kobieta - lato - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-08, 22:44   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

kobieta - lato


Czy ktoś może wie jakie kolory pasują do typu urody - lato???? Chodzi mi o kolory ciuchów, makijaż, kolor włosów...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 00:13   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kobieta - lato

Agnieszko,jest świetna książka na ten temat,bardzo szczegółowa(dobór kosmetyków,koloru ubrań,farb do włosów,dodatków dla każdego typu kolorystycznego)pt."Znajd ź swój nowy kolor"aut.-Gisela Watermann/Franciska Zingel(poprzednie wydanie-"Znajdź swój kolor"jest znacznie gorsze,nie warto kupować).
W przypadku Lata mozna nosić każdy kolor,byleby był zgaszony,"przypudrowany", z dodatkiem,domieszką błękitu,np.czerwień:wiśni ,maliny,bakłażana,wrzosow y,zgaszony róż(broń boże jaskrawy)zielenie nasycone błekitem-różne odcienie turkusu,brąz:szarawy,z domieszką czerwieni.
Najmniej wskazany jest klarowna biel i czerń.
Podobnie sprawa ma się z cieniami do oczu,szminkami,różem,tusz nie powinien być czarny,najwyżej szaroczarny lub ciemnoszary,granatowy,cie mnozielony,śliwkowy,szaro brązowy itp.
Farby do włosów-z odcieniem popielatym,od jasnego po ciemny popielaty blond,platynowy,ważne(tak jak przy kosmetykach)by nie było dużego kontrastu między kolorem włosów i skóry.Bardzo ciekawie wyglądają platynowe pasemka na ciemnoblond lub brązowych włosach.Dosyć ciekawie wygląda też oberżyna,burgund,wiśnia itp.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 00:29   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kobieta - lato

Agniecha,zapomniałam dodać,że na początku,jeżeli chodzi o dobór kosmetyków kolorowych,"szłam na łatwiznę",kupowałam cienie,pomadki,kredki itp., z AVON-u ,ponieważ są one oznaczone,czy są to odcienie chłodne(takie jak dla nas czy Zim),czy też ciepłe.Po pewnym czasie jest to proste,ale przyznam się,że do tej pory mam problemy z doborem podkładu,powinien to być beż,ale nie ciepły,tylko chłodny,z domieszką różu,ale zawsze indywidualnie należy dobierać do karnacji.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.