Prezenty dla taty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 14:23   #31
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
poznasz sklep po duużym kocie, który najczęściej siedzi na wystawie

mily mruczus
No tak, rzadko bywam w tych okolicach i jak już to widzę wystawę z tramwaju, ale faktycznie, kot był
mia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 19:39   #32
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Prezenty dla taty

Ja też mam problem z tatem Skompletowaliśmy już cały sprzęt fotograficzny (torba, obiektywy, stojaki, lampa itp...), były albumy, prenumerata roczna National Geografic, karafki do nalewek itp... o kosmetykach już nawet nie wspomnę...
A co chorobcia w tym roku? Czekam na Wasze pomysły
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:26   #33
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Prezenty dla taty

ja myślę nad portfelem, saszetką, coś związanego z takimi skórzanymi rzeczami.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 23:50   #34
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Prezenty dla taty

Mój tata to ciężki przypadek, więc zwykle pozostaję przy sprawdzonych prezentach typu kalendarz książkowy i jego ulubione miętówki w czekoladzie After Eight. Ale może zaryzykuję w tym roku z portfelem
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:26   #35
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty dla taty

Mój starszy to ciężki przypadek, zwykle prezenty dostaje 3razy do roku(imieniny,urodziny,gw iazdka) zwykle zestawy kosmetyków, które potem i tak rozdaje. Myślałam o stojaku na płyty ale dvd bo ma mnóstwo filmów w kartonie, ale nigdzie nie mogę znaleść znajomy jako dodatek ściąga mi filmy z Winnetou, bo biegał na to do kina jak był młody, ale tyle części było, że wszystkiego nie widział raz dostał ode mnie wiertarkę (w promocji była w realu) ale okazała się badziewiem i od tamtej pory narzędzi nie kupuję raz postawiłam na słodycze bo mój tata jest łakomczuch, lubi chałwe i nakupywałam takich niecodziennych w almie słodyczy, zapakowałam w pudełko i fajnie było mówił, że czuł się jakby dostał paczkę z pewxu bo same niepolskie kupiłam teraz jest promocja gillette fusion( w biedronce chyba30zł z kosmetyczką, i dwoma kosmetykami) ta z 4 ostrzami powiem wam, że starszy to nie lubi nowości i leżała pół roku w szafce ale jak użył to nie mógł się jej nachwalić śmieje się, że miesiąc jej używa i jest nie do zdarcia dostał też duży, ogromny kubek na herbatę a raczej gigantyczną filiżankę bo uwielbia herbatkę wiem, że chciałby zegar z kukułką ale na to mnie nie stać piżama kupiona w zeszłym roku leży, słownik krzyżówkowicza leży kaszląca popielniczka była prezentem na chwilę zabawy może jakiś biovital kupię ale czy to będzie pił to nie wiem skarpety mam mu dać czy co raz brat mu kupił śmieszne bokserki leżą....herbata rumowa...piła ją starsza.....ciężko będzie coś wybrać
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:38   #36
MigdUla
Raczkowanie
 
Avatar MigdUla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 76
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim. Jest tam specjalny sklep z nalewkami i miodami pitnymi.

Opakowane są w koszach albo w drewnianych skrzyneczkach, w których sa tak jakby trociny a na nich buteleczki, słoiczki. Fajnie wygląda.

Zestaw do otwierania win kupiłam osobno.

Takie kosze są w różnych cenach. Zależy od wielkości. Sa od 60zl do 200zl.
Ale jak zauważyłam później, lepiej kupić tam osobne nalewki i samemu pakować. Wyjdzie taniej.

a jak już, to gdzie ten zestaw do wina. szukałam gdzieś na necie i najczęściej są bardzo drogie. widziałam na allegro coś tańszego tylko nie wiem czy to nie jest jakiś bubel. możesz sie pochwalić ile kosztował twój czy raczej nie.?
MigdUla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:50   #37
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla taty

