co zakładacie do snu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-05, 20:35   #1
Oliwia_Sat
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia_Sat
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 21

co zakładacie do snu ?


Cześć,
czy śpicie w stanikach czy braletkach, koszulkach czy zupełnie nago ?
Czytałam ostatnio, że spanie w staniku korzystnie wpływa na piersi.

Olivia
Oliwia_Sat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 10:16   #2
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: co zakładacie do snu ?

Nigdy nie spie w stanikach ani braletkach. Latem spie calkiem nago, a w zimie w luznych pizamach tego typu:
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 10:44   #3
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: co zakładacie do snu ?

Najchętniej śpię w majtkach i koszulce. Czasami jakieś ładniejsze piżamki z krótkimi nogawkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 13:43   #4
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: co zakładacie do snu ?

Ja znów żyłam w przekonaniu, że śpiąc w biustonoszu męczymy nasz biust...

Ja zazwyczaj śpię w luźnej koszulce i spodenkach
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 13:51   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez Oliwia_Sat Pokaż wiadomość
Cześć,
czy śpicie w stanikach czy braletkach, koszulkach czy zupełnie nago ?
Czytałam ostatnio, że spanie w staniku korzystnie wpływa na piersi.

Olivia
Korzystnie raczej tylko na biusty, które chcą powrócić do lepszej formy i to raczej będzie chodzić o duże biusty (takie były przynajmniej kiedyś zalecenia).
Ja śpię przez większość roku w dwuczęściowej piżamie z długimi rękawami i nogawkami, najbardziej lubię takie bardziej męskie w kroju. Może przez jakiś miesiąc w roku, jak jest naprawdę gorąco, zmieniam to na krótkie spodenki i koszulkę na ramiączkach.
Nie lubię żadnych satynowych koszulek i tego typu wynalazków.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 13:58   #6
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: co zakładacie do snu ?

Nie śpię w staniku. Śpię nago bądź w koszuli nocnej albo piżamie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 18:28   #7
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: co zakładacie do snu ?

Koszulka i szorty lub top i szorty.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 17:59   #8
Oliwia_Sat
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia_Sat
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 21
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Korzystnie raczej tylko na biusty, które chcą powrócić do lepszej formy i to raczej będzie chodzić o duże biusty (takie były przynajmniej kiedyś zalecenia).
Ja śpię przez większość roku w dwuczęściowej piżamie z długimi rękawami i nogawkami, najbardziej lubię takie bardziej męskie w kroju. Może przez jakiś miesiąc w roku, jak jest naprawdę gorąco, zmieniam to na krótkie spodenki i koszulkę na ramiączkach.
Nie lubię żadnych satynowych koszulek i tego typu wynalazków.
Ja bardzo lubię satynowe koszulki. Ale jak jest gorąco, preferuję też spanie nago...
Oliwia_Sat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 21:09   #9
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: co zakładacie do snu ?

Zazwyczaj śpię w krótkich spodenkach i koszulce. Zimą zdarza mi się ubrać piżamkę z długim rękawem i spodniami. Nie lubię koszul nocnych bo mi się do góry podwija, a nie zakładam nic pod spód.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 11:00   #10
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: co zakładacie do snu ?

W koszuli nocnej, krótkiej i niepotliwej: bawełna lub jedwab.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 11:11   #11
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: co zakładacie do snu ?

