Metamorfoza od stóp do głów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 12:56   #1
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15

Metamorfoza od stóp do głów


Heyo.
Obecnie ważę 80 kilo i postanowiłam to zrzucić. Nigdy nie byłam zbyt wybredna i dokładna co do doboru ubrań, cieni itd. gdyż brakowało mi do tego zapału i zwyczajnie jeśli już coś w moim rozmiarze się znajdzie to kupuję to bo następna okazja może zdarzyć się dopiero za miesiąc xp Ponieważ zamierzam w końcu zacząć czuć że wyglądam jak dziewczyna muszę prosić was o rady co do mojego wyglądu.

Fryzurę zmienię, bo taka, jaką mam teraz, czyli zwyczajne prosto obcięte włosy, mam od zawsze. Chciałbym zrobić sobie lekko postrzępioną grzywkę idącą dookoła głowy (ale już z tyłu nie tak gęstą jak na czole) i spod tego warstwa włosów do ramion ;) O farbowaniu na inny kolor jak czarny nie myślę gdyż żaden kolor jak np. bordo-fiolety itp nigdy mi nie wyszły ponieważ naturalne włosy mam za ciemne xp obecnie wracam z czerni do mojego naturalnego.

Co do skóry... z tym mam pewien problem. 2 lata temu moja skóra zrobiła się biała (wcześniej była ciemna) Kiedy chciałam się opalić za ** mnie nie chwytało xp Balsamy i samoopalacze szybko mi schodziły, myślałam żeby przed latem iść na 5 minut na solar, może wtedy będzie mnie bardziej chytać. Jeśli polecicie mi spożywanie dużej ilości witaminy A i E to ok tyle, że mam atopowe zapalenie skóry i tymi witaminami w maściach smaruję się codziennie a i tak jestem bioła xp Myślałam o marchewkach tylko że nie chce sama przybrać koloru takiej marchewki ;x Marzy mi się naturalna opalenizna ale mam z nią duuuże problemy xp Nie wiem czy istnieje coś co wspomaga naturalne opalanie, ale jeśli tak to prószę o powiadomienie mnie o takowym ‘czymś’ ;)

Make-up... zawsze wydawało mi się że pasują do mnie wszystkie kolory poza granatowym (który według tego co wyczytałam w gazetach o ‘porach roku’ miał mi pasować) Dołączę swoje zdjęcie i powiedzcie co uważacie.

Ciuchy... podoba i się prawie każdy styl. Gotyk, punk, emo, rock, skate, metal, seksowny, elegancki i zwyczajny. Zastanawiam się czy powinnam je łączyć czy raczej skupić się na jednym konkretnym (bo co do łączenia ubrań nie jestem mistrzynią) albo też raz tak raz tak. Nie wiem, czekam na wasze zdanie.
Moje ulubione kolory to czarny i ciemny róż przechodzący w czerwień, fiolet lub nawet czerń lub po prostu ciemny, byle by nie landrynkowy.

Chcę was prosić żebyście mi doradzili, co mi będzie pasować z ciuchów i make-upu i ewentualnie, aby nie obcinać się tak jak chcę jeśli jest to zły krok (; I co zrobić z tą opaleniznę niechętną do pojawiania się.
Z góry wielkie dzięki ;*

Załączam zdjęcia ‘mniej więcej’ mojej fryzury wymarzonej, i moje zdjęcia takie w miare oddające to jak wyglądam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (40,5 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotos 003ggg.JPG (34,8 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotos 085vcvccv.JPG (42,0 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotos 014hh.JPG (29,6 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotos 043jj.JPG (82,3 KB, 224 załadowań)
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:23   #2
erzeugnisse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

rzeczywiscie masz blada cere-czarny kolor wlosow tylko ja podkresla. mysle, ze moglabys sprobowac pofarbowac sie na jakis braz albo ciemny blond (sprobuj u fryzjerki) wtedy nie bedziesz taka bladzienka jesli chodzi o fryzury to mysle, ze grzywka na bok i dlugosc do ramion tak jak jest na tym zdjeciu w prawym gornym rogu to ok pomysl
jesli chodzi o ciuchy to najlepiej ubierac to, w czym dobrze sie czujesz polecalabym spodnice do polowy lydki i sweterki wiazane na kokardke, zakiety
co do makijazu to nie taki ciemny nie te niebieskie usta ( o ile to niebieski)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z3753375X.jpg (49,6 KB, 16 załadowań)
erzeugnisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:32   #3
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

