Nowa ja na wiosnę;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 11:30   #1
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Talking

Nowa ja na wiosnę;)


Witam wszystkie wizażanki!

Zakładam nowy wątek aby móc się Was poradzić.Od dłuższego czasu noszę niezmiernie taką samą,nudną fryzurę.Włosy mam raczej cienkie,puszczące się na końcach,"przyklapnięte"pr zy skórze głowy.Kiedy układam je na szczotkę mogę chodzić w rozpuszcoznych natomiast jeśli pozostawie je same sobie,to robi się siano,które potem moge jedynie zebrać w kitkę W ogóle nie mam nawet najmniejszego pomysłu na zmianę mojego image'u.Mam nadzieję,że któraś z wizażanek znajdzie trochę czasu i będzie w stanie dobrać mi jakąś sensowną fryzurę.Myślę,że po maturze pójdę do fryzjera i zaszaleję.Zastanawiałam się nad skróceniem kudełków.Podoba mi się fryzura Malwiny Ratajczak,ale nie wiem czy będzie dla mnie stosowna.Wszelkie konstruktywne opinie mile widziane MAm też problem z określeniem kształtu twarzy,przez co nie wiem w jakich fryzurach mogę wyglądać dobrze a jakich powinnam się stanowczo wystrzegać.Generalnie rozpoczęłam odchudzanie i marzy mi się kompletna zmiana wizerunku.Od a do Z

MAm nadzieje,że znajdę dziewczyny,które zechcą pobawić się w stylistkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (40,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (59,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (93,1 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (94,9 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez Bird_Of_Paradaise
Czas edycji: 2007-04-10 o 19:29
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:50   #2
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Ja bym na Twoim miejscu rozjaśniła włosy, skróciła i wycieniowała, bo Twoja obecna fryzura strasznie Cie postarza nigdy nie powiedziałabym, że masz 19 lat Powinnaś też używać jakiegoś nabłyszczacza np. jedwabiu. Ale najlepiej załóż ten wątek na metamorfozach
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:39   #3
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

JA boje się rozjaśniania,dlategoż iż mam ciemna oprawę oczu.Podejrzewam ,że zmiana koloru na brązy spowodowałaby rażącą różnicę.Kolor na zdjęciach jest moim kolorem naturalnym.Nigdy nie farbowałam włosów.A fryzura jest fatalna,dobrze to wiem... I w tym cały jest problem,że pragnęłabym wyglądać bardziej dzięwczęco,świeżo.Ehhh...
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:45   #4
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Absolutnie nie rozjaśniał włosów co za pomysł.
Fakt, że wyglądasz na starszą, ale masz piękny kolor włosów i bardzo pasuje do oczu, brwi i karnacji. Brwi też masz ładne. Proponuję skrócenie włosów do ramion (może nawet tak, żeby nie sięgały ramion) i spróbuj przeczesać włosy na bok
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:48   #5
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

To jeszcze powiem, że to że wyglądasz na starszą nie jest wadą. Wyglądasz dojrzale i mądrze. A włosy zachowaj naturalne.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:52   #6
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. Nie rozjasniaj włosów!! Bardzo ładnie wyglądasz w rozpuszczonych. Moze poprostu wyprostuj ładnie włosy, użyj jedwabiu, dobrej maseczki. mozesz tez wycieniowac. fryzjerka na pewno ci doradzi. Wydaje mi sie ze byłoby ci fajnie w spiętym bardzo wysoko kucyku plus makijaz
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:58   #7
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Taka moja uroda,że wyglądam na starszą.Będac w trzeciej klasie podstawowki wyglądałam poważniej od rówieśników Nic na to nie poradzę.Od małego miałam czarne włosy,niestety teraz się nieco rozjaśniły i zniszczyły.Chciałabym jakoś przywołać do wcześniejszego stanu i zastanawiam się nad tym jedwabiem.
Bąbelku a mogłabyś wkleić przykładowe fryzury odpowiednie dla mnie?Tego,że je skróce jestem całkowicie pewna.Aktualnie mam wszystkie równo przycięte,ale co z tego,jak one się puszą i falują...wrr...Kolor myślę,że zostawie taki jaki jest.JA go lubię,a poza tym fryzjerki zawsze mówią mi,że jest bardzo ładny.Nię bedę ich paprała farbkami,ani niszczyła jeszcze bardziej.Co najwyżej może pokuszę się o henne?
Proszę o zdjęcia fryzurek
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 08:49   #8
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Znalazłam takie zdjęcia fryzurek,które mi się podobająPasowałaby mi któraś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01_002_main_img_a.jpg (17,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01_003_main_img_a.jpg (17,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02ss_005_main_img_a.jpg (26,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03ss_003_main_img_a.jpg (25,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05w_003_main_img_a.jpg (57,1 KB, 16 załadowań)
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:59   #9
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

mi siezdaje ze pasowalaby ta 4 ladna fryzuraka
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 20:10   #10
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Ja bym stawiała na ostatnią - z nieco dłuższym przodem. Ta pół-grzyweczka to też ciekawy pomysł. Swoją drogą śliczny odcień włosów na tej fotce ;D
__________________
Obsession


Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 21:16   #11
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

No to pozostaje mi tylko wydrukowac te zdjecia i zaniesc je do fryzjerki,zeby ocenila,ktore lepszeBo mnie sie podobaja wszystkie,ale moim zdaniem generalnie wszystkie sa podobne i jak sie tak zetne,to mozna pozniej pokombinowac,jak z tymi falami.A co robic z grzywka?Zostawiac swoja dluga czy scinac na krotko czy tez na skosik?

