Oddam Sie W Dobre Rece - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 22:43   #1
xxxaldixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
GG do xxxaldixxx
Exclamation

Oddam Sie W Dobre Rece


Jestem od 1,5 roku mamusia, skutek 10 kg nadwagi. Doradzcie mi co mam ubierac (odrzucam propozycje rozkloszowanych tunik...sprawdzalam, wygladam jak spodziewajaca sie nastepnego dziecka, najwiekszym problemem jak sie domyslacie jest brzuch...wprawdzie jestem w trakcie pracy nad soba ale w czyms trzeba chodzic, po za tym fryzura tez ma duzo do zyczenia...za wszystkie porady juz z gory dziekuje.
ps juz wkrótce dodam zdjecia w kucyku i na stojaco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3386 m.JPG (50,3 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3394 m.JPG (38,8 KB, 200 załadowań)
xxxaldixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 23:18   #2
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

Przede wszytskim jezeli chodzi o wloski to proponuje zebys zrobila z nimi cos fajnego bo etraz sa bardzo proste. Mozesz je wycieniwoac i zrobic grzywke na bok. Beda lzejsze i bardziej puszyste. Kolor mozesz dobrac bardziej naturalnie np jakies brazy?
jezeli chdozi o ciuchy to z tymi tunikami to ejst roznie.... Bardzo mocno rokloszowane rzeczywsicie sprawiaja warzenie wrecz kolejnej ciazy, ale dla ciebie dobra by byla taka nie bardzo szeroka tlyko nie opinajaca brzucha. Wszelkie kurteczki i zakieciki ktore tak starsznie nie opinaja tez beda swietne, nie chodiz jednak o to zebys kupila prosty worek ale ladne pdoksreslajace talie Oczywiscie sylwetke swietnie wydluza szpilki al zapwne nie sa dla ciebie wygodne przy opiece nad dzieckiem
To sa rady bardzo ogolne o twojej figury wogole nie widac, i nie widomo co powinnas podkreslic a co ukryc a na tym to wsyztko polega
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 10:20   #3
xxxaldixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
GG do xxxaldixxx
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
Przede wszytskim jezeli chodzi o wloski to proponuje zebys zrobila z nimi cos fajnego bo etraz sa bardzo proste. Mozesz je wycieniwoac i zrobic grzywke na bok. Beda lzejsze i bardziej puszyste. Kolor mozesz dobrac bardziej naturalnie np jakies brazy?
jezeli chdozi o ciuchy to z tymi tunikami to ejst roznie.... Bardzo mocno rokloszowane rzeczywsicie sprawiaja warzenie wrecz kolejnej ciazy, ale dla ciebie dobra by byla taka nie bardzo szeroka tlyko nie opinajaca brzucha. Wszelkie kurteczki i zakieciki ktore tak starsznie nie opinaja tez beda swietne, nie chodiz jednak o to zebys kupila prosty worek ale ladne pdoksreslajace talie Oczywiscie sylwetke swietnie wydluza szpilki al zapwne nie sa dla ciebie wygodne przy opiece nad dzieckiem
To sa rady bardzo ogolne o twojej figury wogole nie widac, i nie widomo co powinnas podkreslic a co ukryc a na tym to wsyztko polega
Wielkie dzieki cieszę sie z każdej propozycji...Napiszcie jakiego zdjecia żadacie...w kucyku, z makijazem czy bez...Doradzcie w jakich kolorach ubran byłoby mi do twarzy...Jesli na zdjeeciu tego nie widac to mam brązowe oczy i raczej ciemna oprawe oczu, zdjecie w spodniach czy w spodnicy...Zrobie wszystko zeby ułatwic wam prace
xxxaldixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 10:50   #4
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

