właśnie żel, ale to nie pomaga.
A nie możesz po prostu zrobić badania moczu? Może masz jakąś infekcję pęcherza.
__________________
język angielski
syrenka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 16:42   #23
cookiesx3
Raczkowanie
 
Avatar cookiesx3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Aschaffenburg
Wiadomości: 33
Dot.: Duży ból przy stosunku

Mam dokładnie tak samo i żaden lekarz nie potrafi tego wyleczyć.
Zaczęło się od pęcherza, brałam Urofuraginum i przestało boleć
jednak coraz częściej odczuwam ból właśnie w okolicy cewki moczowej podczas stosunku,wczoraj miałam tak samo i musiałam niestety poprosić TŻ żeby skończył bez dojścia bo myślałam że popłaczę się z bólu.
W dodatku pani ginekolog powiedziała że mam przebadać partnera bo to być może on ma jakaś infekcję,problem w tym że przy poprzednim partnerze było tak samo.
__________________
zaczynam o siebie dbać!



14.02.2013
cookiesx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 15:37   #24
Katarzyna2585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Question Dyskomfort po pieszczotach

Hejka!

Chciałam podzielić się z wami pewnym problemem który troszkę mnie niepokoi.

Dwa tygodnie temu byłam z mężczyzną po prawie 2 letniej przerwie. Były pieszczoty, które były dosyć ostre, prawie codziennie to miało miejsce, tak przez dwa tygodnie. Jestem delikatną osobą, nie przeszkadzały mi te pieszczoty, gdyż byłam dobrze rozluźniona i nie odczuwałam bólu. Jednego dnia odbył się też stosunek z prezerwatywą, trwało to szybko. Wytrysk nastąpił do prezerwatywy. Stosunek z prezerwatywą odbył się podczas dni niepłodnych, natomiast pieszczoty miały miejsce już podczas dni płodnych (według moich wyliczeń). Mój mężczyzna zawsze miał czyste dłonie, kiedy dotykał mnie w miejsca intymne. Zwracałam na to uwagę. Po tych pieszczotach odczuwam ból jajników, może też pochwy bądź cewki moczowej, trudno określić. Chociaż czuję parcie na cewkę moczową, wydaje mi się, że często chodzę do wc. Czuję się też pełna, dzisiaj np. jest mi niedobrze, chociaż przypuszczam, że powodem tego jest pogoda. Zastanawiam się skąd ten dyskomfort, czyżby był spowodowany dłużą przerwą, czy też jestem w ciąży. Chociaż uważam, że jest to niemożliwe. Przyznam się, że jestem panikarą. Od dłuższego czasu nie byłam z mężczyzną, a w poprzednim związku brałam tabletki antykoncepcyjne. W piątek wybieram się do ginekologa na USG, gdyż niepokoi mnie ta sytuacja. Czy któraś z was miała też podobny problem? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
Katarzyna2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:12   #25
enka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4
krwawienie po stosunku

Cześć wszystkim .
Przeglądałam wątki na forum, ale nie mogłam znaleźć takiego, który opisywałby moją sytuację.
Otóż niedawno zaczęłam współżyć z moim tż - bardzo niedawno, wczoraj był nasz drugi raz.
Za pierwszym razem krwawieniem nie specjalnie się przejęłam, ponieważ byłam dziewicą, i spodziewałam się, że krew będzie leciała - a nawet byłam zdziwiona, że było jej tak mało. Jedynie ból był ciężki do opisania.
Wczoraj gdy tż we mnie wchodził, o dziwo też bolało... ale później nie było problemu, "gładko wchodził", jeśli mogę się tak wyrazić :P Zaskoczona byłąm jedynie, kiedy tż powiedział mi, że znowu ma krew na prezerwatywie. Gdy poszłąm do łazienki, myślałam, że może dostałam szybciej okres - bo mam dostać w sobotę, ale mam dość stresujący miesiąc, a w takich wypadkach zdarza mi się małe posunięcie miesiączki kilka dni w przód albo w tył. A tej krwi było naprawdę sporo, mam obfite okresy więc byłam przekonana na 100%, że to włąsnie to. Ubrałam więc podpaskę, lecz rano na niej nie było już żadnej krwi, brzuch mnie nie bolał.
Czy to normalne, aby juz po przebiciu błony nadal krwawić po stosunku? Przyznam się, że do ginekologa nie chodzę, bo ilekroć się zapisałam, panie były bardzo nie miłe i po prostu nie miałąm ochoty wracać do żadnej z nich.
Przeglądając wątki naczytałam się o nadżerce, trochę się tym przestraszyłam. Powinnam się przełamać i iść do ginekologa ? Może któraś z Was też tak miała?
Pozdrawiam
enka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:37   #26
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Dyskomfort po pieszczotach

Częste oddawanie moczu i ból cewki moczowej to może być zapalenie układu moczowego a co do reszty objawów to nie wiem. ja po dłuższej zabawie kiedyś dostałam zapalenie i muszę teraz pamiętać zawsze się załatwić po.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:39   #27
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: krwawienie po stosunku

Na pewno wizyta u ginekologa to dobry pomysł. Zdrowie każdej kobiety to także zdrowie jej stref intymnych, u większości młodych kobiet sama myśl o wizycie u ginekologa budzi lęk, niechęć, wstyd (pamiętam, sama to przechodziłam) ale to tylko lekarz, taki jak każdy inny. Warto przełamać w sobie ten opór i umówić się ze specjalistą- może pomóc wizyta u kobiety albo sprawdzenie w Internecie czy lekarz do którego się wybierasz jest subtelny w zachowaniu i delikatny podczas badania.
Jeśli kobiety nie spełniają zaś Twoich oczekiwań może warto umówić się z kobietą? Mężczyźni podobno są delikatniejsi.

Co do samego krwawienia zaś nie obawiałbym się tego zbyt mocno. Nie napisałaś kiedy nastąpiło przerwanie błony dziewiczej ale być może kolejny stosunek uszkodził zabliźniającą się ranę i wywołał powtórne krwawienie.
Dajcie rance jakiś czas (tydzień jest zwykle zalecany) by na dobre się zagoiła. Jeśli krwawienie po tym czasie znów wystąpi wizyta u lekarza będzie nieodzowna. Jeśli nie wystąpi- też jest nieodzowna ale może nie ze statusem "cito".
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...

Edytowane przez Trzy_Ryby
Czas edycji: 2013-06-12 o 16:41
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:50   #28
madziula240295
Wtajemniczenie
 
Avatar madziula240295
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 271
Dot.: krwawienie po stosunku

Mnie bolało nawet za 5 razem i również wtedy pojawiło się troszkę krwi pozniej na bieliźnie.
__________________
zapraszam na wymianę


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76243851
madziula240295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:54   #29
madziula240295
Wtajemniczenie
 
Avatar madziula240295
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 271
Dot.: Dyskomfort po pieszczotach

Dokładnie ja rowniez dostalam po stosunku zapalenia pęcherza czytalam ze przedostaja sie tam jakies bakterie. Szczególnie z palców itd.
__________________
zapraszam na wymianę


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76243851
madziula240295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 18:05   #30
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Dyskomfort po pieszczotach

Więc jeśli to zapalenie to ja polecam z doświadczenia Urofuraginum (można kupić bez recepty tylko drożej chyba) i dużo wody z cytryną, takiej bardzo kwaśnej
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-20 12:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.