Zegarek sportowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Na tym forum dowiesz się wszystkiego o świecie fitnessu oraz poznasz różne rodzaje aktywności fizycznej takie jak tabata, joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-05-27, 14:55   #1
Arabella27
Przyczajenie

Zegarek sportowy

Cześć
Mam pytanie o zegarki sportowe, czy korzystacie z takich podczas treningów i czy możecie mi jakieś polecić? Będę wdzięczna za każdą pomoc
Arabella27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 08:40   #2
staska_stasia
Zakorzenienie

Dot.: Zegarek sportowy

Korzystam, mam nawet 2: suunto ambit sport 3 i polar m430.
Obecnie częściej używam polara (suunto biorę tylko na dłuuuugie wyjazdy rowerowe, bo w polarze bateria ni wytrzymuje mi całego dnia), dlatego opiszę polara.
To, co mnie przekonało do jego zakupu rok temu, to fakt, że jest mniejszy od suunto i nadaje się do noszenia na co dzień. Kolejna zaleta- pomiar tętna w nadgarstku, nie trzeba dodatkowych pasów HR. Ma to też swój minus jak się biega zimą i zegarek idzie na rękaw kurtki, ale w takiej sytuacji można do niego podpiąć czujnik tętna na pasie (koleżanka ostatnio kupiła optyczny OH-1 z polara, ponoć bardzo wygodny, sama się nad nim zastanawiam). Z polara wygodnie zgrywa się wszystkie dane do serwisu poprzez dedykowaną aplikację (suunto miał problem z androidem, trzeba było przesyłać na komputer po kablu). Jest wodoszczelny, można z nim pływać.
Co do baterii- tutaj suunto wygrywa. Polar ostatnio wyłączył mi się jak pojechałam na wycieczkę rowerową- włączałam go ok. 8 rano, a padł o 16, po niespełna 100 km, a suunto bez doładowania zarejestrował mi trasy po 200 km trwające 11-12 godzin.
staska_stasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 11:02   #3
An1990
Przyczajenie

to zależy jaki budżet?
Jak ma być tanio to bardzo dobrze wykonany jest xiaomi mi band 2 i 3, aktualnie wchodzi wersja 4.
Z rozwiązań wiele droższych to zegarki Garmina. Chociaż do zastosowań amatorskich i średniozaawansowanych nie potrzebny jest aż tak drogi zegarek
An1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:49   #4
Marysia343
Przyczajenie

Tak jak poprzedniczka napisała. Wszystko zależy od budżetu. Jak mały to raczej jakiś miband od xiaomi. A jak coś droższego to może garmin vivofit 3?
Marysia343 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości