Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-04, 20:26   #1681
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ewabedna22 Pokaż wiadomość
Chorowitku â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜ â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠i sz jak potłuczona.

uciekajcie z tego forum, ono jest wyłącznie dla chorych, dla nieuleczalnie chorych. absolutnie nie dla tych, którym sie udało.

żegnam.
Ty przodem, bo jesteś zdrowa... sama to wykrzyczałaś...po za tym nie mów mi, że skoro się u nich leczyłaś nie proponowali tobie tych suplementów, bo na tym sie opiera ich leczenie...

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez DonKisiot Pokaż wiadomość
Możesz coś więcej na ten temat napisać? U jakiej specjalności lekarza byłaś i co zapisał? Czy celem terapii ma być konkretnie uszczelnienie jelit? Samo nieszczelne jelito mnie bardzo interesuje, więc jeśli możesz napisać co Doktór mówił w tym temacie, będę wdzięczny.
Rozmawiałam na infolinii Duolife z dr.n.med. Internistą, który stosuje te produkty, gdyż jej córka zachorowała na Boleriozę . i sama poszukiwała pomocy wszędzie.... Celem terapii w moim przypadku jest zregenerowanie jelit, i wielu innych organów..zlikwidowanie uchyłków na jelitach i co za tym idzie uszczelnieni jelit...odbudowanie tkanek miękkich i twardych ..Poleciła mi Prostic , Proselect i Collagen...

wklejam linki do tych produktów: w cenie detalicznej, jednak mozesz kupić je taniej...

<ciach>

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-08-04 o 22:16
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 22:19   #1682
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Proszę o niereklamowanie konkretnych środków czy "specjalistów".
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 22:30   #1683
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tylko, że to forum opiera sie na konkretnej wzajemnej pomocy i do tej pory nie było takich problemów??? co sie zmieniło??? Sama uzywasz reklamy! w poście zabraniającym jej nam...

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-08-04 o 22:33
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 23:08   #1684
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

W momencie w którym wrzucasz konkretne oferty zakupu środków.

Nie używam reklamy w poście.

edit: zauważ, że nie wycięłam Ci nazw z posta, jeśli komuś zależy to wyszuka.

Natomiast ja osobiście zdecydowanie odradzam korzystanie z niesprawdzonych środków z internetu, które nie mają potwierdzenia medycznego, jak również korzystanie z usług specjalistów nie mających nic wspólnego z obecną wiedzą medyczną.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Miglo231 Pokaż wiadomość

-WIKIPEDIA

Dlaczego warto sięgnąć po chlorofil?

Pomaga leczyć anemię, albowiem zmienia się w hemoglobinę
Zapobiega nowotworom, blokuje przekształcanie się komórek DNA w komórki rakowe
Dostarcza żelazo
Odkwasza organizm
Czyści wątrobę
Zabija szkodliwe bakterie
Zwalcza infekcje
Poprawia widzenie
Usuwa nieprzyjemny oddech
Zmniejsza ból
Zmniejsza żylaki
Neutralizuje zapach potu
Oczyszcza jelita
Zwiększa liczbę krwinek czerwonych
Usuwa szkodliwy dla organizmu kadm
Leczy wrzody
Dodaje energii
Reguluje cykl miesiączkowy
Zwalcza bóle głowy
Reguluje ciśnienie tętnicze
Stymuluje system immunologiczny
Poprawia koloryt skóry oraz usuwa zaczerwienienia
Odnawia tkanki
Może czas wyprostować pewne fakty, które się tutaj przewijają.
Nie mam siły polemizować ze wszystkim, więc te dwa pogrubione.

Możesz mi wytłumaczyć wg jakiej reakcji chlorofil zmienia się w hemoglobinę?
I w jaki sposób dostarcza żelaza skoro jego wzór sumaryczny (dla chlorofilu b, ale składem jakościowym się nie różnią) to... C55H70O6N4Mg.
Dla nieobeznanych z chemią - Mg to magnez, nie żelazo. C- węgiel, H - wodór, O - tlen, N - azot. Żadnego żelaza ;]
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-08-04 o 23:10
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 13:39   #1685
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Faktycznie ten temat zaczyna wygladac jak panel reklamowy.

