Proszę was :) Dorota1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 20:39   #1
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Unhappy

Proszę was :) Dorota1


Proszę was o metamorfozę!

Chciałabym zmienić kolor włosów i fryzurę.

Na jaki kolor mogę zmienić włosy i jaka fryzura będzie mi pasowała.(Czy te na zdjęciach kolory włosów i kształt fryzury by mi pasowały i czy mogę mieć grzywkę,
a może przy tak mocno przetłuszczających się włosach lepiej grzywki nie robić)?.

Proszę też o poradę w sprawie makijażu, jak powinnam się malować i jakie kolory stosować.

Chciałabym abyście określili mój typ urody czy jestem wiosną czy jesienią?

Jaki mam kształt twarzy?

Moje włosy są cienkie, falujące i przyklapnięte u nasady a na końcach puszą się( akurat na tych zdjeciach jeszcze nie są tak oklapłe przy głowie,ale wsytarczy,żę wyjde na dwór i już są oklapłe). Bardzo szybko przetłuszczają się i przez to musze myć je codziennie. Rano zawsze spryskuje włosy lakierem aby wytrzymały bez przetłuszczania się do wieczora.
Zawsze robiłam białe pasemka a włosy cieniowałam (tak jak na zdjęciu)(raz pofarbowałam włosy na brąz naturalny i większość mówiła mi, że lepiej wyglądam w jasnych włosach).

Moja cera jest tłusta w strefie "T", a pozostała część cery jest sucha. Mam problem z naczynkami, mam parę widocznych naczynek na twarzy, ale jeszcze udaje mi się je zasłonić.
Używam podkładu firmy Eris Lirene, matujący, odcień naturalny, który bardzo dobrze zlewa się z moją skórą. Stosuje go tylko na policzki i nos.
Używam cieni w kolorze brązów bardziej jasnych, złoty brąz.

Odpowiedzi na pytania:
1. Ja uważam, że opalam się w średnim tempie i chyba najpierw na lekko czerwono, jednak szybo zmienia się w kolor brązowy.
Odcień opalenizny jest ciepły jasno brązowy raczej wpadający w złoto-brązowy.

2.Kolor oczu Oczy jasne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor tęczówki nie jest czysty, są jaśniejsze plamki w kolorze żółto-zielonym a reszta ma kolor zielonawo-szary. Oprawa oczu(brwi i rzęsy) jest dosyć ciemna, ale nie jest smolisto czarna. Rzęsy i brwi są cienkie i rzadkie.

3. Piegi Brak piegów.

4.Cera Moja skóra ma odcień ciepły, jasny wpadający w oliwkowy (moja ciocia mówiła mi, że moja skóra ma ocień śniady).
Rumienie się często z powodu naczynek i jest to raczej kolor czerwony.

5.Naturalny kolor włosów Mój kolor włosów to ciemny blond, odcień mysi.(na zdjęciu mam juz widoczne odrosty w naturalnym kolorze)

6. Kolor ust Kolor ust jest najczęściej dosyć jasny różowy, czasami bywa czerwony.

7. Ja czuje się dobrze w kolorach takich jak: niebieski, popielaty róż, czarny, zielony-bardziej oliwkowa zieleń, biały.
Jakoś źle czuje się w kolorze beżowym (kawa z mlekiem)(ale bardzo mi się podoba ten kolor),wydaje mi się, że wyglądam w nim blado,
nigdy nie ubieram rzeczy w kolorze czerwonym, pomarańczowym, ceglastym, granatowym, bordowym, fioletowym uważam, że źle w nich wyglądam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (16,8 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu3.JPG (108,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0045.JPG (28,7 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury125.jpg (65,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury843.jpg (49,7 KB, 47 załadowań)
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 22:12   #2
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

ja tak troszke sie wtrace czy probowalas juz myc wlosy zelem dla dzieciaczka Babydream do wszystkiego ma przyjazny sklad,albo szamponem z nastrurcja dr Hauschka,sadze ze warto abys zaczela przegladac sklady .Co do formy sadze ,ze oblednie wygladasz jak zrobisz sobie najprostszy kok i mocno podkreslisz usta.Duza zmiana byloby zrezygnowanie z feralnego przedzialka,sprobuj na bok...I grzywka tez na bok ,ale bez skosow ma byc miekko.Rozjasnij wlosy o ton,dwa ,pozdr
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 10:20   #3
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

