Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-17, 16:20   #1
meme9797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Question

Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta


Hej! Nie wiem, czy ten mój post to bardziej błaganie o radę, czy zwierzenie się z problemu bo ja już nie widzę dla siebie nadziei.
Na początku powiem, że jestem studentką. (chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie)

No więc <3 pod koniec stycznia poszłam na imprezę. Przed imprezą był biforek u moich koleżanek, które znam od liceum, studiują inny kierunek na tej samej uczelni. Nie znałam reszty ludzi, ponieważ przez 4 poprzednie lata żyłam "w lesie" z innym facetem i nie wychodziłam z domu.
Na tej imprezie był pewien facet. Nie zwracałam za bardzo uwagi na niego, dopóki nie poszliśmy wszyscy do klubu i dopóki z nim nie zatańczyłam. Na następny dzień moje serduszko zachowywało się jak niegrzeczne dziecko które nie dostało cukierka. Porządnie mi zaczęło odwalać na jego punkcie, zachowywał się jak książę, nawet podczas głupiego tańca (nie chce mi się wchodzić w mega szczegóły). Od koleżanek się dowiedziałam, że jest bardzo nieśmiały do kobiet, tzn. wie jak się zachować zawsze i wszędzie, ale jeśli chodzi o TE sprawy to nigdy nie miał dziewczyny. Dowiedziałam się też, że prawdopodobnie nawet jeśli będę mu się podobać to on nie da po sobie tego poznać + nie zrobi pierwszego kroku.
Jedziemy dalej.
Zaczęłam szukać pretekstów... żeby napisać, spotkać się, cokolwiek. Napisałam i zapytałam czy nie przeszedłby się ze mną na koncert, pytał kiedy to itp, ale okazało się, że wtedy nie może. Bajka zgasła.
Jedziemy dalej.
Miesiąc później niczym w filmie - bal licencjata, na który miałam nie iść bo nie miałam z kim - okazało się, że pewna dziewczyna nie może na niego iść, i spytała czy nie szłabym na nią. Była z nim w parze, czyli automatycznie ja byłam tam jako jego para. No i był ten bal, było super, był bardzo rozgadany, świetnie się rozmawiało, tańczyło, ogólnie bajka. Po balu napisał czy żyję, że było super i dzięki, krótka rozmowa którą chciałam ciągnąć ale mi nie wyszło, spytałam czy nie przeszedłby się na imprezę za tydzień na którą mam dwa bilety z którymi nie wiem co zrobić, ale napisał że akurat to domu zjeżdża (to była prawda xd). Napisałam spoczko i do teraz nic. Ogólnie to na żywo super się z nim gada i rozmowa się klei, a przez internet strasznie słabo.

To teraz zarys sytuacji, który całemu światu wybije z głowy rady typu "podejdź do niego i zagadaj":
Studiujemy na tej samej uczelni, ale uczelnia jest wielka. Jest jakiś 0,00000001% szansy że kiedykolwiek go minę. Jeśli chodzi o te dwie koleżanki i jakąś imprezę żebyśmy się spotkali to też słabo, bo ciężko jest się im zorganizować żeby się spotkać, a tamta impreza to był tylko wyjątek. Najbliższa okazja gdzie wiem, że go spotkam to juwenalia... w maju. Jesteśmy na trzecim roku, czasu coraz mniej.

Znam go zaledwie od stycznia, widziałam go w życiu 2 razy z czego jakakolwiek rozmowa była raz. Boję się, że jeśli tak po prostu do niego napiszę i zaproszę gdzieś to z góry wszystko spierniczę, że za szybko. Z drugiej strony wiem, że już jestem na tym etapie desperacji żeby go poznać, że gdybym go widziała i miała okazję zagadać na żywo to bym to zrobiła, i zaprosiła go gdzieś.