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-08-05 o 14:20
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 14:23   #1686
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
W momencie w którym wrzucasz konkretne oferty zakupu środków.

Nie używam reklamy w poście.

edit: zauważ, że nie wycięłam Ci nazw z posta, jeśli komuś zależy to wyszuka.

Natomiast ja osobiście zdecydowanie odradzam korzystanie z niesprawdzonych środków z internetu, które nie mają potwierdzenia medycznego, jak również korzystanie z usług specjalistów nie mających nic wspólnego z obecną wiedzą medyczną.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



Może czas wyprostować pewne fakty, które się tutaj przewijają.
Nie mam siły polemizować ze wszystkim, więc te dwa pogrubione.

Możesz mi wytłumaczyć wg jakiej reakcji chlorofil zmienia się w hemoglobinę?
I w jaki sposób dostarcza żelaza skoro jego wzór sumaryczny (dla chlorofilu b, ale składem jakościowym się nie różnią) to... C55H70O6N4Mg.
Dla nieobeznanych z chemią - Mg to magnez, nie żelazo. C- węgiel, H - wodór, O - tlen, N - azot. Żadnego żelaza ;]
Pod każdym twoim wpisem widnieje reklama o kotach!!! na tym zarabiasz....Nie zadawaj mi pytań na tematy, których ja nie wkleiłam !!! jak pewnie zdążyłaś zauważyć ja mam innym NICK !
Zawsze była mowa o konkretnych produktach polecanych przez lekarzy bądź z własnego doświadczenia, które pomagały...

Zauważyłam, ze dążysz do zniszczenia ważnego dla nas forum pomocy, której nigdzie indziej nie uzyskujemy a to jest już ingerencją w czyjeś prywatne życie!!!
Fakt, że Ty nie posiadasz wiedzy co znaczy słowo suplementacja oraz o jakości ich wytwarzania i norm jakie musza być spełnione, aby je wyprodukować, nie znaczy, ze inni tej wiedzy nie posiadają!!!

Rozumiem, ze dla Ciebie są ważne badania naukowe, to z takimi się zapoznaj i dopiero krytykuj ..medycyna naturalna tez opiera się na pracach naukowych specjalistów... Moje wpisy oparte sa na opiniach lekarzy medycyny i konwencjonalnej i naturalnej bo medycyna jest jedna!!! Tytuły d.n.med... dostają również naukowcy od tzw. med naturalnej..

Nie było problemu, kiedy wzajemnie polecaliśmy sobie leki z apteki.. a kiedy wiedza niektórych osób bardzo się poszerzyła raptem podnosisz alarm, ciekawe dlaczego???

Rozumiem, że wzorujesz sie na opiniach krytycznych, bez żadnej merytorycznej wiedzy,... stwierdzenie, ze po jakimś suplemencie bolały mnie nerki, to Średniowiecze i brak wiedzy... Coraz wyraźniej zaczynam dostrzegać, ze komuś zależy aby całkowicie to forum zniszczyć...

Pozdrawiam.
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 14:27   #1687
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Reklamę o kotach mam w ramach mikroreklamy. I ciekawe jak zarabiam na zachecaniu do pomocy kotom.

Przecież pytanie o chlorofil nie było do Ciebie tylko do autora posta, który zacytowalam. Wbrew pozorom nie wszystko się kręci wokół Ciebie.

I nie siej paranoi, nie chce niszczyć żadnego forum pomocy, tylko ukrocilam reklamy MLMu i środków przez tę firmę sprzedawanych.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-05, 14:34   #1688
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nad suplementami diety nie ma zadnego nadzoru i każdy to wie. Widzialam nwet program na ten temat w którym 60% badanych supli zawieralo inne składniki niż było to opisane na opakowaniu.
P.S jeśli kogos po jakims specyfiku cokolwiek boli nie musi mieć wiedzy. Musi to odstawić.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Reklamę o kotach mam w ramach mikroreklamy. I ciekawe jak zarabiam na zachecaniu do pomocy kotom.