witam masz ladna kobieca buzke bardzo ladene grube wlosy ale wydaje mi sie ze zdecydowanie za ostry makijaz do swojej bladej ale ladniej buzki! jesli chodzi o fryzurke to widze ze masz bardzo ladne i geste wlosy ale jesli chcialabys jakiejs zmiany to podobaja mi sie te fryzurki ktore zalaczylas ale musisz uwazac zeby wlosy nie byly za krotkie bo masz odsyc pelna buzie i mogloby to nie wygladac za dobrze mysle ze powinnas miec pocieniowena tak jak na zdjeciach wloski ale tak delikatnie za ramiona troszke ten kolor ciemny ale pisalas ze jest prosblem z jasniejszymi moze gdyby cie sie udalo zrobilabym ajkies dlelikatne brazowe pasemka zeby rozweselic buzie! powinnas raczej nie ubierac sie na czarno bo smutno wtedy wygladasz! wiecej kolorkow slicznie bedzie ci np w malinowych czerieniach! i wyjelabym te kolczyki z nosa bo nie wygladaja one kobieco! i mysle ze raczej styl kobiecy dla ciebie bardzo ladnie bys wygladala w tunikach i do tego spodenki moga byc jeansy a na bardziej eleganckie wyjscia kanty moga byc spodniczki delikatnie za kolano i zdecydowanie postaw na kolor poszukam w necie jakis przykladowych ubran jak cos znajde to ci wysle!
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:39   #4
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

tu zalazcam przykladowe bluzeczki dla ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 165426233.jpg (12,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 165609773.jpg (87,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3694m.jpg (58,3 KB, 8 załadowań)
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 23:22   #5
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Dzięki za rady Co do makijażu to te z niebieskimi ustami to było w szkole halloween Na co dzień lubię podkreślić oko, czarnym cieniem zrobić kreski albo użyć kredki a ciuchy... hmm nigdy nie miałam na sobie ubrań takich jakie mi proponujecie xd kojarzą mi się one z moją mamą xD co do kolczyków to w nosie nosze teraz normalne a ten nad ustami wyjęłam.
Powiem wprost, że przeraziły mnie wasze propozycje ubrań. Nie rzecz w tym że mi się nie podobają choć przyznam, 100% nie mój styl, ale musze spróbować, w końcu nie byle kogo proszę o radę <jeszcze tylko musze znaleść swój rozmiar> a co do koloru włosów myślałam że to właśnie pasuje kiedy cera i włosy tak ze sobą kontrastują z reszta i tak nie ma wyjścia bo nie stać mnie na wybulenie za fryzjera xd Na prawdę mam ciemne włosy. Spójrzcie na moje brwi, nie używam henny a włosy mam takie jak one.
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 23:44   #6
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

zrzucilabym te pare kilo, nie zebys zle wygladala tylko bedzie ci latwiej znalezc ciekawe kroje ubran :P i jednak nie wybralabym zasugerowanych przez dziewczyny krojow bluzek, nadaja sie ale dla 30 latek.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 01:47   #7
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Atta - jestes bardzo ładna, typowa uroda Zimy Przypominasz mi Amy Lee (w dobrym tego słowa znaczeniu )
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 01:50   #8
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