Nie wiem, albo mi doradźcie, albo pocieszcie, albo nie wiem, no

Edytowane przez meme9797
Czas edycji: 2019-03-18 o 06:49 Powód: wystarczy mi już
meme9797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 18:26   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Hmm no nie wiem, nie chce Cie martwić, ale skoro kilka razy Ci odmówił... I tak jak pisałam w innym wątku, jakby chciał się spotkać, to nawet audiencje u papieża by odwołał.
Nie ma fb?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 18:44   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
Hej! Nie wiem, czy ten mój post to bardziej błaganie o radę, czy zwierzenie się z problemu bo ja już nie widzę dla siebie nadziei.
Na początku powiem, że jestem studentką. (chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie)

No więc <3 pod koniec stycznia poszłam na imprezę. Przed imprezą był biforek u moich koleżanek, które znam od liceum, studiują inny kierunek na tej samej uczelni. Nie znałam reszty ludzi, ponieważ przez 4 poprzednie lata żyłam "w lesie" z innym facetem i nie wychodziłam z domu.
Na tej imprezie był pewien facet. Nie zwracałam za bardzo uwagi na niego, dopóki nie poszliśmy wszyscy do klubu i dopóki z nim nie zatańczyłam. Na następny dzień moje serduszko zachowywało się jak niegrzeczne dziecko które nie dostało cukierka. Porządnie mi zaczęło odwalać na jego punkcie, zachowywał się jak książę, nawet podczas głupiego tańca (nie chce mi się wchodzić w mega szczegóły). Od koleżanek się dowiedziałam, że jest bardzo nieśmiały do kobiet, tzn. wie jak się zachować zawsze i wszędzie, ale jeśli chodzi o TE sprawy to nigdy nie miał dziewczyny. Dowiedziałam się też, że prawdopodobnie nawet jeśli będę mu się podobać to on nie da po sobie tego poznać + nie zrobi pierwszego kroku.
Jedziemy dalej.
Zaczęłam szukać pretekstów... żeby napisać, spotkać się, cokolwiek. Napisałam i zapytałam czy nie przeszedłby się ze mną na koncert, pytał kiedy to itp, ale okazało się, że wtedy nie może. Bajka zgasła.
Jedziemy dalej.
Miesiąc później niczym w filmie - bal licencjata, na który miałam nie iść bo nie miałam z kim - okazało się, że pewna dziewczyna nie może na niego iść, i spytała czy nie szłabym na nią. Była z nim w parze, czyli automatycznie ja byłam tam jako jego para. No i był ten bal, było super, był bardzo rozgadany, świetnie się rozmawiało, tańczyło, ogólnie bajka. Po balu napisał czy żyję, że było super i dzięki, krótka rozmowa którą chciałam ciągnąć ale mi nie wyszło, spytałam czy nie przeszedłby się na imprezę za tydzień na którą mam dwa bilety z którymi nie wiem co zrobić, ale napisał że akurat to domu zjeżdża (to była prawda xd). Napisałam spoczko i do teraz nic. Ogólnie to na żywo super się z nim gada i rozmowa się klei, a przez internet strasznie słabo.

To teraz zarys sytuacji, który całemu światu wybije z głowy rady typu "podejdź do niego i zagadaj":
Studiujemy na tej samej uczelni, ale uczelnia jest wielka. Jest jakiś 0,00000001% szansy że kiedykolwiek go minę. Jeśli chodzi o te dwie koleżanki i jakąś imprezę żebyśmy się spotkali to też słabo, bo ciężko jest się im zorganizować żeby się spotkać, a tamta impreza to był tylko wyjątek. Najbliższa okazja gdzie wiem, że go spotkam to juwenalia... w maju. Jesteśmy na trzecim roku, czasu coraz mniej.

Znam go zaledwie od stycznia, widziałam go w życiu 2 razy z czego jakakolwiek rozmowa była raz. Boję się, że jeśli tak po prostu do niego napiszę i zaproszę gdzieś to z góry wszystko spierniczę, że za szybko. Z drugiej strony wiem, że już jestem na tym etapie desperacji żeby go poznać, że gdybym go widziała i miała okazję zagadać na żywo to bym to zrobiła, i zaprosiła go gdzieś.

