Prosze o pomoc w doborze fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-24, 22:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Prosze o pomoc w doborze fryzury


Chciala bym zmienic cos na glowie. Moze nie drastycznie ale chciala bym zrobic cos co poprawi mi nastroj.
Jestem duza dziewczynka (gabarytowo 2x2 :P ) wiec jesli mozecie kochane wizazanki to miejcie to na uwadze ze moje cialko jest kopiaste.
Nie bede zamieszczac zdjecia a jedynie podam linka do calej gamy moich zdjeci (przy okazji sie pochwale).
A jesli mozecie tez powiedziec cos ogolnie (jakies uwagi co do mojego makijarzu itd.) to bede wdzieczna.
www.xl-pozytywnie.pl/zuza
Pozdrawiam i czekam niecierpliwie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 08:16   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prosze o pomoc w doborze fryzury

No prosze. Mozna byc puszysta i slicznie wygladac [img]icons/icon7.gif[/img]
Droga Zuziu.
Bardzo Ci ladnei w tym cieplym kolorku wloskow. Ja bym na razie przy nim zostala. Ewentualanie jak bardzo chcesz mozesz dodac delikatne akcenty ciemnym kasztanem - w formie pasemek, albo koncowek. Efekt moze byc bardzo ciekawy.

Fryzury radykalnie tez bym nie zmieniala. Jedynie podcielabym te krecace sie koncowki wlosow i podwijalabym wlosy do wew. na grubej szczotce. Tak zeby stworzyc taka prosta, klasycznie gladka fryzurke. Bedzie bardziej elegancka i lepiej podkresli piekny kolor i zdrowy wyglad Twoich wlosow.

Jesli chodzi o makijaz. To bardzo ladnie malujesz oczko, tylko pojdz moze w cieplejsza kolorystyke. Bo takie cieple wloski i cieplutak pomadka gryzie sie bardzo z chlodna szaroscia oczu.
Polacz raczej chlodne brazy ze zlotem, brazy z czernia, chlodne brazy z ceglasym delikatnym akcentem.

A fryzurke sprobuje zaraz wyszperac [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 08:30   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prosze o pomoc w doborze fryzury

Dziekuje
Spodziewalam sie wiekszej krytyki ale to moze dlatego ze cierpie na nadwrazliwosc i potworne kompleksy.
Czekam na propozycje fryzurek. Bo prawde mowiac w tym co mam (i co jest na zdjeciach) momentami czuje sie jak w helmie.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 09:32   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prosze o pomoc w doborze fryzury

Drugie zdj. to fryzurka, o ktorej pisalam. Pierwsze - zwroc uwage na koncowki - ja myslalam o takich tylko o ciemnym kasztanie.
A reszta to jezeli chcesz poeksperymentowac [img]icons/icon7.gif[/img] i zaszalec [img]icons/icon10.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (14,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (14,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz3.jpg (20,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz4.jpg (29,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz5.jpg (23,1 KB, 1 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.