Dodać kilka lat ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-15, 23:19   #1
.Mrówka.
Przyczajenie
 
Avatar .Mrówka.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do .Mrówka.

Dodać kilka lat ;)


Hello Zacznę od tego, że zupełnie nie wyglądam na swój wiek(zdjęcia). Moim zdaniem wyglądam na jakieś 13-14 (moja Rodzicielka twierdzi, że wyglądam na 12, ale to już chyba przesada), a mam 15 z ogonem. Chciałabym wyglądac na te 15, czy 16 lat i dlatego zwracam się do Was o pomoc Mam 165 cm i 49 kg.
1. Jak się opalasz - w miarę szybko. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - szare

3. Piegi - brak

4. Cera - dość jasna, normalna, nie stwarza większych problemów.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny. Odcień - mysie, bardziej popielate

6. Kolor ust - dosc jasny

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze? zielony, szary, żółty, biały. Źle się czuję w czerwonym, w jasnym i bardzo ciemnym różu.

Po pierwsze wzrost: wiele już tutaj nie zmienię, bo zostało mi jeszcze ok.roku do podrośnięcia. Słyszałam, że rozciąganie ciała (m.in. podciąganie się) pomaga urosnąć, więc muszę spróbować. Poza tym zawsze zostają mi buty na obcasie. Po drugie: fryzura. Obecnie zapuszczam włosy (chcę jakieś 10 cm za ramiona), zastanawiam się co zrobić z moją grzywką. Próbowałam różnego rodzaju cięcia-na ukos, zaokrąglane z obu stron, zupełnie proste, chyba najlepiej bylo mi w 2, ale grzywka nie może krótsza niż do brwi. Myślałam o długiej grzywce zaczesywanej na jedną stronę(fotka z fioletowym tłem), bo kiedy grzywka mi odrasta i odgarniam ją na jedną stronę wygląda to zupelnie nieźle, ale z drugiej strony boję, bo mam w miarę wysokie czoło. Myślałam też o prostowaniu i o zmienieniu koloru włosów, np. rozjaśnić do ciemnego blondu, albo ciemnorude (już kiedyś próbowałam-b.ładnie).
Makijaż: robię tylko naturalny make-up, do podkreślenia niektórych rzeczy. Zbliżają się wakację, więc myślałam o jakimś mocniejszym.
I ostatni problem: jestem chuda. Noszę ciuchy 34, czasem 32. Próbowałam ćwiczeń... wiele mi nie pomogły, objadanie się kończy się tym, że powiększa mi się brzuch, i tylko brzuch.
Liczę na Waszą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uśmiech.jpg (25,3 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg -1-_4.JPG (10,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ;2;.jpg (31,4 KB, 105 załadowań)
.Mrówka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 00:10   #2
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Jesteś śliczną dziewczyną! Po co na siłę się postarzać? Fryzurka ze zdjęć jest super i ładnie w niej wyglądasz. Jesteś młoda, ciesz się z tego! Twój wygląd stopniowo będzie się zmieniał, rysy twarzy się wyostrzą. Na wszystko przyjdzie czas. Korzystaj z młodych latek i uroków swojego wieku. Ja bym chętnie cofneła się w czasie by znów mieć 15,16 lat
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 07:03   #3
Lola_Psik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Mi tez sie bardzo podobasz. Nie masz co zmieniac- nie warto sie postarzac.
Ja tez zawsze mialam ten problem, ze zbyt mlodziutko wygladam- w tej chwili mam 23 lata a ludzie oceniaja mnie na 18 i ja sie z tego bardzo ciesze.
Masz bardzo duzo mlodzienczego uroku i zrob z tego swoj atut.
Lola_Psik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 07:56   #4
tanCerka_Ana
Raczkowanie
 
Avatar tanCerka_Ana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z mieSzkania xP
Wiadomości: 97
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Ja też myślę że jesteś ładna dziewczyną i ciesz sie tym ,ale faktycznie wygladasz na 12-13lat mi się wydaje że to przez tą fryzurę ja bym trochę zapuściła i może grzywke na ukos
tanCerka_Ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 09:56   #5
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Dodać kilka lat ;)

nie ma sensu sie postarzać !!!
zobaczysz jakie to fajne, jak mając te dwadzieścia pare lat usłyszysz, że wyglądasz na osiemnaście
narazie może Tobie to przeszkadza, albo kol. zwracają Ci na to uwagę, ale za kilka lat będą spoglądały na Ciebie z zazdrością
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:18   #6
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Nie farbuj włosów-masz jeszcze na to wiele czasu, jak chcesz zaszaleć to szalej z cięciem-przecież i tak odrosną proponowałabym Ci grzywkę na ukos, ale mocno postrzępioną-będziesz wyglądać mniej dziecinnie do tego jakiś fajny błyszczyk (latem mocne makijaze wygladaja nienaturalnie) latek możesz też dodać sobie za pomocą ciuchów i dodatków.