Przecież pytanie o chlorofil nie było do Ciebie tylko do autora posta, który zacytowalam. Wbrew pozorom nie wszystko się kręci wokół Ciebie.

I nie siej paranoi, nie chce niszczyć żadnego forum pomocy, tylko ukrocilam reklamy MLMu i środków przez tę firmę sprzedawanych.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 14:42   #1689
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

MOJWA...pytania zadałaś w odpowiedzi na mój post..

nie napisałaś, ze pytanie jest do kogoś innego...

Bądź tak miła i wyjaśnij mi na czym polega mikroreklama?? udostępniana z każdym twoim wpisem?

Nie sieje zamętu, tylko stwierdzam fakt, większość stałych czytelniczek potrzebujących wsparcia już przestało pisać, po fakcie jak osoba o nicku OLA_30 powiedziała co o nas myśli oraz zagroziła mi, ze pokaże moje posty moim znajomym, jakoś tego nie chciałaś usunąć, mimo prawnej podstawy !!!!!!
Wnioski same się nasuwają.. Teraz tez masz jej poparcie....

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-08-05 o 14:48
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 14:47   #1690
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez chorowitek Pokaż wiadomość
MOJWA...pytania zadałaś w odpowiedzi na mój post..

nie napisałaś, ze pytanie jest do kogoś innego...

Bądź tak miła i wyjaśnij mi na czym polega mikroreklama?? udostępniana z każdym twoim wpisem?
Nie, pytania zadałam pod cytatem innego posta. Odpowiadam za to, co napisałam - nie za to jak Ty to odbierasz.

https://wizaz.pl/Mikroreklama
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 15:03   #1691
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tak, popieram Mojwe bo napisala szczera prawde.

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-08-05 o 15:04
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-05, 15:16   #1692
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mojwa...
odpowiadasz bardzo wybiórczo, tylko na to, co tobie pasuje...

bawcie się obie dobrze...życzę wam miłego dnia...bo mój będzie na pewno miły...


aaaaa jeszcze zapomniałaś wyciąć ten link, nadal widnieje!!!
na stronie 56 dnia 25.07.. cos koło godz.12.45

http://www.medonet.pl/zdrowie/zaburz...l,1680965.html

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-08-05 o 15:24
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 16:56   #1693
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ten link nie jest w mojej ocenie reklamą.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 19:43   #1694
Miglo231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mi chlorofil pomógł jeśli chodzi o zapach.Funkcjonuje już normalnie poza domem.
Miglo231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:22   #1695
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ten link nie jest w mojej ocenie reklamą.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słusznie napisałaś , ze w Twojej ocenie, bo na stronie są reklamy karty kredytowej, butów, Netii, sklepu ze zdrową Żywnością a danego artykułu nie ma...
Więc wyjaśnij nam dlaczego,usuwasz tylko wybrane reklamy??? działając na naszą szkodę, bo jak już pisałam wcześniej to forum opierało się na pomocy w znalezieniu zdrowia, bo nigdzie indziej nie możemy jej uzyskać?????????????????
Kim jesteś , że decydujesz co jest dla nas dobre!!?????

Ponadto podaj dowody na to , ze MLM jest szkodliwe!!!????? Konkretne dowody!!!

Dlaczego na moja prośbę nie usunęłaś postów podlegających dwóm przepisom prawa karnego czyli zawierających pomówienia, zastraszanie, naruszanie godności osobistej!!????

Bądź tak miła i wyjaśnij mi na czym polega mikroreklama?? udostępniana z każdym twoim wpisem?


Oczekuje odpowiedzi na wszystkie zadane pytania..

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-08-06 o 12:30
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:28   #1696
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Więc wyjaśnij nam dlaczego,usuwasz tylko wybrane reklamy??
Usuwam te, które w mojej ocenie należy usunąć; to, że na stronie znajdują się linki i reklamy jeszcze nie świadczy o tym, że sam link jest wstawiony w celu reklamowym.

