"Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 20:35   #1
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Talking

"Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)


Zacznę od tego, że żadnej paczki się nie spodziewałam. W momencie, gdy zadzwoniła do mnie mama, że dostałam paczkę z depilatorem Braun, dosłownie zapiszczałam ze szczęscia - ogromnie chciałam mieć możliwosć przetestowania tego urządzenia! Wiadomosć o paczce otrzymałam przed pracą, więc 8 godzin zleciało mi migiem, z towarzyszącym uczuciem radosci i podniecenia

Po powrocie do domu, oczywiscie: oględziny depilatora Zacznę od tego, że depilator jest śliczny! Nie dość, że w moich kolorach (biało - fioletowy), to jeszcze sporą część urządzenia przyozdobiono brokatem! A ja, jako typowa sroka uwielbiam efektowny wygląd!

Świetnym dodatkiem są nakładki dołączone do zestawu: do okolic twarzy, pach/bikini, do przycinania/golenia. Chyba skuszę się nawet do wydepilowania pach, jak już mam specjalną nakładkę! Oczywiście w zestawie jest również nakładka peelingująca, ładowarka i specjalna szczoteczka ułatwiająca czyszczenie depilatora.

I jeszcze ważna rzecz, której w pierwszej chwili myślałam, że o dziwo nie dołączono do zestawu: specjalny woreczek do przechowywania urządzenia. Jak się okazało, taki gadżet również jest dołączony, co pozwala przechowywać depilator i akcesoria w jednym miejscu.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:57   #2
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Czas na relację z pierwszego użycia!

Na pierwszy ogień poszła nasadka peelingująca. Trochę się bałam użycia po prysznicem, W WODZIE, no bo jak to tak Wcześniej nie miałam do czynienia z depilatorem, którego można używać na mokro. Ale szybko się przemogłam

Przed użyciem depilatora, musiałam go oczywiście naładować. I tutaj pierwsze zaskoczenie: depilator rzeczywiście ładuje się równą godzinę, czyli informacja od producenta w 100% prawdziwa. Tak więc po godzinie napiętego oczekiwania przystąpiłam do boju

Nasadką peelingującą potraktowałam na początek dekolt i ramiona. Używanie tej szczoteczki jest przyjemne, nie ma mowy o żadnym uczuciu dyskomfortu/bólu. Po prostu takie mizianko pod prysznicem Peelingowałam się z pomocą żelu-kremu pod prysznic i ku mojemy zdziwieniu nie było piany.

Moja skóra po użyciu była lekko zaczerwieniona - działa! Przyszedł czas na nogi. Przy złuszczaniu wykonywałam różne ruchy: od okręznych poprzez w kratkę, do góra-dół.

Po użyciu szczotki peelingującej skóra jest naprawdę gładka! No i nie musimy się namachać przy peelingu - robotę odwala za nas szczoteczka

Jako bonus wrzucam fotki depilatora i magicznego woreczka na przechowywanie. Chciałam uchwycić brokat mieniący się na urządzeniu, ale niestety się nie udało No cóż, jak się nie ma, co się lubi...



Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2013-07-26 o 13:00 Powód: dodanie zdjęć
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 00:55   #3
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Przyszedł czas na opis pierwszej depilacji z Bran Silk Epil 7 Skin Spa.

Akurat przypadkiem byłam przed depilacją, poprzednio goliłam nogi maszynką, więc włoski odrosły szybko i masowo. Było na moich nogach co depilować Depilowałam łydki.

Ładowanie depilatora (równa godzina) i przystępujemy do akcji. Włączam depilator - dźwięk nie jest zbyt głośny. Da się usłyszeć urządzenie, jednak dźwięk pracy depilatora nie wali po uszach. Po pierwszym "pasie" depilacji szok: ból jest bardzo mały. Nie ma porównania z depilatorem, który zakupiłam sobie 6 lat temu. Wypustki masujące świetnie się sprawdzają!

Oczywiście po jednej nodze przyszedł czas na drugą. Bolała mnie trochę bardziej niż pierwsza (prawa), ale chyba generalnie na prawej stronie ciała intensywniej odczuwam wszelki ból.

