problem z make up !!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-11, 16:22   #1
pauilnka9210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 8

problem z make up !!!!!!!!!!!!


czy ktos ma pomysł jak powinnam sie malowac,bo mam z tym niemały problemik ?????????? bo moja twarzyczka nie ma za ladnych rysow, moze ktos zyczliwy bedzie mial jakis pomysl. Pozdrowionka i licze na was.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38NC0275.jpg (14,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38ND0310.jpg (22,1 KB, 7 załadowań)
pauilnka9210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 16:36   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: problem z make up !!!!!!!!!!!!

Hej nie można być aż tak bezwzględnym dla siebie Masz bardzo subtelna urodę, delikatne rysy i mądre oczy Za kilka lat wciąż młodziutko będziesz wyglądać Usmiechnij się, bo ładna z Ciebie dziewczyna
A co do makijażu to dziewczyny oraz Agniesia i Sam z pewnością Ci pomogą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 18:46   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: problem z make up !!!!!!!!!!!!

Witaj Paulinko
Faktycznie chyba masz w domu jakieś fałszywe zwierciadło Ja widzę śliczną dziewczynę o delikatnej urodzie.

Moim zdaniem powinnaś popracować nieco nad wydobyciem tej eteryczności. Zaznaczam, że taki makijaż, którego nie widać a ma poprawić jest dość trudny
Przede wszystkim musisz ewentualne zmiany skórne starannie zakamuflować korektorkiem. Na to nakładasz rozświetlający podkład o delikatnej płynnej konsystencji. Takie ma na przykład Estee Lauder, Clinique, Chanel, Loreal czy Isa Dora. Nie doradzę konkretnego bo to zależy od Twojej cery.

Na to nakładasz cieniutką warstewkę sypkiego pudru. Cienie do powiek wybierz delikatne, ale nie za jasne. Mogą być również perłowe. Rzęski wytuszuj wydłużającą brązową maskarą lub zrób wcześniej hennę.

Bardzo ważny jest róż. Jasno różowy lub jasno morelowy połóż na kości policzkowe. Muśnij nim też delikatnie czubek noska czy odrobinę na czoło.

Usta pomaluj transparentnym błyszczykiem.

Pięknie podkreślisz swoją urodę, jeśli zadbasz o rozświetlenie okolic oczu. Możesz to zrobić jaśniutkim podkładem lub korektorkiem do zakrywania cieni pod oczami.

Pozdrowionka

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (19,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (33,9 KB, 4 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 19:45   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: problem z make up !!!!!!!!!!!!

ja dodam od siebie jeszcze pare zdjątek :-D
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 19:45   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: problem z make up !!!!!!!!!!!!

ja dodam od siebie jeszcze pare zdjątek :-D
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 23:05   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: problem z make up !!!!!!!!!!!!

a to moje propozycje na dzień i na wieczór
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 23:11   #7
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: problem z make up !!!!!!!!!!!!

__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-12, 10:55   #8
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: problem z make up !!!!!!!!!!!!

Mam dla Ciebie propozycję wykonania delikatnego makijazu , może Ci się spodoba . Zgadzam się Z Agą że masz eteryczną jasną karnację . Twoje regularne rysy i oczy przykuwają moją uwagę mimo delikatnego makijażu na zdjęciu .

Myslę że Twoja delikatna uroda wymaga subtelnego podkreślenia i ciężkie , ekstrawagancke kolory , makijaż przytłoczyłby Cię i zostawmy go lepiej na wieczór

1 . Ponieważ prawie każda cera wymaga retuszu możesz zafundować sobie delikatny , transparenty lub lekko kryjący podkład żeby zachować jasny świetlisty kolor cery .
2 . Jeżeli masz coś do ukrycia przed jego nałożeniem użyj miejscowo korektora - najlepiej nałóż go pędzelkiem lub możesz użyć do tego celu podkładu w sztyfcie lub kompakcie .
3 . Na koniec oprósz delikatnie twarz sypkim
przezroczystym pudrem może być delikatnie rozświetlający jak meteoryty Guerlain czy Gentle Light Clinique .
4 . Oczy - możesz całą dolną i górną powiekę pomalować za pomocą pędzelka delikatnym beżowym cieniem . Możesz potraktować ten trick jako bazę i nałożyć na ten cień odcienie delikatnej połyskującej szarości , grafitu , odcieni szaro - błękitnych a także załamany jasny róż i wrzos . Wszystkie jasne połyskujące cienie odświeżają spojrzenie - warto zaopatrzyć się w sypkie cienie w kolorach jasnego złota , bieli dzięki którym mozna eksperymentować i tworzyć zaskakujące kolory . Na pewno nie dla Ciebie czerwienie , brązy i rdza ponieważ twarz będzie wyglądała na zmęczoną . Pamiętaj o tym że cień na górnej powiece dociera starannie do linii rzęs i jest najmocniejszy . Dzięki temu spojrzenie nabierze głębi .
5 . Rzęsy wytuszuj w kolorze który będzie grał z cieniami które zastosujesz : ciemny grafit , ciemny fiolet , granat , czerń a brwi podkreśl jasnobrązowym cieniem
6 . Róż przy takim makijażu i Twoim typie urody powinien być subtelny w kolorze jasnego półprzezroczytego różu , brzoskwini . Wystarczy się uśmiechnąć by znaleźć miejsce wymagające zabarwienia lub ułożyć usta w dziubek ale przy pociągłej twarzy nie ciągnij pędzla aż do skroni .
7 . Na koniec usta - możesz zaakcentować je tylko błyszczykiem lub błyszczyk z konturówką ( konturówka zawsze w kolorze błyszczyka by uniknąć efektu zjedzenia czekolady ) koralowy beżoworóżowy , szaroróżowy przez zmieszanie kolorów , naturalny .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100112079.jpg (20,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100111618.jpg (21,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100117407.jpg (18,1 KB, 2 załadowań)
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.