Samotność, brak miłości.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 16:24   #1
gosiaczek12z
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek12z
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 47

Samotność, brak miłości..


Pisze to tutaj bo teraz jestem sama w domu, nie mam z kim pogadać, a muszę.. nie krytykujcie mnie, ale po prostu zrozumcie. Nie mam chłopaka, choć mam juz 19 lat. To mnie tak strasznie dobija, bo wszystkie moje koleżanki już mają, nawet są już po pierwszym razie, a ja tkwie w miejscu. Każda układa sobie już życie, a ja nie wiem co mam zrobić ze swoim.. Tak bardzo brakuje mi miłości, czułości, kogos bliskiego.. Jak mam na co dzień być szcześliwa skoro od wewnątrz czuje ból ściskający mnie za serce, czuje sie taka nieszczęsliwa! ;( nie chcę już czekać na wymarzonego księcia bo już nie mogę żyć w tej samotności! każdego dnia to samo, bez nadziei.. czuję sie taka odrzucona, niechciana. Najchętniej bym zasnela i nigdy już sie nie obudziła. Nigdy nie miałam chłopaka, zawsze bylam tylko zakochana bez wzajemności. Tak strasznie się czuję kiedy widze zakochanych na ulicy a ja ciągle sama..Nie mam siły juz czekać..
gosiaczek12z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:28   #2
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Samotność, brak miłości..

Jeżeli nie masz siły czekać, to może rusz się i coś zrób? Książę na białym koniu sam się nie znajdzie. Nie studiujesz, nie chodzisz do szkoły, nie pracujesz? Nie wierzę, że całymi dniami siedzisz w domu. Mówisz o koleżankach - zbierz je, idźcie na imprezę, wyskoczcie gdzieś na weekend, poproś, którąś, by jej chłopak wziął kolegę i spotkajcie się we czworo, zrób cokolwiek. Użalanie się nad sobą nic Ci nie da.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:33   #3
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Samotność, brak miłości..

możesz nawet zacząć udzielać się na jakiś forach gdzie są faceci z Twojego miasta, portale randkowe też nie są złe o ile umie się z nich korzystać
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:36   #4
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez gosiaczek12z Pokaż wiadomość
Pisze to tutaj bo teraz jestem sama w domu, nie mam z kim pogadać, a muszę.. nie krytykujcie mnie, ale po prostu zrozumcie. Nie mam chłopaka, choć mam juz 19 lat. To mnie tak strasznie dobija, bo wszystkie moje koleżanki już mają, nawet są już po pierwszym razie, a ja tkwie w miejscu. Każda układa sobie już życie, a ja nie wiem co mam zrobić ze swoim.. Tak bardzo brakuje mi miłości, czułości, kogos bliskiego.. Jak mam na co dzień być szcześliwa skoro od wewnątrz czuje ból ściskający mnie za serce, czuje sie taka nieszczęsliwa! ;( nie chcę już czekać na wymarzonego księcia bo już nie mogę żyć w tej samotności! każdego dnia to samo, bez nadziei.. czuję sie taka odrzucona, niechciana. Najchętniej bym zasnela i nigdy już sie nie obudziła. Nigdy nie miałam chłopaka, zawsze bylam tylko zakochana bez wzajemności. Tak strasznie się czuję kiedy widze zakochanych na ulicy a ja ciągle sama..Nie mam siły juz czekać..
Na pewnie nie WSZYSTKIE koleżanki mają chłopaków, nie generalizuj. Masz dopiero 19 lat, nie miałaś chłopaka, ale to nie dramat. Wyjdź do ludzi, a miłość sama przyjdzie.
Zawsze możesz też założyć profil na portalu randkowym i tam szukać.
Powodzenia!
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:36   #5
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Samotność, brak miłości..