Nie wiem, albo mi doradźcie, albo pocieszcie, albo nie wiem, no
Jeśli aż dwa razy odmówił spotkania i nie zaproponował innego terminu, to jak dla mnie mu nie zależy. Te terminy mogły mu nie pasować, ale mógł się zrewanzowac i zaproponować coś innego . A tak to jest miły, uprzejmy, ale raczej mu się nie podobasz. I nie wierzyłabym w to co mówią koleżanki, że nie da po sobie poznać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 18:57   #4
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Po prostu nie jest tobą zainteresowany. Gdyby był to już dawno przejąłby inicjatywę, w końcu kilka razy próbowałas go gdzieś zapraszać. Juz nie róbmy z niego inteligentnego inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:02   #5
Krzysztof_Jarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 195
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Możliwe, że jest gejem, który się ukrywa. To by też tłumaczyło, że taki super spoko, uprzejmy i wie jak się zachować, ale nigdy nie miał dziewczyny. Nie da po sobie poznać, bo nie ma czego poznawać. Laski go zwyczajnie nie kręcą.
Krzysztof_Jarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:06   #6
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Jak dla mnie, skoro 2 razy odmówił i nie zaproponował nic "w zamian", to nie jest nieśmiały, tylko niezainteresowany.

Jak chcesz mimo to mieć idealnie 100% pewności, to zaproponuj wyjście do kina czy gdzieś bez konkretnego terminu z góry. I jak wtedy nadal będzie na nie, to możesz go skreślić.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:11   #7
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

On nie chce. Nie łudź się.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 19:25   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Facet nie chce się z Tobą umówić sam na sam, nie chce rozwijać tej znajomości. Ma być niemiły i powiedzieć Ci w końcu, abyś się od niego odwaliła? Nie przystał na propozycję wyjścia DWUKROTNIE, nie zaproponował niczego w zamian. Gdyby był zainteresowany, wiedziałabyś o tym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:26   #9
meme9797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Dzięki za otwarcie oczu xD osobiście nie wiem czy w ogóle ma na czym mu zależeć, w końcu on mi się spodobał fizycznie, a ja dla niego jak na razie jestem tylko jakąś laską którą ledwo poznał. Dlatego chcę spróbować go gdzieś zaprosić żeby sprawdzić, czy z jego strony coś może też wyjść, bo na razie to nawet nie daję po sobie tego za specjalnie poznać. Jeśli chodzi o te 2 wyjścia, to tłumaczę (a raczej próbuję sobie to tak tłumaczyć), że po prostu spytałam go o konkretne wydarzenia a nie wyjście samo w sobie.

Niby racja, nie zależy mu, nie jest na tą chwilę zainteresowany, no ale tu wchodzi też zdanie moich koleżanek (wiem, mam ich nie słuchać hahahah), które twierdzą, że ten gość po prostu nie ogarnia. Że tyle się dzieje u niego w życiu, że takie zaproponowanie spotkania nic mu nie mówi. Chciałabym najpierw go po prostu poznać, potem mu postawić sprawę jasno, i wtedy się przekonać co on na to, ale najgorsze jest to że po prostu nie ma OKAZJI :/
meme9797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:34   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
Dzięki za otwarcie oczu xD osobiście nie wiem czy w ogóle ma na czym mu zależeć, w końcu on mi się spodobał fizycznie, a ja dla niego jak na razie jestem tylko jakąś laską którą ledwo poznał. Dlatego chcę spróbować go gdzieś zaprosić żeby sprawdzić, czy z jego strony coś może też wyjść, bo na razie to nawet nie daję po sobie tego za specjalnie poznać. Jeśli chodzi o te 2 wyjścia, to tłumaczę (a raczej próbuję sobie to tak tłumaczyć), że po prostu spytałam go o konkretne wydarzenia a nie wyjście samo w sobie.

Niby racja, nie zależy mu, nie jest na tą chwilę zainteresowany, no ale tu wchodzi też zdanie moich koleżanek (wiem, mam ich nie słuchać hahahah), które twierdzą, że ten gość po prostu nie ogarnia. Że tyle się dzieje u niego w życiu, że takie zaproponowanie spotkania nic mu nie mówi. Chciałabym najpierw go po prostu poznać, potem mu postawić sprawę jasno, i wtedy się przekonać co on na to, ale najgorsze jest to że po prostu nie ma OKAZJI :/
Kobiet, zrób sobie przysługę i obejrzyj na świeżo 'He's Just Not That Into You'. Lektura obowiązkowa dla kobiet tak sobie tłumaczących brak zainteresowania ze strony faceta. Koleżankom też poleć. Nie, facet co by się nie działo, gdyby chciał, poszedłby gdzieś z Tobą sam na sam, dążył do tego. To jest rodzaj instynktu, do tego nie trzeba ani doświadczenia, ani "ogarniania". Każdy szczery męski znajomy Ci to powie, zamiast karmić Cię mrzonkami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:39   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Nawet jeśli nie ogarnia tak oczywistych spraw, to tym bardziej nie warto o niego zabiegać - będziesz się męczyć.

