JAKIE KOLORY DLA MNIE?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-03, 12:18   #1
syrena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 9

JAKIE KOLORY DLA MNIE??


Jestem blondynka, o bardzo jasnej karnacji z licznymi piegami(co widac szczegolnie latem).Mam niebieskie (uwazam , ze male)oczy.prosze o rade, jakich kolorow powinnam używac aby powiekszyc oczy??Moim problemem jest dobor odpowiedniego podkladu.Odcien skory na twarzy , bardzo rozni sie od koloru szyji.Z gory dziekuje za pomoc
syrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 16:01   #2
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: JAKIE KOLORY DLA MNIE??

Cześć!
Czy mogłabyś zamieścić zdjęcia?
Bez niego stylizacja jest praktycznie niemożliwa
Kolory dobiera się do >ogółu< nie tylko do tęczówki.
A triki makijażowe też zależą od całej konstrukcji buzi.
Pozdarwiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 14:34   #3
syrena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 9
Re: JAKIE KOLORY DLA MNIE??

Oto ja. Przepraszam , ze dopiero teraz zalaczam zdjecie. Prosze o wszelkie wskazowki. Z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oto ja)).JPG (84,5 KB, 4 załadowań)
syrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 17:00   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: JAKIE KOLORY DLA MNIE??

Droga Aniu
Na czym polega ta różnica - w odcieniu czy w natężeniu koloru?
Często u takich blondynek jak Ty na przykład skóra buzi jest bardziej różowa od szyi. Wtedy lepiej jest nieco przygasić ten kolor jasnym beżem. I pamiętaj, że lepiej jest rozjaśniać skórę twarzy. Ewentualnie po bokach twarzy, przy styku żuchwy z szyją muśnij ciemniejszym pudrem, żeby ta różnica była mniej widoczna.

Jeśli chodzi o kolory to wybieraj po prostu chłodne tonacje. Nie ograniczaj się do kilku barw.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 11:50   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: JAKIE KOLORY DLA MNIE??

cześć Aniu
Makijaz który masz na zdjeciu jest jak najbardziej ok. Możesz też używać szarości, różu, chłodnej zieleni, brązu - tak jak radzi Aga - odcieni chłodnych. Jeżeli masz problemy z ich doborem wybierz sie so sklepu z art. malarskimi. Często sa tam stoiska firm Dulux i Beckers - tam w paletach masz podział na barwy ciepłe, zimne, żywe itp. Mimo że to inna branża może sie okazać pomocne...
Oczy możesz powiększyć obrysowując je ciemną kredką (pomijaąc wewnętrzne kaciki). Na całą powierzchnię górnej powieki nałóz jasny cień (pomaluj nim też powierzchnie pod łukiem brwiowym, a nastepnie ciemnym cieniem od zewnetrznego kacika oka, aż do połowy załamania powieki narysuj łuk tzw. 'banan'. Podkreśli on załamanie w powiece i optycznie powiększy oko. Nastepnie rozcieniuj go lekko na zewnatrz. Nie ukrywam że bedziesz potrzebowała kilku prób by wyszło to fajnie i naturalnie ale za to później bedziesz go wykonywała z wprawą mitrza.
Pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 11:58   #6
syrena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 9
Re: JAKIE KOLORY DLA MNIE??

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze jedno male pytanko( prosze rozwiac moje watpliwosci) jaki jest moj typ urody ( wiosna czy jesien)??
syrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.