Ból paznokci po hybrydach.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 16:18   #1
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Unhappy

Ból paznokci po hybrydach..


jakiś czas temu skusiłam się na pierwsze hybrydy na moich paznokietkach, efekt fajny, piękne paznokcie, ja zadowolona niby wszystko miodzio.
troche mnie zdziwiło podczas zabiegu, że kosmetyczka strasznie zaczeła mi piłować płytki, że az miałam takie troche zarumienione miejsca, ale mowie, no co ja sie znam, pewnie tak ma być..
problem zaczał się jak zaczeły mi powoli 'odpadać' hybrydy, i zaczeło to już zle wygladać, kosmetyczka nic mi o sciąganiu nie mówiła, a koleżanka powiedziała że ona sama sobie je ściąga tak o normalnie jakby rozdrapuje.
to tak zaczełam robić,
ten ból jaki odczułam po nałożeniu odżywki, zapamietam do końca. coś strasznego, miałam ochote odciąc sobie dłonie, cała w łzach, chodziłam po pokoju nie wiedziałam co robić, paznokcie mnie PALIŁY jak potraktowałam zmywaczem było jeszcze gorzej, w bólu poszłam spac, rano juz na szczęście już nie bolało.
i nie wiem, czy to z powodu tego że je zle je ściągnełam, czy dlatego że kosmetyczna mi je tak zdarła?
jak czytam opinie że dzieki hybrydom niektóre panie mają lepsze paznokcie wierzyć mi się nie chce...
co sądzicie?
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 17:22   #2
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

po pierwsze - kosmetyczka zdecydowanie za mocno spiłowała płytke. Przed nałożeniem hybrydy delikatnie matujemy płytke a nie piłujemy jak przy opracowywaniu tipsa ;/
po drugie - hybryd nie zdzieramy, bo "idą" z paznokcia razem z płytką.
Więc jedno i drugie przyczyniło się do bólu paznokcia, choć wydaje mi się że więcej winy jest po stronie kosmetyczki bo coś już było nie tak zanim zerwałaś lakier.
Co do polepszania paznokci pod hybrydą - moje są w lepszym stanie niż były wiele moich znajomych też ma paznokcie w lepszej kondycji, szczególnie te które wcześniej miały mega zniszczone po tipsach czy żelach które kosmetyczki za mocno piłowały. Grunt to umiejętnie wykonane manicure, wtedy nie ma obawy o zniszczone paznokcie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 17:38   #3
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

odżywka eveline 8w1?
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 18:01   #4
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
po pierwsze - kosmetyczka zdecydowanie za mocno spiłowała płytke. Przed nałożeniem hybrydy delikatnie matujemy płytke a nie piłujemy jak przy opracowywaniu tipsa ;/
po drugie - hybryd nie zdzieramy, bo "idą" z paznokcia razem z płytką.
Więc jedno i drugie przyczyniło się do bólu paznokcia, choć wydaje mi się że więcej winy jest po stronie kosmetyczki bo coś już było nie tak zanim zerwałaś lakier.
Co do polepszania paznokci pod hybrydą - moje są w lepszym stanie niż były wiele moich znajomych też ma paznokcie w lepszej kondycji, szczególnie te które wcześniej miały mega zniszczone po tipsach czy żelach które kosmetyczki za mocno piłowały. Grunt to umiejętnie wykonane manicure, wtedy nie ma obawy o zniszczone paznokcie
no tak coś mi kobiecy instynkt mówił, że sie za bardzo dorwała do nich, bo naprwdę, tak zaczeła mi je trzeć, że się zdziwiłam..
moja mama też u niej robiła paznokcie, i jak spytała o ściąganie, powiedziała że tego nie robi, co też jest chyba podejrzane? bo chyba każda kosmetyczka powinna to wykonywać?
nie pozostaje mi nic innego jak podjąć próbe nr 2 u kogoś innego

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
odżywka eveline 8w1?
taak, to była ta odżywka którą użyłam
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 18:21   #5
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

Cytat:
Napisane przez triangle Pokaż wiadomość
no tak coś mi kobiecy instynkt mówił, że sie za bardzo dorwała do nich, bo naprwdę, tak zaczeła mi je trzeć, że się zdziwiłam..
moja mama też u niej robiła paznokcie, i jak spytała o ściąganie, powiedziała że tego nie robi, co też jest chyba podejrzane? bo chyba każda kosmetyczka powinna to wykonywać?
nie pozostaje mi nic innego jak podjąć próbe nr 2 u kogoś innego

taak, to była ta odżywka którą użyłam
najpierw wylecz paznokcie i nie używaj już tej odżywki
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 20:59   #6
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

masakra.. gratuluję głupoty! gorzej się już nie dało! no chyba, że przecierałabyś te paznokcie jeszcze spirytusem :P
masz 15 lat?

