MY STYLE DIARY po polsku II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 17:52   #1441
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tylko ja, ale odebralam Twoj komentarz i uwage w ramach rewanzu za "koszmarne" panterkowa getry stellios I powtorze raz jeszcze - nie widze absolutnie zadnego rzucania miesem w wypowiedzi Anies
Ostatnie zdanie bez komentarza Po co bywac na forum gdzie zawsze trzeba siedziec cicho i nie mozna wyrazic swojego (odmiennego od wiekszosci) zdania
hah no widzisz Gosiu - czyli powinnam sobie jednak stad pójść
Dobra koniec tematu. To ze zostalam zle odebrana- juz tego nie zmienie. Trudno.
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:53   #1442
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez maff Pokaż wiadomość
Eh... Musze schudnac do 38 kg wtedy bede boska Bede prawie jak te Koreanki wygladala:P Tylko jeszcze kosci miednicy spiluje:P I te nozie maja takie chudziutkie :O Ah, ah... I znow wymiana garderoby mnie czeka...:P

co


Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
hah no widzisz Gosiu - czyli powinnam sobie jednak stad pójść
Dobra koniec tematu. To ze zostalam zle odebrana- juz tego nie zmienie. Trudno.
Atośko Następnym razem pomyślisz 3 razy zanim palniesz znowu taką głupotę




EDIT: Czekam na twoją stronkę
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:53   #1443
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

ooo.. juz widze... w miejscu w ktorym jej wczesniej nie bylo Sliczna jest! Ja mierzylam jasnoszara i wydawala mi sie krotsza... Hmm...Poza tym - super figurka!
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:56   #1444
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Cool Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez stellios Pokaż wiadomość
Gosiu Ja też
Chyba mnie nie zrozumialas
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:57   #1445
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Stellios - ano:P Na stronie ktora podawalam sa boskie ciuszki. Ale mi sie chyba podobaja glowine dlatego ze sa na fotkach chudziutkie, azjatyckie dziewczyny... Bo mysle ze w wiekszosci ubran wygladalabym koszmarnie i glupio. Azjatkom o dzieciecych figurkach to jakos pasuje. Nie mi z moja figura gruchy

Ja generalnie lubie anorektycznie chude ciala. Takie moje zbboczenie.
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:58   #1446
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez maff Pokaż wiadomość
Stellios - ano:P Na stronie ktora podawalam sa boskie ciuszki. Ale mi sie chyba podobaja glowine dlatego ze sa na fotkach chudziutkie, azjatyckie dziewczyny... Bo mysle ze w wiekszosci ubran wygladalabym koszmarnie i glupio. Azjatkom o dzieciecych figurkach to jakos pasuje. Nie mi z moja figura gruchy

Ja generalnie lubie anorektycznie chude ciala. Takie moje zbboczenie.

Takie straaaaaaaaaaaaaasznie chude, czy po prostu szczupłe ?
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:09   #1447
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez stellios Pokaż wiadomość
To teraz czas na moją RADOSNĄ TWÓRCZOŚĆ

Standardowo częśc powstała z konieczności do zestawów Allegrowych , i te niekoniecznie odzwierciedlają mój "styl" (czyli sposób w jak sie noszę).

Ale przy okazji powstało też kilka zestawów, które juz miałam okazje wcielić w życie albo zrobię to w najbliższym czasie



1. Ze spódniczką letnią, zdecydowanie nie na ta pore roku , moje kozaki z Allegro, ktorymi juz sie chwalilam i torebka ktora speclajnie do nich upolowalam w terrnovie za 19 zł
Kontrast az sie rzuca w oczy, ale czasami chyba mozna