Cytat:
działając na naszą szkodę, bo jak już pisałam wcześniej to forum opierało się na pomocy w znalezieniu zdrowia, bo nigdzie indziej nie możemy jej uzyskać?????????????????
ależ szukajcie, tylko zgodnie z regulaminem forum. A ja od czasu do czasu dodam swój głos rozsądku, bo to jednak forum o zdrowiu, powiązane z medycyną, masz prawo mieć swoje poglądy, ja mam prawo je prostować zgodnie z wiedzą medyczną, biologiczną i chemiczną.

Cytat:
Kim jesteś , że decydujesz co jest dla nas dobre!!
Jestem moderatorem tego podforum. Usuwanie reklam nie ma być dla Was dobre, tylko dla forum.

Cytat:
Ponadto podaj dowody na to , ze MLM jest szkodliwe!!!
Nie jest szkodliwe, ale reklamowanie go w celu uzyskania przez siebie korzyści majątkowej (nawet jeśli naprawdę uważasz, że te suplementy mogą komuś pomóc) nie może mieć miejsca na tym forum (wyjątkiem jest mikroreklama.
Wiesz w ogóle czym jest MLM? Bo wydaje mi się, że nie, więc wkleję definicję:
Cytat:
Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) lub marketingiem sieciowym – termin określający strategię marketingową i sposób funkcjonowania firmy oraz jej współpracowników – niezależnych dystrybutorów.
źródło: wikipedia.

kończę dyskusję na ten temat, bo uważam go za wyczerpany
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-08-06 o 12:31
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:40   #1697
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Niestety nie jest wyczerpany...pokaż swój głos rozsądku w dwóch ostaniach pytaniach??

Doskonale wiem co to jest MLM, bo uczyłam się o nim bardzo dużo a Ty napisałaś ze będziesz usuwać watki zawierające tematykę MLM...
Doskonale wiem również co oznacza reklama i jak na niej zarabiasz, wiec odpowiedz n zadane pytania..

" ależ szukajcie, tylko zgodnie z regulaminem forum. A ja od czasu do czasu dodam swój głos rozsądku, bo to jednak forum o zdrowiu, powiązane z medycyną, masz prawo mieć swoje poglądy, ja mam prawo je prostować zgodnie z wiedzą medyczną, biologiczną i chemiczną...."

dlaczego sie Tobie wydaje , ze posiadasz większa wiedzę od naukowców pracujących na bieżąco w tej tematyce???

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-08-06 o 12:46
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:57   #1698
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Już tłumaczyłam, ale wkleję dokładniej:
Cytat:
Usługa mikroreklamy dotyczy tylko emisji reklamy w ramach opłaconego podpisu.
  • Reklamować można tylko strony zgodne z prawem polskim oraz międzynarodowym. Reklama nie może naruszać interesów osób trzecich (antyreklama) oraz interesów lub dobrego imienia Redakcji Wizaż.pl.
  • Wykupienie reklamy nie upoważnia do reklamowania swoich usług na forum (m.in.: do podawania linków lub zachęcania do kupna w treści postów, treści PW lub jakiejkolwiek innej formie).
  • Jeśli mimo to użytkownik złamie regulamin forum, jego konto będzie zablokowane, a emisja reklamy przerwana bez możliwości odzyskania środków za niewykorzystaną reklamę. Ponad to użytkownik może być obciążony kosztami emisji reklamy premium (czyli w treści postów) wynoszącymi 500 zł za każdy rozpoczęty dzień emisji, a także kosztami usunięcia jego nielegalnej działalności.
Reklama ukaże się pod wszystkimi napisanymi przez Ciebie postami. Jeśli jednak nie masz w ogóle napisanych postów, to lepiej nie zamawiaj tej usługi, bo niewiele na niej skorzystasz. Nabijanie większej ilości postów nie ma sensu, bo Twoje konto będzie zablokowane za spamowanie i stracisz zarówno reklamę jak i pieniądze w nią zainwestowane.
Dodatkowo - uwierz mi na słowo - nie zarabiam na reklamie fundacji, umieściłam tę reklamę z dobrego serca - naprawdę uważasz, że fundacja, która ledwo wiąże koniec z końcem płaci mi za jej reklamowanie? Nie bądź śmieszna.

