UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 22:33   #1
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Lightbulb

UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY


Witam Wizażanki chciałabym się zapytać czy któraś z Was studiowała/studiuje/zna osobę, która studiowała/studiuje na UJ resocjalizację?
Jestem tegoroczną maturzystką i zastanawiam się nad resocjalizacją. nie wiem jak będzie w tym roku, bo drugi kierunek płatny, dużo osób zrezygnowało z matury z powodu matematyki itp. możliwe, że próg się obniży.

Może któraś odpowiedzieć na moje pytania: ile mniej więcej trzeba było mieć z wosu i z polskiego, żeby dostać się na resocjalizację w tamtym roku? Ciekawe są zajęcia na tym kierunku? Dużo było osób na jedno miejsce?

Pozdrawiam
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 07:50   #2
Arche1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 103
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Ja to bym na Twoim miejscu w ogóle zrezygnowała z tego kierunku, uwierz mi, bo sama 5 lat temu skończyłam te studia. Z pracą kiepsko, zarabia się grosze, a pedagogów jak na pęczki. Zastanów się...
Arche1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 09:10   #3
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: resocjalizacja UJ ?

ja tez radze zastanowic sie nad innym kierunkiem, mam kolezanke po reso na UAM i z praca kiepsko a juz napewno nie z dobra placa.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:50   #4
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

a ja właśnie słyszałam, że to świetna praca, dlatego że robi się coś co MA sens...
Ja w moim mieście mam i dom dziecka i sąd i szkoły specjalne, więc nie wiem czy z ta pracą byłoby aż tak ciężko.
Jestem po klasie humanistycznej, dlatego naprawdę ciężko jest znaleźć coś konkretnego, co dało by mi chociaż trochę większą możliwość znalezienia dobrze płatnej pracy, za którą mogłabym i pozwolić sobie na jakieś małe przyjemności i zagwarantować dogodne życie mojej rodzinie.
Może macie jakieś kierunki humanistyczne, które mają "świetlaną" przyszłość?
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:21   #5
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Moja znajoma kończy resocjalizację (nie na UJ) i nie ma pojęcia co dalej... może pomyśl nad czymś innym?

Edit: nie zauważyłam Twojego posta Myślałaś np. nad prawem? Ja sama jestem teraz po klasie humanistycznej i wybieram między prawem albo filologią angielską Wiadomo, że nikt po tym pracy nie gwarantuje, ale o wiele łatwiej jest coś znaleźć mając głowę na karku.

Edytowane przez Styczniowa93
Czas edycji: 2011-05-13 o 11:24
Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:25   #6
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

prawo jest dla osób, które mają "plecy" albo kasę. niestety, nie mam rodziny prawników albo milionów na koncie. poza tym nie zdaje obowiązkowych przedmiotów, które liczą się na ten kierunek, więc odpadam w przedbiegach.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:28   #7
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość
prawo jest dla osób, które mają "plecy" albo kasę. niestety, nie mam rodziny prawników albo milionów na koncie. poza tym nie zdaje obowiązkowych przedmiotów, które liczą się na ten kierunek, więc odpadam w przedbiegach.
Heh, to ciekawe, bo mój kuzyn ani nie ma milionów na koncie, ani żadnych znajomości i świetnie sobie radzi po prawie, to samo mój znajomy który jest właśnie w trakcie aplikacji No, ale to jest Twoje zdanie i Twój wybór.
Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 11:30   #8
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

trzeba też mieć szczęście. ja znam kilka osób, które całkowicie mi te prawo odradzają, bo naprawdę ciężko jest załapać się na aplikacje. przynajmniej w moich okolicach.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:34   #9
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:37   #10
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Jest jeszcze policja, tam chyba też można pracować po resocjalizacji. I MOPS.
Szczerze, to sama nie wiem, co mam z tym fantem zrobić. Idąc do swojej klasy w liceum, mówiłam sobie, że zostanę dziennikarką... a teraz to już naprawdę nie wiem.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:55   #11
12 Stonka
Zakorzenienie
 
Avatar 12 Stonka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków / Zakopane
Wiadomości: 6 559
GG do 12 Stonka
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Hej


Ja też się zastanawiałam nad resocjalizacją, ale zrezygnowałam z tego pomysłu. U mnie faktycznie nie ma takich miejsc, gdzie po tych studiach bym znalazła zatrudnienie. Poza tym wiele osób mi to odradzało.. :\

Teraz obrałam sobie za cel dostanie się na dziennikarstwo, może do Krakowa na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, bo na UJ to się chyba nie dostanę. -.-'' Dziennikarstwo to chyba bardziej przyszłościowy kierunek niż resocjalizacja :\
__________________
,,Teraz wiem, dlaczego wymyślono słowo "miłość", dlaczego musiano je wymyślić: to jedyne
słowo bliskie opisania tego, co teraz czuję, tej dziwnej mieszanki bólu, przyjemności,
strachu i radości, które przepełniają mnie jednocześnie."
12 Stonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 11:58   #12
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

