Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-08, 11:32   #751
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez elaprzygrodzka Pokaż wiadomość
Najczęściej przeproteinowanie wywołuje hydrolizowana keratyna: Hydolized Keratin. Jest to proteina małocząsteczkowa, włosy szybko z niej korzystają, kiedy jest dostarczana. Pozostałe typy protein, przy stosowaniu których jest już mniejsza szansa przeproteinowania, to:

Milk Protein
Silk
Sericin
Collagen
Kolagen ma duże cząsteczki, nie powinien przeproteinować. Ogólnie, przy powyższych, pewnym zagrożeniem mogą być proteiny mleka i jedwabiu.

A już zupełnie małe ryzyko jest przy proteinach roślinnych, które są po prostu za duże, by wniknąć we włosy, więc tylko chronią je z zewnątrz:

Oats / Hydrolyzed Oat protein
Wheat Protein
Corn Protein
Soy Protein
Włosy zazwyczaj świetnie dogadują się z keratyną – mają w końcu dużo wspólnego. Kluczem jest jednak odpowiednie ich zastosowanie i umiar w dawkowaniu.

- tutaj wypowiedź ze strony wwwlosy.pl

Można przeproteinowac włosy keratyną.
Jeśli chodzi o kosmetyki do domowego wykonywania zabiegu, jest ich masa, ale ja sama mam bardzo długie włosy i mimo to pierwszy raz robiąc zabieg wolałam zaryzykować że zapłacę jak za zboże... może to kwestia tego, że moje włosy są delikatne i bardzo o nie dbam, więc boję się, jak się okazuje, że mogę je uszkodzić.
Ostatnio tu na wizażu pojawiła się recenzja kosmetyków Amazona (które ja też polecałam! )
Myślę, że niestety - keratynowe prostowanie albo odbudowa to jest "inwestycja" we włosy, więc jeśli się na to decydujemy to liczymy się z jakimś wstępnym kosztem. Ale zdecydowanie warto, bo efekt jeśli się dobrze przeprowadzi zabieg jest mega.
Piszemy tutaj o zabiegu regenerującym z efektem wyprostowania zwanym popularnie keratyną, gdybyś jeszcze nie zauważyła, i tej konkretnej keratyny przedawkować się nie da, o czyn napisałam parę postów wyżej.
Natomiast o odżywkach proteinowych, emolientowych są inne wątki...

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Mam cienkie ale dosyć gęste włosy prawie do połowy pleców. Ostatnio zużyłam na nie ok. 120-130 ml.
Ogólnie nakładanie keratyny można porównać do nakładania farby na włosy. Jeżeli ktoś kiedykolwiek sam farbował sobie włosy to i z keratyna da radę

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie tak
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-08, 17:14   #752
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[QUOTE=szmineczka1;8884003 4]
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, ze sama robiłam keratynę i zastosowałam się do zaleceń stad. Ile keratyny na jaka długości. I albo na blond włosach słabiej się wpija ta keratyna. Albo dałam za mało. W sumie nie wiem co ile czasu zabieg można powtórzyć. Mam wyprostowane, ale tafli brak. Są gładsze. Chyba kupie encanto. Choć mam jeszcze resztę Kativy. Stratuje tez olej kokosowy.

Dlatego nie jestem fanka robienia keratyny w domu. Mozna sobie niezle zaszkodzic. Uwazam, ze takie zabiegi tylko w salonie i na profesjonalnych produktach. Masz wtedy pewnosc, ze ten zabieg ma sens. No i efekt duzo lepszy.
Tak, dokładnie. To jednak nie jest proste dlatego lepiej nie ryzykować i pójść do fryzjerki, która się na tym dobrze zna. I pracuje na profesjonalnych produktach.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 14:21   #753
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Piszemy tutaj o zabiegu regenerującym z efektem wyprostowania zwanym popularnie keratyną, gdybyś jeszcze nie zauważyła, i tej konkretnej keratyny przedawkować się nie da, o czyn napisałam parę postów wyżej.
Natomiast o odżywkach proteinowych, emolientowych są inne wątki...