po pierwsze - istnieje coś takiego jak Internet i wystarczy wpisać "jak ściągnąć hybrydy?", wyskakuje masa postów jak zrobić to bezpiecznie krok po kroku w domu. wiem, bo sama sobie kiedyś ściągałam.

po drugie - na przyszłość czytaj opakowania kosmetyków, które kupujesz, albo przynajmniej sprawdź sobie w Internecie co kupujesz, bo informacji o tym, że Eveline8w1 nałożone na uszkodzone paznokcie powoduje ogromny ból, pieczenie i wręcz parzenie jest bez liku, dlatego koleżanka powyżej bez trudu zgadła co użyłaś, bo chyba każdy o tym wie, kto kupuje kosmetyki nie przypadkowo. chyba wszędzie o tym na necie piszą, tak samo jak o tym, że ta odżywka wywołuje groźną chorobę - onycholizę, która grozi nawet zerwaniem paznokci przez chirurga. niestety nie wstawię ci linku - musisz poszukać sama nie jest to trudne..

a po trzecie - taka mała rada na koniec, nie chodzimy do przypadkowych kosmetyczek, czy to na paznokcie, czy na rzęsy czy na oczyszczanie twarzy czy na jakikolwiek inny zabieg. chyba, że nie zależy nam na własnym zdrowiu i wyglądzie. najlepiej poczytać opinie na Internecie i wybrać się do kogoś zaufanego, kogoś kto ma dużo dobrych opinii, a negatywnych wcale lub bardzo mało (te negatywne warto poczytać), bo czasami ktoś polecony przez mamę / ciocię / koleżankę nie koniecznie musi być dobrą kosmetyczką..
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 21:59   #7
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

lavendero8 wydaje mi się, że trochę za ostro odpowiedziałaś autorce wątku. Nie każda kobieta śledzi na bieżąco nowinki kosmetyczne, więc autorka mogła nie wiedzieć o skutkach ubocznych stosowania tej odżywki czy zrywania hybrydy.
Naprawdę, mogłaś odpowiedzieć grzeczniej autorce
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 22:31   #8
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
lavendero8 wydaje mi się, że trochę za ostro odpowiedziałaś autorce wątku. Nie każda kobieta śledzi na bieżąco nowinki kosmetyczne, więc autorka mogła nie wiedzieć o skutkach ubocznych stosowania tej odżywki czy zrywania hybrydy.
Naprawdę, mogłaś odpowiedzieć grzeczniej autorce
nie mogłam
a to nie są nowinki kosmetyczne, tylko umiejętność korzystania z wyszukiwarki Google gdy nie wiemy co zrobić
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 12:08   #9
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51446760]masakra.. gratuluję głupoty! gorzej się już nie dało! no chyba, że przecierałabyś te paznokcie jeszcze spirytusem :P
masz 15 lat?

po pierwsze - istnieje coś takiego jak Internet i wystarczy wpisać "jak ściągnąć hybrydy?", wyskakuje masa postów jak zrobić to bezpiecznie krok po kroku w domu. wiem, bo sama sobie kiedyś ściągałam.

po drugie - na przyszłość czytaj opakowania kosmetyków, które kupujesz, albo przynajmniej sprawdź sobie w Internecie co kupujesz, bo informacji o tym, że Eveline8w1 nałożone na uszkodzone paznokcie powoduje ogromny ból, pieczenie i wręcz parzenie jest bez liku, dlatego koleżanka powyżej bez trudu zgadła co użyłaś, bo chyba każdy o tym wie, kto kupuje kosmetyki nie przypadkowo. chyba wszędzie o tym na necie piszą, tak samo jak o tym, że ta odżywka wywołuje groźną chorobę - onycholizę, która grozi nawet zerwaniem paznokci przez chirurga. niestety nie wstawię ci linku - musisz poszukać sama nie jest to trudne..

