Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-19, 11:57   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???


Czesc wszystkim.Chcialabym zasiegnac Waszej porady odnosnie baz matujacych pod makijaz.Mam na mysli CRARINS:INSTANT SHINE CONTROL GEL oraz CHANEL:T-MAT FLUIDE CONTROLE BRILLANCE SHINE CONTROL.Jedna z nich zamierazm kupic pytanie tylko:KTORA?W KW oba te produkty maja tylko po jednej ocenie i mam spory dylemat,ktora wybrac,zwlaszcza,ze cena jest ta sama.Dodam,ze mam cere w strefie T bardzo tlusta,chcialabym takze ,zeby buzka mogla oddychac,ten kosmetyk nie moze zatykac porow.Bardzo prosze o odpowiedz bo czas nagli,niebawem mam studniowke!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-19, 14:17   #2
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

hmmm, cóż innego mogę Ci napisać niż, że polecam Clarinsa;-) Nie neguje przy tym skuteczności bazy Chanel, ale po prostu jej nie wypróbowałam. Mam bardzo przetłuszczającą się w strefie T mieszaną cerę(ostatnio kiedy zaczęłam używać kosmetyków z serii MultiMatt(żel na noc i fluid nawilżająco matujący na dzień) Clarinsa przetłuszcza się o wiele mnie, ale bazę testowałam wtedy, kiedy było najgorzej, jesli chodzi o świecenie się) Na mojej twarzy baza Clarinsa wytrzymywała do 11 godzin , nawet na imprezie(miałam ją tez zreszta na studniówce )Nie zauważyłam,żeby skóra czuła się "przyduszona"Polecama le fakt, że dla mnie jedna opinia to też byłoby za mało-prawda jest taka, że wszystko zależy od skóry.Heh, zdaje się, że specjalnie to Ci nie pomogłam
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-19, 14:59   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

Czesc Smoczku!
Wielkie dzieki,mysle,ze to co napisalas wystarczy,skoro mowisz,ze strefa T bardzo Ci sie przetluszczala,i mimo wszystko baza wytrzymala 11 godzin?Wow! [img]icons/icon24.gif[/img] Wiesz,u mnie nie musi byc az 11,u mnie w ogole osiagnieciem sa 3-4 godziny [img]icons/icon22.gif[/img] Zaden podklad nawet z tych hiper super "dobrych" i drogich nie matowal mi buzki na dluzej.Nie chodzi juz nawet o to,ze mialam na mordce jakis oslepiajacy blask,przeszkadza mi glownie to,ze po tych 3 godzinach podklad na buzi robil sie taki jakis...no sama wiesz na pewno jaki [img]icons/kill.gif[/img]
Jakis czas temu odkrylam baze pod cienie Art Deco i to byla milosc od piewszego wejrzenia [img]icons/icon29.gif[/img] absolutny geniusz! szkoda,no nic zobaczymy co bedzie z Clarins.
Powiedz mi jeszcze jaka ma ten specyfik konsystencje,mama nadzieje ze niezbyt gesta,bo to by oznaczalo,ze to malenkie 20 mililitrowe opakowanko starcza raptem na pare dni [img]icons/icon9.gif[/img]
Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-19, 15:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

To jeszcze raz ja [img]icons/icon10.gif[/img]
Gdzis tam w moim poprzednim poscie kiedy pisalam o art deco wkradlo sie slowo:"szkoda",nie wiem skad ono sie tam wzielo...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-19, 15:51   #5
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

dosyć gęsta, ale wystarcza o dziwo na dośc długo. To taka hmm, pudrowa,lekko budyniowa masa, ale nawet dobrze się rozprowadzaA tak wogóle to poproś w sklepie, żeby Ci ja dali do "pomacania" to sama zobaczysz
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-19, 17:40   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

Oki,w poniedzialek lece do sklepu i kupuje [img]icons/icon20.gif[/img]
Chce Cie jednak jeszcze o cos zapytac.Uzywalas tej bazy na krem nawilzajacy,czy zypelnie na gola skore?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-19, 17:51   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

używałam na aktualny krem na dzień tzn. przez pewien czas na Vichy Termal S mat, a potem na Hydra-Mat Lotion Clarinsa.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-19, 18:23   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

Hmmm...To moze wlasnie dlatego,ze uzywalas kremow matujacych,ta baza tak dobrze u Ciebie dzialala [img]icons/icon21.gif[/img]
Ja,znalazlam juz krem dla siebie(nie jest to krem matujacy)i nie zmienie go bo pasuje mi jak ulal...a mnie zawsze ciezko bylo dobrac krem.Hmmm...A na jak dlugo twoja buzka byla zmatowana kiedy uzywalas tylko kremu matujacego bez bazy?
Ja juz nie wiem [img]icons/icon41.gif[/img] Aha i przeprasazam,ze tak truje,ale lubie byc zadowolona z zakupu [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-20, 06:55   #9
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Bazy matujace:CLARINS i CHANEL-KTORA WYBRAC???

hehNie ma sprawy Thermal S Mat matowił mnie na jakieś cztery godziny góra,a w przypadku tego kremiku Clarinsa(Hydra Mat Lotion)trudno mówic o matowaniu(zresztą zerknij na moją recenzję tego kremu-jest w kremach na dzień), bo raczej można mówic o tym, że ogólnie bardzo poprawił stan mojej skóry i sprawił, że zaczęła się po około dwóch tygodniach dużo mniej przetłuszczać, ale właścwiwości matujących to on właścwie nie ma-raczej działa na przyczyny niz na skutki-uspokaja i pielęgnuje tłustą skórę, więc on nie dawał dodatkowego matu.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.