Rewelacją jest dla mnie lampka smart light, która idelanie podświetla depilowany obszar - widać włoski, które gdzieś tam się nam zapodziały

Kolejna obietnica producenta spełniona: spokojnie spędziłam 40 minut na depilacji bezprzewodowo i depilator nie wołał o ładowanie!

Na drugi dzień dodepilowałam nogi, aby wyłapać włoski, którym udało się wybić przez noc .

Dzięki depilatorowi Braun pojechałam nad morze z gładkimi nogami i miałam ogromny komfort psychiczny, bo nie musiałam się zastanawiać, czy aby coś mi już nie odrasta na nogach .

Weekend nad morzem udany w 100%!

Załączam zdjęcie depilatora podczas ładowania (lampka świeci naprzemiennie podczas ładowania, natomiast gdy depilator jest naładowany, dioda świeci stałym światłem):
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 03:03   #4
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Chciałam dzisiaj wydepilować pachy, ale... strach przed bólem wygrał! Może następnym razem...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 03:01   #5
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Dzisiaj dalej się peelingowałam soniczną nakładką, dlatego wrzucam fotki depilatora z nakładką peelingującą: w stanie spoczynku i podczas pracy



P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 15:20   #6
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Specjalnie dla Was i dla Braun zrobię coś, czego wcześniej nie robiłam: wydepiluję dzisiaj pachy! Pod prysznicem! Cykam się, jak nie wiem
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 15:48   #7
Stefannia
Wtajemniczenie
 
Avatar Stefannia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 994
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Opowiadaj, opowiadaj. Ja myślę o zakupię, więc ciekawa jestem jak się sprawdza.
Stefannia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 16:45   #8
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Jestem po depilacji pach

Generalnie nie wiem, jak to przeżyłam. Bolało okropnie. Depilowałam pachy depilatorem pierwszy raz.

Muszę mieć okropnie wrażliwą skórę pod pachami, bo zdażyło się kilka krwawień

Lewa pacha wygląda w miarę, natomiast prawa wygląda, jakby przeżyła masakrę piłą mechaniczną Zobaczymy, jak będą wyglądały jutro rano...

Generalnie to sama sobie biję brawo , miałam wielkie chwile zwątpenia i kilka razy chciałam zrezygnować z dalszej depilacji.

Depilowałam się pod prysznicem, jednak w moim przypadku woda chyba nic nie dała.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:48   #9
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

za odwagę... ja się cykam i napewno bym nie dała rady obu pach wydepilować, bo po pierwszej bym wymiękła...
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:58   #10
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
za odwagę... ja się cykam i napewno bym nie dała rady obu pach wydepilować, bo po pierwszej bym wymiękła...
No ja miałam takie chwile, że już w trakcie pierwszej chciałam zrezygnować. Ale się zawzięłam i mam, co chciałam No i też się cykałam, już raz strach wygrał. Ale dzisiaj wygrał depilator!
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 17:03   #11
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
No ja miałam takie chwile, że już w trakcie pierwszej chciałam zrezygnować. Ale się zawzięłam i mam, co chciałam No i też się cykałam, już raz strach wygrał. Ale dzisiaj wygrał depilator!
może i ja się odważę... kiedyś
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 20:51   #12
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Podziwiam Cię za depilację pach!
Też kiedyś spróbowałam - polała się krew i już nigdy nie wróciłam do depilacji depilatorem
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:35   #13
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Odp: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

No u mnie też się polała, niestety... Ale jak mam mieć kilka dni spokoju, to spróbuję jeszcze przynajmniej drugi raz poddać się tej torturze . W tej chwili pachy mnie nie bolą, odczuwam dyskomfort pod prawą, mocniej podrażnioną pachą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 14:01   #14
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Odp: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Dzisiaj pachy wyglądają lepiej, ale nie wiem, czy odważę się już na bluzkę bez rękawów
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 15:24   #15
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Od dnia pierwszej depilacji depilatorem Silk Epil 7 Skin Spa minęło u mnie 10 dni. Musiałam robić kilka poprawek, ale wynikały one tylko i wyłącznie z nierównomiernego wzrostu włosków i tego, że w miarę złuszczania mogłam usunąć włoski, które były w jakimś stopniu wrośniętę w skorę.

