PODKŁAD REVLON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-09, 09:52   #1
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52

PODKŁAD REVLON


Witam Wszystkich [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam pytanie do posiadaczek podkładu revlona colorstay.Jak go precyzyjnie nałożyć, żeby nie powstały smugi.Podobno trzeba go szybko nałożyć na twarz ,ale jak to zrobić?
Użyc do niego gąbeczki czy palcami,może nakładać go punktowo? Cierkawi mnie też jakie ma odcienie ten podkład. Pytam ponieważ chce go kupić, ale nie wiem czy dla takiej nowicjuszki jest wskazanyMnie interesują odcienie jasne-naturalne ,bo mam jasną karnację.Jeżeli możecie to czekam na porady.Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 09:58   #2
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: PODKŁAD REVLON

Ja właśnie używam tego podkładu i jestem z niego zadowolona. Mam jasną karnację i mam odcien natural-beige. Rzeczywiście trzeba mieć wprawę by prezcyzyjnie go nałożyć, ale po kilku razach napewno Ci się uda. Należy go dość szybko rozprowadzić na twarzy-ja robię to palcami, gdyz gąbeczką jest mi niewygodne. Dodatkowo nakładam pod niego krem nawilżający i wtedy łatwiej go rozprowadzić.

pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 10:06   #3
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52
PODKŁAD REVLON

Dzięki Dorixx za poradę napewno skorzystamale możesz mi jeszcze powiedziec jaki masz numer teko podkładu?
Buźka
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 10:13   #4
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: PODKŁAD REVLON

Mam nr 05-natural beige. Mój podkład jest w tubce, ale jest też wersja w butelce z flakonikiem.Z mojego jestem bardzo zadowolona [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 10:52   #5
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52
Re: PODKŁAD REVLON

Napewno się przydadzą mi Twoje porady.Ale może wiesz czym się rożnią od siebie te podkłady w tubce i w słoiczku?
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 11:03   #6
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: PODKŁAD REVLON

Niestety nie miałam tego w buteleczce, więc nie mam porównania, zresztą kwestia tego który lepszy była już kiedyś poruszana na forum ale jakoś nikt nie odpowiedział. Mi osobiście wydaje się ,że różnią się może tylko opakowaniem, tzn wygodniejszy jest ten w buteleczce z dozownikiem, bo skład pewnie jest ten sam?? Ale może jestem w błędzie... [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 11:14   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: PODKŁAD REVLON

Ten w tubce jest troche lzejszy, ale bardzo duzo traci na trwalosci w stosunku do tego w buteleczce. Ja osobiscie o wiele bardziej lubie ten w sloiczku [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-09, 11:23   #8
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: PODKŁAD REVLON

Dzięki Aga [img]icons/icon7.gif[/img]
Teraz już będę wiedzieć [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 11:23   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: PODKŁAD REVLON

Najbardziej popularnym kolorem wsrod Polek jest 02 Buff. Jedynka jest dla pan o naprawde jasniutkich cerach.
Jak go nakladac?
Absolutnie nie punktowo. Ja robie to w ten sposob, ze palcem zatykam otwor w butelce. Dla wielu pan taki duzy otwor jest minusem tego podladu, dla mnie jest to jego plus, bo wlasnie na palcu zostaje mi tyle podkladu, zeby za jednym razem pokryc obszar od nosa, powieke, az do konca brody - chodzi o pol twarzy). Potem pokrywam tak samo - szybkimi pociagnieciami palcow po skorze - druga czesc twarzy i nos. A na koncu czolo i male popraweczki przy skrzydelkach nosa, czy przy oczodolach.

To naprawde nie jest skomplikowane [img]icons/icon10.gif[/img] Tylko trzeba troszke wprawy.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 00:09   #10
bagera666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2
Czym się różni ...?

Chciałam się dowiedzieć czym się różni podkład REVLONU (Colarasty) w buteleczce z dużym otworem a podkładem w plastikowym opakowaniu z małym otworkiem???
bagera666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 13:53   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Czym się różni ...?

Ten w tubce jest troche lzejszy, ale bardzo duzo traci na trwalosci w stosunku do tego w buteleczce. Ja osobiscie o wiele bardziej lubie ten w sloiczku

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.