Jak się nie opalić ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-06-01, 11:48   #31
Celestine_M
Zakorzenienie

Dot.: Jak się nie opalić ?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na tej stronie są nie tylko daszki, także pełne kapelusze.
Dzięki, w takim razie jak dorwe komputer to poprzeglądam, może uda mi się znaleźć coś w małym rozmiarze (chociaż bez mierzenia i tak nie kupię).

W beretach i klasycznych kapeluszach wyglądam spoko, we wszystkich sportowych nakryciach głowy natomiast jak debil, no i to nie mój styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

I tak btw w tym momencie u mnie 30°C i słońce, wychodząc do pracy posmarowalam się jak zwykle kremem 50, od niecałej godziny mam przerwę i wyszlam "na świat" wiec wcześniej znowu nałożyłam krem. Jak będę kończyć o 20 to nałoże znowu.

Celestine_M jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 11:50   #32
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
Dzięki, w takim razie jak dorwe komputer to poprzeglądam, może uda mi się znaleźć coś w małym rozmiarze (chociaż bez mierzenia i tak nie kupię).

W beretach i klasycznych kapeluszach wyglądam spoko, we wszystkich sportowych nakryciach głowy natomiast jak debil, no i to nie mój styl.

Rozumiem, mam tak samo, jak pisałam noszę się dość zachowawczo i żadne tam style militarne, safari czy na retro pensjonarkę mi nie pasują i chyba nie ma nic w czym wyglądałabym gorzej niż czapka z daszkiem. Ale z kolei klasyczne kapelusze są tak bardzo "niedzisiejsze", że trzeba mieć bardzo duże wyczucie smaku, żeby je nosić i do casuala nie bardzo pasują no i zwracają uwagę tak samo jak parasolka w słoneczny dzień, tyle że chronią gorzej niż parasolka.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 21:02   #33
tamagochistyle
Przyczajenie

Dołączam do nieopalających się z założenia, u mnie to kwestia alergii/uczulenia Ręce czy nogi bym sobie czasami wystawiła w sumie, ale cierpię potem strasznie.
tamagochistyle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 21:59   #34
thegirlnextdoor
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tamagochistyle Pokaż wiadomość
Dołączam do nieopalających się z założenia, u mnie to kwestia alergii/uczulenia Ręce czy nogi bym sobie czasami wystawiła w sumie, ale cierpię potem strasznie.
A jak się takie uczulenia stwierdza? Bo u mnie kiedyś dermatolog wysnuła takie podejrzenie, no ale jakoś niepotwierdzone.
thegirlnextdoor jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości