zmiana.. ? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 08:41   #1
the_golden_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Lightbulb

zmiana.. ? :)


Wiec chyba jak wiekszosc nas tutaj chcialabym jakiejs.. zmiany ale chcialabym,aby doradzil mi ktos,kto sie zna na tym lepiej niz ja :P zalaczam wiec zdjecie i oczywiscie bardzo prosze o okreslenie mojego typu urody,jaki makijaz (mam tzw. "ciezkie powieki" co widac czesto na zdjeciach - zamykam oczy wrecz;/). Podobaja mi sie oczy pomalowane czarna kredka i w ogole tzw. dymne;p ale po 1 - obawiam sie,ze to nie do mojego typu urody, a po 2 - nie mam pojecia jak sie tak pomalowac;p w ogole nie umiem sie malowac,bo jakos do tej pory nei czulam takiej potrzeby:P aa no i oczywiscie chcialabym miec jakas fajna fryzure.. moze fale? bardzo mi sie podobaja.. Tylko,ze moje wlosy sa bardzo cienkie ehh.. poza tym marzy mi sie przyciemnienie ich do ciemnego brazu,ewentualnie czerni co Wy na to? Powinnam chyba dodac,ze moja buzia jest dosc pulchna ;/ chociaz dosc dobrze jest tez zaznaczona zuchwa;/ kwadrat czy okragla? Ehh.. ;/ Bardzo prosze o porady i z gory dziekuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ;].jpg (43,4 KB, 52 załadowań)
the_golden_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:56   #2
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: zmiana.. ? :)

ojej masz moze wyrazniejsze zdiecie??..Oczy z opadajaca powieka,czyli musisz podniesc zewnetrzne kaciki oka,najlepiej zrobisz to rozcierajac cien w zewnetrznych kacikach oka do gory ku brwiom..Pozatym masz ladne duze oczy,czyli wieksze pole do popisu.Uzywaj ciemniejszych cieni i kredek,ale nie koncentruj sie tylko i wylacznie na czerni,uwazam ze typowy czarny makijaz nie pasuje do Twojej urody.Buzie mozesz modelowac rozami i pudrami brazujacymi,proponuje podkreslac kosci policzkowe,to ozywi twarz,a dobrze nalozony roz nawet ja wysmukli(bo o to Ci chodzilo jak pisalas ),ale aby wysmuklil twarz musisz go nalozyc nie n prosto ale skosnie od gory schodzac w dol.Co do ust widze Cie w odcieniach bezy,moreli...
Mysle ze moglabys lekko rozswietlic wlosy,tzn jakies delikatne refleksy np.sloneczne.Mysle ze moglabys zrobic pazurki ktore nachodzily by lekko na rzuchwe,a grzywke obciac jeszcze bardziej asymetrycznie .
Pozdrawiam Cie
PS:PIEKNY USMIEEECH
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:57   #3
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: zmiana.. ? :)

aaa zapomnialam dodac ze proponuje Ci tuszowac rzesy do gury np.pogrubiajacym tuszem.Pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:09   #4
the_golden_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: zmiana.. ? :)

dziekuje slicznie za porade na pewno skorzystam! pozdrawiam!)
the_golden_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.