Poza tym, nogi są gładkie Jestem bardzo zadowolona z tego depilatora!
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 03:30   #16
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Czas na podsumowanie mojej przygody z depilatorem Braun Silk Epil 7 Skin Spa!

Trochę z nim przeszłam: chwile miłe i te trochę mniej Ale moja ogólna ocena jest ogromnie pozytywna!

Zalety depilatora:

- możliwość używania zarówno na sucho jak i na mokro
- nakładka peelingująca, która zaoszczędza nam sporo czasu przy peelingowaniu ciała
- szeroka gama nakładek, która pozwala na zróżnicowane zastosowanie depilatora (nie przetestowałam jeszcze jedynie nakładki golącej oraz trymera, ale tutaj raczej zaskoczona nie zostanę; pewnie potestuję również na TŻ )
- mało odczuwalny ból przy depilacji dzięki nakładce masującej
- dioda Smart Light, która bardzo pomaga przy zabiegu
- moim zdaniem absolutnie fantastyczny design Kobiecy, trochę szalony dzięki drobinkom brokatu
- bardzo dobrze leży w dłoni, również na mokro
- szybkie ładowanie "do pełna"
- stosunkowo cicha praca depilatora

Wad nie ma! Jeżeli kogoś zawiodłam, to nawet nie jest mi przykro .

Po przetestowaniu tego depilatora zdecydowanie stwierdzam, że jest wart swojej ceny - dobrze jest zainwestować w coś, co spełnia obietnice producenta .

Jeżeli ktoś będzie mnie prosił o radę w wyborze depilatora, to będę polecać właśnie Silk Epil 7 Skin Spa
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 15:39   #17
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Sama siebie zaskoczyłam: depilowałam pachy już 3 razy :O Nie bolało tak, jak za pierwszym razem, bo włoski odrastają partiami. Widzę, że odrastają słabsze i jaśniejsze i skłaniam się ku stałej depilacji pach depilatorem Jest to wygodne - nie muszę co 2 dni golić maszynką...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 03:42   #18
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Odp: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Kolejna depilacja pach: praktycznie bezbolesna. Włoski odrastają zdecydowanie słabsze i jaśniejsze, mam około 5 dni spokoju z pachami (włoski jeszcze rosną nierównomiernie). Nie ma mowy, żebym wróciła do depilacji maszynką! Dziękuję, Braun!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 00:42   #19
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Odp: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Cóż za spam :/ Jak otrzymuje się coś za darmo, to trzeba, to chwalić :/
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 12:45   #20
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Odp: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Tak, napewno Chwalę tylko dlatego, że DOSTAŁAM. Dobreee! Proponuję poczytać cały wątek, bo zdarzyło mi się narzekać. Nie czytaj, jak uważasz za spam. Zapewniam, że nie będę przez to płakać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 13:35   #21
Nikhedonia59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Bardzo fajny pomysł Facebench
Nikhedonia59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:10   #22
Rabiosa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 27
Talking Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Też chcem to cudo!!


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
Rabiosa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 00:55   #23
ReLizzie97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Świetny sposób na fajny dzień i skóra po nim super
ReLizzie97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 18:40   #24
Mczarna81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 39
Dot.: Odp: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

golenie pach zwykłym depilatorem to byłby koszmar chyba dla mnie:-(
Mczarna81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 14:55   #25
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: Odp: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Bardzo fajna sprawa, takie domowe spa. A jak rezultaty daje to urządzenie? Po jakim czasie widoczna jest poprawa?
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 21:36   #26
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Dziewczyny, ja jestem szczęśliwą posiadaczką tego depilatora ale mój pies zeżarł mi nasadkę do której się przyczepia nakładkę peeling-ującą, jakby ktoś chciał odsprzedać to proszę o kontakt. No nie mogę nigdzie takiej znaleźć
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.