2. Z sukenka / szmijzerka Lubię takie, i dlatego kupiłam sobie ostatnio druga

3. Tą sukienką już się chwaliłam też, ale ostatnio nosiłam ją jako golf ]

4. Z bluzką pepitkową

5. Z dżinsową mini, troszke za duża , ale chyba nie widać
Stellios - Twoje zestawy sa bardzo oryginalne i swietnie sie w nich prezentujesz. Twój styl okreslilabym mianem bardzo odwaznego i ekstrawaganckiego zarazem. To jedne z tych kompozycji, które widzi sie w najnowszych magazynach mody przy których westchnie sie pod nosem och i ach z zachwytu, ale i tak zabraknie odwagi by wyjsc tak na ulice. Chociaz - Ty jako osoba o swietnej figurze i jak przypuszczam tez ladnej buzi moze sobie na taki komfort pokazywania sie w takich wlasnie kompozycjach pozwolic. Zreszta mysle, ze niejdna z nas ma jeszcze w glowie obraz twojej kreacji sylwestrowej i tego jak sexy wygladalas - ja nie odwazylabym sie w zyciu tak wystapic ) Jako czlowiek skromny i zakompleksiony preferuje zestawienia nie rzucajace sie w oczy i nadajace sie na normalne paradowanie po ulicy. Pewnie to przez to, ze nie lubie wyrózniac sie z tlumu a spojrzenia obcych ludzi i mierzenie mnie od stóp do glów strasznie mnie oniesmiela. Niemniej jednak lubie wygladac modnie, ale jednoczesnie musze dobrze sie czuc. . Anies ze swoimi zestawami trafia stuprocentowo w mój gust - preferuje longi, zakiety róznej masci i rurki i to jest wlasnie to co uwielbiam równiez i ja. Przypuszczam, ze piszac Anies10 mialas na mysli mnie, a ja odpowiem Ci na to - pewnie ku Twojemu zaskoczeniu, ze milo mi to slyszec, nawet jesli mialaby to byc tylko marna kopia prawdziwej Agi. jestem jej wdzieczna, ze pomogla mi w jakis sposób wypracowac droge do bycia modna i mam tylko nadzieje, ze nie ma mi za zle, jesli czasem moje zestawy wypadaja faktycznie bardzo podobnie. Niejednokrotnie zreszta pisalysmy juz tutaj z Aga, ze nasze gusta sie pokrywaja i w wielu modowych kwestiach sie zgadzamy, z czego sie naturalnie bardzo ciesze. Nie ma wiec powodów by pisac tutaj o kulcie Anies, bo równie dobrze moze tez istniec kult Stellios. Kwestia smaku. Nie róbmy z tego watku "Celebrity Death Match"

A wracajac do twoich zestawów - sukienka long jest swietna - krój, kolor wszystko. Panterkowe getry - tak, ale tylko na modelkach z online shopów - dalej nie ide (chociaz przeciwniczka panterki nie jestem - ba, nawet sama jestem w posiadaniu panterkowych balerinek, które w koncu pewnie na wiosna tez ujrza swiatlo dzienne). Szmizjerka jest swietna - sama je uwielbiam i poluje juz od ladnych kilku miesiecy, ale poza niewypalem z mango, który niefortunnie dalam skrócic nie moge natrafic na nic ciekawego Butki sa sliczne i cena powala. ogólnie najbardziej podoba mi sie zestaw z szara sukienka-longiem, jednakze legginsy wymienilabym na jednolite. Amen.

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Panterka ogólnie jest kontrowersyjna, także nie dziwi nic, że jedym się podoba, innym nie. Akurat ja nie lubię tego motywu, pierwszy raz spotkałam się z nim na rajstopach, dlatego Stellios lekko mnie zszokowała. Podziwiam za odwagę, bo ja bym nie wyszła w takich rajtach nawet w nocy.