NIe moge zedytowac postu poprzedniego :/
A chcialam tylko dodac, ze o wiele Ci lepiej w rozpuszczonych wloskach - są piękne i grube
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 03:18   #9
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Ja się zgodzę z przedmówczynią. Zmieniłabym kolor włosów na jaśniejszy - może jakiś cieplejszy brązik/czekoladkę? Przy czerni Twoja cera wygląda blado i ma ziemisty odcień.
Co do opalenizny, to samoopalacze - tu kieruję Twoje kroki do KWC, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 03:21   #10
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Ja też nie mogę edytować - ostatnio forum coś szarżuje
Co do fryzurki - myślę, że powinnaś zostać przy długich włosach ale mocno wycieniować. Fajna fryzurka nr 3 z grzywką na bok ale przy tej długości co masz i mocnym cieniowaniu.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 05:13   #11
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Hej!
Masz bardzo ladne oczy i dobrze robisz podkreslajac je Oprocz czerni (kreski i cienie) sprobuj brazow, zieleni, szarosci, fioletu - mysle, ze te kolor beda bardzo dobrze na Tobie wygladac. Wlosy - wygladaja mi na przesuszone (choc moze to w ramach halloweenowej stylizacji ), jesli to prawda to proponuje przede wszystkim o nie zadbac, odzywic (polecam dobra i tania maske - 2 zoltka, 2 lyzki maslanki i 3 lyzki odzywki, ktorej zazwyczaj uzywasz; wszystko dokladnie wymieszac, nalzyc na suche wlosy, potrzymac 20-30 min, zmyc szamponem) warto sprobowac, u mnie dziala Co do koloru - zgadzam sie z dziewczynami, ten jest zdecydowanie za ciemny, widze Cie w brazie
Ubrania - piszesz, ze lubisz rzeczy w roznych klimatach - i to jest dobre. Mozesz czerpac z nich inspiracje i stworzyc swoj wlasny, niepowtarzalny styl Nie bede podawac konkretnych ubran, najlepiej bedzie gdy wybierzesz sie na rajd po sklepach i poprzymierzasz, zobaczysz jak co na Tobie lezy, co Ci pasuje. Mama czy zaufana kolezanka moga okazac sie bardzo pomocne
Pozdrawiam serdecznie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 08:55   #12
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Zgadzam się z poprzedniczkami- ciepły kolor włosów, i rajd po sklepach. Poprzymierzaj jakieś ładne ciuchy i jeśli nie będziesz wiedziała czy wyglądasz ładnie czy nie -zrób zdjęcie i my pomożemy Ci ocenić Swoją drogą ąz jestem ciekawa jak byś wyglądała w innym kolorze włosów i właśnie ciuhach. Także nie każ mi długo czekać
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 09:14   #13
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

czarownica gosia ma rację z tymi inyymi kolorami w makijażu.
-włosy powinnas przefarbować jednak na jasniejszy kolor (np. ciemny brąz, a nie żadne tam blondy)
-fryzurki,kt,. wkleiłas fajne, ale jak nie masz kasy na fryzjera to podłap jakas :kolezankę amatorkę" z nozyczkami, co nie zrobi ci kuku na głowie i poszalejcie trochę z grzywą.
-z racji twojego rozmiaru to uwazaj z ubraniami w małe desenie i małe ozdoby
-nie podobają mi sie ubrania, kt. wizazystki ci zaproponowały..to nie w twoim wieku ani nie w twoim stylu (nie ma sensu stawać sie jak reszta tego kraju )
-z ubrań prponowałabym ciekawe bluzki, orysginalnie zapinane, ale w odcieniach które lubisz: fiolet, czerń, może ciepłe, ciemne brazy, jakieś elementy czerwieni...? mozesz poszperać w lupmeksach ciekawych ubrań i zacząć tworzyć swój własny styl
-osobiście polecam opływowe, miękkie tkaniny
-spróbuj też (jesli nie masz takich) zebrać na fajne, ciemne jeansy, któe będą pasować zawsze do każdej "góry", a wktórych będziesz wyglądać smuklej.
- z makijazu warto kupic róż i nauczyć się modelwoać twarz, dla delikatniejszego efektu wybierz puder brązujący
-osobiscie nioe podoba mi się ta gruba krecha nadf okiem, może używaj kredki, zeby było naturalniej?

oczywiście to moje subiektywne odczucia, warto żebyś to ty zadecydowała w czym czujesz się najlepiej
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:02   #14
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Obcięcie funduje mi siostra a co do kolorów... pojadę na giełdę i pomierzę peruki to się przekonam. Raz miałam na włosach blond i powiedziałam tylko 'nigdy więcej!' ale brązowe włosy co do mojej jasnej cery? Jeśli się opalę to zmienię kolor na lato a jak nadal nie będzie mnie chwytać to chyba zwyczajnie wrócę do swojego choć to jeszcze potrwa.

Co do kreski w brwiach mama też mi w kółko sugeruje żebym to kredką zakryła ale to nie jest taka mała blizna i widać że jest kredką zamazana z resztą uważam że to mi dodaje trochę wyrazu taka moja cecha charakterystyczna.