No ale pamiętaj - na siłę nic dobrego nie zdziałasz.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:18   #6
LittleKittyKat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Brokenpromiseland
Wiadomości: 44
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez gosiaczek12z Pokaż wiadomość
Pisze to tutaj bo teraz jestem sama w domu, nie mam z kim pogadać, a muszę.. nie krytykujcie mnie, ale po prostu zrozumcie. Nie mam chłopaka, choć mam juz 19 lat. To mnie tak strasznie dobija, bo wszystkie moje koleżanki już mają, nawet są już po pierwszym razie, a ja tkwie w miejscu. Każda układa sobie już życie, a ja nie wiem co mam zrobić ze swoim.. Tak bardzo brakuje mi miłości, czułości, kogos bliskiego.. Jak mam na co dzień być szcześliwa skoro od wewnątrz czuje ból ściskający mnie za serce, czuje sie taka nieszczęsliwa! ;( nie chcę już czekać na wymarzonego księcia bo już nie mogę żyć w tej samotności! każdego dnia to samo, bez nadziei.. czuję sie taka odrzucona, niechciana. Najchętniej bym zasnela i nigdy już sie nie obudziła. Nigdy nie miałam chłopaka, zawsze bylam tylko zakochana bez wzajemności. Tak strasznie się czuję kiedy widze zakochanych na ulicy a ja ciągle sama..Nie mam siły juz czekać..
Jeżeli masz na imię tak jak w nicku to jesteś moją imienniczką Poza tym, dobrze rozumiem co czujesz. W wieku 19 lat także zaczęła mi doskwierać samotność, wcześniej nie miałam nigdy nikogo ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Dopiero na studiach poczułam jak bardzo brakuje mi miłości...Wszyscy wokół sparowani, koleżanki z mieszkania także, odwiedziny chłopaków, randki itd., tylko ja jak zwykle sama...Teraz mam 22 lata i sytuacja się nie zmieniła. Jak dotąd byłam 2 razy beznadziejnie zauroczona, a nic z tego nie wyszło tylko i wyłącznie z mojej winy. Płacz i marudzenie nie pomogą, musisz wyjść do ludzi, poznawać ich. Jeżeli studiujesz to wykorzystaj ten czas, integruj się z grupą, bądź otwarta, uśmiechnięta, pozytywnie nastwaiona na znajomości. Ja zmarnowałam ten czas siedząc i czekając aż mój wymarzony książe łaskawie zapuka do mych drzwi Studia się skończyły i aktualnie jestem w beznadziejnej sytuacji...Tak więc moja rada-korzystaj z życia i nie bój się walczyć o swoje. Powodzenia!
LittleKittyKat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:21   #7
CzerwoneSzpilki
Raczkowanie
 
Avatar CzerwoneSzpilki
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LA
Wiadomości: 259
Dot.: Samotność, brak miłości..

Autorko, a może weźmiesz sprawy w swoje ręce? Pomysł z portalem randkowym jest wart przemyślenia, możesz poznawać tam ciekawe osoby, spotykać się, może akurat na którejś randce zaiskrzy? (poznałam tak obecnego TŻ, zupełnym przypadkiem, a jesteśmy już 3,5 roku razem)
Po pierwsze, na pewno nie wszystkie koleżanki są w związkach i układają sobie życie więc chyba troszeczkę przesadzasz.
Pamiętaj, że Twoje nastawienie ma ogromną siłę, wieczny smutek będzie po prostu po Tobie widać... Uśmiech i otwarcie na ludzi to podstawa i większa szansa na to, że ktoś go zauważy Nie masz powodów do bycia zdesperowaną! Życzę Ci jak najlepiej.
__________________
"Kochał ją w trampkach, pożądał w szpilkach, ubóstwiał na boso..."

CzerwoneSzpilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 20:21   #8
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez gosiaczek12z Pokaż wiadomość
Pisze to tutaj bo teraz jestem sama w domu, nie mam z kim pogadać, a muszę.. nie krytykujcie mnie, ale po prostu zrozumcie. Nie mam chłopaka, choć mam juz 19 lat. To mnie tak strasznie dobija, bo wszystkie moje koleżanki już mają, nawet są już po pierwszym razie, a ja tkwie w miejscu. Każda układa sobie już życie, a ja nie wiem co mam zrobić ze swoim.. Tak bardzo brakuje mi miłości, czułości, kogos bliskiego.. Jak mam na co dzień być szcześliwa skoro od wewnątrz czuje ból ściskający mnie za serce, czuje sie taka nieszczęsliwa! ;( nie chcę już czekać na wymarzonego księcia bo już nie mogę żyć w tej samotności! każdego dnia to samo, bez nadziei.. czuję sie taka odrzucona, niechciana. Najchętniej bym zasnela i nigdy już sie nie obudziła. Nigdy nie miałam chłopaka, zawsze bylam tylko zakochana bez wzajemności. Tak strasznie się czuję kiedy widze zakochanych na ulicy a ja ciągle sama..Nie mam siły juz czekać..
Uszy do góry, ja pierwszego miałam krótko przed 23 urodzinami Tak sie życie ułożyło i już.Kiedyś wyczytałam mądre słowa, że nie powinno się potrzebować innych do szcześcia, bo jeśli jest się nieszczęśliwym z samym sobą to nie znajdzie się szczęścia także z kimś innym. Ja może nie miałam takiego "parcia" bo do konca liceum i na początku studiów po prostu chcialam swój czas poświęcić tylko i wyłącznie sobie, potem przyszedł moment, ze koleżanki w koło zajęte a u mnie jakoś nie szło. Wykorzystaj ten czas. Masz go tylko dla siebie. Oczywiście, ze kiedy ktoś się pojawi będziesz go miała mniej (co nie oznacza, że w związku nie można się rozwijać ).