Ja czasami wychodzę na zewnątrz bez stanika, a co dopiero miałabym w nim spać. xD
Najchętniej śpię w jakichś bawełnianych ubraniach "po domu", choć też zależy od pory roku. Na przykład teraz śpię w bawełnianej koszuli nocnej lub bluzeczce na ramiączka i krótkich spodenkach, zimą potrafię w spodniach od dresu, koszulce i bluzie.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 11:31   #12
Oliwia_Sat
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia_Sat
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 21
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Ja czasami wychodzę na zewnątrz bez stanika, a co dopiero miałabym w nim spać. xD
Najchętniej śpię w jakichś bawełnianych ubraniach "po domu", choć też zależy od pory roku. Na przykład teraz śpię w bawełnianej koszuli nocnej lub bluzeczce na ramiączka i krótkich spodenkach, zimą potrafię w spodniach od dresu, koszulce i bluzie.
Ja bez stanika nie wychodzę, bo zbyt wielu i tak się gapi na moje cycki... i w dużej mierze zaczyna być to wkurzające... :-(
Bawełna do spania - moim zdaniem jest super !
Ale satyną i koronkami nie pogardzę
Oliwia_Sat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:09   #13
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez Oliwia_Sat Pokaż wiadomość
Ja bez stanika nie wychodzę, bo zbyt wielu i tak się gapi na moje cycki... i w dużej mierze zaczyna być to wkurzające... :-(
Bawełna do spania - moim zdaniem jest super !
Ale satyną i koronkami nie pogardzę
Satynową mam poszewkę na poduszkę, może kiedyś sobie sprawię całą pościel taką.
A duży masz rozmiar biustu? Ja mam akurat mały, do tego, gdy wychodzę bez, zakładam nieobcisłe i nieprześwitujące ubrania. Ludzie się zawsze gapią na wszystko.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 08:15   #14
Oliwia_Sat
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia_Sat
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 21
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Satynową mam poszewkę na poduszkę, może kiedyś sobie sprawię całą pościel taką.
A duży masz rozmiar biustu? Ja mam akurat mały, do tego, gdy wychodzę bez, zakładam nieobcisłe i nieprześwitujące ubrania. Ludzie się zawsze gapią na wszystko.
miseczka B/C, więc nie jest zbyt okazały, ale i tak się gapią...
Współczuję tym, które mają np miseczkę E..
Oliwia_Sat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 08:50   #15
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez Oliwia_Sat Pokaż wiadomość
miseczka B/C, więc nie jest zbyt okazały, ale i tak się gapią...
Współczuję tym, które mają np miseczkę E..
Trudno mi uwierzyć w to, że ludzie nagminnie gapią się na biust B/C odziany w stanik i ubranie bez dekoltu. Sama mam 70 B/C i co najwyżej jak wyjdę bez stanika i jest chłodniej, przez co odznaczają się sutki, to może ktoś rzuci zaciekawione spojrzenie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 09:51   #16
Oliwia_Sat
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia_Sat
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 21
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Trudno mi uwierzyć w to, że ludzie nagminnie gapią się na biust B/C odziany w stanik i ubranie bez dekoltu. Sama mam 70 B/C i co najwyżej jak wyjdę bez stanika i jest chłodniej, przez co odznaczają się sutki, to może ktoś rzuci zaciekawione spojrzenie.
Ubranie nie zawsze bez dekoltu
Spróbuj zwrócić uwagę na to, gdzie wędrują spojrzenia...
Chyba, że to ja jestem zbyt przewrażliwiona na tym punkcie - całkiem możliwe, bo niestety miałam kilka niefajnych "przygód" z ludźmi z pracy :-(
Oliwia_Sat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 10:00   #17
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez Oliwia_Sat Pokaż wiadomość
Ubranie nie zawsze bez dekoltu
Spróbuj zwrócić uwagę na to, gdzie wędrują spojrzenia...
Chyba, że to ja jestem zbyt przewrażliwiona na tym punkcie - całkiem możliwe, bo niestety miałam kilka niefajnych "przygód" z ludźmi z pracy :-(
Dla mnie to jest bardzo proste - nie chcę przyciągać uwagi na biust, to nie zakładam ciuchów z dekoltem, wystającej bielizny, staników przez które mogą mi prześwitywać sutki. I do pracy bym takich ciuchów nie założyła. Pomijając fakt, że mam i tak mundurek w pracy, ale jak np mam jakieś prezentacje w swoich ciuchach czy potrzebuję bardziej formalnego ubrania, to nie założę pod to kolorowej braletki przez którą będą mi przebijać sutki, jak się zrobi chłodniej, bo to nie jest czas i miejsce na to. Ale jak idę na miasto, to nie mam nic przeciwko wyjścia bez stanika i w ogóle mi nie przeszkadza, że mi sterczą sutki i ktoś się popatrzy.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-08-10 o 10:04
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:18   #18
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez Oliwia_Sat Pokaż wiadomość
Ja bez stanika nie wychodzę, bo zbyt wielu i tak się gapi na moje cycki... i w dużej mierze zaczyna być to wkurzające... :-(
Bawełna do spania - moim zdaniem jest super !
Ale satyną i koronkami nie pogardzę
Cytat:
Napisane przez Oliwia_Sat Pokaż wiadomość
miseczka B/C, więc nie jest zbyt okazały, ale i tak się gapią...
Współczuję tym, które mają np miseczkę E..
Ja mam rozmiar minimum C (w profesjonalnych sklepach z bielizną dobierano mi nawet D/E, zależnie od modelu) i w tym roku przestałam nosić stanik, gdy nie jest to absolutnie konieczne. Czyli do pracy chodzę bez (mimo że pracuję z klientami, choć tu akurat zależy od pracy - jeżeli u kogoś obowiązuje bardzo sztywny dress code, to pewnie tego nie przeskoczy), na zewnątrz chodzę bez. Na pewno ubrałabym biustonosz na jakieś bardzo oficjalne spotkanie, na chrzciny czy inne uroczystości. No i oczywiście do uprawiania sportu.