Facet JASNO dał do zrozumienia, że nie jest Tobą zainteresowany. Jaśniej to już tylko można powiedzieć "weź kobieto daj mi spokój".
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 19:47   #12
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

No to widocznie ty mu się nie spodobałas fizycznie, bywa.
Ewentualnie facet jest aseksualny, ale wtedy też trzeba sobie odpuścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:49   #13
Krzysztof_Jarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 195
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kobiet, zrób sobie przysługę i obejrzyj na świeżo 'He's Just Not That Into You'. Lektura obowiązkowa dla kobiet tak sobie tłumaczących brak zainteresowania ze strony faceta. Koleżankom też poleć. Nie, facet co by się nie działo, gdyby chciał, poszedłby gdzieś z Tobą sam na sam, dążył do tego. To jest rodzaj instynktu, do tego nie trzeba ani doświadczenia, ani "ogarniania". Każdy szczery męski znajomy Ci to powie, zamiast karmić Cię mrzonkami.
Co ty w ogóle piszesz?! Przecież on zwyczajnie nie ma czasu. To trudny okres w jego życiu. Te wszystkie zmiany, terminy, egzaminy. Poza tym nigdy nie był w poważnym związku i to też może być powód. Może być onieśmielony jej urodą, albo przytłoczyła go jej inteligencja.
Krzysztof_Jarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:54   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Co ty w ogóle piszesz?! Przecież on zwyczajnie nie ma czasu. To trudny okres w jego życiu. Te wszystkie zmiany, terminy, egzaminy. Poza tym nigdy nie był w poważnym związku i to też może być powód. Może być onieśmielony jej urodą, albo przytłoczyła go jej inteligencja.
Bo ja zazdrosna jestem. Wydało się.

__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:58   #15
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
Dzięki za otwarcie oczu xD osobiście nie wiem czy w ogóle ma na czym mu zależeć, w końcu on mi się spodobał fizycznie, a ja dla niego jak na razie jestem tylko jakąś laską którą ledwo poznał. Dlatego chcę spróbować go gdzieś zaprosić żeby sprawdzić, czy z jego strony coś może też wyjść, bo na razie to nawet nie daję po sobie tego za specjalnie poznać. Jeśli chodzi o te 2 wyjścia, to tłumaczę (a raczej próbuję sobie to tak tłumaczyć), że po prostu spytałam go o konkretne wydarzenia a nie wyjście samo w sobie.

Niby racja, nie zależy mu, nie jest na tą chwilę zainteresowany, no ale tu wchodzi też zdanie moich koleżanek (wiem, mam ich nie słuchać hahahah), które twierdzą, że ten gość po prostu nie ogarnia. Że tyle się dzieje u niego w życiu, że takie zaproponowanie spotkania nic mu nie mówi. Chciałabym najpierw go po prostu poznać, potem mu postawić sprawę jasno, i wtedy się przekonać co on na to, ale najgorsze jest to że po prostu nie ma OKAZJI :/
Gdybyś strzelała do niego jakimiś aluzjami to ok, mógłby nie ogarniać. Ale Ty 2 razy chciałaś się z nim umówić. To jest jasny przekaz. Nawet ja ogarniam to xD
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:59   #16
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Może być onieśmielony jej urodą, albo przytłoczyła go jej inteligencja.
W tym akurat sporo prawdy jest, niejeden raz się słyszy tekst pokroju "no gdzie ja do takiej kobiety, nie mam szans".
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:02   #17
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86610044]W tym akurat sporo prawdy jest, niejeden raz się słyszy tekst pokroju "no gdzie ja do takiej kobiety, nie mam szans".[/QUOTE]

