moja przemiana:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 21:00   #1
PYSIA2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 48

moja przemiana:)


Kochane, jakieś pomysły dotyczące makijażu dla mnie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b1.jpg (73,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b2.jpg (83,2 KB, 261 załadowań)
PYSIA2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 22:15   #2
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: moja przemiana:)

Witaj widze ze jestes bardzo ladna dziewczyna ze sliczna cera i mam nadzieje ze cie nie uraze, ale makijarz oczu na drugim zdjeciu jest totalnym nieporozumieniem. Masz okragle oczy, a gruba kreska od poczatku oka, ktora na dodatek jest najgrubsza na srodku oka sprawia ze oko staje sie jeszcze bardziej okragle
Rzes nie widze u ciebie wcale podkreslonych.
Moim skromnym zdaniem poinnas robic kreski od 1/3 oka i wychodzic poza kontur oka zeby wydluzyc oko, a nie je optycznie skrocic, a rzesy tuszowac do boku. Widze Cie w opalizujacych cieplych kolorkach cieni:brazy, beze, zielenie, zloty, kremowy. Koniecznie dwa albo 3 odcienie(najciemniejszy w zewnetrznym kaciku oka). Na usta blyszczyk, a na policzki odrobinka brazera. I powinno byc super!

edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 09:36   #3
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: moja przemiana:)

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Witaj widze ze jestes bardzo ladna dziewczyna ze sliczna cera i mam nadzieje ze cie nie uraze, ale makijarz oczu na drugim zdjeciu jest totalnym nieporozumieniem. Masz okragle oczy, a gruba kreska od poczatku oka, ktora na dodatek jest najgrubsza na srodku oka sprawia ze oko staje sie jeszcze bardziej okragle

Rzes nie widze u ciebie wcale podkreslonych.
Moim skromnym zdaniem poinnas robic kreski od 1/3 oka i wychodzic poza kontur oka zeby wydluzyc oko, a nie je optycznie skrocic, a rzesy tuszowac do boku. Widze Cie w opalizujacych cieplych kolorkach cieni:brazy, beze, zielenie, zloty, kremowy. Koniecznie dwa albo 3 odcienie(najciemniejszy w zewnetrznym kaciku oka). Na usta blyszczyk, a na policzki odrobinka brazera. I powinno byc super!

hhehe nie mam nic wiecej do dodania
a powtarzac sie nie bede :P
Pozdrawiam hyhy
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:24   #4
PYSIA2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 48
Dot.: moja przemiana:)

Miło mi słyszeć tak sympatyczne opinie. Mam pytanie czy pasuje mi cień grafitowy??Złoto i brąz trochę mi się znudziły. Ja mam oczy zielono brązowe więc może jakaś kolorystyka pasowałaby mi do oczu zielonych? Może wklejcie jakieś przykładowe fotki baaaaardzo byłabym wdzięczna
PYSIA2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:25   #5
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Grafitowy to dosc neutralny kolorek i mysle ze nie bedziesz wygladala w nim zle pod warunkiem, ze nie nalozysz go na cala powieke tylko w zwenetrznym kaciku oka, a reszte powieki pokryjesz jakims jasniejszym kolorem np. kremowym, lub jasnym odcieniem szarosci(koniecznie perlowe cienie). No i oczywiscie taki makijarz musi Ci pasowac do ubrania, bo w Twoim przypadku nautralne sa raczej brazy i beze.

Tak sobie myslalam jeszcze o Tobie i wymyslilam ze mogloby Ci byc ladnie w odcieniach miedzi i rudego-brazu w polaczeniu np:ze zlotem.

Jak bede miala czas to poszukam jakis fotek, albo cos wykombinuje sama, ale nie obiecuje.
Mozesz za to sama przejrzec watki dotyczace "jakie cienie do jakiego koloru oczu" na pytaniach do wizazystki


Tusz do rzes, eye-liner i kredka raczej brazowe niz czrne.
Poeksperymentuj sobie z kolorkami przez czas wolny sama sie przekonasz w czym ci lepiej, a wczym gorzej.
Pozdrawiam

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2007-04-03 o 21:22
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 17:20   #6
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: moja przemiana:)

Właśnie na fotce jesteśpomalowana grafitowym cieniem, moim zdaniem kompletnie odpada...
Zgadzam się, co do kreski od 1/3 oka, lekko wydłużonej, cienkiej (!) i tuszowaniu rzęs "na bok". Myślę, że i czarny tusz i kredka są okej, jak i brązowy, zależy jaki efekt chcesz uzyskać.
Co do cieni moim zdaniem niekoniecznie ich potrzebujesz, masz ładną twarz, wystarczy jej delikatna oprawa
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 18:17   #7
BeautifullyEyes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: moja przemiana:)

Moim zdaniem nie powinnac malowac tak powiekMoglabys wymalowac sobie rzesy,mocno,ale nie tak zeby powstaly grudkidelikatny rozowy blyszczyk polcecam firmy EVELINE 3 D Colour nr 14 (ok.10zl),roz by podkreslic kosci policzkowe(najlepiej naklada sie go z mina "ryby"-dziubek robisz:P)
BeautifullyEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 19:21   #8
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: moja przemiana:)

Ale róż, to chyba lepiej w odcieniu koralu, bo nie wyobrażam sobie Pysi w typowym różu.....
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.