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwoneSzpilki Pokaż wiadomość
Autorko, a może weźmiesz sprawy w swoje ręce? Pomysł z portalem randkowym jest wart przemyślenia, możesz poznawać tam ciekawe osoby, spotykać się, może akurat na którejś randce zaiskrzy? (poznałam tak obecnego TŻ, zupełnym przypadkiem, a jesteśmy już 3,5 roku razem)
ja też tak poznałam TŻ A wcześniej zapierałam sięrekami i nogami przed taką opcją
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera

Edytowane przez magda88
Czas edycji: 2012-10-07 o 20:33
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 21:12   #9
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Samotność, brak miłości..

Kobieto.
A co z pasjami ? co z hobby?co ze znajomymi?
Przecież chłopak to nie cały świat!
A to,że wszyscy.. ciekawe ,bo każdy w wieku 19 lat układa sobie życie a potem ma 50 innych facetów..

Ja prawdziwego mialam o wiele pozniej niz Ty.I uważam,że to lepszy wybór, bo w związku nie jest się bo wszyscy.. Naprawdę związek wiele kosztuje wiele wymaga,to nie tylko miłe chwile..
I najlepiej być dojrzałym zaczynając go oczywiście nic nie sugeruję
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3

Edytowane przez Clemence
Czas edycji: 2012-10-07 o 21:13
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:51   #10
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość


ja też tak poznałam TŻ A wcześniej zapierałam sięrekami i nogami przed taką opcją
ja swojego poznałam na czaterii
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:01   #11
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Samotność, brak miłości..

Chciałabyś umrzeć bo masz 19 lat i nie masz faceta?
Wiesz, chyba nie będę głaskać po główce, powiem tylko, że szczerze Ci życzę, żebyś nigdy nie miała większych problemów i nie przekonała się czym są słowa 'chcę zasnąć i nigdy się nie obudzić'.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 11:15   #12
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Chciałabyś umrzeć bo masz 19 lat i nie masz faceta?
Wiesz, chyba nie będę głaskać po główce, powiem tylko, że szczerze Ci życzę, żebyś nigdy nie miała większych problemów i nie przekonała się czym są słowa 'chcę zasnąć i nigdy się nie obudzić'.
A ponoć to już nie te czasy, że kobieta musi się wić wokół męskich gaci...


Ja też radze zmienić nastawienie, bo z twoim obecnym autorko weźmiesz se za chłopa byle kogo i będziesz sie cieszyć, że masz się kim przed koleżankami 'pochwalić'.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:18   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Samotność, brak miłości..

Autorko, jeżeli dla Ciebie życie = mieć faceta, iść do przodu z życiem = mieć faceta, marzyć, rozwijać się = mieć faceta, to powiem Ci jedno: nawet mając tego faceta nie będziesz nigdy w pełni szczęśliwa. A jeżeli go stracisz (pierwsze miłości na ogół nie trwają do końca życia), to będzie dramat. Naprawdę, zastanów się nieco nad swoją hierarchią wartości i celów życiowych. Fajnie jest kogoś mieć, to prawda, ale to nie może być jedyny życiowy cel i powód (gdy nie ma) do myśli w stylu "chcę umrzeć".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:26   #14
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Autorko, jeżeli dla Ciebie życie = mieć faceta, iść do przodu z życiem = mieć faceta, marzyć, rozwijać się = mieć faceta, to powiem Ci jedno: nawet mając tego faceta nie będziesz nigdy w pełni szczęśliwa. A jeżeli go stracisz (pierwsze miłości na ogół nie trwają do końca życia), to będzie dramat. Naprawdę, zastanów się nieco nad swoją hierarchią wartości i celów życiowych. Fajnie jest kogoś mieć, to prawda, ale to nie może być jedyny życiowy cel i powód (gdy nie ma) do myśli w stylu "chcę umrzeć".
Wątek jest z 2012 roku. Juz pewnie wiele sie w jej zyciu pozmienialo.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:37   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Wątek jest z 2012 roku. Juz pewnie wiele sie w jej zyciu pozmienialo.
Ciekawe czemu wyskoczył na pierwszej stronie. Dlatego nawet nie spojrzałam na datę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:39   #16
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Samotność, brak miłości..

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ciekawe czemu wyskoczył na pierwszej stronie. Dlatego nawet nie spojrzałam na datę.
A tego to juz nie wiem
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 23:04   #17
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Samotność, brak miłości..

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 00:04:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.