Do tego stopnia, że aż odmawia to nie iskry, to jest ogień
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:03   #18
meme9797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

przejrzałam wiadomości ponownie i ja tylko od siebie dodam, że "zapraszając" go na te wydarzenia nigdzie nie napisałam słowa "ze mną" xd tylko spytałam czy się wybiera, bo ja mam bilet jakby co xD zresztą robiłam wszystko żeby to nie brzmiało jakbym cokolwiek do niego miała. No ale jak tyle jest tu negatywnych wypowiedzi i śmieszków ze mnie, nadzieja spadła do 0% a poziom yolo wyskoczył ponad normę

Edytowane przez meme9797
Czas edycji: 2019-03-17 o 20:05
meme9797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:07   #19
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Do tego stopnia, że aż odmawia to nie iskry, to jest ogień
Już tak ogólnie mówię, bo ten przypadek został wyjaśniony w sumie już w drugim poście

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
przejrzałam wiadomości ponownie i ja tylko od siebie dodam, że "zapraszając" go na te wydarzenia nigdzie nie napisałam słowa "ze mną" xd tylko spytałam czy się wybiera, bo ja mam bilet jakby co xD zresztą robiłam wszystko żeby to nie brzmiało jakbym cokolwiek do niego miała. No ale jak tyle jest tu negatywnych wypowiedzi i śmieszków ze mnie, nadzieja spadła do 0% a poziom yolo wyskoczył ponad normę
No to też trochę dałaś ciała, bo mógł to odebrać że wcale go nie zapraszasz, albo szukasz przyzwoitki na wydarzenie bo samej to nudno iść. Najlepiej umawiać się sam na sam i żadnych podchodów, jezu... Co następne? Chodź się pouczyć?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 20:07   #20
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

To było zaproszenie z twojej strony. Nie tłumacz tego tak sobie. Też tak kiedyś miałam i uwierz mi, że z takiego latania za chłopakiem nic dobrego nie wyjdzie.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:08   #21
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
przejrzałam wiadomości ponownie i ja tylko od siebie dodam, że "zapraszając" go na te wydarzenia nigdzie nie napisałam słowa "ze mną" xd tylko spytałam czy się wybiera, bo ja mam bilet jakby co xD zresztą robiłam wszystko żeby to nie brzmiało jakbym cokolwiek do niego miała. No ale jak tyle jest tu negatywnych wypowiedzi i śmieszków ze mnie, nadzieja spadła do 0% a poziom yolo wyskoczył ponad normę
Możesz dla pewności jeszcze raz spróbować w sumie nie tracisz nic, a będziesz mieć pewność. Skoro masz jego nr tel, czy co tam to poprostu zapytaj go/napusx kiedy ma czas na kawe/spacer i będziesz wszystko wiedzieć.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:10   #22
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Możesz dla pewności jeszcze raz spróbować w sumie nie tracisz nic, a będziesz mieć pewność. Skoro masz jego nr tel, czy co tam to poprostu zapytaj go/napusx kiedy ma czas na kawe/spacer i będziesz wszystko wiedzieć.
No tak.to bardziej zeby uwierzyla ze nie jest zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:15   #23
meme9797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

No racja, nie chcę latać jak debil za facetem który nic do mnie nie ma. Spotkałam na swojej drodze na prawdę dosyć dużo facetów i nie każdemu się spodobałam od razu, no właśnie, tylko że z tamtymi po prostu się widywałam to tu, to tam. W moich oczach największym problemem jest brak okazji do spotkania się, i nie chodzi tu o spotkanie na imprezie tylko o zwykłe przypadkowe widzenie się gdzieś w świecie. Wtedy bym miała odwagę go zaprosić gdzieś, bo ja sumie taka jestem że wolę na żywo niż na fejsie.