Zawsze miałam albo odciski od biustonoszy, albo było mi niewygodnie, wbijały się, zdarzały się otarcia czy nawet odparzenia. Nawet w przypadku biustonoszy sportowych czy miękkich. No ale moja skóra to taka typowa "księżniczka", którą obciera i uwiera totalnie wszystko.

W tym roku odpuściłam (w pewnym sensie w wyniku epidemii) i jest mi z tym cudownie Nareszcie czuję się tak luźno, lekko i swobodnie Dużo siedzi w głowie, na mnie też się czasem gapią, jak mi biust skacze i jeszcze sutki sterczą, ale po prostu przestałam się tym przejmować. Niech się gapią, to nie mój problem.

Oczywiście żeby była jasność, nikomu niczego nie narzucam Każdy ma się czuć komfortowo sam ze sobą. Wiele osób nosi biustonosz właśnie dla wygody np. potrzeba dobrego podtrzymania przy obfitym biuście. Ale jeśli biustonosz to udręka, a jedyną barierą jest "co ludzie pomyślą/będą na mnie patrzeć", to może warto wyluzować .

A odpowiadając na temat wątku - przeważnie śpię w piżamie - czasem długiej, czasem 3/4, czasem krótkiej, ale zdarza mi się też dobierać pojedyncze elementy ubioru wśród ciuchów "po domu", czyli jakiś luźny T-shirt, legginsy itp. Nigdy nie śpię w staniku (niewygodnie) i nigdy nie śpię nago (zamarzłabym na śmierć).

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2020-08-10 o 14:17
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:45   #19
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: co zakładacie do snu ?

Przez cały rok śpię w luźnych piżamach.
W zależności od sezonu: latem góra z krótkim rękawkiem i dół z krótszymi spodenkami, jesienią/zimą góra z długim rękawem i długich spodniach. Nigdy nie spię w biustonoszu ani w majtkach - jedynym wyjątkiem kiedy śpię w majtkach to gdy mam okres.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 15:01   #20
nuriabo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 18
Dot.: co zakładacie do snu ?

nie macie tak ze koszula nocna podwija sie wam na sama gora i rano macie ja pod szyja? ja tak mam i dlatego nie lubie koszul nocnych, najlepiej jednak spi mi sie w duzych tshirtach meskich
nuriabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 15:13   #21
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez nuriabo Pokaż wiadomość
nie macie tak ze koszula nocna podwija sie wam na sama gora i rano macie ja pod szyja? ja tak mam i dlatego nie lubie koszul nocnych, najlepiej jednak spi mi sie w duzych tshirtach meskich
Miałam kiedyś koszulę nocną i było dokładnie tak, jak piszesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 15:24   #22
Oliwia_Sat
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia_Sat
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 21
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez nuriabo Pokaż wiadomość
nie macie tak ze koszula nocna podwija sie wam na sama gora i rano macie ja pod szyja? ja tak mam i dlatego nie lubie koszul nocnych, najlepiej jednak spi mi sie w duzych tshirtach meskich
Mi się jakoś nie podwija, nawet taka krótsza.
Pewnie to kwestia czy często zmieniamy pozycję podczas snu.
Najwyraźniej śpię jak trup

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;88058695]Ja mam rozmiar minimum C (w profesjonalnych sklepach z bielizną dobierano mi nawet D/E, zależnie od modelu) i w tym roku przestałam nosić stanik, gdy nie jest to absolutnie konieczne. Czyli do pracy chodzę bez (mimo że pracuję z klientami, choć tu akurat zależy od pracy - jeżeli u kogoś obowiązuje bardzo sztywny dress code, to pewnie tego nie przeskoczy), na zewnątrz chodzę bez. Na pewno ubrałabym biustonosz na jakieś bardzo oficjalne spotkanie, na chrzciny czy inne uroczystości. No i oczywiście do uprawiania sportu.

Zawsze miałam albo odciski od biustonoszy, albo było mi niewygodnie, wbijały się, zdarzały się otarcia czy nawet odparzenia. Nawet w przypadku biustonoszy sportowych czy miękkich. No ale moja skóra to taka typowa "księżniczka", którą obciera i uwiera totalnie wszystko.

W tym roku odpuściłam (w pewnym sensie w wyniku epidemii) i jest mi z tym cudownie Nareszcie czuję się tak luźno, lekko i swobodnie Dużo siedzi w głowie, na mnie też się czasem gapią, jak mi biust skacze i jeszcze sutki sterczą, ale po prostu przestałam się tym przejmować. Niech się gapią, to nie mój problem.