Myślę, że grzywka jak najbardziej Ci pasuje Co do koloru - sprobowałabym jakiś zbliżony do Twojego naturalnego, ale może w cieplejszym odcieniu?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 10:32   #4
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

ja też jestem zdecydowanie za grzywką. i zrobiłabym coś z tym przedziałkiem. masz ładną, symetryczną twarz, jak schowasz troszkę czółka pod nową grzywką, przedziałek na środku będzie po prostu nieciekawy. co do koloru... postawiłabym na ciemny blond.

tak w ogóle to widzę cię raczej z upiętymi wysoko włoskami, grzyweczką i może pazurkami ładnie zachodzącymi na twarz (byle nie za dużo )

poza tym... nie masz może zdjęcia w jakimś ciepłym kolorze?
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 11:30   #5
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

Bardzo dziękuję za pierwsze poradyLipiec7 Czy mogę prosić CIę o zdjęcie fryzury,którą opisujesz z tym przedziałkiem na bok i grzywką.Musze koniecznie wypróbować te szmpony.
Ja w kitku troche zle sie czuje bo wydaje mi się, że mam lekko odstające uszy :-(
xyoko i bonec a jaki kształt grzywki wybrać? Czy by pasowała mi taka prosta jak na tym zdjęciu, czy jedank lepiej skośna?
Postaram się znaleść swoje zdjęcie w ciepłym kolorze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury843.jpg (49,7 KB, 17 załadowań)
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:30   #6
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

zawsze lepiej zrobić dłuższą, prostą i jakby coś obciąć potem na skosik czy po prostu skrócić . ja tak na próbę sobie obcięłam i zostałam już przy tej prostej, grubej, a moja mama tydzień później grzywkę skróciła to chyba dobra metoda na sprawdzenie pozdrawiam
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 15:51   #7
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

Cos w tym stylu powinnas zainspirowac sie tez diva Rita zdejmujaca rekawiczkimasz w sobie taki szyk i sadze ,ze masz bardzo wrazliwa skore i jedynym problemem sa wlasnie zbyt drastyczne szampony i zlej jaksoci woda,staraj sie w miare mozliwosci myc wlosy rozcienczona niewielka iloscia szamponu,przy suszeniu przerzucaj wlosy na boki,zastosuj tez lotion regenerujacy na skore glowy seboradin,on nieco wlasnie hamuje te tendencje przetluszczania skory ,niech zainspiruje Ciebie rowniez Olsenka ma bardzo fajna miekka grzywke ,wszystkiego dobrego pozdro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2c65470c0002c96445335c04.jpg (42,2 KB, 36 załadowań)
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 15:56   #8
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

Cytat:
Napisane przez dorota1 Pokaż wiadomość
xyoko i bonec a jaki kształt grzywki wybrać? Czy by pasowała mi taka prosta jak na tym zdjęciu, czy jedank lepiej skośna?

Poczekaj, może pojawi się tu jakaś utalentowana wizażanka i zrobi Ci pare komputerowych przymiarek Wtedy latwo ocenić, w jakiej by Ci było najładniej A niektore dziewczyny naprawdę potrafią wyczarowywać cuda
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 16:44   #9
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Proszę was o metamorfozę!!!!!

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Poczekaj, może pojawi się tu jakaś utalentowana wizażanka i zrobi Ci pare komputerowych przymiarek Wtedy latwo ocenić, w jakiej by Ci było najładniej A niektore dziewczyny naprawdę potrafią wyczarowywać cuda
prawda, prawda! szczególnie, że zbliża się weekend
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 21:20   #10
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Proszę was :) Dorota1

troszkę się pobawiłam więc daje co udało mi się zrobić-ja osobiście widzę cię w tej skośnej grzyweczce i takich postrzępionych włosinkach-śliczna z dziebie dziewczyna-we wszystkim na pewno wyglądałabyś ładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (39,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (25,3 KB, 23 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 21:48   #11
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Proszę was :) Dorota1

jeszcze dwie propozycje kurcze-musze powiedziec ze w tym ciepłym, jasnym brąziku tez mi sie strasznie podobasz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (51,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (82,5 KB, 28 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 21:53   #12
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dorota1.jpg (54,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorota2.jpg (62,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorota3.jpg (57,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorota4.jpg (51,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorota5.jpg (66,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorota6.jpg (70,0 KB, 14 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 22:20   #13
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
vicky23 bardzo dziekuje za te super metamorfozy !!! Mi tez podoba sie fryzura w tej skosnej grzywce, ta pierwsza w jasny wlosach tez jest nawet fajna no i ta w jasnym braziku.Teraz ciezko mi sie zdecydowac.Jestem bardzo mile zaskoczona.

kaska222,chyba troche moja twarz na tych zdjeciach po przerobce znieksztalcila sie.Nie moge siebie poznac.Bardzo mi sie podobaja pierwsze trzy fryzury.Jeszcze ciezko mi sie zdecydowacBardzo dziekuje za propozycje!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-11-04 o 10:50
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:01   #14
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Moim zdaniem druga fryzurka wklejona przez vicky23 jest idealna dla Ciebie!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:38   #15
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Chyba jednak wybiore druga fryzure wklejona przez vicky23.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!!

