jak namówić mamę aby sie zgodziła na usunięcie mojego pieprzyka ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-06, 18:40   #1
natjestem12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Exclamation

jak namówić mamę aby sie zgodziła na usunięcie mojego pieprzyka ?


( z góry przepraszam za możliwe złą kategorię ) wiec
jak namówić mamę aby sie zgodziła na pójście ze mną do dermatologa by usuną mi pieprzyka ? Tak , pieprzyka który znajduje sie z lewej strony brody . Naprawdę jest to dla mnie bardzo ważna sprawa , ponieważ sądzę , że ten nieszczęsny pieprzyk oszpeca moją twarz poprzez co czuję się bardzo źle sama ze sobą i mogę powoli stwierdzić że poprzez niego staje się brzydka nastolatką . Mam prawie 17 lat i chciałabym go usunąć do wakacji najlepiej ale moja mama nie chce o tym słyszeć gdyż jak o tym wspominam to dostaje prawie , że jakieś histerii ( jakbym jeszcze wiedziała czym to jest spowodowane ) . Możecie myśleć , że to tylko pieprzyk i tym podobne ale dla mnie jest to rzecz przez którą czuje się źle . Jak to nastolatka chce sie podobać chłopakom i w ogóle ale przecież jak mam sie podobać o mam chodzić do 18 lat zakrywając ręką lewą stronę brody ? Moja mama stwierdziła , że jest mi to niepotrzebne i że jestem niby ładną dziewczyną , ale jak ja mam stwierdzić , że jestem ładną dziewczyną jeżeli mam na twarzy coś czego w sobie nienawidzę ? no jak tak sie nie da . Nawet jeżeli chodzi o koszty tego usunięcia to ja uzbierałam ze swojego kieszonkowego aby moja mama mi nie zaczeła mówi, że ma inne wydatki . Uprzedzając propozycje by to zakryć to moja poranna rutyna aby zmniejszyć widoczność pieprzyka wygląda następująco: podkład , korektor , puder , kamuflaż i jeszcze raz puder , i wiecie co , co z tego , że to robię skoro jak to w szkole widać więc na darmo trace czas rano . To jest dla mnie najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji by to usunąć ale raczej mając prawie 17 lat to nikt mi nie pozwoli , żaden lekarz . Jezeli naprawde ale to naprawde sie nie zgodzi to ja tak to zrobie od razu po osiemnastce . Ale nie wyobrażacie sobie jak bardzo chciałabym jak najszybciej .
Prosze o jakieś skuteczne rady
natjestem12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 18:00   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: jak namówić mamę aby sie zgodziła na usunięcie mojego pieprzyka ?

Zapytaj tatę.
A jak to nie zadziała, to pozostaje ci tylko czekanie do 18.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-08 19:00:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.