a po trzecie - taka mała rada na koniec, nie chodzimy do przypadkowych kosmetyczek, czy to na paznokcie, czy na rzęsy czy na oczyszczanie twarzy czy na jakikolwiek inny zabieg. chyba, że nie zależy nam na własnym zdrowiu i wyglądzie. najlepiej poczytać opinie na Internecie i wybrać się do kogoś zaufanego, kogoś kto ma dużo dobrych opinii, a negatywnych wcale lub bardzo mało (te negatywne warto poczytać), bo czasami ktoś polecony przez mamę / ciocię / koleżankę nie koniecznie musi być dobrą kosmetyczką..[/QUOTE]

to fakt, powinnam bardziej rozeznać się w temacie, ale ja nie mam zbytnio głowy do takich rzeczy, więc poszłam z myślą ze skoro koleżanka tak robiła i nie marudzila no to też poszłam za tą opcją, teraz wiem że to był meeega słaby pomysł.
troche wjechałaś na mnie, no dobra, mam nauczkę na nastepny raaz
tej odżywki kilka razy używałam i mi polepszyła paznokcie, więc jak zobaczyłam stan paznokci pomyslałam że to będzie dobry pomysł, pudełeczka od niego nie miałam więc nie pomyslałam że nie można, od razu poczułam że coś jest nie tak

co do kosmetyczki, jest dosyć znana u nas w mieścinie, nie słyszałam nic o niej złego, więc dlatego spróbowałam

ale teraz podejmę próbe nr 2 u kogoś innego, będąc bardziej zorientowaną
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 13:20   #10
malarka80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

Może tak musi być z tymi paznokciami .... ja miałam dwa razy i za każdym razem było tak samo trochę bolało.
malarka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 13:24   #11
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

Cytat:
Napisane przez malarka80 Pokaż wiadomość
Może tak musi być z tymi paznokciami .... ja miałam dwa razy i za każdym razem było tak samo trochę bolało.
nie musi, a wręcz nie powinno
jak płytka boli to ewidentnie jest zbytnio przepiłowana
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 19:32   #12
karo_lina93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51446760]masakra.. gratuluję głupoty! gorzej się już nie dało! no chyba, że przecierałabyś te paznokcie jeszcze spirytusem :P
masz 15 lat?

po pierwsze - istnieje coś takiego jak Internet i wystarczy wpisać "jak ściągnąć hybrydy?", wyskakuje masa postów jak zrobić to bezpiecznie krok po kroku w domu. wiem, bo sama sobie kiedyś ściągałam.

po drugie - na przyszłość czytaj opakowania kosmetyków, które kupujesz, albo przynajmniej sprawdź sobie w Internecie co kupujesz, bo informacji o tym, że Eveline8w1 nałożone na uszkodzone paznokcie powoduje ogromny ból, pieczenie i wręcz parzenie jest bez liku, dlatego koleżanka powyżej bez trudu zgadła co użyłaś, bo chyba każdy o tym wie, kto kupuje kosmetyki nie przypadkowo. chyba wszędzie o tym na necie piszą, tak samo jak o tym, że ta odżywka wywołuje groźną chorobę - onycholizę, która grozi nawet zerwaniem paznokci przez chirurga. niestety nie wstawię ci linku - musisz poszukać sama nie jest to trudne..

a po trzecie - taka mała rada na koniec, nie chodzimy do przypadkowych kosmetyczek, czy to na paznokcie, czy na rzęsy czy na oczyszczanie twarzy czy na jakikolwiek inny zabieg. chyba, że nie zależy nam na własnym zdrowiu i wyglądzie. najlepiej poczytać opinie na Internecie i wybrać się do kogoś zaufanego, kogoś kto ma dużo dobrych opinii, a negatywnych wcale lub bardzo mało (te negatywne warto poczytać), bo czasami ktoś polecony przez mamę / ciocię / koleżankę nie koniecznie musi być dobrą kosmetyczką..[/QUOTE]
Ja używam tej odżywki mniej więcej od 3 lat i nic mi się nie dzieje z paznokciami. Fakt, że po zdjęciu hybryd trochę piecze jak się ją nałoży, ale hybrydy też trzeba umieć ściągać (zmywać) a nie zdzierać
karo_lina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:02   #13
Anita_Grabarczyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Ból paznokci po hybrydach..

Mnie też paznokcie raz bolały po zdjęciu hybryd, ale była to ewidentnie wina złego zdjęcia lakieru... Miałam starsznie przepiłowaną płytkę!! Teraz już wiem, że wolę dopłacić te 20 czy 30 zł i miec porządnie wykonaną usłygę, a nie za 30 zł ale byle jak...
Anita_Grabarczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-22 14:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.