Kosmetyki mineralne Lotus pure organics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 08:35   #1
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis

Kosmetyki mineralne Lotus pure organics


Wklejam linka do strony moich ukochanych mineralow.
Ciekawa oferta kolorowki i produktow pielegnacyjnych.
Sama uzywam podklad w postaci pudru sypkiego i jest genialny.
Super kryje,nie wazy sie i moja tradzikowa cere uspokaja,zero niespodzianek.
Moja mama 54 lata tez sie nim zachwyca,twierdzi ze ten podklad wrecz pielegnuje cere.
MInus to ze nie sprzedaja probek,niestety.

http://www.lotuscosmeticsusa.com/index.php?
zenid=k5mt04nmkom0beobl67 3ovr280

Oto sklad podkladu, o ktorym mowilam.

ACTIVE INGREDIENTS: Titanium Dioxide (CI 77891) 11%, Zinc Oxide (CI 77947) 6% Other Ingredients: Mica (CI 77019), Silica (Amorphous), Origanum Vulgare Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) FlowerExtract, Hydrastis Canadensis (Golden Seal) Root Extract, Iron Oxides (CI 77499, CI 77491, CI 77492), Ultramarine Blue (CI 77007).

FINISHING POWDER.
ACTIVE INGREDIENTS: Titanium Dioxide (CI 77891) 15 %, Zinc Oxide (CI 77947) 10%Other Ingredients: Mica (CI 77019), Silica (Amorphous), Origanum Vulgare Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract,Hydrastis Canadensis (Golden Seal) Root Extract. [May Contain: Iron Oxides (CI 77499, CI 77491, CI 77492), Ultramarine Blue (CI 77007)].

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2010-06-12 o 16:29 Powód: edycja tytułu wątku
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 08:46   #2
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: LOTUS pure organics

Następna kusicielka
Składy mają fajne i wyglądają na exluzywne.
Używałaś prasowańca? Opisz proszę jakie mają krycie,pochwal sie proszę co pszetestowałaś
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:02   #3
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: LOTUS pure organics

Uzywalam tylko podklad w postaci pudru sypkiego.
Mam porownanie z innymi mineralkami:Cory,Meow,Bar e Minerale,Lucy Minerals,Dermanord,Glö minerals,ED(to te,ktore akurat pamietam).
I jak dla mnie najlepsze.
Ale wiem,ze z mineralami to roznie bywa i to co sie na kolezance sprawdza,wcale nie musi na mnie.

Polecila mi je lekarka po zabiegu odmladzania IPL,na ktory chodze raz w miesiacu od pol roku.Tam w gabinecie maja cala oferte wlasnie tych mineralow i Glö minerals,ktore tez wczesniej mialam.Ale LOTUS zdecydowanie wygrywa,jest bardziej subtelny na twarzy.Przykrywa to co ma ukryc,ale twarz sie nie swieci,choc jednoczesnie jest delikatnie rozswietlona,swiezo wyglada na twarzy.
Jest to pierwszy podklad,ktory mialam wrazenie,ze zeczywiscie "leczy" i "ulepsza" skore.Bardzo wydajny.
Dla mnie ten podklad jest naprawde super ze wzgledu,ze moja cera jest wymagajaca,a on spelnia warunki tlustej cery w strefie T,niespodzianki i przesuszone policzki.
Do tej pory przetestowane mineraly albo mnie wysuszaly,albo po 2 gpdz skora byla przetluszczona ,podklad sie wazyl.
mam kolor Medium 2,moja cera srednio blada-srednio opalona,uzywam filtr LRP 30.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:12   #4
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: LOTUS pure organics

Tylko chyba podklady zawierają mikronizowany tlenek cynku i dwutlenek tytanu, prawda?

(Micronized titanium dioxide and zinc oxide provides broad-spectrum UVA/UVB sun protection-SPF 20.)

Ładne opakowania, szkoda, że tak mało odcieni.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:16   #5
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: LOTUS pure organics

Kusicielka!
Dobrze, że drogie, dobrze ze nie dałam rady określić wysyłki do Polski, bo wyglądają naprawdę nieźle. Choć kolorów mało.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:25   #6
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: LOTUS pure organics

Mozesz zamowic z tej stronki
http://eleven.se/en/lotus-biomineral...-20-11482.html

Ceny sa podane w koronasz szweckich,wysylaja do wszystkich krajow europy.
Wypatrzylam,ze maja minimalnie nizsze ceny niz w laser center,gdzie ja kupilam,ale za to nie maja calego sortymentu.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:37   #7
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: LOTUS pure organics

ale kusi mnie tam firma jak nigdy
dobrze, ze nie mam kasy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 10:02   #8
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: LOTUS pure organics