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------



Dokładnie tak
Zapominacie co jest celem keratynowego prostowania włosów- odzywienie i nawilzenie, wyprost to tylko efekt uboczny. Jesli naprawde chcecie miec dobrze zrobiony ten zabieg, to tylko przez profesjonaliste, na tym nie mozna oszczedzac, bo zrobicie sobie krzywde. Dziewczyny robia sobie same w domu ,a potem maja problem ze zniszczonymi, kruszacymi sie włosami i twierdza, ze to wina zabiegu. Nie, to ich wina , braku wiedzy i umiejetnosci. Dlatego zastanowcie sie kilka razy, zanim zdecydujecie sie robic to w domu. Tego zabiegu nie mozna w zadnym razie porownac do samodzielnego farbowania włosow w domu.
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 22:24   #754
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Zapominacie co jest celem keratynowego prostowania włosów- odzywienie i nawilzenie, wyprost to tylko efekt uboczny. Jesli naprawde chcecie miec dobrze zrobiony ten zabieg, to tylko przez profesjonaliste, na tym nie mozna oszczedzac, bo zrobicie sobie krzywde. Dziewczyny robia sobie same w domu ,a potem maja problem ze zniszczonymi, kruszacymi sie włosami i twierdza, ze to wina zabiegu. Nie, to ich wina , braku wiedzy i umiejetnosci. Dlatego zastanowcie sie kilka razy, zanim zdecydujecie sie robic to w domu. Tego zabiegu nie mozna w zadnym razie porownac do samodzielnego farbowania włosow w domu.
Niestety ale nie zgodzę się z Tobą. Keratynowe prostowanie robię już 10 lat i tyle samo jestem na tym forum. Przez ten czas tylko raz skończyłam że zniszczonymi włosami (była to wina preparatu, po prostu był za słaby do moich włosów). Za każdym innym razem włosy były w dobrej kondycji. Wiele dziewczyn które przewinęły się tutaj przez te lata również nie zrobiły sobie krzywdy. Kwestia to dokładne nałożenie preparatu Oraz dostosowanie temperatury do kondycji włosa (te parametry są podane w instrukcji) a potem odpowiednia pielęgnacja

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-13, 11:09   #755
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Niestety ale nie zgodzę się z Tobą. Keratynowe prostowanie robię już 10 lat i tyle samo jestem na tym forum. Przez ten czas tylko raz skończyłam że zniszczonymi włosami (była to wina preparatu, po prostu był za słaby do moich włosów). Za każdym innym razem włosy były w dobrej kondycji. Wiele dziewczyn które przewinęły się tutaj przez te lata również nie zrobiły sobie krzywdy. Kwestia to dokładne nałożenie preparatu Oraz dostosowanie temperatury do kondycji włosa (te parametry są podane w instrukcji) a potem odpowiednia pielęgnacja

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Doszłaś już do wprawy Jednak mimo wszystko też nie rekomendowałabym robienia tego zabiegu samodzielnie, to jednak wyższa szkoła jazdy a chwila nieuwagi i można naprawdę pożałować włosów. Plus prostownica też musi być odpowiednia. Co mozna zrobić samemu to można, ale tu lepiej się oddać w ręcę profesjonalistów, bo naprawdę różnie bywa. Ja to ogólnie dodatkowo lubię sobie posiedzieć u fryzjera Jakoś tak potem jak wychodzę, idę sobie przez miasto to się czuję jak inny człowiek.
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-15, 15:37   #756
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Zapominacie co jest celem keratynowego prostowania włosów- odzywienie i nawilzenie, wyprost to tylko efekt uboczny. Jesli naprawde chcecie miec dobrze zrobiony ten zabieg, to tylko przez profesjonaliste, na tym nie mozna oszczedzac, bo zrobicie sobie krzywde. Dziewczyny robia sobie same w domu ,a potem maja problem ze zniszczonymi, kruszacymi sie włosami i twierdza, ze to wina zabiegu. Nie, to ich wina , braku wiedzy i umiejetnosci. Dlatego zastanowcie sie kilka razy, zanim zdecydujecie sie robic to w domu. Tego zabiegu nie mozna w zadnym razie porownac do samodzielnego farbowania włosow w domu.