Przy okazji robienia zdjęć do sukienkowego wątku załączam i tutaj:
  • Wersja z jasnymi dodatkami. Chętnie ubrałabym jakieś jaśniejesze rajstopy, może szare, ale niestety nie posiadam. Muszę nabyć Aaa jeszcze dodam, że sukienka jest na mnie za szeroka w biuście i idzie do zwężenia
  • Wersja z dodatkami, które już widziałyście. Wybaczcie te nogi, ale mam przeprost. Ah i rajstopy nie są idealnie czarne, ale nie chciało mi się przebierać.
  • Z tuniką z Camaieu, którą zakupiła mi Sabcia . Na Stellios bardziej mi się podobała, ale to już chyba kwestia figury. Zdjęcie jakieś żółte wyszło. Pod spód na pewno ubiorę czarną bluzkę, bo nie znoszę prześwitującego biustonosza, ale niestety wszystkie czarne topy mam w Krakowie.
  • Ze szmijzerką, która wisi w szafie z metkami od pół roku.
Agus - znowu uczta dla oka. Moim faworytem tutejszym jest tunika z camaieu Boski zestaw - absolutnie wszystko jest perfekt. Masz swietne kolczyki - ba nawet ten wypuszczony kosmyk wlosów (o ile mnie moj coraz slabszy wzrok nie myli) pasuje do tego zestawienia jak ulal. Pieknie. Bombka podoba mi sie bardziej w zestawieniu z legginsami. jest minimalnie za dluga do rurek, przez co zestaw wydaje sie byc przeladowany.
Szmizjerka jest boska Dziwie sie, ze jeszcze jest z metka. Na ulice marsz ! (moze jeszcze nie teraz, ale na wiosne koniecznie). W zestawie z legginsami i bialymi peeptólami (alez trafiony zakup ) komponuje sie pierwszorzednie. Jak zwykle zachwycasz i bede to powtarzac za kazdym razem, bo takie jest MOJE szczere zdanie na temat twojego stylu
i gustu
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 18:10   #1448
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Nie wiem czy szczuple czy chude. Moj mi mowi ze sa obrzydliwie chude. Chyba bardzo, bardzo szczuple, ale nie max kosciste. Lubie dziewczyny krore maja chlopieca figure Azjatki sa boooskieeeeeee... wafferl z MSD (net:P) ma swietna tyz... Zabilabym za takie ksztalty (brak!).

a str. juz podawalam:

http://www.4chi.co.kr/

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2007-02-08 o 18:38 Powód: post pod postem, prosze uzywac Edycji
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:17   #1449
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Co do Anies5 Tak jak jedwa wizaznka napisała mi w PW, bo pewnie tutaj sie bala wyrazić swoją opinię.
NA tym wątku PANUJE KULT ANIES5 [B]

Cytat:
Nic do ciebie Anies5 nie mam Natomiast sytuacja na tym watku tak właśnie wygląda.
mialam nic nie pisac, ale jednak wtrace swoje trzy grosze!!jak to przeczytalam to normalnie az mi cisnienie skoczylo anies zostala zlinczowana (a na pewno nie bylo jej milo tego czytac)tylko za to ze ma styl i klase i wyczucie mody myslalam ze kazdy uwazal jej zestawy za oryginalne mimo ze nie trafia na pewno w gusta innych ale zeby ktos bal sie wklejac wlasne zestawy tego nie slyszalam ale widze ze niektorzy maja takie informacje ! kazdy wyraza tu swoja opinie i na tym to polega jak juz ktos pisal

Cytat:
A co śmieszniejsze póżniej w wieksosci dziewczyny staraja sie to kopiować. W wyniku czego mamy na forum Anies5 i 10 jej podórbek - malutkich anies5 ukrywających ie pod innymi nickami
A reszta jest zła niemodna i dziwna
dziewczyny ewentualnie sie inspiruja! nic smiesznego! podrobek nie ma a moze to ja ich nie widze?albo sa kiepskie!!
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:31   #1450
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez maff Pokaż wiadomość
ooo.. juz widze... w miejscu w ktorym jej wczesniej nie bylo Sliczna jest! Ja mierzylam jasnoszara i wydawala mi sie krotsza... Hmm...Poza tym - super figurka!

dziękuję bardzo no i za komplement również...

tzn. mam nadzieję że nie sądzisz iż mam chłopięcą firugę
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:35   #1451
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Milky, masz bardzo fajną figurkę, świetne nogi, w krótkich galotkach wyglądasz bosko. Pierwszy zestawik jest śliczny, impreza , na której się tak pokażesz będzie"Twoja".
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 18:55   #1452
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Chyba mnie nie zrozumialas
Po konsultacji z gora ( adminem) stellios zostala zaBANowana Powod - ban dziedziczny. To klon uzytkownika m_ad, ktory wielokrotnie byl z Wizazu usuwany.

Mozna powrocic do wklejania i komentowania zestawow
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:57   #1453
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Atoska- czerwony płaszczyk mam ze sklepu SABRA

dzindrzej płaszczyk nie jest za duży-jest wręcz idealnie dopasowany (aż tak, że nie mogę zakładać pod niego zbyt grubych sweterków).
__________________
"Lepiej grzeszyć i żałować, niż później żałowac, że się nie zgrzeszyło..."
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:58   #1454
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

w ciężkim szoku jestem, normalnie szok.
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:08   #1455
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

ale sie zrobił ferment obie strony 'konfilktu' miały po trosze racji wiec... ten ban to troszke na wyrost
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:09   #1456
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez ziolkobella Pokaż wiadomość
Atoska- czerwony płaszczyk mam ze sklepu SABRA

dzindrzej płaszczyk nie jest za duży-jest wręcz idealnie dopasowany (aż tak, że nie mogę zakładać pod niego zbyt grubych sweterków).

