Zmienić się :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-12, 17:52   #1
Nastoletnia_Anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2

Zmienić się :D


Witam!
Ciekawi mnie czy jestem najmłodszą bywalczynią na wizaż.pl (w kńcu 14 lat, to niedużo). Ale nie o tym chciałam pisać... Zamieszcze swoje dwa zdjątka, jedno z profilu, drugie z przodu i oczekuje od Was rad na temat zmiany fryzury czy porad kosmetycznych, wiecie takie tam :P Za wszelkiego rodzaju uwagi bardzo dziękuję! Przy okazji aktualna fryzurka to ciemne blond włoski (jak na zdjęciu z profilem, wyszły ciemne, ale takie nie są), które mienią się na złoto w słońcu szczególnie, są gęste ale robią często wrażenie cieńkich; mam jasną cera z nielicznymi piegami, niebieskie oczy z miarę ciemną oprawą (może jakieś porady aby je powiększyć? zawsze marzyłam o dużych niebieskich oczach ). Niestety nie mam zdjęć na których byłoby lepiej widać twarz, ale myśle że te nie są takie najgorsze. Jeszcze raz dzięki za wszystko z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jozia.jpg (17,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w pizamce.jpg (62,7 KB, 1 załadowań)
Nastoletnia_Anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-12, 18:07   #2
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Zmienić się :D

Witaj młodsza jest chyba youare...

Poeksperymentowałabym z podkładami - w twoim przypadku ujednolicenie cery by się przydało, jakiś lekki transparentny podkładzik
Dobrze byłoby podkreślić delikatnie oczka, ale trudno o dokładniejsze wskazówki przy tak odległych zdjęciach.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-12, 20:07   #3
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Zmienić się :D

Tak, ja jestem młodsza od ciebie... Dokładnie, błyszczyk, podkładzik albo puder sypki u Ciebie wystarczą, tak sądzę.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.