Prawda jest taka że widział mnie 2 razy z czego rozmowa była przez jedną noc, moja uroda go nie powaliła bo jestem przeciętna, ot po prostu poznał jakąś dziewczynę. On też jest przeciętny, po prostu mi się spodobał
meme9797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:25   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
To było zaproszenie z twojej strony. Nie tłumacz tego tak sobie. Też tak kiedyś miałam i uwierz mi, że z takiego latania za chłopakiem nic dobrego nie wyjdzie.
Amen.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:26   #25
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Miałam kiedyś brzydkiego chłopaka i mimo to spodobał mi się już po pierwszej rozmowie. Nie ma co na siłę go zapraszać. Może się kiedyś spotkacie, może nie... Kontakt do ciebie ma.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:31   #26
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że widział mnie 2 razy z czego rozmowa była przez jedną noc, moja uroda go nie powaliła bo jestem przeciętna, ot po prostu poznał jakąś dziewczynę. On też jest przeciętny, po prostu mi się spodobał
Ale tutaj przeciętność czy też nie, nie ma nic do rzeczy Albo ktoś się komuś podoba i chce to ciągnąć, albo nie. Nie ma sensu dorabiać do tego ideologii.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:40   #27
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Skoro probowalas i nie wyszlo, to radze Ci chodzic na inne imprezy i poznawac nowych facetow.

Sposob w jaki to facet rozegral nie przypadl mi zbytnio do gustu, ale przekaz z jego strony jest raczej jednoznaczny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:56   #28
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Zgadzam się z dziewczynami.

Ale ponieważ jesteś nieprzekonana, zaprosiłabym to na kawę bez terminu. Albo na piwo. Coś, co na pewno lubi i bez terminu, żebyś potem nie chodziła i nie szukała powodów (nie poszedł ze mną do kina, bo nie lubi tego typu filmów itd.)

I zobaczymy. Nic się to nie kosztuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2019-03-18 o 07:12
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 07:47   #29
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86610044]W tym akurat sporo prawdy jest, niejeden raz się słyszy tekst pokroju "no gdzie ja do takiej kobiety, nie mam szans".[/QUOTE]
Tak im mów Wiadomo powszechnie, że jak ktoś jest zbyt zaebisty, to musi być sam. Gdyby te wszystkie użytkowniczki zakładające desperackie wątki wziąć na wybory miss, to od razu by zrzucono ze sceny wybrane do tej pory kandydatki i pojawiłoby się NASA, chcąc wszystkie zatrudnić. A Spielberg nakręciłby z nimi film. Szkoda, że nikt dotąd nie miał okazji dostrzec ich niesamowitości, której nikt nie dorównuje (Nie zapomnij napisać, że akurat żadna kandydatka na miss nigdy Ci się nie podobała).
Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że widział mnie 2 razy z czego rozmowa była przez jedną noc, moja uroda go nie powaliła bo jestem przeciętna, ot po prostu poznał jakąś dziewczynę. On też jest przeciętny, po prostu mi się spodobał
I sobie uroczo obliczyłaś, że powinnaś mu się podobać, bo jesteście z tej samej ligi? Rozbrajające. Kolejna, która myśli, że jeśli obniży poprzeczkę, to chociaż ochłapy na pewno dostanie, a tu i zdziwko.

Jak już i tak jesteś zdesperowana i będziesz sobie wmawiać, że jest nieśmiały, to spytaj go po prostu czy mu się nie podobasz czy o co chodzi. Na pewno nie odpowie wprost, ale może się chociaż odczepisz.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2019-03-18 o 07:48
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 08:26   #30
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dorosła kobita nie może sobie poradzić z poderwaniem faceta

Cytat:
Napisane przez meme9797 Pokaż wiadomość
(...)
Prawda jest taka że widział mnie 2 razy z czego rozmowa była przez jedną noc, moja uroda go nie powaliła bo jestem przeciętna, ot po prostu poznał jakąś dziewczynę. On też jest przeciętny, po prostu mi się spodobał
Gdybym się dowiedziała, że facet chciał się ze mną umówić głównie dlatego, że jestem "taka sobie", to poczułabym się strasznie. Ani ze mnie Miss Świata, ani członek Mensy, ale mój facet musi uważać mnie za super fajną dziewczynę, która go na maksa kręci (i z wzajemnością). Co innego obiektywne zdawanie sobie sprawy z pewnych rzeczy, a co innego podejście pt. "chłodne kalkulacje na swoją i czyjąś przeciętnością". Fuj.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-20 18:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.