Ślub w plenerze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-31, 23:56   #1
Romana92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1

Ślub w plenerze


Witam wszystkich,

Zabieram się za organizację wesela. Całe życie marzyłam o weselu na luzie, jakaś karczma z ogrodem, lub wesele w plenerze (namiot weselny). Nie wiem jak się do tego zabrać, szukając w necie napotykam albo sale typowo weselne, albo pawilony na wynajem na wesele w plenerze (ale gdzie to postawić, jak wynająć jakieś miejsce?).

Nie posiadam jeszcze żadnej ustalonej daty, bo ona będzie zależna od miejsca, czy sali (wiem jak dużo wcześniej trzeba rezerwować i jak dużo jest rezerwacji). Wstępnie ustaliliśmy maj-czerwiec 2019, więc czasu nie mamy zbyt wiele.

Kwotowo 30-40 tysięcy na 80 osób (wliczam w tą kwotę absolutnie wszystko). Chciała bym by ten dzień nie kosztował nas kredytu na 10 lat, ale też był wyjątkowy. Nie zależy mi na luksusach, lecz na fajnym miejscu z klimatem gdzie ludzie będą się luźno czuli.
Interesuje mnie coś w okolicy Katowic, bo stąd też jesteśmy.
Może macie jakieś podpowiedzi, jak mam się do tego zabrać, jak szukać, czy może wiecie gdzie jest miejsce, które odpowiada moim wymaganiom

Z góry wielkie dzięki !
Pozdrawiam !
Romana92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 13:43   #2
molona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub w plenerze

Zawsze mi się taki marzył ale niestety nie mam na to warunków
molona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-01 14:43:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.