A mogłambym prosić o porade i odpowiedz na następne pytania, ktore zamiescialm u gory.Dotyczą one makijażu i typu urodu.

I w jakich kolorach ubrań najlepiej by mi bylo.
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:03   #16
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Dorotko cieszę się, że mogłam pomóc
co do twoich pytań-mnie się wydaje że jesteś typowym latem-typem chłodnym. W tym typie kolorystycznym cera jest jasna,delikatna, oczy koloru niebieskiego,szaroniebies kiego,natomiast włoski są koloru od blond do ciemnobrązowych ale zawsze z odcieniem popielatym,który widzę u ciebie-to właśnie różni je od "wiosny", u której odcień jest zawsze złocisty
Mocne lato bywa niestety dość często określane jako wiosna, zwłaszcza przy niewłaściwym doborze koloru włosów. Pomyłki takie wynikają z podobieństwa cery, które czasem występuje pomiędzy tymi dwoma typami kolorystycznymi. To, co jednak pozwoli pewnie zdiagnozować typ lato, to zaczerwienienia, a nie brzoskwiniowe rumieńce na twarzy (a o tym właśnie wyraźnie piszesz ), podobieństwo kolorystyki brwi i włosów, chłodne- zazwyczaj szare, lub szaro-niebieskie oczy oraz zdecydowanie mocniejsza od wiosny oprawa twarzy.
Ja uważam,że kształt twojej twarzy jest owalny
<b>MAKIJAŻ:</b>
Podkład i puder powinny mieć chłodny odcień różowy lub chłodny beżowy, nigdy ciepły beż, czy brzoskwiniowy. Lato musi niestety zrezygnować z samoopalaczy, różów w odcieniu terakoty, czy ciemnych matujących podkładów. Osoby w typie lata zazwyczaj mają sporo znamion i piegów- z tego powodu także nie powinny używać matujących fluidów i ciężkich pudrów. Zdecydowanie nie poleca się także kompaktów- dla osób o delikatnej cerze są zbyt obciążające.
Z palety cieni do powiek dla lata najodpowiedniejsze będą kolory podkreślające barwę tęczówki- szarości, błękity, a także róże i fiolety. Ważne, aby kolory te były "brudne" i jakby przytłumione, nigdy ostre i krzyczące. Osobom w typie lata nie poleca się także makijażu oka na zasadzie kontrastu. Lato jest spokojnym typem urody, nie znosi, zatem kontrastów i ekstrawagancji, zdecydowanie lepiej czuje się w delikatnych, romantycznych pastelach. Makijaż ust także musi być w chłodnej tonacji. Najlepsze będą wszelakie różowe błyszczyki, perłowe i lodowe odcienie pomadek. Konturówkę najlepiej dobrać idealnie w kolorze warg.
<b<WŁOSY:</b>
Jeżeli osoba w typie lato chce zmienić kolor włosów, zdecydowanie powinna wybierać chłodne odcienie popielate. Nigdy słoneczne odcienie z dodatkiem żółtego. Najlepsze będą kolory: popielaty blond, popielato-brązowy, perłowo-biały, od jasno do ciemnobrązowego.
<b>CIUSZKI-kolory:</b>
Jasne, pastelowe barwy mięty, brudne odcienie różu. Zgaszone promieniami słońca kolory, błękity, wszelakie połączenia różu i szarości, złamane odcienie bieli. Wizerunek powinien opierać się na pastelowych barwach i odcieniach. Osoby będące typem lata, zdecydowanie nie powinny nosić ciemnych odcieni przy twarzy. Czarne, czy brązowe kostiumy i garnitury, można zastąpić jaśniejszymi odcieniami, które zdecydowanie lepiej będą harmonizowały z oprawą twarzy.
jak coś jeszcze cię trapi to wal śmiało
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:06   #17
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę was :) Dorota1

vicky23 bardzo dziekuje za kolejne rady.

