ratunku zmarszczki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-02, 17:37   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

ratunku zmarszczki!


Kochane! Czy używałyście może krem Alpha Flavon Nivea Visage? Czy nagroda przyznana przez Cosmopolitan dla tego kremu jest zasłużona? Mam tłustą cerę, ale i pierwsze zmarszczki, więc nie mogę jej tylko wysuszać, bo będzie ich więcej. Dlatego pomyślałam o tym wychwalonym kremiku, który to ponoć świetnie nawilża i zapobiega zmarszczkom. Ale czy to prawda? Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-02, 18:16   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ratunku zmarszczki!

ja sobiście nie używam nie mam potrzeby na szczeście:craze: ale słyszałam że jest bardzo dobry spróbuj!
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-02, 21:27   #3
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: ratunku zmarszczki!

Pare moich kumpelek testowalo ten krem, nie polecaja - szczegolnie osobkom z tlusta cera. Roznie reagujemy na te same kremy, niestety trzeba probowac na sobie [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli chcesz zapobiegac zmarszczkom, jednoczesnie matujac i odzywiajac skore, sprobuj przeciwzmarszczkowej, matujacej Dermiki z wit. P. Slyszalam wiele pochlebnych opinii. Po skonczeniu obecnego kremiku, tez do niej wracam. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-03, 06:00   #4
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: ratunku zmarszczki!

o!
sama sprobuje bo zauwazylam ze na czole zaczyna mi sie chyba pierwsza pojawiac, nie mowiac juz o tych tzw.mimicznych.
czyzbym powoli wpadala w wiek starczy? [img]icons/icon22.gif[/img]
ja nie chce jeszcze retinolkow i innych podobnych [img]icons/icon22.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-03, 07:27   #5
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: ratunku zmarszczki!

Używałam i jestem z tego kremu zadowolona(mam go po raz drugi), ale nie wydaje mi sie żeby był on super przeciwzmarszczkowy.Nie mam jeszcze zmarszczek więc może moja opinia jest nie pełna.To co na sobie zaobserwowałam: bardzo dobrze nawilża i ładnie wygładza skórę, wydaje mi sie (takie moje odczucie)że wyglądam na bardziej wypoczętą(w porównaniu jak jest naprawdę)Ostatnio wpadła mi do rąk próbka kremu na pierwsze zmarszczki(opózniający proces starzenia i nawilżający)Loreal(nie pamiętam dokładnej nazwy)-używam go chyba od czterech -pięciu dni i zrobił na mnie pozytywne wrażenie(wydaje mi się że efekt podobny do Nivea + rozjaśnienie dzieki czemu skóra nie wygląda szaro)Ale trudno powiedzieć jak się spisze w długotrwałym używaniu(kilka dni to może być mało na dokładne sprawdzenie produktu)W każdym bądż razie kremik Nivea polecam- tylko że ja mam cerę mieszaną.Chyba musisz po prostu zrobić na sobie eksperyment.
Pozdrawiam gorąco AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.