Aha podoba mi sie jeszcze takie cus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (60,4 KB, 49 załadowań)
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 21:21   #12
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Oo ta fryzurka co teraz wkleiłaś jest śliczna i grzyweczka też, Tobie nawet możnaby zostawić taką nieco dłuższa właśnie ze skosu. Przypilnuj tylko Panią fryzjerkę żeby nie "wygryzła" Ci włosków za bardzo. Mi tak ścięła i straciły całą swoją objętość, wyglądają na biedne i cienkie. to się tyczy tej dolnej części fryzurki.
__________________
Obsession


Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 17:55   #13
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

No na szczescie mam znajoma fryzjerke,take nie powinno byc po zejsciu z fotela placzu i szlochania.A z tymi wloskami to jak jej wytlumaczyc?Zeby mocno nie cieniowala?Ja pamietam jak kiedys inna babka miala wizje i wyciachałą mi pol wlosow.Nowowczesne ciachanie,a ja o malo sie nie poplakalam. To w takim razie mam sie decydowac na ta?Bedzie dobrze? NAjchetniej poszlabym juz jutro do fryzjera,ale jestem przesadna pojde po maturze
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:25   #14
karo***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Masz bardzo ładną twarz, taka Salma Hayek
Co do fryzurki to ta ostatnia, którą wkleiłaś jest fajna. A myślałaś może o fryzurze typu "bob" , tylko w tej dłuższej wersji?

Moim zdaniem powinnaś też podkreślać makijażem oczy, ponieważ mają bardzo ciekawy kształt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mediumhair10.jpg (43,8 KB, 2 załadowań)
karo*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:29   #15
karo***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Tak się jeszcze poprzyglądałam i wydaje mi się, że przy tak klasycznej, surowej urodzie grzechem byłoby stosować jakieś pazurki, strzępienia itp
Jeśli masz ochotę za szaleć, to może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00310m.jpg (31,3 KB, 7 załadowań)
karo*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:54   #16
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Dziękuje ślicznie KAro za podpowiedzi Ta fryzura,którą pokazałaś jest ciekawa ale...No właśnie Będzie pasowała?Bo mam jakieś obawy,że jak ciachne tak krótko to będzie taki ryzyk-fizyk.W sumie mam ochote zaszalec,ale zeby to bylo w granicach rozsadku.Pomyslalam sobie,ze moze najpierw zetne wloski jak ma Molek powyzej a ewentualnie jakby to nie bylo to czego szukalam to poszlabym jeszcze raz i sciela je wlasnie w ten sposob. Tylko pozostaje pytanko czy aby na pewno bedzie odpowiednia for me?
A z tymi oczkami to jak radzisz?JA praktycznie to się w ogóle nie maluje,bo nie mam rano czasu,ale zamierzam to zmienic.Tu na zdjeciach jestem nieumalowana,takze czekam na jakies fajne propozycje.
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 00:59   #17
karo***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa ja na wiosnę;)

Co do makijażu oka to wydaje mi się, że kąciki zew opadają u Ciebie ku dołowi. W załącznikach wklejam rysunki z instruktażem jak powinno się malować takie oczy (znalezione oczywiście tu na forum).
I jeszcze to co napsiała Pomadka w którymś wątku: "Oczy o bardzo mało widocznej powiece ruchomej, przesłoniętej dużą powierzchnią opadającej powieki nieruchomej malujemy techniką graficzną.
Podobnie jak przy oczach migdałowych powiekę ruchomą rozjaśniamy a nieruchomą przyciemniamy. W zewnętrznym kąciku dodatkowo przyciemniamy powiekę nieruchom. W efekcje czyni to powiekę lżejszą i optycznie uniesioną.
Eyeliner aplikujemy w szczególny sposób. Wyjątkowo cieniutka linia przy krawędzi rzęs rozpoczyna się od kącika wewnętrznego i kończy nad kącikiem zewnętrznym. Powiekę wewnętrzną można rozjaśnić dodatkowo kredką. Na powiece dolnej rzęsy tuszujemy szczególnie delikatnie.".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OCZY opadajace.jpg (8,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amy_259.jpg (6,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asian0xs.jpg (4,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gemboree_259.jpg (6,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg missyelliot_259.jpg (6,8 KB, 1 załadowań)
karo*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.