I tutaj bym się zastanawiała. Dziennikarką możesz zostać nawet bez wykształcenia. Trzeba mieć po prostu siłę przebicia i umiejętności. Tego na studiach Cię nie nauczą. Lepiej już iść np. na politologię a na magisterkę iść np. na dziennikarstwo, albo iść na filologię polską, a magisterkę z dziennikarstwa.
Bo samo dziennikarstwo nie jest przyszłościowe. ot co
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 13:31   #13
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Rowniez odradzam resocjalizacje
Mam trzy kolezanki po resocjalizacji ktore nie pracuja w zawodzie bo nie moga znalesc zatrudnienia. Same studia sa bardzo ciekawe ale jesli o prace to ciezki kawalek chleba....a trzeba myslec przyszlosciowo
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 13:37   #14
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość
prawo jest dla osób, które mają "plecy" albo kasę. niestety, nie mam rodziny prawników albo milionów na koncie. poza tym nie zdaje obowiązkowych przedmiotów, które liczą się na ten kierunek, więc odpadam w przedbiegach.
ajć, totalne bzdury, ale to temat na dłuższą rozmowę, więc nie chcę Ci zaśmiecać wątku . Bez tego też się da , ale trzeba dużo pracy włożyć.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 22:05   #15
Arche1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 103
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Uwierz mi, wiem co mówię, skończyłam reso i oligo na UŚ a pracuję jako wychowawca w placówce opiek-wych. za marną kasę, że aż wstyd mówić. Naprawdę ciężko o pracę w tym zawodzie.
Arche1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:02   #16
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

To ja już naprawdę nie wiem, na co się zdecydować? Mam iść na filologię polską i być nauczycielką? nie uśmiecha mi się to za bardzo...

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
ajć, totalne bzdury, ale to temat na dłuższą rozmowę, więc nie chcę Ci zaśmiecać wątku . Bez tego też się da , ale trzeba dużo pracy włożyć.
No właśnie, trzeba dużo pracy włożyć... a niektórzy mają z góry łatwiej. to nie jest zbytnio sprawiedliwe.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 14:04   #17
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:52   #18
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Wiem, że niedaleko mojej miejscowości, jakieś 10 km. jest ośrodek walki z nałogami. być może tam funkcjonują takie koła. musiałabym się dowiedzieć bliżej.
ale na razie nawet nie znam wyników matur, więc powstrzymam się z rozeznaniem w tym temacie. sama nie wiem na jakie studia się wybiorę...
skoro tak odradzacie mi ten kierunek to chyba coś w tym jest a szkoda, bo naprawdę czuję, że chciałabym właśnie to robić.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:58   #19
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość
Wiem, że niedaleko mojej miejscowości, jakieś 10 km. jest ośrodek walki z nałogami. być może tam funkcjonują takie koła. musiałabym się dowiedzieć bliżej.
ale na razie nawet nie znam wyników matur, więc powstrzymam się z rozeznaniem w tym temacie. sama nie wiem na jakie studia się wybiorę...
skoro tak odradzacie mi ten kierunek to chyba coś w tym jest a szkoda, bo naprawdę czuję, że chciałabym właśnie to robić.
Jeśli naprawdę "to" czujesz, to może rzeczywiście idź na tę resocjalizację, tylko musisz się liczyć z problemem znalezienia po tym pracy, zwłaszcza dobrze płatnej pracy. Chociaż podobno można zostać kuratorem sądowym i oni nie zarabiają najgorzej, jednak czy to jest przyjemna praca?... Co kto lubi
__________________



happiness is easy!



Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 20:03   #20
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Chciałabym pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów, walczyć z rodzicami tyranami... Tak, słyszałam, że kurator sądowy nieźle zarabia nawet do 4000 zł.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 20:37   #21
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: resocjalizacja UJ ?

jeśli czujesz, że chcesz się tym zajmować, to wybierz ten kierunek. Mam kilka koleżanek na resocjalizacji (uj) , które same nie wiedzą, co tam robią . Wybrały ten kierunek, bo nigdzie indziej się nie dostały a i nie mają za bardzo pomysłu na życie. Takich osób jest sporo. Jeśli Ty masz do tego powołanie to co innego.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 20:46   #22
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

ale, co z tego, że mam powołanie jeśli nie będę mogła go spełnić z powodu braku pracy?
ehhh
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 21:03   #23
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: resocjalizacja UJ ?