No i dlatego, że na MLM zarabiasz, a nie wykupiłaś reklamy - będę usuwać Twoje linki zachęcające do zakupu produktów, którymi handlujesz. Proste. Koniec tematu.

Cytat:
dlaczego sie Tobie wydaje , ze posiadasz większa wiedzę od naukowców pracujących na bieżąco w tej tematyce???
"naukowców" takich jak Zięba? Obaliłam mądrości zapewne jakiegoś "naukowca" nt chlorofilu, mogę od ręki obalić wiele innych, może czegoś o witaminie C chcesz się dowiedzieć, np że nie istnieje lewoskrętna? ;-)

Nie chodzi o to, że uważam, że mam większą wiedzę tylko o to, że opieram się o badania naukowe i wiedzę medyczną.

Dla rozróżnienia - jako moderator nie zabraniam Ci pisać rzeczy, które są niezgodne z obecną wiedzą medyczną - jako moderator usuwam linki reklamowe.
To, co uważam na ten temat i to czy będę w ramach wolnego czasu rozsiewać mity na temat medycyny, jak to nazywasz, naturalnej (wolę okreslenie alternatywna) - to już robię jako użytkownik. I mam do tego prawo.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Nie będę kontynuować dyskusji na temat mojej moderatorskiej decyzji i proszę o zaprzestanie tego tematu.

Jeśli chcesz podyskutować o altmedzie - proszę bardzo. O linkach i reklamach temat jest zakończony.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-08-06 o 12:55
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 13:53   #1699
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

cytat..
Nie chodzi o to, że uważam, że mam większą wiedzę tylko o to, że opieram się o badania naukowe i wiedzę medyczną.

To jest to samo, wiedza to znajomość badan naukowych, wniosków z nich wynikających i w tym wypadku zdrowie człowieka.

Na jakiej podstawie dzielisz medycynę??? i twierdzisz, że tylko akademicka jest jedynie słuszną dziedziną i tylko ona nas uzdrowi..

Więc dlaczego stworzyliśmy ten wątek, skoro medycyna akademicka jest jedyną słuszną i nie podważalną nauka..Nie powinno nas tu być, bo byśmy byli zdrowi, prawda???
Dlaczego tak dużo ludzi choruje? zastanawiałaś się kiedyś nad tym?

To raczej Ty jesteś śmieszna, uważając ze w tym zapytaniu odnosiłam się do J. Zieby, choc bardzo go szanuje i uważam , ze wiedzą przerasta większość lekarzy medycyny..Ziębą nie jest naukowcem...
Miałam na myśli naukowców szeroko pojętych. Jesteś hipokrytką, twierdząc, ze badania, które Ty znasz, są jedynie słuszne...Nie mogłaś poznać wszystkich, bo to nie możliwe..skąd w Tobie przekonanie, ze tylko lek wyprodukowany przez farmacje, jest dobry a suplement już jest be? prowadziłaś szeroko zakrojone badania?

Udowodniłaś tylko ze jesteś obłudna i zawistna..bo tego co szkodzi nie usuwasz a to co może pomóc już tak.. Nie chodzi tobie o niczyje dobro tylko kasę.. a słyszałaś o zarobku na kliknięciu w reklamę?

Nie będę dyskutować o Almedzie, każdy ma swój rozum...Wazne jest to, aby iść przez życie nie krzywdząc drugiego człowieka...Środowisku medycznemu taka dewiza jest obca, pewnie nie nauczyli na uczelni co dobre a co złe...

odnośnie korygowania moich poglądów ---- Największym wrogiem wiedzy nie jest ignorancja, ale iluzja wiedzy“ Stephen Hawking

Dziękuję za odpowiedzi wybiorcze...