To jest wątek o keratynie nakładanej samodzielnie. Co tu robisz skoro wolisz fryzjera? pytam bez złośliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-15, 20:38   #757
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
To jest wątek o keratynie nakładanej samodzielnie. Co tu robisz skoro wolisz fryzjera? pytam bez złośliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A gdzie jest napisane że to jest taki wątek? Myślałam że jest ogólny, o prostowaniu keratynowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-15, 21:48   #758
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A gdzie jest napisane że to jest taki wątek? Myślałam że jest ogólny, o prostowaniu keratynowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pierwszy post mi to zasugerował. Być może mój błąd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 14:52   #759
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Mam przeproteinowane włosy po keratynie. Trzymałam ja za długo. Jak dam emolienty to się zdyscyplinują? Nie wiem czemu msm wrażenie, ze jedno mycie i wzzystko się wypłucze. Ogólnie mimo prostownicy włosy są jakby powleczone guma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 02:43   #760
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Nie myłaś jeszcze włosów po zabiegu? Jeżeli nie to na początek użyj delikatnego szamponu i prostej odżywki np Kallos lub isana (oczywiście bez protein). Jeżeli po tym nie będzie poprawy wtedy do kolejnego mycia użyj mocniejszego szamponu z sles żeby lepiej oczyścić włosy i do tego odżywka emolientowa.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 07:14   #761
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Nie myłaś jeszcze włosów po zabiegu? Jeżeli nie to na początek użyj delikatnego szamponu i prostej odżywki np Kallos lub isana (oczywiście bez protein). Jeżeli po tym nie będzie poprawy wtedy do kolejnego mycia użyj mocniejszego szamponu z sles żeby lepiej oczyścić włosy i do tego odżywka emolientowa.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki. Spróbuje.
Mycie głowy pomogło. Jednak każda keratyna zachowuje się inaczej. Chciałabym ja mieć chociaż 4 miesiące a nie 6 tygodni..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2021-09-30 o 12:59
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-18, 19:06   #762
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dzięki. Spróbuje.
Mycie głowy pomogło. Jednak każda keratyna zachowuje się inaczej. Chciałabym ja mieć chociaż 4 miesiące a nie 6 tygodni..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No wlasnie o takim efekcie robienia keratyna metoda chałupnicza mowilam moze zamiast zlosliwosci na forum jednak warto isc do fryzjera?
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 07:27   #763
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
No wlasnie o takim efekcie robienia keratyna metoda chałupnicza mowilam moze zamiast zlosliwosci na forum jednak warto isc do fryzjera?
U fryzjera też nie będzie gwarancji że keratyna utrzyma się dłużej. Na jednych włosach efekt wyprostowania trzyma się dłużej, a na innych krócej. To zależy od wielu czynników: typu włosa, preparatu, prostownicy, użytej temperatury, dokładności w nałożeniu preparatu Oraz od pielęgnacji po zabiegu.
Poza tym z założenia jest to zabieg regenerujący do włosów a efekt prostych włosów to skutek uboczny.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 13:07   #764
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
No wlasnie o takim efekcie robienia keratyna metoda chałupnicza mowilam moze zamiast zlosliwosci na forum jednak warto isc do fryzjera?

A gdzie tu złośliwość? I podtrzymuje, ze fryzjer mnie na ten zabieg nie zobaczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
U fryzjera też nie będzie gwarancji że keratyna utrzyma się dłużej. Na jednych włosach efekt wyprostowania trzyma się dłużej, a na innych krócej. To zależy od wielu czynników: typu włosa, preparatu, prostownicy, użytej temperatury, dokładności w nałożeniu preparatu Oraz od pielęgnacji po zabiegu.
Poza tym z założenia jest to zabieg regenerujący do włosów a efekt prostych włosów to skutek uboczny.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Nanoplastia jest na prostowanie tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 15:09   #765
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

NinaSimone tak, po nanoplastii powinien być lepszy efekt wyprostowania

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 21:16   #766
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
NinaSimone tak, po nanoplastii powinien być lepszy efekt wyprostowania

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki. Zainteresuje się tym. Kiedyś ostatnia keratyna tak mnie gryzła e gardło, ze jestem sceptyczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 10:39   #767
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej, Dziewczyny, błagam - nie shejtujcie mnie :PP
Jestem odpowiedzialną osobą i na pewno nie zrobię nic głupiego
Prostuję włosy keratynowo już od pierwszego wątku, będzie już z 10 lat :P zawsze używałam encanto, moje włosy potrzebują hardcoru :P

ALE - jestem w ciązy <3 Pytanie, czy któraś z Was wpadła może na preparat, którego skład pozwalałby na bezpieczne przeprowadzenie tego zabiegu?