no to zależy jakie masz wymagania odnośnie zarobków i warunków pracy.
Najlepiej bezpośrednio popytaj osób , które studiują resocjalizację na uj : http://www.ujresocjalizacja.fora.pl/ (to jest chyba ich główne forum ). Na szczęście masz jeszcze trochę czasu, aby to przemyśleć .
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 21:54   #24
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

no tak.. trochę. interesuję się również trochę językiem polskim i historią... wiem, nie mam przyszłości w tym świecie.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 23:37   #25
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 00:44   #26
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Zakochana19 - idź na reso jeżeli tylko chcesz widzę, że orientujesz się w zawodzie i w miejscach pracy, a to tylko dobrze o Tobie świadczy (wiesz na co się piszesz, bo praca jest trudna)

Wierz mi, jeżeli jest pasja i chęć pomocy innym, to wszystko będzie dobrze. A pieniądze? Kiedyś i one przyjdą, jednak w ogólnym rozrachunku to nie pieniądze są najważniejsze. Nie słuchaj opinii innych, tylko idź za głosem serca. Najważniejsze to działać w trakcie studiów - iść na praktyki, wolontariat, interesować się. Podpisano: studentka reso, kurator społeczny (a w przyszłości być może zawodowy). Pozdrawiam
__________________


Edytowane przez Coma_
Czas edycji: 2011-05-15 o 00:49
Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 08:10   #27
Arche1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 103
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Jak możecie doradzać skoro w tym nie siedzicie, po co ktoś ma popełniać błąd, który potem trudno odkręcić. Ja gdybym miała jeszcze raz wybierać to poszłabym na matematykę, byłabym nauczycielka i wtedy jest ekstra kasa za korepetycje. Ludzie, być kuratorem ZAWODOWYM to nie taka prosta sprawa, konkurencja ogromna, graniczy z cudem.
Arche1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 09:59   #28
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W każdym zawodzie jest konkurencja, kochana. Wszyscy walczą o wszystko już od najmłodszych lat, więc jesteśmy przystosowani do "wyścigu szczurów". Wiem, że najlepiej być ścisłowcem, zostać lekarzem, wyjechać za granicę i zarabiać kokosy w jakimś amerykańskim szpitalu a'la dr House... ale czasem też bywa, że człowiek nie lubi ani chemii, ani matematyki, ani informatyki - a żyć musi
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 10:11   #29
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Cytat:
Napisane przez Arche1982 Pokaż wiadomość
Jak możecie doradzać skoro w tym nie siedzicie, po co ktoś ma popełniać błąd, który potem trudno odkręcić. Ja gdybym miała jeszcze raz wybierać to poszłabym na matematykę, byłabym nauczycielka i wtedy jest ekstra kasa za korepetycje. Ludzie, być kuratorem ZAWODOWYM to nie taka prosta sprawa, konkurencja ogromna, graniczy z cudem.
Ja akurat trochę siedzę... Konkurencja? Nic odkrywczego, jak wszędzie. I trzeba zrobić coś, aby być z tej konkurencji jednym z najlepszych! Tak samo gadali mi ludzie jak chciałam być społecznym - nie da się, jesteś za młoda, tylko znajomi znajomych itd. I co? Udało się. Choć pewnie gdybym słuchała takiego gadania, stanęłabym w miejscu i zastanawiała się co by było gdybym poszła na.... matematykę

Zakochana19 - 3mam za Ciebie kciuki ja też jestem po klasie humanistycznej i parę lat temu też czułam presję otoczenia... Teraz to już w ogóle jak mówię co studiuję, widzę lekkie powątpiewanie w oczach innych Ale co z tego? Nie będę inżynierem na siłę. Do reso dobrałam sobie psychologię jako alternatywę i myślę, że z tej mieszanki wyjdzie mi kiedyś coś fajnego Myśl pozytywnie, nie słuchaj innych i DZIAŁAJ! Idź na wolontariat do jakiejś fajnej fundacji, która pomaga więźniom (jeżeli chcesz pracować z dorosłymi), na pewno znajdzie się pełno świetlic, MOWy, MOSy (jeżeli z nieletnimi). Dla osoby, która chce coś robić zawsze znajdą się możliwości rozwoju... a później praca. Ważne też, aby otaczać się ludźmi, którzy inspirują a nie demotywują. Pozdrawiam!
__________________


Edytowane przez Coma_
Czas edycji: 2011-05-15 o 10:17
Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 10:17   #30
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: resocjalizacja UJ ?

Właśnie pozwoliłam sobie poczytać Twojego bloga i zastanawiałam się jaki wybrałaś drugi kierunek. Jednak psychologia. Powiem Ci szczerze, że dzisiaj pół nocy nie przespałam i zastanawiałam się nad kierunkiem studiów. Na psychologię się nie dostałam, bo nie zdawałam biologii na maturze, ale mogłabym spróbować zaocznie, bo tam na pewno by mnie przyjęli.
Też jestem ciekawa co wyjdzie z mieszkanki psychologia + resocjalizacja. Dwa bardzo ciekawe i fascynujące kierunki. Ty studiujesz w Wawie, tak?
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-23 11:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.