W sumie teraz się waham co do obcięcia... i co do grzywki... tego się juz potem tak szybko nie pozbędę. Od odzywek i szamponów nawilżających lekko stronię gdyż po nich zwyczajnie moje włosy wyglądają na tłuste i nie są w ogóle puszyste. Moje włosy są ładne jak się je wyprostuje suszarką i końcówki prostownicą ale szybko się kręcą więc gdybym się obcięła mogłabym mieć problemy Chyba jestem w kropce xd
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:07   #15
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
Atta - jestes bardzo ładna, typowa uroda Zimy Przypominasz mi Amy Lee (w dobrym tego słowa znaczeniu )
aga87 dzięki miło mi to słyszeć. Sama też miałam takie wrażenie
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 14:09   #16
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Ja bym radzila rowniez zebys scieniowala wlosy. Najwyzszy "schodek" lub pazurek powinien sie konczyc pod kosciami policzkowymi, to Ci optycznie troche zwezi twarz.
Zalanczam kilka przykladow, nie chodzi mi dokladnie o te fryzury, ale o to jak te kosmyki po obu stronach

Znalazlam ta stronke by wyprobowac fryzury i kolory:
http://www.hairfinder.com/hair_imaging.htm

Mozesz tam nawet wyprobowac siebie w fryzurach gwiazd.


Oczy powinnas malowac delikatniej, jesli na czarno to pownien to byc bardziej przydymiony i miekki efekt, nie taki wyrazny i ostry.


Mocno radze troche wieksze dekolty ! Jak widac troche skory pod szyja, to optycznie wyszczupla twarz, i zaraze tez przyciaga do niej uwage. Nie mowie to o jakis skrajnych dekoltach, po prostu bluzki pod sama szyje nie podkreslaja twojej urody, zwlaszcza jak nosisz czern. Wydaje mi sie ze dekolty w sktalcie V (ostrym, jak i miekkim) beda Ci pasowac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f5036e97cf126a835.jpg (28,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston-therachel4.jpg (6,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1472695.jpg (8,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg celebrity_2432.jpg (19,1 KB, 10 załadowań)
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 14:37   #17
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

po pierwsze masz przesympatyczna buzie..i nie odchudzaj sie zbyt restrykcyjnie przypadkiem..to ze jestes kobieca wyróznia Cie wsród tłumów patykowatych dziewczyn. moim zdaniem jestes typowa zima, wiec beda pasowały do Ciebie odcienie czerwieni, bordo, bieli, fioletu, czerni, wsyztskie nasycone i czyste barwy. włosy ewentualnie mozna przefarbowac na ciemny czekoladowy braz..ale zadne tam pasemka czy blond balejaze...podoba mi sie ze jestes taka chcarakterystyczna, i nie wprowadzaj zbyt duzo zmian bo nie sa Ci potrzebne. co do bladosci...przeciez jasna skóra jest taka szlachetna..mysle ze jej porcelanowy odcien powinien byc powodem do dumy..pozwole soebie podac przykład< Cmoksia nie pogniewasz sie? > spójrz na zdjecia Cmoksi-> Darii ze studniówki trzymaj sie..pozdrawiam
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 14:52   #18
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
po pierwsze masz przesympatyczna buzie..i nie odchudzaj sie zbyt restrykcyjnie przypadkiem..to ze jestes kobieca wyróznia Cie wsród tłumów patykowatych dziewczyn. moim zdaniem jestes typowa zima, wiec beda pasowały do Ciebie odcienie czerwieni, bordo, bieli, fioletu, czerni, wsyztskie nasycone i czyste barwy. włosy ewentualnie mozna przefarbowac na ciemny czekoladowy braz..ale zadne tam pasemka czy blond balejaze...podoba mi sie ze jestes taka chcarakterystyczna, i nie wprowadzaj zbyt duzo zmian bo nie sa Ci potrzebne. co do bladosci...przeciez jasna skóra jest taka szlachetna..mysle ze jej porcelanowy odcien powinien byc powodem do dumy..pozwole soebie podac przykład< Cmoksia nie pogniewasz sie? > spójrz na zdjecia Cmoksi-> Darii ze studniówki trzymaj sie..pozdrawiam
Zgadzam sie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 18:56   #19
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

kaileight gdzie jest to zdjęcie i o kim konkretnie mówiosz bo ja od niedawna tu goszczę Co do włosów to jedynie mogę wracac do swojego. Jak zapytałam ile by kosztowało zrobienie mnie na ciemny brąz to
1) okropnie zniszczyłoby ci włosy rozjaśnianie, to nie ma sensu
2) 100 zł
więc z włosów rezygnuję
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 10:34   #20
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

A ja się ie zgodze z poprzedniczkami. Czarne włosy pasują Ci jak mało komu, ale to powinna być gładka, wypielęgnowana , wręcz garanatowa czerń. Masz wspaniałą, naturalnie gotycką urodę, niektórzy latami pracują na taki efekt.