wszystkie te działające śmierdziuchy, wiadomo, odpadają. wcale nie muszę mieć też efektu gładkiej tafli, wystarczy mi wygładzenie
Z góry dziękuję )
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 16:11   #768
310defc647e16bc7b1bc9b908ffa1d2171ddd06d_6387ee82745bf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 64
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Doszłaś już do wprawy Jednak mimo wszystko też nie rekomendowałabym robienia tego zabiegu samodzielnie, to jednak wyższa szkoła jazdy a chwila nieuwagi i można naprawdę pożałować włosów. Plus prostownica też musi być odpowiednia. Co mozna zrobić samemu to można, ale tu lepiej się oddać w ręcę profesjonalistów, bo naprawdę różnie bywa. Ja to ogólnie dodatkowo lubię sobie posiedzieć u fryzjera Jakoś tak potem jak wychodzę, idę sobie przez miasto to się czuję jak inny człowiek.
a przepraszam, kim ty jesteś że twoje rekomendacje mają jakiekolwiek znaczenie? co to za wydumane tezy? jeśli dla ciebie nałożenie gotowych płynów zgodnie z instrukcją na włosy i wyprostowanie włosów to wyższa szkoła jazdy - to nie jesteś odpowiednią osobą do wydawania rekomendacji w żadnej kwestii dotyczącej czegokolwiek. w chwili nieuwagi to przy tym zabiegu można co najwyżej poparzyć sobie ucho prostownicą. prostownica nie musi być żadna odpowiednia, wystarczy że się nagrzewa do odpowiedniej temperatury - a takie prostownice są za grosze w pierwszym lepszym markecie. ja od 9 lat robię sobie i znajomym zabieg co pół roku-rok, wystarczy ok. 60zł na allegro za zestaw encanto, prostownica, wiatrak, rękawiczki i 2-3 wolne godziny. nigdy nikomu nie spaliłam włosów, włosy wszystkich pozostawały idealnie proste przez co najmniej pół roku a potem dopiero lekko zaczynały falować. jedyne ,,nieudane'' zabiegi jakie widziałam wśród znajomych były efektem użycia przez nich stanowczo zbyt niskiej temperatury do prostowania, przeterminowanych produktów lub posiadania wybitnie suchych przeproteinowanych włosów - bez uprzedniego wyprowadzenia włosów nawilżaczami. jak mam płacić profesjonaliście to za profesjonalny zabieg, farbowanie czy cięcie, a nie za taką błahostkę.
310defc647e16bc7b1bc9b908ffa1d2171ddd06d_6387ee82745bf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 10:16   #769
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[1=310defc647e16bc7b1bc9b9 08ffa1d2171ddd06d_6387ee8 2745bf;88958583]a przepraszam, kim ty jesteś że twoje rekomendacje mają jakiekolwiek znaczenie? co to za wydumane tezy? jeśli dla ciebie nałożenie gotowych płynów zgodnie z instrukcją na włosy i wyprostowanie włosów to wyższa szkoła jazdy - to nie jesteś odpowiednią osobą do wydawania rekomendacji w żadnej kwestii dotyczącej czegokolwiek. w chwili nieuwagi to przy tym zabiegu można co najwyżej poparzyć sobie ucho prostownicą. prostownica nie musi być żadna odpowiednia, wystarczy że się nagrzewa do odpowiedniej temperatury - a takie prostownice są za grosze w pierwszym lepszym markecie. ja od 9 lat robię sobie i znajomym zabieg co pół roku-rok, wystarczy ok. 60zł na allegro za zestaw encanto, prostownica, wiatrak, rękawiczki i 2-3 wolne godziny. nigdy nikomu nie spaliłam włosów, włosy wszystkich pozostawały idealnie proste przez co najmniej pół roku a potem dopiero lekko zaczynały falować. jedyne ,,nieudane'' zabiegi jakie widziałam wśród znajomych były efektem użycia przez nich stanowczo zbyt niskiej temperatury do prostowania, przeterminowanych produktów lub posiadania wybitnie suchych przeproteinowanych włosów - bez uprzedniego wyprowadzenia włosów nawilżaczami. jak mam płacić profesjonaliście to za profesjonalny zabieg, farbowanie czy cięcie, a nie za taką błahostkę.[/QUOTE]

bardzo Ci dziękuję za to co napisałaś.klas ki: Ostatnio jakis wysyp pseudoekspertek na forum się pojawił. Przeczytają 3 ostatnie posty i nas pouczają