MI sie bardzo podobasz z taka prosta grzywka:P tak dziewczeco wygladasz zgodze sie ze powinnas pocieniowac wloski to zawsze dodaje lekkosci grzywka na bok tez bedzie ladnie wygladac to jesli chcesz sie bardziej odmienic i wygladac tak bardziej zadziornie z tzw. pazuremto grzywka na bok i dosc mocno wycieniowane wlosy w sumie to mysle ze bardzo duzo fryzur by Ci pasowalo moze powiesz jakiego efektu oczekujesz po nowej fruzurce?? albo wklej jakies ktore Ci sie pdoobaja wtedy dziewczyny na pewno dopasuja je do twojej twarzyco do kolorkow to trudno cos powiedziec..z opisu wydaje mi sie ze ejstes zima ale zdjecia sa takie niewyrazne ze trudno cos powiedziec szczerze mowiac to nie widac Twojej nadwagi albo moze tak sprytnie sie ustawilas do zdjecia ze nie widac
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:03   #5
xxxaldixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
GG do xxxaldixxx
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura435.htm myslałam o czyms takim... chce łatwa fryzurke gdzie naloze tylko cos do modelowania roztapize i gotowy super efekt...przy dziecku nie mam czasu siedziec przy lustrze, ale czy dobrze wybralam fryzure czy czasami własnie z takimi nie ma duzo roboty...a co do wypowiedzi moni5445 to mysle ze najlepiej czuje sie w kolorach brazowych, złotych itp raczej je oceniam na ciepłe ale to moja ocena i niekoniecznie własnie musi byc słuszna...dlatego zdecydowałam sie na tego posta
xxxaldixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:30   #6
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

fryzurka bardzo fajna mysle ze by Ci pasowala chociaz w sumie nie jestem pewna czy nie masz do niej za cienkich i delikatnych wlosekmoze inne dziewczyny lepiej Ci doradza ode mnie a jesli lepiej czujesz sie w brazach i zlocie to nie jestes zima nie sluchaj mnie chodzi o to ze te zdjeica nie oddaja naturalnych kolorow przynajmniej jak dla mnie i trudno mi cos doradzic a tak poza tym to strasznie Ci gatuluje dzidziusia pochwal sie nam czy to chlopiec czy dziewczynka
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:27   #7
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

Co do fryzurki proponuje cos krotszego. Wlosy przeciez odrosna, a krotksze (szczegolnie przy malym dziecku, kiedy to przewazne nie ma sie na nic czasu) wlosy bedzie poprostu latwiej utrzymac. Uwazam, ze sama rowniez bedziesz sie w nich lepiej czula. Proponuje takie dlugosci jak na zalaczanych zdjatkach (w miare rowne z broda, aby mozna bylo zalozyc za ucho, a i nawet zrobic malutki kucyk) i ewentualnie grzywka na bok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (56,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (48,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba.jpg (48,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bm.jpg (33,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nr.jpg (10,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asa.jpg (18,9 KB, 11 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 20:32   #8
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

Zdecydowanie na twoim miejscu przyciemniela bym wlosy o jakie 2 tony, makijaz lekki tez by ci nie zaszkodził masz kwadratowa twarz wiec fryzura ktora sobie wpatryłas jest jak najardziej dla ciebie, ale zobacz sobie moje propozycje. Znalazlzam pare bluzek ktorepowinny zaslonic twoj brzuszek, oczywiscie nie moga byc workowate, tylko dopasowane a tedy spelnia swoja role. jk jeszcze cos znajde to szybciutko pospiesze ci na pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg www.sredniefryzury.styl.fmhd.jpg (60,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DLUGIEwlosy.styl.FM.8.jpg (13,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.sredniefryzury.styl.fmaeu.jpg (18,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 670940_328.jpg (12,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ajr014x05_600.jpg (44,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vv035x05_328.jpg (20,4 KB, 8 załadowań)
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:34   #9
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

no z ubarniami to zawsze najwiekszy problem. Nalzey sie ubrac, a nie przebrac a przy tym doskonale czuc.

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
jezeli chdozi o ciuchy to z tymi tunikami to ejst roznie.... Bardzo mocno rokloszowane rzeczywsicie sprawiaja warzenie wrecz kolejnej ciazy, ale dla ciebie dobra by byla taka nie bardzo szeroka tlyko nie opinajaca brzucha. Wszelkie kurteczki i zakieciki ktore tak starsznie nie opinaja tez beda swietne, nie chodiz jednak o to zebys kupila prosty worek ale ladne pdoksreslajace talie
Dokladnie! Teraz sa rozne tuniki, a wiec jak sie rozejrzysz to mozesz znalesc cos co dobrze lezy i wcale nie bedzie podkreslac (wrecz przeciwinie) pozostalosci po ciazy.