Tak jakoś mi się wydawały. Może muszę sobie okular sprawić
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:11   #1457
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Po konsultacji z gora ( adminem) stellios zostala zaBANowana Powod - ban dziedziczny. To klon uzytkownika m_ad, ktory wielokrotnie byl z Wizazu usuwany.

Mozna powrocic do wklejania i komentowania zestawow

Nie udzielam się w tym wątku,więc może nie powinnam tego komentować,ale już od jakiegos czasu śledze wątek i nie wydaje mi się,żeby stellios zasłużyła teraz na bana
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:16   #1458
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

tu chyba nie chodzi teraz o to czy zasluzyla na niego teraz , w trakcie tego malego sporu. ja to przynamniej rozumiem jako Ban Bana(heheheh), czyli kolejny login zBANowanej uzytkowniczki.
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:16   #1459
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Milky - nieee... Jestes szczuplutka, proporcjonalna figure masz, wiec super! Po prostu, ja chcialabym miec taka budowe z waskim dlugim korpusem, drobnymi bioderkami... Ale mam taka nieteges, wiec coooooz..
maff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 19:17   #1460
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez mandelka Pokaż wiadomość
ale sie zrobił ferment obie strony 'konfilktu' miały po trosze racji wiec... ten ban to troszke na wyrost
Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Nie udzielam się w tym wątku,więc może nie powinnam tego komentować,ale już od jakiegos czasu śledze wątek i nie wydaje mi się,żeby stellios zasłużyła teraz na bana
Dziewczyny - prosze uwaznie czytac, stellios dostala bana dziedzicznego - jest klonem uzytkownika, ktory kilkakrotnie byl z Wizazu usuwany
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:18   #1461
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

O, bany :O
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:18   #1462
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

niv_ chyba powodu nie doczytalas
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:20   #1463
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Nie rozumiem ???? Dlaczego jednoczesnie ze stellios bana dostala równiez drzindrzej ???? Och ja ciemna , teraz zaczyna mi switac
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:22   #1464
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
czarownicogosiu a ja bym tam chciała jeszcze jakieś wyjaśnienia

jakim cudem była więc na wizażu ta dlugo? i nikt sie nie zorintował??
__________________
.+.=..

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2007-02-08 o 19:32 Powód: post pod postem, prosze uzywac Edycji
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:23   #1465
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
jak zobaczyłam, że piszesz do mnie to od razu wiedziałam, że te zestawy Ci się spodobają bardzo mi miło, dziękuję
__________________
Just like heaven...
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:24   #1466
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

ze stolios to dzindrzej wiadomo bylo, ale o co chodzi z tym m_ad? za co byla usuwana?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:24   #1467
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - prosze uwaznie czytac, stellios dostala bana dziedzicznego - jest klonem uzytkownika, ktory kilkakrotnie byl z Wizazu usuwany
Co nie zmienia faktu, ze przez dlugi okres udzielala się na forum i wszytko bylo w porzadku,nie wiedzialam, ze bana mozna odziedziczyc.

Caly czas wszystko bylo w porzadku, teraz stellios miala odmienny punkt widzenia od pozostalych i dostala bana, choc nie napisla nic obrazliwego.

Nalezalo ja zbanowac od razu, a nie teraz, jak dla mnie to nieczyste zagranie.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:27   #1468
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
ze stolios to dzindrzej wiadomo bylo, ale o co chodzi z tym m_ad? za co byla usuwana?
mieć dwa nicki, pod jednym i drugim pisać i udawać, że się jest dwiema osobami? niektórych rzeczy to ja nie rozumiem..
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:28   #1469
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
jakim cudem była więc na wizażu ta dlugo? i nikt sie nie zorintował??
Tez tego nie rozumiem.....
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:29   #1470
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, ze przez dlugi okres udzielala się na forum i wszytko bylo w porzadku.
Do tej pory nie zwracala na siebie uwagi moderatora.
Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
nie wiedzialam, ze bana mozna odziedziczyc.
To teraz juz wiesz
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.