A mogłabym prosic o jeszcze jedna fryzure z prosta grzywka.
Jeszcze troche zastanawiam sie nad prosta grzywka.
A jaki kolor wlosów wybrac chyba jednak cos w jasnych odcienaich blondu.
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:37   #18
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Proszę was :) Dorota1

kaska222,chyba troche moja twarz na tych zdjeciach po przerobce znieksztalcila sie.Nie moge siebie poznac.Bardzo mi sie podobaja pierwsze trzy fryzury.Jeszcze ciezko mi sie zdecydowacBardzo dziekuje za propozycje![/quote]




znieksztalcila sie tzn:z twoja twarza nic nie robilam,po prostu wycielam i wlozylam do danej fryzury,ukrylam tylko niedoskonalosci po wycietej twarzy zeby sie nie odznaczala tak jak u Vicky23 dobralam tez kolor skory zeby tak mocno sie nieodrozniala od modelki,dlatego tak wyszlas na symulacjach,mozesz sie lepiej przyjrzyc swoje zdjecie a symulacyjnie i odruznic swoja twarz.Dlatego siebie niepoznalas.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:05   #19
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Jestes sliczna dziewczyna nie rob grzywki po co zaslaniac twarz,wystarczy troche skrocic wlosy i zadbac o ich kondycje.
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 18:06   #20
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Patrycja77 po twojej odpowiedzi teraz zastanawiam sie nad grzywka.Naprawde teraz juz nie wiem jak obciac wlosy.
Mam cieżki dylemat.
Moze jednak zostane bez grzywki,ale przedzialek zrobie na boku i troche podetne wlosy.
Jest mi cięzko poprawić kondycie wlosow.Po kazdej maseczce czy odzywce,ktore mialy poprawic ich kondycje,stawaly sie oklaple i jeszcze bardziej tluste i bez polysku.Nie mam sil do wlosw, stracilam nadzieje na poprawe ich wygladu.Jeszcze myslalam nad zakupieniem kapsulek.


Jeszcze mam jedno pytanie.
Czy moje oczy sa blisko siebie osadzone czy daleko?
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:21   #21
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Proszę was :) Dorota1

pierwsza lub druga fryzurka ktora wkleila vicky23 -swietnie do Ciebie pasuja...moim zdaniem powinnas obciac ta grzyweczke ale na bok ;]...
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 14:58   #22
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Kochane dziewczyny !!!
Mozecie jeszcze mi doradzic co do wyboru fryzury.Chcem wiedziec, zdecydowanie ktora fryzura zdobedzie najwieksze poparcie.Teraz sa bardzo rozne zdania i ciezko jest zdecydowac.
I jaki kolor wybrac, cos z jasnych blondow, czy moze chlody odcien brazu by mi pasował?
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:29   #23
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Proszę was :) Dorota1

taki kolorek jak na 1fotce vicky23 do Ciebie pasuje -moim zdaniem -jestem za blondem...pozatym jak juz pisalam ja jestem za ta pierwsza lub druga fryzurka od vicky23 ... no ciekawe jakie beda dalsze zdania pozdrawiaaam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 19:56   #24
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Proszę was :) Dorota1

a ja jestem za fryzurą nr 2 (czyli grzyweczka na bok) a kolorki-blondy-ale popielate właśnie,na pewno nie ciepłe a tak wogóle to szykuje sie w najblizszym czasie jakas wizyta u fryzjera bo ciekawa jestem efektu końcowego
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:23   #25
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Jezeli uda mi sie to chcem isc do fryzjera jeszcze w listopadzie.A jak sie nie uda to dopiero luty,marzec:-(
CHcialabym bardzo zmienic sie przed wyjazdem,jak sie zmienie to napewno zobaczycie
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 12:46   #26
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Dlaczego juz nikt mi nie chce doradzic ? :-(
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 13:26   #27
iro
Raczkowanie
 
Avatar iro
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Proszę was :) Dorota1

Cytat:
Napisane przez n@talia19 Pokaż wiadomość
taki kolorek jak na 1fotce vicky23 do Ciebie pasuje -moim zdaniem -jestem za blondem...pozatym jak juz pisalam ja jestem za ta pierwsza lub druga fryzurka od vicky23 ... no ciekawe jakie beda dalsze zdania pozdrawiaaam
iro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 13:44   #28
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Proszę was :) Dorota1

ładnie bedzie Ci w grzywce prostej lub jescze lepiej lekko na bok
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 00:15   #29
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Proszę was :) Dorota1

coś ode mnie obstaję nadal chyba za blondami :yes: ale podobasz mi się też w tym ciepłym brązie ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 834-gross.jpg (60,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1038-gross.jpg (55,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1120-gross.jpg (62,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1099-gross.jpg (60,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1186-gross.jpg (68,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56905304.jpg (96,1 KB, 8 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 00:18   #30
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Proszę was :) Dorota1

czyli jak dla mnie zdjęcie pierwsze i czwarte z ostatnio przeze mnie wklejonych aha-no i stuprocentowo-grzyweczka na bok,raczej gęsta
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.