Mozesz rowniez zainwestowac bluzki "longi", ktore zakrywaja brzuch. Uwaga! Nie obciagaj je tak aby byly takie gladziutkie, tylko na wyskosci brzucha tak troche pomarszcz to na pierwszy rzut oka nie bedzie wiadomo czy to marszczenie czy faldki

Kolejnym rozwiazaniem sa rowniez jakies zakieciki, marynrki np ze wcieciem w tali. Do tego mozesz tez zakladac jakies takie dlugie szale niby ze tak dla ozdoby, a moze co nieco ukryjesz.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (79,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (63,7 KB, 7 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:36   #10
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

powinnas sobie sprawic taki zakiecik jesli takieg nie posiadasz, moze byc to kurteczka na kształt zakieciku, takie zeczy doskonle wyszczuplaja sylwetke. Nie koniecznie musi byc to jeans (chociaz jeans zawsze w modzie i kazdemu pasuje). Masz ladne oczy , powinas je podkreslic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 913310YB_328.jpg (12,7 KB, 7 załadowań)
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:40   #11
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

OOO mysle, ze ta bluzeczka jaka zalczyla emigrantka jest bardzo, bardzo dobra Ladny kroj (z tym paseczkiem pod bistem ukryje nieco brzuszek) i wzor (dodaje element kobiecosci i nie musisz juz za bardzo kombinowac z dodatkami i reszta ciuchow wystarcza zwykle dzinsy torebka i skormne kolczyki jesli nosisz czyli pelen minimalizm co zapewne zaoszczedzi czasu)!
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 20:44   #12
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

druga fryzurka ktora zamiesciła Kinga tez jest rewelcyjana dl ciebie wiec masz w czym wybirac.
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 21:33   #13
xxxaldixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
GG do xxxaldixxx
Smile Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

Dziękuje Wam wszystkim....jestem zaskoczona, ze tak duzo dziewczyn sie tym zainteresowalo a nadodatek upewniłyscie mnie w wyborze fryzury, ze jednak mam sie obciąc. Jesteście naprawde wszystkie kochane i czuje wsparcie..Jeszcze tylko wybór wlasciwego fryzjera (mysle ze w nastepnym tyg.) i pokarze wam zmiany!
apropo: do moni5445...Dzieki...Wikto rek rzeczywiscie jest moja największą dumą...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000646.JPG (18,5 KB, 45 załadowań)
xxxaldixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 22:10   #14
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

masz sliczne malenstwo a fryzurke to ma on naprawde niczego sobie Ja od siebie dodam ze Ty mzoesz spokojnie posluchac dziewczyn z tym wyborem fryzurki ta druga od kini i trzecia od emigrantki sa idealne Mysle tez ze emgrantka dobrze radzi z tym przyciemnieniem wloskow
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 11:09   #15
xxxaldixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
GG do xxxaldixxx
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

A jeszcze jedno pytanko tym razem odnosnie makijażu...Jak widać ide na całość... Jakie kolory pasują do brązowych oczu...i czy macie jakies cienie, kredki itp godne polecenia (firma)...
xxxaldixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 19:56   #16
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Oddam Sie W Dobre Rece

Ja bym ci polecila cienie w berzach na codzien i zlocie na wieczor , puder w kulkach bronzujacy powinna miec kazda szanujaca sie kobitka Korektor roswietlajacy pod oczko i tam gdzie wymaga tego twoja twarz, a podkladzik polecam ci z erisa seria liren( okolo 12, 13 zl), bo jest tani i naprawde dobry, wiele drozszych mu nie dorownuje. wiec wklejam srtonke http://www.lirene.pl/s69-matujace_pl.php polecałaby ci odcien karmelek lub capucino ja mam dwa i sobie mieszam i mi wychodzi rewelacyjny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18e85b67ae69207542d42edd528473e716165.jpg (61,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perelki_brazujace.jpg (15,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anew_korektor_przeciwzmarszczkowyspf15_fair.jpg (18,1 KB, 2 załadowań)
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.