No ja wlasnie tez teraz bez kasy,bo....wszystko mi sie jednoczesnie skonczylo:perfumy,filtr ,krem,termalka,wiec wszystko musialam kupic.Do tego extra filtry na cialo(wyjazd na teneryfe),klapki na plaze,nowy stroj kapielowy,a jeszcze musze zrobic przed wyjazdem odrosty.Ufff,duzo tego wszystkiego,a kasy malo.
Ale po powrocie zakupie podklad prasowany,bo chcialabym mniec taki do torebki ze wzgledu na wygode ewentualnych poprawek w ciagu dnia.Chociaz po sypancu nie dopudrowuje juz w sumie nic w ciagu dnia,uzywam tylko bibulek,ale teraz pracuje tylko 75% a od sierpnia przejde na 100%,wiec poprawki moga byc potrzebne,albo przynajmniej Finishing powder.
Jak zakupie i pouzywam,to dam znac.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:21   #9
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: LOTUS pure organics

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
No ja wlasnie tez teraz bez kasy,bo....wszystko mi sie jednoczesnie skonczylo:perfumy,filtr ,krem,termalka,wiec wszystko musialam kupic.Do tego extra filtry na cialo(wyjazd na teneryfe),klapki na plaze,nowy stroj kapielowy,a jeszcze musze zrobic przed wyjazdem odrosty.Ufff,duzo tego wszystkiego,a kasy malo.
Ale po powrocie zakupie podklad prasowany,bo chcialabym mniec taki do torebki ze wzgledu na wygode ewentualnych poprawek w ciagu dnia.Chociaz po sypancu nie dopudrowuje juz w sumie nic w ciagu dnia,uzywam tylko bibulek,ale teraz pracuje tylko 75% a od sierpnia przejde na 100%,wiec poprawki moga byc potrzebne,albo przynajmniej Finishing powder.
Jak zakupie i pouzywam,to dam znac.
ja tez przed wyjazdem na wakacje będę się musiała obkupic, a akurat minerałki na zapas mam więc je sobie odpuszczam

OT się robi

jak kupisz i potestujesz to daj znać
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:30   #10
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: LOTUS pure organics

Frostis, nie powiem, zaciekawiłaś mnie. Podobają mi się zwłaszcza prasowańce. Niech tylko dolar stanieje i pewnie się skuszę Tylko jak z płatnościami? Nie mogę znaleźć, akceptują paypala?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 18:49   #11
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Kosmetyki mineralne Lotus pure organics

W tej stronce szweckiej akceptuja paypala.
Chyba troche taniej ze szwecji przesylka wychodzi niz z Lotus stronki,bo to w sumie "droga przez ocean",wiec i koszty wyzsze,ale trzeba to sprawdzic.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 23:09   #12
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: LOTUS pure organics

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Tylko chyba podklady zawierają mikronizowany tlenek cynku i dwutlenek tytanu, prawda?

(Micronized titanium dioxide and zinc oxide provides broad-spectrum UVA/UVB sun protection-SPF 20.)
Zawierają, co na polski tłumacząc oznacza, że mamy do czynienia z nanocząstkami. Zdecydowanie odradzam, jeśli komuś zdrowie miłe. Dziwne, że coś takiego wypuszcza firma, która powołuje się na idee "organiczności" (wg standardów kosmetyki ekologiczej filtry nanocząsteczkowe to składniki z czarnej listy).
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2010-08-01 o 19:30
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 12:00   #13
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Kosmetyki mineralne Lotus pure organics

Przestraszylam sie tych nano czasteczek i przestalam uzywac ten puderek.Zreszta znalazlam lepszy z LA minerals,ale tam jest w skladzie napisane : Premium Sericite Mica, Zinc Oxide, Boron Nitride, Silica Microspheres, Titanium Dioxide, Kaolin Clay, Magnesium Stearate, Silk Powder, Allantoin, Iron Oxides (colorant), UltraMarines (colorant), Jojoba, and Dimethicone.
Wiem,ze ma w skladzie dimethicone,ale juz to przebolalam,bo swietnie na mnie lezy ten podklad i sie nie wazy,a przy mojej mega tlustej cerze i potrzebie krycia to jednak duzy plus.
Tylko sie zastanawiam nad sericite mica? czy to tez nano czasteczki?
Jade teraz na probkach i chcialabym zamowic pelnowymiarowy puder,ale sie wlasnie zastanawiam,czy jest ok?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:49   #14
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Lotus pure organics

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Tylko sie zastanawiam nad sericite mica? czy to tez nano czasteczki?
Jade teraz na probkach i chcialabym zamowic pelnowymiarowy puder,ale sie wlasnie zastanawiam,czy jest ok?
Sericite mica to po prostu mika, nie ma się czego obawiać. Mika nanocząsteczkowa to rzadkość w podkładach mineralnych (znalazłam tylko w Reasin Images, Color ID). Najczęściej można spotkać nano- dwutlenek tytanu i tlenek cynku (Micronized Titanium Dioxide, Micronized Zinc Oxide).
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.