Ja też mam odwieczny problem co kupić ojcu na prezent, jego hobby to nurkowanie, ale już wszelkie gadżety i książki zdążyłam już mu kupić, obecnie skłaniam się do zakupu jakiś alkoholi. Ten pomysł z nalewkami jest bardzo ciekawy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 15:14   #38
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezenty dla taty

razem z rodzeństwem kupiliśmy mu na urodziny wiatrówkę (strzelał w młodości) no i żeby zajęcie miał na emeryturze, był zadowolony
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:30   #39
aska1790
Raczkowanie
 
Avatar aska1790
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 59
Dot.: Prezenty dla taty

Mam pytanie związane z komputerowymi gadżetami mój tata jest wielkim miłośnikiem skomputeryzowanego świata (nie wiem czy tak sie to pisze ) nie jest zadym informatykiem, po prostu kocha swój komputer bardziej niż nas chciałabym kupić mu jak już wcześniej wspomniałam jakiś gadżecik do komputera, niestety jestem w tych sprawach zielona więc proszę o rade.... co można kupić jako dodatek? nie mam na myśli pendriva czy nowych głosników, tylko jakieś ciekawe gadżety które ubarwiają "spotkania" z komputerem...
__________________
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
aska1790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 07:20   #40
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez aska1790 Pokaż wiadomość
Mam pytanie związane z komputerowymi gadżetami mój tata jest wielkim miłośnikiem skomputeryzowanego świata (nie wiem czy tak sie to pisze ) nie jest zadym informatykiem, po prostu kocha swój komputer bardziej niż nas chciałabym kupić mu jak już wcześniej wspomniałam jakiś gadżecik do komputera, niestety jestem w tych sprawach zielona więc proszę o rade.... co można kupić jako dodatek? nie mam na myśli pendriva czy nowych głosników, tylko jakieś ciekawe gadżety które ubarwiają "spotkania" z komputerem...
Ja kupiłam kiedyś mamie małą choinkę na usb, ale to raczej nie prezent dla mężczyzny, ale jeśli lubi ciepłe napoje to możesz mu kupić podgrzewacz na usb (mama jest nim zachwycona, a jak lubi zimne napoje to widziałam w lodówkę na usb. Z tego co patrzyłam to każda z tych rzeczy jest dostępna na allegro.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 08:22   #41
aska1790
Raczkowanie
 
Avatar aska1790
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 59
Dot.: Prezenty dla taty

Podgrzewacz boski pomysł, tacie zawsze kawa stygnie jak siedzi zbyt długo przy komputerze... znałazłam na allegro... nawet nie jest drogi będę mogła jeszcze dokupić ulubione słodycze...
Wielkie dzięki Kochana
__________________
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
aska1790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 11:24   #42
tratata
Raczkowanie
 
Avatar tratata
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 170
GG do tratata
Dot.: Prezenty dla taty

a czy mogłaby dostać linka bardzo zaciekawił mnie ten pomysł
tylko teraz jakoś bardziej w strone TŻ - maniaka komputerowego
tratata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:45   #43
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez aska1790 Pokaż wiadomość
Podgrzewacz boski pomysł, tacie zawsze kawa stygnie jak siedzi zbyt długo przy komputerze... znałazłam na allegro... nawet nie jest drogi będę mogła jeszcze dokupić ulubione słodycze...
Wielkie dzięki Kochana
Bardzo proszę, cieszę sie że pomogłam.
Cytat:
Napisane przez tratata Pokaż wiadomość
a czy mogłaby dostać linka bardzo zaciekawił mnie ten pomysł
tylko teraz jakoś bardziej w strone TŻ - maniaka komputerowego
Wpisz podgrzewacz usb w wyszukiwaniu i wyskoczy Ci pełno aukcji.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:53   #44
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez MigdUla Pokaż wiadomość
a jak już, to gdzie ten zestaw do wina. szukałam gdzieś na necie i najczęściej są bardzo drogie. widziałam na allegro coś tańszego tylko nie wiem czy to nie jest jakiś bubel. możesz sie pochwalić ile kosztował twój czy raczej nie.?
zestaw do wina kupiłam w "megapunkt". Tam nie są drogie, od 33 zl wzwyż. ( www.megapunkt.pl . Z tymże na tej stronce nie widziałam tych zestawów. W sklepie jest ich dużo). Również wczoraj widziałam skrzyneczke z zestawem do win w promocji za 25zl w home&you. Ja kupilam z 65 zl.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2008-11-19 o 11:55
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:56   #45
aska1790
Raczkowanie
 