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-08-07 o 00:25
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-06, 16:28   #1700
Miglo231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Powinni się tutaj wypowiadać ludzie którzy faktycznie mają z tym problem.
Miglo231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 20:26   #1701
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Miglo231 Pokaż wiadomość
Powinni się tutaj wypowiadać ludzie którzy faktycznie mają z tym problem.
Zgadzam się z Tobą Miglo231....... Mojwa nie ma prawa mówić nam co mamy robić i w co wierzyć, bo nie wie z czym się borykamy a przede wszystkim nie jest w stanie nam pomóc...nawet sięgając do jej jedynie słusznych prac naukowych i badan....

Jak nas wyleczy wtedy może nawet zamknąć wątek!!!! a póki co jest tylko szkodnikiem, niszczy naszą wieloletnią pracę i wzajemną pomoc...
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 20:32   #1702
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wtf, mam prawo pisać co myślę na ten temat a co Wy zrobicie - Wasza sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 21:36   #1703
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Chciałam zauwazyc (a wiem, co mówię), ze w zasadzie do tej pory nigdy moderacja nie ingerowała w tresc postów na naszym forum, mimo ze ciagle tutaj wrzucamy linki do jakichś produktów, co jest praktyką chyba pozaregulaminową. Ludzie ci rozumieli, ze jestesmy w dość szczególnej sytuacji. Reakcja pojawiła się dopiero w sytuacji -wybacz, Chorowitku! - ewidentnego reklamowania cudownych produktow i "naganiania" klientów nie tylko na konkretną firmę, ale nawet przez konkretną "furtkę", czyli przez Ciebie w roli posrednika.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 22:28   #1704
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Chciałam zauwazyc (a wiem, co mówię), ze w zasadzie do tej pory nigdy moderacja nie ingerowała w tresc postów na naszym forum, mimo ze ciagle tutaj wrzucamy linki do jakichś produktów, co jest praktyką chyba pozaregulaminową. Ludzie ci rozumieli, ze jestesmy w dość szczególnej sytuacji. Reakcja pojawiła się dopiero w sytuacji -wybacz, Chorowitku! - ewidentnego reklamowania cudownych produktow i "naganiania" klientów nie tylko na konkretną firmę, ale nawet przez konkretną "furtkę", czyli przez Ciebie w roli posrednika.
Drumla , dokładnie to samo pomyslalam. Przyznam , ze już mam dość czytania o super-hiper produktach z duolife. Jeśli ktoś będzie chciał to je znajdzie i kupi bez ciągłego nagabywania nas opowiastkami na ich temat. Moderatorka ma racje.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Mojwa zalozyla taki temat
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1168041
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:01   #1705
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

znalazłam fajny artykul o SIBO:
http://www.juliacaban.pl/2017/05/prz...nie-dieta.html
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 15:07   #1706
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Chciałam zauwazyc (a wiem, co mówię), ze w zasadzie do tej pory nigdy moderacja nie ingerowała w tresc postów na naszym forum, mimo ze ciagle tutaj wrzucamy linki do jakichś produktów, co jest praktyką chyba pozaregulaminową. Ludzie ci rozumieli, ze jestesmy w dość szczególnej sytuacji. Reakcja pojawiła się dopiero w sytuacji -wybacz, Chorowitku! - ewidentnego reklamowania cudownych produktow i "naganiania" klientów nie tylko na konkretną firmę, ale nawet przez konkretną "furtkę", czyli przez Ciebie w roli posrednika.
Drumla, wyjaśnij mi proszę bo nie do końca rozumiem o czym mówisz z tym naganianiem?? ja to widzę w ten sposób, cały czas kieruje sie tym co innym pomogło i też to kupuje. W ten sposób wypróbowałam wiekszosc produktów polecanych tutaj...kiedy ja kupowałam dla przykładu vivomax za 100 zł i nie widziałam efektów szukałam dalej...i tak cały czas...kiedy czytając i szukając trafiłam na Duolife, dziele się z tym z wami jak każdy i jak zawsze.. potem opisuje objawy, jak zawsze... nikogo do niczego nie zmuszam i nie zarabiam, nie prowadzę biznesu....nie buduje grupy... proponowałam zakup bez zarobku, po cenie klubowicza nie zarabiając ani grosza, ale widać nawet bezinteresowna pomoc obraca się przeciwko mnie...jeśli przesyłam link do produktu, to tylko po to, aby się zapoznać z jego składem, jak robi to każdy z każdym innym produktem...gdzie tu widzisz nagabywanie? Nikomu nie przyłożyłam broni do skroni i nie nakazywałam, jak wszczesniej każdy z nas dziele się tym co wiem...
Czy mam rozumieć , ze nie mogę już korzystać z waszym rad i dzielić sie swoimi??? Zażywam produkty Duo life, jak wcześniej wiele innych.Dlaczego mam się dzielić porażkami a sukcesami nie mogę, nie rozumiem??

