Do pani Agnieszki Z. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-15, 21:28   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Do pani Agnieszki Z.


Kochana Pani Agnieszko!
Pytałam wcześniej o jakiś dobry gabinet kosmetyczny. Chciałam się wybrać do SPA przy Ikara, ale niestety moja kochana córeczka, nie pozwoli mi na to (nie potrafi wytrzymać bez cyca i beze mnie).
Mam więc pytanie: Czy pani jest z Warszawy? Jeśli tak, czy dojeżdża Pani czasami do swoich klientek?
Chciałam uzyskać wskazówki, jak pielęgnować moją cerę, jak się malować itp. Czytałam wszystkie Pani artykuły na tym forum i uważam, że jest Pani świetna, naprawdę wspaniała. Artykuły także są wyczerpujące w swej treści, ale ja nie wiem nawet, jaką mam cerę [img]icons/icon9.gif[/img] .
Jeśli Pani nie mogłaby do mnie dojechać, to czy mogę liczyć, aby poleciła mi Pani kogoś dobrego, kto oceniłby moją cerę i udzielił wskazówek dot. jej pielęgnacji?
Kończę 25 lat i zamierzam "zabrać się" za siebie.
Muszę jednak wiedzieć, jak.
Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.
nel
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 11:59   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do pani Agnieszki Z.

Witaj Nel [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety nie będę mogła Ci pomóc. Obecnie mieszkam w Niemczech i przyjeżdżam do Polski bardzo rzadko. [img]icons/icon9.gif[/img]
Niestety nie znam nikogo, kto mógłby udzielic Ci takich porad w domu.
Osobiście bardzo Ci polecam Pania Joasie ze SPA, a wizażem i indywidualnymi kursami zajmuje się Pan Jarek Daniewicz, wizażysta HR. Tutaj masz linka do jego strony na wizazu.
http://www.wizaz.pl/images/galeriata...ewicz_kurs.jpg


Dlatego może poczekaj jeszcze chwilke jak dzidzia będzie troszke bardziej samodzielna i pozwoli Ci ukraść odrobinę czasu dla siebie.

Serdecznie Cie pozdrawiam i jest mi przykro, że nie moge inaczej Ci pomóc [img]icons/icon9.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 22:01   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do pani Agnieszki Z.

Mimo wszystko bardzo dziękuję. [img]icons/icon7.gif[/img]
nel
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.