metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-11, 17:59   #1
feniks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2

metamorfoza


Witam wszystkich Mam ogromna prośbę Postanowiłam dokonać radykalnej zmiany swojego wyglądu Proszę pomózcie mi jak byc bardziej atrakcyjną HELP!! Bedę wdzięczna za każdą poradę Dzięki i pozdrawiam
feniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 23:56   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: metamorfoza

Witaj! napewno powinnas zrezygnować z przedziałaka po środku! a poza tym mys;le ze makijaż powinnas robić naturalnymi cienbiemi, może kredką podkreślić oczy! unikać bialo-niebieskiego i rudawego cienia. myśle ze powinna sużywać beżu i brązu. masz chyba opadające kąciki oczu wieć powinnas podniesc je poprzez cień ciemniejszy na zewnątrz oka! moje propozycje fryzur...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 00:20   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: metamorfoza

zapytaj dziewczyny jakim typem kolorystycznym jestes i podpowiedza Ci wtedy jakie kolory sa dla Ciebie , moje propozycje ciuszków, ps. mysle ze nie pasuje do Ciebie kolor czerwony i choc dalam ciuszki w takichg kolorach to zawsze mozna znalezc sobie dany wzor w innym kolorze, i pamietaj http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif ze na Ciucholandach mozna znalezc super oryginalne rzeczy! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 08:42   #4
magnolia_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 18
Re: metamorfoza

Myślę, że powninnaś mocniej podkreślić oczy tuszem. Kolory cieni to beże, fiolety, brązy. Na pierwszym zdjęciu masz zdecydowanie za jasny cień na powiekach. Twarz możesz wymodelować różem w ciemniejszym kolorze.
Jeśli chodzi o włosy - to jak już wcześniej napisała Lilu 1980 - powinnaś zrezygnowac z przedziałka po środku. Ja widzę Cię w delikatnej grzywce na bokMam wrażenie, że włosy masz troszkę zniszczone na końcach. Powinnaś je podciąć i wycieniować
magnolia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 17:48   #5
feniks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2
Re: metamorfoza

Dzieki dziewczyny za kazda odpowiedz Z tymi cieniami to faktycznie chyba racja

Powiedzcie mi jeszcze moze macie nawet jakies zdjecia odnosnie korygowani optycznie kształtu twarzy Nie mam za bardzo w tym wprawy, a moja twarz wydaje mi sie taka -zbyt pełna no i w gruncie rzeczy dziecięca. Pomózcie
feniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 18:15   #6
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: metamorfoza

A jak to zrobić, żeby odpisały Panie Wizażystki nasze? Jest jakiś sposób, czy trzeba liczyć na ślepy traf.
Ja wkrótce też poproszę o analizę, bo jestem ciekawa ich opinii.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 18:28   #7
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: metamorfoza

Myślę, że jesteś jesienią, więc kolory ubrania - biel + czerń nie są najlepszym wyborem. Powinnaś wybierać kolory ciepłe.
Patrz - strona główna - metamorfozy, tam jest wyjaśnione jak optycznie schować pełne policzki.
Moim zdaniem powinnaś unikać cienkich, wyraźnych kresek na powiekach, bowinny raczej być grube, ale średnio ciemne i trochę rozmyte. Na dolnej powiece kreseczka zrobiona jakąś kredeczką perłową, też niezbyt ciemną, konieczkę ciut pod linią rzęs i niedociągnięta to wewnętrznego kącika. Wystarczy tuż za połowę długośći oka. Za to kreseczki dobrze byłoby wydłużyć w kącikach zewnętrznych.
SPRÓBUJ, MOŻE SIĘ UDA.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-12, 19:01   #8
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: metamorfoza

Również uważam, że jesteś ciepłym typem kolorystycznym. Masz bardzo ładny kształt oczu, orientalno-melancholijny. Profesjonalna wizażystka miałaby tu duże pole do popisu( no właśnie, gdzie poznikały ?)
Proponuję cienie; ciepłe brązy, beże, złoto.Mocniej, ciemniejszym cieniem podkreśl zewnętrzne kąciki powiek z uwzględnieniem nieruchomej części,tak jak robi się kocie oczy (wyciągaj ukośnie do góry).Co do kresek, <rzęsa> ma rację. Popróbuj również na dolnej powiece poeksperymentować z cieniem; ciemniejszy od zewnątrz, rozjaśniaj do środka.Mocno wytuszuj górne rzęsy, szczególnie zewnętrzne, postaraj się je podkręcić do góry.
Podkład w kolorze ciepłego beżu. Róż w kolorze brzoskwini.Popróbuj wyszczuplić twarz pudrem brązującym. Włosy -koniecznie grzywka, wyrównaj kolor, może kasztanowy brąz. Postaraj się znależć dobrego fryzjera. Przydałoby się dobre postopniowanie.
Poddepiluj brwi, najlepiej niech to zrobi kosmetyczka, przynajmniej ten pierwszy raz. Usta-błyszczyk. Kredką powiększ lekko gorną wargę.
To tyle, naprawdę się wysiliłam, ale może mnie Sam poprawi http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.