Kosmetyki polskie czy zagraniczne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-12, 12:31   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Kosmetyki polskie czy zagraniczne?


No właśnie, temat stary, ale jary - kosmetyki krajowe czy zachodnie. Moim zdaniem obok drogich doskonałych zagranicznych preparatów zdarzają się niezłe buble, np. kremy Galenic [img]icons/icon9.gif[/img] I odwrotnie - wśród polskich kosmetyków, obok tandety, jest wiele pereł, przed którymi musi się pochować sporo zagraniczniaków. Polskie maseczki po 10 złotych, szminki Celia, kolorówka Rachell, balsamy Bielendy po 7 złotych - ach, można by tego wymieniać bez liku.
Choć trzeba przyznać - niektóre serie wcale nie ustępują cenowo zachodnim preparatom z tzw. średniej półki.
Nie wiem, ale zawsze gdy kupuję coś polskiego robi mi się tak jakoś radośniej - bo wiem, że dzięki takim klientkom jak ja wielu ludzi ma pracę w naszym kraju [img]icons/icon10.gif[/img].
Napiszcie, co o tm sądzicie. Jakie są Wasze "polskie hity"?
Dwa tygodnie temu odkryłam dwa fantasytczne preparaty Pollena Ewa pod oczy - żel z witaminami i kofeiną (cudownie koi, niweluje obrzmienia) i krem ze swietlikiem i ceramidami. Oba po ... 7 złotych [img]icons/icon23.gif[/img]. Sprawują się doskonale, zgłoszę je do KW, jak tylko się nauczę obsługiwać to forum.
Czekam na Wasze opinie.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 13:23   #2
Skakanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 105
Re: Kosmetyki polskie czy zagraniczne?

Dla mnie absolutnym polskim hitem sa kosmetyki Miraculum, ktore odkrylam calkiem niedawno.
Genialne sa kremiki dla skory kolo 30-tki (ja jeszcze nie mam ale juz uzywam), w ciagu kilku dni odswiezyly mi cere. Pieknie pachna i maja super konsystencje.
No i jeszcze podklad beztluszczowy Mariza. I rozane kosmetyki Floriny! Cudo!
Skakanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 15:29   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki polskie czy zagraniczne?

Heleno poruszano juz na tym forum ten temat kilka razy, mzoe z pomoca wyszukiwarki uda ci sie dotzrec do neiktorych watkow. Kosmetyki polskie w wiekszosci niczym nie ustepuja zagranicznym, mozna sie o tym przekonac np zagraniczne sklepy internetowe, gdzie przykladowo ksometyki firmy Eris wymieniane sa miedzy markami Decleor, Orlane, Thalgo, Sothys i inne a i ceny ich sa wysokie.
Cena nie jest gwarancja jakosci kosmetyku, jesli bedziemy to mieli na uwadze to moze rzadziej bedziemy sie rozczarowywac i nie bedziemy zawsze gardzic kosmetykami za pare zloty, ktore czasem okazuja sie byc skuteczniejsze od tych za kilkadziesiat zlotych.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.