Prośba o poradę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 16:22   #1
AfraPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Smile


Witam,
Chciałabym się Was poradzić w jakiej fryzurze mnie widzicie?
Mam długie i baaaardzo grube włosy.
Kolor naturalny to blond pasemka i taki mi sie raczej podoba. Więc nie dość, że szkoda chyba by mi było farbować to i jeszcze byłaby to dłuuuuuga przeprawa ze względu na ich grubość...
Odkąd pamiętam każdy zachwyca się moimi włosami-co nie powiem jest miłe Jednakże ze względu na to, że są one grube+długie są ciężkie i naprawdę ciężko jest z nich coś wymodzić laikowi-czasem czesze mnie kumpela,która ma do tego większy talent choć np. na studniówkę uczesała mnie ślicznie to miałam na włosach naprawdę olbrzymie ilości lakieru, żelu i innych "utrwalaczy". Dla porównania powiem, że na bal gimnazjalny czesała mnie zawodowa fryzjerka-dużo kasy dałam-chciałam mieć duże loki-takie sprężynki... zanim dotarłam na miejsce włosy miałam proste

...no i co do długości...Mama oczywiście nie chce słuyszeć o ich cięciu-miałam z Nią nielada przeprawę kiedy to robiłam sobie pazurki
Mój Mężczyzna ostatnimi czasy zaczął mi marudzić, że może bym "zrobiła coś z włosami" (np. ścięcie ich do ramion) ...no i zaczęłam nad tym myśleć...
No i wymyśliłam grzywkę ale myślałam bardziej niż o "typowo prostej" dłuższej troszku i na bok(jak na 4 zdjęciu-blondynka)
/jeśli chodzi o cięcie to prosiłabym o niezbyt radykalne pomysły /
I teraz pytanie do Was...
Czy wogóle zdjęcia które dałam są wystarczające?
Co o tym myślicie? Macie dla mnie jakieś rady?
Jeżeli macie inne uwagi-nie dotyczące moich włosów-również chętnie posłucham np.... jakie cienie mi pasują, co mam zrobić z tymi brwiami-jak wyregulować
A może poprostu zostać przy pazurkach tyleże je "odnowić" by wyglądały jak na zdjęciu 5?<-I tu też ważne pytanie czy znacie DOBREGO fryzjera, który potrafi ciąć grube włosy?(Pazurki miałam robione już sporo razy i muszę przyznać, że naprawdę dobrze miałam je zrobione raz-po raz pierwszy-niestety ta fryzjerka już nie pracuje)
Czy to prawda że włosy mogą mi zciemnieć po obcięciu?
I jeszcze pytanko czy wiecie jak zrobić "efekt mokrych włosów" jak na zdjęciu 6? ...ja pmam podobne włosy, kiedy są mokre-czyli np. po umyciu wiecie jak wywołać ten efekt "sztucznie"?

Apropo cieni etc.
Kolor oczu-zielone/niebieskie
Cera-sucha, kremy nie dają długiego efektu. Nie używam przez to podkładu-jakiego bym nie próbowała to po kilku godzinach skóra z podkładem tworzyć zaczyna "wiórki" w niektórych miejscach(nos,czoło)-co nie wygląda ładnie
Mam piegi na nosku i policzkach (co zresztą mi się nie podoba choć wszyscy uważają, że to słodkie i fajne... ale jak mi to powiedział jeden pijoczek podobno stare arabskie przysłowie: "Kobieta bez piegów jest jak niebo bez gwiazd"wiec mam piegi i je toleruje)
Karnacja jasna, po zmyciu make-upu wyglądam tragicznie->rzęsy totalny blond-wyglądam jakbym ich nie miała
Co do opalenizny... kiedyś się albo paliłam albo nie opalałam wogóle, ale od momentu kiedy to pożądnie się niechcący u mego chłopaka przysmażyłam skóra jakby się przyzwyczaiła i teraz ładnie łapie opaleniznę.
Kolor ust naturalny na wszystkich 3 zdjęciach.

Starałam się napisać wszystko co mi przyszło do głowy-jeżeli coś pominęłam to napewno mi przypomnicie

Dziękuję z góry za pomoc

Skleroza nie boli-zapomniałam dodać fotek
Nie mogę znaleźć edit więc niestety się dubluję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (17,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (63,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (101,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53_819251655_hilary_tchatche4_H011749_L.JPG (3,6 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (3,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg as.jpg (4,1 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-08-28 o 13:49
AfraPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:44   #2
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: Prośba o poradę :)

Ja bym je nieco wystopniowała. Kolor rewelka, długość, może trochę bardziej postrzępić, ale z długosci nie skracać ...
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:44   #3
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Prośba o poradę :)

Pocieniowac ale nie skracacJest naprawde super!Kolor zostaw, boski..
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:04   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Prośba o poradę :)

Kolor wlosow masz bardzo ladny i pasuje Tobie.Co do fryzury to widze ze czeszesz sie posrodku,moze zmien uczesanie na bok i zrob grzywke nie zagesta,troszke wycieniuj.Zalaczam propozycje

Co do cery suchej,polecam krem z Loreala.Sama mam sucha i od poltora roku uzywam tego kremu


http://www.hipernet24.pl/prodinfo.ph...o_id=&char_id=
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0003050_amber.JPG (13,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9161913.JPG (19,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thiessen.JPG (50,7 KB, 4 załadowań)
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:58   #5
Eemyla_1987
Raczkowanie
 
Avatar Eemyla_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 36
GG do Eemyla_1987
Dot.: Prośba o poradę :)

hmmmm nie obcinaj do ramion masz piękne włoski , piękny kolorek myślę że możesz je wycieniować, może jakaś grzywka na boczek to dobry pomysł . ogólnie i tak zazdroszczę włosków ale wiem jak to jest jak chce sie coś zmienić w wyglądzie
__________________
"Gdy w pewnym momencie Twojej codzienności
potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód,
połóż się leniwie na ulicy,
roześmiej się życiu w twarz
i powiedz że i tak jesteś dzisiaj senny"




Eemyla_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 19:52   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Prośba o poradę :)

co do koloru to nie bede obiektywna bo nie lubie jasnego bladu .. bardziej by ci pasowal taki miedziany braz przechodzacy w zloty blad ... co do fryzurki to ladna dlugosc bardzo mi sie podoba i mysle ze fryzurka najbardziej z 1 zdjecia ktore ty podalas .. taka grzywka nie na cale czolo
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:27   #7
AfraPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Prośba o poradę :)

Dziękuję Wam wszystkim za rady. Myślałam o wycieniowaniu włosów nie tylko z przodu ale i na całej długości...
No i dzięki Wam mniej się boję tej grzywki

Mam jeszcze pytanie o dobrego fryzjera w Warszawie-zna Ktoś może jakiegoś godnego polecenia???

kaska222 tego kremu jeszcze nie probowalam ale rozejrzę się za nim, dziękuję
AfraPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.