Oczywiście żeby była jasność, nikomu niczego nie narzucam Każdy ma się czuć komfortowo sam ze sobą. Wiele osób nosi biustonosz właśnie dla wygody np. potrzeba dobrego podtrzymania przy obfitym biuście. Ale jeśli biustonosz to udręka, a jedyną barierą jest "co ludzie pomyślą/będą na mnie patrzeć", to może warto wyluzować .

A odpowiadając na temat wątku - przeważnie śpię w piżamie - czasem długiej, czasem 3/4, czasem krótkiej, ale zdarza mi się też dobierać pojedyncze elementy ubioru wśród ciuchów "po domu", czyli jakiś luźny T-shirt, legginsy itp. Nigdy nie śpię w staniku (niewygodnie) i nigdy nie śpię nago (zamarzłabym na śmierć).[/QUOTE]

Ja, w stanikach, dla jasności, nie śpię.
i zgadzam się z poniższym:
https://dziendobry.tvn.pl/a/biustono...spac-w-staniku
Jak jest zimno, zdecydowanie preferuję satynowe koszulki.
Jak jest ciepło - to w ogóle nic
Olivia
Oliwia_Sat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 02:53   #23
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: co zakładacie do snu ?

Cytat:
Napisane przez nuriabo Pokaż wiadomość
nie macie tak ze koszula nocna podwija sie wam na sama gora i rano macie ja pod szyja? ja tak mam i dlatego nie lubie koszul nocnych, najlepiej jednak spi mi sie w duzych tshirtach meskich
Tak wlasnie mam, wiec nie spie w koszulach. Jedynie wykorzystuje takie krotkie koszule na ramiaczkach llatem do chodzenia po domu rano przed ubraniem sie, bo na szlafrok jest wtedy za goraco.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 11:17   #24
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: co zakładacie do snu ?

zazwyczaj w koszuli nocnej ewentualne za dużych koszulkach które mam przed odchudzeniem. kiedyś nosiłam też szorty, ale no.. wiadomo, że w nosy potrafi się coś gdzieś tam wcinać i wpinać hahaha
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 19:09   #25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: co zakładacie do snu ?

Spie w dużych (XL/XXL), męskich, białych t-shirtach - takich bardzo "oversized" na mnie. Są z bawełny. Mam ich pewnie ok. 20 - regularnie piore, codziennie wieczorem po kąpieli zakładam świeżo wyprany i pachnący, jeszcze lekko sztywny w dotyku po praniu - najlepsze uczucie na świecie
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 13:51   #26
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: co zakładacie do snu ?

Mam jedną koszulę nocną i faktycznie śpi się w tym bardzo niewygodnie. Jak już jestem w coś ubrana do snu, to chcę, żeby to siedziało na swoim miejscu

Tak to mam kilka koszulek z krótkim rękawem, mają już po parę lat, w jakieś misie czy napisy Do tego luźne piżamowe szorty, kupione gdzieś na lumpach czy sieciówkach. Na zimę mam długie spodnie, luźne, bawełniane, do jednych mam też bluzę z długim rękawem, teoretycznie do spania, ale po prostu zakładam ją, jak mi rano/wieczorem jest zimno. Czasem śpię nago, szczególnie latem.
Nie wyobrażam sobie w spaniu w stanikach; w ogóle unikam ich jak mogę, często chodzę bez do ludzi, po domu to już w ogóle. Ale mam niewielki biust.

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2020-08-15 o 13:52
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 10:12   #27
Zimmi
Przyczajenie
 
Avatar Zimmi
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 16
Dot.: co zakładacie do snu ?

Ja zwykle wybieram wygodne piżamki
Zimmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 12:49   #28
lelenda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 44
Dot.: co zakładacie do snu ?

Ja podobnie. Liczy się dla mnie komfort, nigdy nie przepadałam za koszulami. Nie są dla mnie tak wygodne jak piżamy.
lelenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 13:03   #29
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: co zakładacie do snu ?

ja miałam kiedyś spodenki, ale za bardzo idą do góry w trakcie spania jeżeli kumacie o co chodzi.. wiec kończy się na tym, że zostaje koszula nocna
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 16:18   #30
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: co zakładacie do snu ?

Nigdy nie spałam w staniku - ledwo w dzień w nim wytrzymuję, a jeszcze katować się w nocy ...
Mam kilka piżam z Lidla - długie spodnie/krótkie spodenki i bluzka z długim lub krótkim rękawem.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliwia_Sat Pokaż wiadomość
miseczka B/C, więc nie jest zbyt okazały, ale i tak się gapią...
Współczuję tym, które mają np miseczkę E..
Ale przy jakim obwodzie? Sama literka nic nie mówi o rozmiarze biustu, bo np. miseczka B przy obwodzie 60 ma inny rozmiar niż przy 80.


Ja mam 60F i mam malutki biust.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-21 11:01:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.