Ja nie lubię drastycznych kolorów na włosach , bo 99% kobiet wygląda w nich staro, wulgarnie, tandetnie.
Ale Ty masz karnację Królewny Śnieżki - cera : krew z mlekiem , ciemne włosy, bardzo wyraźna oprawa oczu - Tobie to pasuje.
Nie opalaj się bo tylko zniszczysz co masz, zostaw ciemne włosy w zimnym kolorze - to nie musi być czerń, ale ciemny, zimny brąz, w kolorach z dodatkiem czerwieni czy rudości możesz zacząć się wydawać różowa. Co do proponowanego blondu... no gdyby tak chcieć uzyskac look sklepowej z taniego mięsnego... to czemu nie. I te wieczne odrosty... )

Ja bym Ci proponowała klasycznie prostą grzywkę nad/do brwi i dłuższe proste włosy po bokach tak do lini szczęki, z tyłu troche krótsze - czyli cięte po skosie- to skróci twarz a włosy po bokach ją zwężą, dodatkowo nada ci sznyt klasyki.
Mocno cieniowane włosy na ogół ładnie wyglądają na fotkach a na codzień ma się na głowie gniazdo, albo poświęca godzine dzień w dzień na układanie + pół kilo lakieru.
Masz bardzo wyrazistą urodę, raczej powinnas iść w minimalizm, odejmowac zamiast dodawać.

Nie szalej z cieniami - raczej coś delikatnego, transparentny roświetlający puder, zimny , różowy blusch na policzki, transparentny, nawet makowo czerwony błyszczyk (ale nie kryjąca szminka - transparentny błyszczyk) albo na codzień w zimnym , jasnym, naturalnym różu.
Na powieki na codzień max rozświetlacz. Jestes młodziutka, nie rób z siebie starej pudernicy, precz czarne krechy w koło oczu, zamiast nich , perfekcyjnie wytuszowane rzęsy i wyregulowane brwi (byle nie w sznureczki - wyregulowane wcale nie znaczy zwężone).

czerń w ubraniu Imo jak najbardziej dla Ciebie, ale czerń szlachetna - czarna a nie bura, raczej aksamit, satyna, tafta, a nie czarno/buro/matowy sweter. Jesli juz dzianina - to z czegoś lekko lśniącego mającego czerń 100% czarną. - Twoja cera się w czerni broni naturalnym, pieknym rumieńcem i własnie tą lśniącą bladością, nie jest szara, ale dodałabym do czerni w stroju śnieżnej bieli, makowej lub różanej czerwieni (za chiny nie daj się ubrać w coś o odcieniu buraczkowym czy pomarańczowym), wyrażnego, zimnego, czystego fioletu bez względu czy jasny czy ciemny, zimnego różu, nasyconej ciemnobutelkowej zieleni, jesli brązy to zimne, ciemne raczej takie jak bardzo gorzka i lśniąca czekolada a nie wpadające w ugry.

Nie idz tam gdzie sa wszyscy, nie równaj do średniej, dostałaś od natury oryginalną, najwyższej klasy urodę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:47   #21
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

tak się jeszcze poprzyglądałam i dodam jeszcze (nie mogę z jakiegoś powodu wprowadzić edycji) że włosy nie musza być tak krótkie jak proponowałam wyżej, moga być i dłuższe, do ramion, albo i dalej, ale koniecznie musisz zacząć o nie dbać - bo widac że masz mocne ładne włosy o bardzo dużym potencjale, ale kompletnie z tego nie korzystasz.
Ja bym mogła zabić za takie włosy a Ty masz a nie kozystasz.

Jeśli nie masz funduszy na odżywki, to płucz je w naparze z siemienia lnianego, a na szybko zimną wodą zakwaszoną cytryną - to im doda blasku, wygładzi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:00   #22
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

hehe co do moich włosów... coś wam musze pokazać ;D

http://i70.photobucket.com/albums/i1...5/DSC00002.jpg

(;
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:01   #23
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

perułka c(;
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:07   #24
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Metamorfoza od stóp do głów

spojrz...przepiękny porcelanowy odcien..mnie kojarzy sie z kruchością, kobiecoscia.moze nawet arystokratycznym pochodzeniem< cały czas mam nadzieje ze Daria nie pogniewa sie za uzyczenie zdjęć dla przykładu >
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=133761&page=7
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.