Ps. chciałabym wyglądać na młodszą niż jestem
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:21   #7
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
nie ma sensu sie postarzać !!!
zobaczysz jakie to fajne, jak mając te dwadzieścia pare lat usłyszysz, że wyglądasz na osiemnaście
narazie może Tobie to przeszkadza, albo kol. zwracają Ci na to uwagę, ale za kilka lat będą spoglądały na Ciebie z zazdrością

dokladnie!!!! kolejny taki watek i ja po raz kolejny pisze : NIE MA SENSU SIE POSTARZAC !!!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 17:27   #8
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Heheh wygladasz zarabiscie. Po co sie podstarzac
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 18:12   #9
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
nie ma sensu sie postarzać !!!
zobaczysz jakie to fajne, jak mając te dwadzieścia pare lat usłyszysz, że wyglądasz na osiemnaście
narazie może Tobie to przeszkadza, albo kol. zwracają Ci na to uwagę, ale za kilka lat będą spoglądały na Ciebie z zazdrością
Popieram ,ciesz się że wyglądasz na mniej niektórzy wręcz o tym marzą na przykład ja
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 19:51   #10
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Zacznij sie inaczej ubierac poprostu kup spodnie rurki baletki marynareczke jakas i dobry tusz do rzes jak na Ciebie bedzie oki. Jak przesadzisz bedziesz wygladac jak stara malutka.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:13   #11
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Dodać kilka lat ;)

zgodze sie z kolezankami swietnie wygladasz ja tez mlodo wygladalam teraz troche zmarszczek przyszlo i nie jest to zafajne ( nadal nie jestem stara)
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 20:24   #12
^*Rocky*^
Raczkowanie
 
Avatar ^*Rocky*^
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 66
GG do ^*Rocky*^
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Cytat:
Napisane przez tanCerka_Ana Pokaż wiadomość
Ja też myślę że jesteś ładna dziewczyną i ciesz sie tym ,ale faktycznie wygladasz na 12-13lat mi się wydaje że to przez tą fryzurę ja bym trochę zapuściła i może grzywke na ukos
Zgadzam sie Coz, wypadałoby napisac "po co postarzac sie na sile, jest ok, nic nie musisz zmieniac", ale wiem, ze to i tak nie pomoze. Tez mialam taki problem i znam to uczucie, gdy wszystkie kolezanki wygladaja jak nastolatki, a ja jak dziecko ;P.
Poza tym, gdy bylam mlodsza, zawsze brano mnie za przedszkolaka, a do tego chlopaka (to byly czasy xD)...
Sprobuje Ci pomoc, przynajmniej odrobinke.
Zacznijmy do ciecia. Twoja fryzurka jest urocza, ale mysle, ze grzyweczka na bok bylaby idealna i zapusc wloski, pozniej mozesz je fajnie wycieniowac. Na razie nie radze farbowac, kolor masz ok. Chociaż ja bym Cie widziała w troszke jasniejszym, takim słonecznym
Drobna rada: farbuj wlosy tylko wtedy, kiedy jestes przekonana na 100 %, co do koloru. Ja kiedys popelnialam glupie bledy wlasnie dlatego, ze mialam akurat taki odchyl, zeby cos zrobic z wlosami, raz probowalam farbowac na czarno, ale na szczescie nic z tego nie wyszlo i teraz jestem z tego powodu megaszczesliwa
Co by tu jeszcze... Ja bym na Twoim miejscu postawila na subtelne, dziewczece dodatki, takie jak paski, kolczyki, bransoletki, naszyjniki, torebki (...) i oczywiscie mozesz poeksperymentowac z wlosami (do czasu, az Ci urosna, o ile bedziesz chciala zapuszczac )
Co do makijazu, postawilabym na uwydatnienie oczu, moze jakas delikatna kredka, podkrecone rzesy? Co do ust, bladorozowy blyszczyk, owocowa pomadka- mysle, ze to byloby najkorzystniejsze
Co do stroju, poprzegladaj sobie jakies gazety, polaz po sklepach, na pewno cos ciekawego wpadnie Ci w oko. Co do koloru, to mysle, ze ladnie by Ci bylo w czyms delikatnym, pastelowym. Aha, dobra technika "dodania sobie kilku lat" jest kupienie cudownych okularow slonczenych :P Dodaja one twarzy wyrazu i optycznie ja wysmuklaja. Tylko wybieraj nie okragle, a bardziej kwadratowe. Mam nadzieje, ze choc troche Ci pomoglam, nie musisz oczywiscie mnie sluchac, ale wyrazilam tylko swoja opinie. Jestes sliczna dziewczyna i na prawde Twoj wyglad dodaje Ci uroku
Pozdrawiam- Rocky
^*Rocky*^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:32   #13
nitka55
Przyczajenie
 
Avatar nitka55
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: A takie jedno miasto :P
Wiadomości: 6
GG do nitka55
Wink Dot.: Dodać kilka lat ;)

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami, co do twojego wyglądu . Sympatyczna z ciebie dziewczyna hehe. Wiem, co mówię, bo mam to samo po prostu nie wyglądam na swój wiek (tzn wyglądam młodziej ). I myślę, że to jest nasza zaleta i powinnyśmy się z tego cieszyć, bo zawsze będziemy wyglądały młodo hehe. Pozdrawiam cię .
nitka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:51   #14
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Nie postarzaj sie ...Za pare lat bedziesz chciala wygladac mlodziej :P ;P
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 22:58   #15
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Dodać kilka lat ;)

Pewnie, że nie ma sensu się postarzać! Ja jak miałam siedemnaście lat to ktoś zarzucił mi, że mam 12... Masakra. Potraktował mnie jak dziecko. Aktualnie ludzie odejmują mi trochę lat. Na przykład twierdzą, że mam rok czy 2 mniej. Szczerze mówiąc dobrze mi z tym bo nie będę mieć problemu za kilka lat, gdy będę wyglądała najmłodziej ze wszystkich koleżanek Hehehe.

Ale jeśli chcesz wyglądać poważniej zacznij się poważniej ubierać. Nie musisz sobie walić na twarzy jakiegoś perfidnego, ciemnego make-upa. Podkręcenie i pociemnienie rzęs u góry i dołu, jakiś delikatny cień, błyszczyk. Włosy zapuść, albo całe wycieniować. Póki co na farbowanie masz czas, nie niszcz włosków na razie, zrób to za dwa, albo trzy lata najlepiej, kiedy będziesz na to, że tak powiem... gotowa
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.