Do użytkowniczek Colourstay - jak używać???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-31, 08:43   #1
bociek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 71

Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????


DZIEWCZYNY POMOCY!!!!!!!!!
Jak, do jasnej cholery, nakładać Colourstay. Robię już piątą próbę i za nic nie mogę [img]icons/icon22.gif[/img]
Jak to robić, nakładać pod krem, tonik, nakładać suchą albo wilgotną gąbeczką, a może palcami i wklepywać.
Co robić, żeby było równo, gładko, niewidocznie. Żeby nie było widać zacieków ani plam, żeby pory nie wyglądały jek lej po bombie atomowej, żeby puder nie robił skorupy. LITOŚCI!!! JA TEGO CHOLERSTWA NIE MOGĘ UJARZMIĆ [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img]
bociek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 08:50   #2
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Ja nakładałam na krem nawilżający-bo potem łatwiej jest rozsmarować go równomiernie. Nakładać musisz go szybciutko, bo szybko "zastyga".po nałożeniu podkładu należy minutę odczekać i dopiero wtedy np puder sypki. Niestety porów on zbytnio nie zmniejsza.
po którejś próbie dojdziesz do wprawy. Nie można nakładac go punktowo ani też podwójną wartswą-przynajmniej na moim przykładzie-tworzył smugi.Ogólnie bardzo zadowolona z niego byłam i nie miałam kłopotów z nakładaniem. Kremu pod podkład używaj zależnie od rodzaju cery. Ja mam mieszaną a i tak wysuszał mi czasem boczne partie skóry i używalam z Daxa nawilżająco-wygładzający z retinolem i wtedy było OK.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 09:07   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Drogi boćku [img]icons/icon7.gif[/img]
Rób wszystko tak jak napisała Dorixx, ja również w ten sposób go nakłądam, zaraz po nałożeniu na skórę kremu nawilżającego - ja akurat używam Vichy thermal S1. Ten podkład nakładam trochę jak krem. Szybciutko cieniutką warstwą musisz go rozsmarować na buzi a potem delikatnie paluszkiem wklepujesz go w miejsca takie jak skrzydełka nosa, okolice powiek czy punktowo dla zamaskowania dodatkowo jakiś niedoskonałości skóry. I na to dopiero jak troszkę wyschnie cieniutką warstwę pudru, najlepiej sypkiego.

Serdecznie pozdrawiam i nie zniechęcaj się, to naprawdę bardzo dobry podkład.

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 09:16   #4
bociek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 71
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. To znaczy, że mam nałożyć krem nawilżający a potem bez użycia gąbki szybko rozsmarować palcami i lekko wklepać, tak? Potem poczekaż, i osypać twarz pudrem.
No dobra, jeszcze go nie spisuję na straty...
Fajnie, że można na Was liczyć. Dzięki
bociek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 09:19   #5
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Dodam jeszcze,że trzeba nanosić,go po "kawałku" :najpierw czoło,jeden policzek,drugi,broda,nos, na koniec ewentualne poprawki.Nie ma możliwości,że nie wyjdzie,jeśli nakłada się go na kremik,w moim przypadku super sprawdza się LRP Hydraphase XL i lepiej,żeby to była cienka warstwa podkładu.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 09:24   #6
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Absolutnie ja nie nanosiłam go po "kawałku" jak radzi Iggy. Ja uważam że powinno sie go nakładać "raz a dobrze", nanoszenie po kawałku wydaje mi sie zbyt czasochłonne i łatwo wtedy o nierównomierne nałożenie-piszę oczywiście o sobie [img]icons/icon7.gif[/img] odradzam gąbeczki, ja nakładałam palcami.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 09:29   #7
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Aha jeszcze zapomniałam napisać,że paluszkami rozprowadza się najlepiej,gąbeczką można pozbyć się nadmiaru podkładu już po jego utrwaleniu.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-31, 18:40   #8
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Widzę, że każda z nas robi inaczej [img]icons/icon12.gif[/img]
Ja nakładam gąbeczką. Wilgotną (zroszoną wodą termalną ewentualnie tonikiem). Wylewam trochę na nadgarstek, a potem nakładam po kolei. Partiami. Nakłada się równomiernie. Nie za dużo. Jedyny minus jest taki, że jest to mało ekonomiczny sposób. [img]icons/icon9.gif[/img]
Jeżeli z jakiegoś powodu muszę nałożyć podkład palcami również robię to partiami.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 19:55   #9
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

Co do gąbki,to dobrze ją mieć w swoich zbiorach.Gdy się już rozsmaruje podkład palcami,to lekko przetrzyj suchą gąbką tzw.linie styku-miejsca gdzie zatraca się linia koloru:przy włosach,między policzkami a uszami,skrzydełka nosa,pod brodą.Nie widać wtedy przejść kolorystycznych i efekt końcowy jest dość naturalny.Aha,pamiętaj o dokładnym roztarciu okolicy pod oczami,delikatnymi ruchami,aby nie rozciągnąć skóry(no i w kierunku nosa-powody j.w.).Powodzenia i wytrwałości!
babi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 22:28   #10
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

jaaaakis czas temu wyczytalam tutaj, ze (no wlasnie nie wiem czy dobrze zroumialam) mozna wymieszac podklad z kremem. hm, czy w takim razie nie nakladac juz wczesniej kremu? generalnie pomysl mi sie podoba (chociaz jeszcze go nie probowalam) bo np przy bardziej kryjacym, ciezszym podkladzie moze sie on lepiej rozsmarowywac nie stwarzajac przy tym tylu klopotow (bez ktorych nie zawsze sie obywa). Kurka - mam nadzieje ze z tym kremem nie pokrecilam [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 07:24   #11
bociek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 71
Re: Do użytkowniczek Colourstay - jak używać????

JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!
Dzięki. Dzisiaj go nakładałam zgodnie z sugestiami, czyli na kremik i paluchami. Później poczekałam, chyba nawet dłużej niż minutę i wreszcie EUREKA!!! Nawet nieźle się dzisiaj prezentuję, a i paszcza wygląda całkiem przyzwoicie, nie jak maska. Super, super, super.
A z tą wilgotną gąbeczką to jeszcze spróbuję, bo ja wolę gąbeczką.

Jeszcze raz wielkie dzięki kochane wizażanki. Bez Was to ciemnogród i pomroczność jasna.

Pozdrawiam
bociek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.