Avatar aska1790
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 59
Talking Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez tratata Pokaż wiadomość
a czy mogłaby dostać linka bardzo zaciekawił mnie ten pomysł
tylko teraz jakoś bardziej w strone TŻ - maniaka komputerowego

http://www.allegro.pl/item477214413_...t_jesieni.html

ja znalazłam na przykład taki tylko teraz zastanawiam się skąd wziąć do niego kubek... czy wystarczy termiczny, czy trzeba jakiś inny bo termiczny sam w sobie jest przecież do trzymania ciepła ehh te "problemy"
__________________
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
aska1790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:53   #46
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez aska1790 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item477214413_...t_jesieni.html

ja znalazłam na przykład taki tylko teraz zastanawiam się skąd wziąć do niego kubek... czy wystarczy termiczny, czy trzeba jakiś inny bo termiczny sam w sobie jest przecież do trzymania ciepła ehh te "problemy"
Do tego używa się zwykłych kubków. Termiczny to się raczej nie nadaje, bo jego zadaniem jest izolowanie, więc może się nagrzewać zewnętrzna część a napój w środku już nie za bardzo.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 13:43   #47
MigdUla
Raczkowanie
 
Avatar MigdUla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 76
Dot.: Prezenty dla taty

W sklepie toys4boys można kupiś klawiaturę, która wyświetla się na płaskiej powierzchni jako czerwone światło. Nie jest ona tylko do komputera ale też innych urządzeń z bluetoothem. Fajna sprawa ale niestety cholernie (za przeproszeniem) droga. Wiem, że może jest to przesada na prezent bożonarodzniowy jak na kieszeń jednej osoby. Chyba że była by to zrzutka.

http://toys4boys.pl/Wirtualna-Klawiatura-item636.html

a tutaj jeszcze trochę innych gadżetów na usb.
http://www.geektoys.pl/szukaj.php?search=na%20usb

Edytowane przez MigdUla
Czas edycji: 2008-11-19 o 13:47
MigdUla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:21   #48
AnusiaPn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 75 632
Dot.: Prezenty dla taty

ja kupowałam tacie m. in : czteropak piwa np z kuflem i przyprawami do grzańca , kosmetyki wiadomo.. szal, rękawiczki, zegarek, polara, sweter, wspólną ramkę ze zdjęciem rodziców, pasek, skarpetki.. no to tak mniej więcej.. aha i potfel i saszetkę taką skórzaną
AnusiaPn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:10   #49
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Prezenty dla taty

Tato dostanie w tym roku gruby, ciepły szlafrok. Od jakiegoś czasu marudzi, że musi sobie kupić. Więc prezent mam nadzieję będzie trafiony.
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 21:20   #50
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Prezenty dla taty

plyta z ulubiona muzyka,
cygaro,
portfel,
notatnik,
pióro,
woda po goleniu,
perfumy,
pasek skórzany,
pomysłowa zapalniczka,
moze jakis trunek np dobre whisky,
dla smakoszów piwa lodowy kufel do piwa,
ksiazka
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:58   #51
aska1790
Raczkowanie
 
Avatar aska1790
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 59
Dot.: Prezenty dla taty