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-08-11 o 15:32
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 21:25   #1707
serdeczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Widzę, że ciekawa dyskusja tu rozgorzała...

U mnie ostatnie kilka dni minęło całkiem ciekawie...
W zeszłym tygodniu nabawiłem się małego hemoroida... Lekarz ogólny z góry zalecił mi krem (obecnie czopki) na to cholerstwo i dodatkowo krem przeciwgrzybiczny, bo narzekałem, że smrodek się nasila. Pewna poprawa faktycznie nastąpiła jeśli chodzi o zapach, ale chyba dlatego, że to cudo "zatkało" mi dupę. xD

Dziś byłem prywatnie u gastrologa i po "przeglądzie" stwierdził, że prócz małego hemoroida mam wyprzenie bakteryjne okolic odbytu. Jak powiedziałem mu o zapachu to tylko potwierdził, że przy tym stanie zapalnym to możliwe, że się zapachy wydobywają. Stwierdził, że branie różnych antybiotyków mogło doprowadzić do rozwinięcia złej flory bakteryjnej. Także przepisał mi Xifaxan (na receptę), krem Pimafucort (krem przeciwgrzybiczny, przeciwbakteryjny i przeciwzapalny do smarowania pupy; na receptę) i jakieś pierdoły na tego hemoroida.

Ogólnie Xifaxan mam brać tydzień w danym miesiącu i tak przez 3 miechy (czyli tydzień kuracji a następnie 3 tygodnie przerwy). Przez ten cały czas mam brać probiotyki. Stwierdził, że Osłonka Gastro powinna być wystarczająca, ale mogę brać coś "bogatszego".

Zabronił mi jeść cokolwiek z laktozą, ale powiedziałem mu, że już jestem na diecie (SCD) i faktycznie od tego momentu nie miałem ani jednego ataku kolki (czyli od 15 lipca).
Aha no i śledziona jest już w prawidłowej wielkości.

Mam k***a nadzieję, że to będzie koniec tego koszmaru. Od poniedziałku do środy było w miarę lajtowo, ale dziś pod koniec roboty (po 6 godzinach) znowu było czuć smrodek... ://

Aha wizyta u gastrologa kosztowała mnie 150 zł.....
serdeczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 13:55   #1708
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

serdeczny, nie bierz antybiotykow bo potem będzie już tylko gorzej. ja tak miałam . Przed zabiegiem ginekologicznym dostałam w ciągu miesiąca 2x antybiotyk dożylnie, przez jakies 2 mies było super zero smrodu , ale jak się potem rozsmierdzialam to szok. Ludzie uciekali co ksiegowa z naszego forum może potwierdzić. Antybiotyk w naszym przypadku to droga donikąd.
Pozdrawiam
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 15:34   #1709
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Serdeczny, zauważyłeś pewną sprzeczność w tym co mówi a robi gastrolog? twierdzi, ze po antybiotykach zmieniła się flora jelit i własnie na to przepisuje kolejny antybiotyk!!!, bo Xifaxan to antybiotyk...
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 17:27   #1710
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

adasko2asy,

napisz do mnie na maila, to podam Ci namiary gabibnetu i powiem wszystko, hej
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.