odzywka do rzes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-02, 22:05   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

odzywka do rzes


Moj problem polega na tym, ze mam dlugie rzesy i nie moge ich malowac, bo jak je umaluje i mrugne caly tusz zostaje mi pod oczami [img]icons/icon9.gif[/img]probowalam tylko jeden raz umalowac rzesy, bo uwielbiam jak sie ma umalowane "firaneczki" i nie udalo sie, zaraz musialam zmywac). Dlatego prosze poradzcie jakie sa dobre odzywki do rzes, gdyz tylko te sa bezbarwne i nie bedzie śladu po mruganiu, a chce im dodac troszke energii, bo nigdy nie stosowalam tego typu preparatow.
dzieki serdeczne
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-02, 22:05   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
odzywka do rzes

Moj problem polega na tym, ze mam dlugie rzesy i nie moge ich malowac, bo jak je umaluje i mrugne caly tusz zostaje mi pod oczami [img]icons/icon9.gif[/img]probowalam tylko jeden raz umalowac rzesy, bo uwielbiam jak sie ma umalowane "firaneczki" i nie udalo sie, zaraz musialam zmywac). Dlatego prosze poradzcie jakie sa dobre odzywki do rzes, gdyz tylko te sa bezbarwne i nie bedzie śladu po mruganiu, a chce im dodac troszke energii, bo nigdy nie stosowalam tego typu preparatow.
dzieki serdeczne
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 10:51   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: odzywka do rzes

Hej Moniko
Mysle,z e nie jedna z nas chcialaby miec taki problem jak Ty [img]icons/icon7.gif[/img]
Z tego co piszesz to Twoje rzesy sa w bardzo dobrej kondycji. Wiec wydaje mi sie , ze odzywka jest Ci niepotrzebna. A nie wzmocnisz ich koloru odzywka. Poza tym taka odzywke uzywa sie na noc, ma ona tlusta konsystencje i raczej sie nie nadaje na dzien, moze sie na niej osadzac kurz i nie daj boze a nabawisz sie jakiegos zapalenia spojowek.
Zawsze mozesz zrobic sobie w gabinecie kosmetycznym henne, albo moze mialas niezbyt dobra maskare? wyprobuj prosze maskare YSL ( zobacz, ze zajela I miejsce w naszym rankingu). Pomaluj nia rzesy, chwile odczekaj nawet jesli cos Ci sie odbilo na policzkach to zetrzyj ten tusz patyczkiem kosmetycznym nasaczonym tonikiem. Jak tusz wyschnie to na pewno nie bedzie Ci sie wiecej odbijal [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 10:51   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: odzywka do rzes

Hej Moniko
Mysle,z e nie jedna z nas chcialaby miec taki problem jak Ty [img]icons/icon7.gif[/img]
Z tego co piszesz to Twoje rzesy sa w bardzo dobrej kondycji. Wiec wydaje mi sie , ze odzywka jest Ci niepotrzebna. A nie wzmocnisz ich koloru odzywka. Poza tym taka odzywke uzywa sie na noc, ma ona tlusta konsystencje i raczej sie nie nadaje na dzien, moze sie na niej osadzac kurz i nie daj boze a nabawisz sie jakiegos zapalenia spojowek.
Zawsze mozesz zrobic sobie w gabinecie kosmetycznym henne, albo moze mialas niezbyt dobra maskare? wyprobuj prosze maskare YSL ( zobacz, ze zajela I miejsce w naszym rankingu). Pomaluj nia rzesy, chwile odczekaj nawet jesli cos Ci sie odbilo na policzkach to zetrzyj ten tusz patyczkiem kosmetycznym nasaczonym tonikiem. Jak tusz wyschnie to na pewno nie bedzie Ci sie wiecej odbijal [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 16:58   #5
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: odzywka do rzes

Jak Monika sobie takie rzecy pomaluje tym tuszem to jej sie na czole odbija)))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 16:58   #6
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: odzywka do rzes

Jak Monika sobie takie rzecy pomaluje tym tuszem to jej sie na czole odbija)))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 17:20   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka do rzes

dzieki Aga za tak szybka odpowiedz. A Dominika ma racje z tym, ze jak sobie pomaluje tym tuszem co polecilas to mi sie odbija na czole, malo bedzie brakowało
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-03, 17:20   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka do rzes

dzieki Aga za tak szybka odpowiedz. A Dominika ma racje z tym, ze jak sobie pomaluje tym tuszem co polecilas to mi sie odbija na czole, malo bedzie brakowało
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 18:36   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: odzywka do rzes

zawsze mozesz sobie zetrzec te kropeczki z czulka [img]icons/icon12.gif[/img] a takie rzesy to skarb, ktory powinnas podkreslac, a co niech Ci inne laski zazdroszcza [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 18:36   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: odzywka do rzes

zawsze mozesz sobie zetrzec te kropeczki z czulka [img]icons/icon12.gif[/img] a takie rzesy to skarb, ktory powinnas podkreslac, a co niech Ci inne laski zazdroszcza [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 10:27   #11
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: odzywka do rzes

Popieram Agnieszkę, maluj koniecznie !
Jak masz takie piękne to szkoda ich chować przed światem.

A ja kupiłam sobie w wakacje tusz YSL, nie taki jak ten DominikiS tylko taki dający "naturalny efekt" i myślę, że dla Ciebie właśnie coś takiego byłoby w sam raz [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-04, 10:27   #12
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: odzywka do rzes

Popieram Agnieszkę, maluj koniecznie !
Jak masz takie piękne to szkoda ich chować przed światem.

A ja kupiłam sobie w wakacje tusz YSL, nie taki jak ten DominikiS tylko taki dający "naturalny efekt" i myślę, że dla Ciebie właśnie coś takiego byłoby w sam raz [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 19:23   #13
Monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 23
Re: odzywka do rzes

oj zazdroszczą, zazdroszczą mi tych rzęs)) a jesli chodzi o tusz, to pomysle nad nim
Monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 19:23   #14
Monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 23
Re: odzywka do rzes

oj zazdroszczą, zazdroszczą mi tych rzęs)) a jesli chodzi o tusz, to pomysle nad nim
Monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 21:06   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka do rzes

mam pytanie: czy to prawda ze dobry jako odrzywka do rzes jest olejek rycynowy? cos tak wlasnie slyszalam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 21:06   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka do rzes

mam pytanie: czy to prawda ze dobry jako odrzywka do rzes jest olejek rycynowy? cos tak wlasnie slyszalam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 15:43   #17
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: odzywka do rzes

Odżywki do rzęs raczej stosuje się na noc - szczególnie te o tłuściejszej konsystencji (polecam Refectocil). Art Deco ma białą bazę stosowaną pod tusz ,baza sprawia ,że rzęsy są grubsze, dłusze i gęściejsze , ale to raczej nie dla posiadaczki takich pięknych rzęs jak Twoje.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 15:43   #18
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: odzywka do rzes

Odżywki do rzęs raczej stosuje się na noc - szczególnie te o tłuściejszej konsystencji (polecam Refectocil). Art Deco ma białą bazę stosowaną pod tusz ,baza sprawia ,że rzęsy są grubsze, dłusze i gęściejsze , ale to raczej nie dla posiadaczki takich pięknych rzęs jak Twoje.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.