Dziewczyny pomożcie ;-) wyzwanie kręconych włosow... ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-08, 16:20   #1
kasiulaa1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 335
Question

Dziewczyny pomożcie ;-) wyzwanie kręconych włosow... ;-)


Witam wszystkie dziewczyny... coż od dawna przyglądam się tematom na tym forum związanych z metamorfozami ... stwierdziłam,że może zdołacie mi pomóc, doradzić... a mianowicie natura obdarzyła mnie kręconymi włosami ... jak widać na załączonym obrazku. Czym mam je dłuższe tym skręt ich jest coraz mniejszy, cieższe włosy i coraz trudniej je ułozyć... pare miesięcy temu mialam wizje na prostą grzywkę... strasznie mi się ona marzy, bo niewiem dlaczego podoba mi się nieład z loków i prosta gęsta grzywka... ;-) tak więc wybrałam sie do fryzjera.. i fryzjerka (nie pierwsza zresztą) stwierdziła, ze grzywke nie moge mieć iż mam zbyt kręcone włosy i będzie mi się kręcić... (ale odkrycie nie?) i zamiast grzywki strasznie pocieniowała mi z boku włosy ... tandeta. Teraz zamierzam znow wybrac się do fryzjera ;-) ... naszczęście do mojej znajomej, ktora mam nadzieje, spełni me marzenia i stworzy mi piękna grzywę.. ;-) dobra dobra, koniec historii... pytanie do was czy waszym zdaniem grzywka bedzie mi pasowac?do mojej twarzy?... poniżej zamieszczam grzywki jakie mi sie widzą, i zdjecie mych włosów pozdrawiam wszystkich i zgóry dziękuje, jeśli ktoś bedzie chciał mi odpowiedziec

a więc to ja ;

aa1.jpg


kk2.jpg


aa4.jpg


a to grzywki ;

29.jpg

P07-Nina.JPG

galeria_1146146037_1_658.jpg
kasiulaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 16:40   #2
kasiulaa1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 335
Dot.: Dziewczyny pomożcie ;-) wyzwanie kręconych włosow... ;-)

dodaje jeszcze raz zdjęcia bo te poprzednie są strasznej jakości... ;-)

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg
kasiulaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 17:49   #3
Larisa9
Raczkowanie
 
Avatar Larisa9
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 89
Dot.: Dziewczyny pomożcie ;-) wyzwanie kręconych włosow... ;-)

Powiem ci tylko jedno. Zajefajne masz wloski tez bym takie chciala mniec ale niestety mam proste jak drut co do grzywki to moglabys zrobic ale chyba musialabys ja troche prostowac zebyfajnie wygladala
Larisa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 17:53   #4
diiiamond
Przyczajenie
 
Avatar diiiamond
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;]
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny pomożcie ;-) wyzwanie kręconych włosow... ;-)

witaj ;p (dawno tu nie byłam, przez co zapomnialam nick itp itd i jestem niby nowa ;p)
też mam kręcone włoski, nie takie sprężynki jak ty ale kręcone
tyle, że ja mam bardzo cienkie włoski (po wielokrotnych rozjaśnianiach) i kiedy mam rozpuszczone u gory widac przeswity skóry tak wiec najczesciej spinam wloski lub prostuje je wtedy lepiej sie ukladaja kiedy sa rozpusczzone.póki co czekam az mi zgestnieja(juz skonczylam z farbami) biore skrzypo-vitę skonczylam wlasnie pierwsza kuracje, zaczynam kolejna miejmy nadzieje ze efekty beda..
hm jesli chodzi o ciebie to mysle ze smialo mozesz robic ta duza grzywe(osobiscie baaardzo mi sie podoba prosta gesta grzywa+fale czy loki;p) tyle ze ciezko bedzie ci utrzymac ja prosta przez dluzszy czas.bedziesz musiala sie wesprzec kosmetykami by wygladzic wlosy no i prostownica rzecz jasna..
tak wiec nie zastanawiaj sie i wybierz sie do tej znajomej bo przeciez kobieta ciagle potrzebuje zmian

napisz co zrobisz / jak zrobiłas, potem jak wygladasz .pozdrawiam
diiiamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 18:55   #5
kasiulaa1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 335
Dot.: Dziewczyny pomożcie ;-) wyzwanie kręconych włosow... ;-)

tak zdaje sobie sprawe,że prostownica i potrzebne kosmetyki do utrzymania tej grzywki w ładzie nie będzie mi obce.... ale co sie nie robi ... ;-)
napewno wrzucę fotę po fryzjerze.. natomiast nadal czekam na wasze opinie
kasiulaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 16:35   #6
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Dziewczyny pomożcie ;-) wyzwanie kręconych włosow... ;-)

Bardzo ładne włosy.
Odradzam prostą grzywkę. Zwróć uwagę, że na tych zdjęciach, co pokazałaś modelki nie mają sprężynek,a jedynie mocne fale.
Uważam, że prosta grzywka przy takich lokach wygląda w większości przypadków dość komicznie i robi efekt kwadratowej twarzy.
Myślałaś o mocnym wycieniowaniu grzywki? Oczywiście z codziennym prostowaniem
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.