"NATURALNA" SZMINKA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-13, 11:38   #1
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35

"NATURALNA" SZMINKA


Dziewczyny, należę do tych kobiet, które nie lubią malować ust. Szukam szminki, która będzie jedynie nadawała połysk, nawilżała i przy tym będzie mieć delikatny naturalny beżowy odcień transparentny. Coś, co będę mogła stosowac zamiast zwykłej pomadki ochronnej.Czy coś takiego istnieje???
Ja znalazłam jedynie szminkę bez koloru nabłyszczającą Diora, ale nie o to mi chodzi...
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 11:47   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Witaj Lolik
Taki efekt osiągniesz błyszczykiem duo gloss Guerlaina nr 580. Jest super. Oceniłam go już w KW. Szminki niestety nie znam, która dawałaby taki efekt.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 11:48   #3
ewazja
Raczkowanie
 
Avatar ewazja
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do ewazja
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Hej! nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, ale widziałam ostatnio bardzo naturalną pomadkę z Estee Lauder, Pure Color, nr 301. Spróbuj, może Ci się akurat spodoba. Też zależy jaki jest naturalny kolor Twoich ust. Bardzo delikatny, prawie niewidoczny odcień, połysk... piękna. Cena ok. 100 zł.
ewazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 11:50   #4
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: "NATURALNA" SZMINKA

No właśnie zapomniałam dodać, że NIE CHCĘ błyszczyka
Wszelkie błyszczyki momentalnie zjadam i nic po nich nie zostaje, a ja jednak chciałabym żeby to było coś bardziej trwalszego...
Czyli jednak nie ma takiej szminki? Szkoda...
Dziekuję bardzo za odpowiedź!
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 11:52   #5
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Dzięki Ewazja!!! Lecę po pracy poszukać!!!
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 11:58   #6
ewazja
Raczkowanie
 
Avatar ewazja
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do ewazja
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Mam nadzieję, że Ci się spodoba

ewazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 12:15   #7
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Ja ostatnio nabyłam taką szminkę (color balm Applause). Szminka jest chyba taka o jaką ci chodzi (tam myśle) Jest tłusta (miękka)matowa, transparentna i daje efekt mokrych ust. Ja mam taki kolor zbliżony do koloru moich ust czyli taki rozowo-beżowy.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-13, 12:31   #8
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Ja też należę do takich kobiet .
Ostatnio kupiłam szminkę Rimmel Sheer Temptation, kolor 063 (Naughty). Bardzo mi się podoba. Kolor ma taki beżo-róż, bardzo delikatny i transparentny. Mogę się nią malować bez lusterka, nadaje ustom trochę błysku i koloru (bardzo naturalny kolor!), ale nie widać, kiedy się "zjada". Używam jej zamiast zwyklej pomadki ochronnej i jestem zadowolona. No i cena nie zbija z nóg. Fajny zapach - arbuzowy.
Drugim moim typem była Art Deco - Gloss & Shine. Kolory różne (ale niewielki wybór), transparentne. Też bardzo delikatnie nadają kolor (nie mam jej przy sobie, także nie powiem Ci jaki mam numerek) i połysk. Oczywiście do połysku błyszczyków im daleko, ale za to nie kleją się i są wygodniejsze w użyciu (moim zdaniem).
Możesz też spróbować błyszczyków w tubeczkach (L'Oreal, Margaret Astor mają je na pewno). Ja mam BeYou, czy jakaś taka nazwa (nie jestem pewna, nie mam przy sobie). Też delikatny kolor + połysk + łatwość aplikacji.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 12:32   #9
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Rozumiem, że Applause to nazwa firmy. Niestety nie znam jej-gdzie taką szminkę można kupić?
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 12:34   #10
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Dziewczyny, ale fajne jesteście!
Wszystko sobie zapisuję skrzętnie i na pewno coś z tego wybiorę! Dzięki!
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 16:46   #11
Alexis
Raczkowanie
 
Avatar Alexis
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 159
Re: "NATURALNA" SZMINKA