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny, błagam - nie shejtujcie mnie :PP
Jestem odpowiedzialną osobą i na pewno nie zrobię nic głupiego
Prostuję włosy keratynowo już od pierwszego wątku, będzie już z 10 lat :P zawsze używałam encanto, moje włosy potrzebują hardcoru :P

ALE - jestem w ciązy <3 Pytanie, czy któraś z Was wpadła może na preparat, którego skład pozwalałby na bezpieczne przeprowadzenie tego zabiegu?

wszystkie te działające śmierdziuchy, wiadomo, odpadają. wcale nie muszę mieć też efektu gładkiej tafli, wystarczy mi wygładzenie
Z góry dziękuję )
ja przeczytałam gdzieś o keratynie nanox, podobno jest bez formaldehydu. Ale więcej o niej nie wiem
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-01, 10:35   #770
Bozenkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 1
Keratynowe prostowanie i botox

Hej ile ml powinno się dać keratyny lub botoxu na włosy o długości jak jest zapięcie od biustonosza lub długie do pasa aby efekt był wow ???? 🤔😍🤩🤩
Bozenkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 19:31   #771
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie i botox

Cytat:
Napisane przez Bozenkaxxx Pokaż wiadomość
Hej ile ml powinno się dać keratyny lub botoxu na włosy o długości jak jest zapięcie od biustonosza lub długie do pasa aby efekt był wow ????
Zależy od grubosci i gęstości włosów. Na moje cienkie i gęste włosy długości do zapiecia od stanika idzie ok. 120 ml keratyny. Przejrzyj forum i zobaczysz ile ml zużywają dziewczyny mające podobne włosy do Twoich

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 16:29   #772
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jest jakiś osobny wątek o nanoplastii?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 10:01   #773
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jest jakiś osobny wątek o nanoplastii?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
coś gdzieś czytałam, jak chciałam zrobić nano, ale nie pamiętam czy to było na wizażu. Ale generalnie nie polecam nano...

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2021-12-29 o 12:17
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 12:41   #774
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
coś gdzieś czytałam, jak chciałam zrobić nano, ale nie pamiętam czy to było na wizażu. Ale generalnie nie polecam nano...

A zrobiłaś? Jesteś zadowolona?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:33   #775
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
A zrobiłaś? Jesteś zadowolona?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zrobiłam raz, bo jak poczytałam to stwierdziłam, że jest zdrowszą opcją keratyny (organiczną, bazującą na naturalnych składnikach). kupiłam, zrobiłam...
Robi się prawie jak keratynę, też wprasowuje się we włosy. Niestety efekt kiepski, włosy matowe, wyprostowane to fakt, ale śmierdzące niemożebnie przez dwa tygodnie...coś przerażającego ten zapach, wciąż czujesz go wokół...straszne W końcu śmierdzieć przestały, wyglądać też przestały. Odczekałam trochę i zrobiłam keratynę. Wniosek: nie polecam
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 05:56   #776
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Zrobiłam raz, bo jak poczytałam to stwierdziłam, że jest zdrowszą opcją keratyny (organiczną, bazującą na naturalnych składnikach). kupiłam, zrobiłam...
Robi się prawie jak keratynę, też wprasowuje się we włosy. Niestety efekt kiepski, włosy matowe, wyprostowane to fakt, ale śmierdzące niemożebnie przez dwa tygodnie...coś przerażającego ten zapach, wciąż czujesz go wokół...straszne W końcu śmierdzieć przestały, wyglądać też przestały. Odczekałam trochę i zrobiłam keratynę. Wniosek: nie polecam

A jakiej używałaś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 10:10   #777
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
A jakiej używałaś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Floractive Professional
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 20:20   #778
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Floractive Professional

Kurde. Właśnie na nią czekam. I pytałam sprzedawcy czy śmierdzi …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 20:59   #779
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Kurde. Właśnie na nią czekam. I pytałam sprzedawcy czy śmierdzi …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
bo ona sama w sobie nie śmierdzi bardziej niż keratyna. Śmierdzą potem włosy, i to dwa tygodnie .... jakie masz włosy, że chcesz to zrobić?
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 21:02   #780
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Floractive Professional

Kurde. Właśnie na nią czekam. I pytałam sprzedawcy czy śmierdzi …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
bo ona sama w sobie nie śmierdzi bardziej niż keratyna. Śmierdzą potem włosy, i to dwa tygodnie .... jakie masz włosy, że chcesz to zrobić?

Falowana szopa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.