Witam zgłaszam sie z jeszcze jednym pytankiem... w zwiazku z tym, że podgrzewacz na usb jest dość tani chciałabym dokupić tacie tuner TV, nie wiecie może czy coś takiego będzie działało za granicą? Nigdzie nie moge znaleźc konkretnej odpowiedzi, na niektórych aukcjach jest napisane, że zgadzają się na wysłanie za granice, dlatego sie zastanawiam, no bo po co wysyłać za granice coś co nie będzie tam działało
__________________
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
aska1790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 18:29   #52
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Prezenty dla taty

ja chyba zdecyduję się na herbatę Yerba Mate Guarana i zestaw do picia Mate. To herbata, która może zastąpić kawę, daje energię na długi długi czas i jest zdrowa. Pije ja np. Wojciech Cejrowski .
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 07:56   #53
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez aska1790 Pokaż wiadomość
Witam zgłaszam sie z jeszcze jednym pytankiem... w zwiazku z tym, że podgrzewacz na usb jest dość tani chciałabym dokupić tacie tuner TV, nie wiecie może czy coś takiego będzie działało za granicą? Nigdzie nie moge znaleźc konkretnej odpowiedzi, na niektórych aukcjach jest napisane, że zgadzają się na wysłanie za granice, dlatego sie zastanawiam, no bo po co wysyłać za granice coś co nie będzie tam działało
Z tego co się orientuję to będzie działać, no bo przecież telewizja w europie działa na tych samych systemach i pasmach.
Jeśli masz wątpliwości to najlepiej zadać pytanie sprzedającemu.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:16   #54
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z tatem Skompletowaliśmy już cały sprzęt fotograficzny (torba, obiektywy, stojaki, lampa itp...), były albumy, prenumerata roczna National Geografic, karafki do nalewek itp... o kosmetykach już nawet nie wspomnę...
A co chorobcia w tym roku? Czekam na Wasze pomysły
Może właśnie jakąś książkę o fotografii?


Ja swojemu kupię książkę, uwielbia horrory thillery, a tak dawno już nie kupił sobie żadnej, że aż mi go szkoda hi hi


Albo dvd, bo stare padło

P.S nie nawidzę kupować prezentów, które nie są specjalnie dla kogoś tylko dla domu, dla komputera itd , a dvd niestety taki by byl...
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was





Edytowane przez MoTyleKsw
Czas edycji: 2008-11-26 o 09:17
MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 10:10   #55
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Prezenty dla taty

Dla Taty takim drobnym upominkiem, a jednocześnie "przydatnym" według mnie jest ładny szalik czy skórzane rękawiczki. W Reserved w tym roku jest duży wybór tego typu asortymentów - polecam, sama skorzystałam ;]
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:40   #56
Carola941
Raczkowanie
 
Avatar Carola941
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 42
Dot.: Prezenty dla taty

No więc ja mam tatę trudnego, że tak powiem
Więc wymyśliłam kilka rzeczy..:
*wizytownik.. mój tata ma zakład stolarski i wiecie... jest taką osobą staroświecką lubiącą nowoczesne gadżety więc ma kiepski wizytownik.. taką książeczkę więc postanowiłam mu kupić taki : http://www.allegro.pl/item488318270_...a_sprawdz.html
To link
*golarka.. droga jest To chociaż dla brata ... zrzucimy się rodzinnie jakoś http://www.allegro.pl/item489309674_...gwarancja.html
* może saszetka .. kocha takie rzeczy a ma już z trocha starą
Doradźcie.
Carola941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:52   #57
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Prezenty dla taty

ja myślałam o nawigacji gps, ale raczej nie uzbieram do teg czasu pieniędzy więc to odpada : )
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:01   #58
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Prezenty dla taty

Ja pierwszy raz mam pomysł na prezent dla taty. Prezentem właściwym jest książka "Photoshop. Renowacja i retusz zdjęć", prócz książki kupię tatusiowi, jako że kończy niedługo 40 lat, tebleteczki dla panów w starszym wieku - ale to tak bardziej dla smiechu.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:28   #59
whoai
Zakorzenienie
 
Avatar whoai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 657
GG do whoai
Dot.: Prezenty dla taty

ja tez nie wiem.... co dla taty i brata (23 lata)....... zwykle konczy sie na słodyczach
__________________
odzież
kosmetyki


zapraszam


A tak sobie fotografuję : klik
whoai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:54   #60
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez whoai Pokaż wiadomość
zwykle konczy sie na słodyczach
ja w tamtym roku na święta dałam mojemu tacie taką mega dużą torbę wypełnioną różnego rodzaju chałwami xD jadł przez dwa miesiące.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-25 07:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.