A może Water Shine Diamonds -Maybeline - szminka nabłyszczająca,ma różne kolorki,jasne też - ja ją bardzo polubiłam.
Alexis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-13, 16:57   #12
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: "NATURALNA" SZMINKA

A może L'oreal shine delicieux? Ja mam kolor 615 i to właśnie jest beż z nutką różu. Naprawdę fajna jest ta szminka i cudnie pachnie jagodami
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 07:28   #13
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Applause to polska firma, kosmetyki te powinny być w sklepach kosmetycznych i drogeriach.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 20:25   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Droga Lolik! Tez nie przepadam za szminami, jesli juz to raczej na wieczór, na codzień noszę ze sobą pękatą kosmetyczkę w której mam bibułki matujące, korektor i 7 błyszczyków Jesli chcesz naturalna szminkę to polecam swoje typy - moja ulubiona to nabłyszczająca szminka Guerlaina Divinora Sheer and shine nr 340 - piekny złocisty brąz bardzo jasny (ale trzeba pamiętac iż takie szminki do bardzo trwałych nie należą). Druga to też guerlain, tym razem Coleur et Brillance - te są zdecydowanie trwalsze, błyszczące, alsamitne, pięknie wyglądają na ustach - polecamm odcień z wiosennej kolekcji 286 bardzo naturalny róż lekko jakby bezowy, piekna szminka zauroczyła mnie od razu! Oprócz tego polecam również Shiseido również transparenta błyszcząca Sheer Gloss Lipstic - te szminki sa tak przeźroczyste że warto pokusić się nawet o jakiś ciemniejszy odcień bo na ustach i tak są ledwo wyraźne. Fantastyczne...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 21:26   #15
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Hmm...Avon ma w swej ofercie szminkę pielęgnującą i delikatnie koloryzującą którą mam i jest średnia, ponieważ zostawia delikatne drobinki brokatu na ustach, nie wiem jeśli Ci to odpowiada to polecam. Zamówiłam też niedawno szminkę oriflame z jakiejś słonecznej serii w kolorze cielistym i właśnie na nią oczekuję tylko się doczekać nie moge...Nie wiem, może ona będzie dobra?
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-28, 12:30   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: "NATURALNA" SZMINKA

podpisuję się pod textem Alexis. ja dobrałam sobie z Maybellina "niewidoczną" wpadającą w róż i wpadająca w beż - prawie ich nie widać.. a jednak trochę . są baaardzo dobre.

p.s. też nie lubię malować ust.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-28, 13:45   #17
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Też coś dorzucę, nie lubię malować ust od dawna, szminka była ostatnim narzędziem ;ehem: makijażu, który pojawił się w mojej kosmetyczce, może rok temu raptem, mam ich wiele , ale szybko zjadam, na kilogramy,ponoć ok. 2 kg rocznie, więc w efekcie nie maluję. Błyszczyków zanadto nie lubię. Mocno umalowane usta to nie ja, bo jak to przy delikatnym makijażu lub jego braku. A poza tym okulary, nie lubię siebie w okularach i czerwonej szmince, czuję się okropnie. Odwiecznie szukam naturalnych szminek, beżowych najpierw, teraz przerzuciłam się na beżowo-różowe, albo różowe transparetne. Ale najważniejsze, jaki masz kolor ust? Ciemny? Bo ja mam ten problem. Ciemny kolor warg, a podobają mi się naturalne pomadki w jasnych kolorach, które nie leżą na moich ustach. Ostatni zakup Rimmel Shine Temt. Stars kolor 163, na moich ustach niewidoczny kolor, choć w rzeczywistości słodki róż. Pozdrawiam.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-28, 14:56   #18
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: "NATURALNA" SZMINKA

ja polecam Loreala shine delicieux nr 110-soft cream-toffee cream
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 22:22   #19
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: "NATURALNA" SZMINKA

Moisture Sheer Lipstick Clinique, kolor: Tulip. To co prawda czerwień a nie beż, ale transparentny i zmienia kolor ust tylko o jeden odcień, ma piękny złoty połysk. Super na moich bladych ustach, na ciemnych pewnie nie będzie go widać.
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.