Mamusie styczniowe 2020 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-05, 11:30   #1621
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Nie można, tylko trzeba - nowe ze sklepu przecież też.
Ja nie kupuję takich, które wyglądają na mocno zużyte, więc nie widzę w tym nic strasznego. Ale rozumiem, że każdy ma inne podejście do takich spraw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Inevera - dobrze kojarzę, że Ty trochę się orientujesz w zero/less waste? Mam w domu 3 butelki szamponów, które kompletnie mi nie pasują. Jednego używam zamiast żelu pod prysznic. Masz patenty jak jeszcze inaczej można je zużyć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Staram się coś wprowadzać w życie, ale średnio mi to idzie. Z szamponami niestety nie pomogę

Ja większość ciuchów ciążowych mam teraz pożyczonych od koleżanki. Ubranek nie mam jeszcze żadnych. Jak coś się trafi to kupię. Z nowych rzeczy na pewno fotelik będzie i chyba monitor oddechu. I poproszę w prezencie o poduszkę do karmienia. A tak to idę w używane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 12:12   #1622
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Staram się coś wprowadzać w życie, ale średnio mi to idzie. Z szamponami niestety nie pomogę

Ja większość ciuchów ciążowych mam teraz pożyczonych od koleżanki. Ubranek nie mam jeszcze żadnych. Jak coś się trafi to kupię. Z nowych rzeczy na pewno fotelik będzie i chyba monitor oddechu. I poproszę w prezencie o poduszkę do karmienia. A tak to idę w używane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Poszperałam trochę w necie i jest masa zastosowań - do prania delikatnych ubrań, do prania pędzli, do sprzątania zamiast płynu do podłóg czy np do mycia szafek kuchennych, zamiast mydła w płynie czy płynu do kąpieli. Nie zmarnują się.
Natomiast sprawdziłam już na sobie, że super się goli nogi na odżywkę do włosów.


Przeglądam sobie łóżeczka na olx i jestem w szoku ile czasami ludzie chcą kasy za meble w takim stanie. Szczebelki połamane, farba pozdrapywana lub poobgryzana, a cena 200-300zł. Czy ktoś to kupi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 12:55   #1623
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Poszperałam trochę w necie i jest masa zastosowań - do prania delikatnych ubrań, do prania pędzli, do sprzątania zamiast płynu do podłóg czy np do mycia szafek kuchennych, zamiast mydła w płynie czy płynu do kąpieli. Nie zmarnują się.
Natomiast sprawdziłam już na sobie, że super się goli nogi na odżywkę do włosów.


Przeglądam sobie łóżeczka na olx i jestem w szoku ile czasami ludzie chcą kasy za meble w takim stanie. Szczebelki połamane, farba pozdrapywana lub poobgryzana, a cena 200-300zł. Czy ktoś to kupi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wątpię, pewnie będą zaniżać ceny.Ja od znajomego mam monitor oddechu i łóżeczko z funkcją bujania za łącznie 200 zł.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 13:43   #1624
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Staram się nie cudowac ani nie wymyślać. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego ubranka będą użyte niewiele razy. Trudno.
Mam po prostu „delikatny wstręt” do rzeczy mogących mieć kontakt z wydzielinami innych ludzi tam mam i już.

Co do ciążowych ubrań. Mam „pożyczone” jedne spodnie. I tak z wielkimi oporami - bo co prawda użyje ich krótko ale będę je prac, nosić... wrócą do właścicieli pewnie pomimo starań w gorszy stanie niż je dostałam.

Na ciuszki oraz ewentualne ubrania ciążowe poluje w promocjach.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 13:48   #1625
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Wątpię, pewnie będą zaniżać ceny.Ja od znajomego mam monitor oddechu i łóżeczko z funkcją bujania za łącznie 200 zł.

I super
Ja nie mam nawet od kogo odkupić. Pozostają ogłoszenia, ale jak widzę opis „trochę pogryzione, ale stan idealny” to chyba wolę dołożyć i kupić nowe. To co zaoszczędzę na ubrankach wydam na mebelki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 21:41   #1626
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny u mnie też nie ma problemu z ciuszkami używanymi , zresztą przy drugiej córci połowa ciuszkow była kupiona w lumpeksie lub w spadku po siostrzenicy do tej pory siostra daje mi ciuszki z których jej córcia wyrasta i naprawdę większość jak nówki Najważniejsze żeby czuć się z samym sobą dobrze , jeśli ktoś nie chce używek to ja to rozumiem . Ja jestem na etapie zakupu kołyski / kosza Mojżesza używanej i powiem wam że nie wiedziałam że ludzie robią taki problem z wysyłką , wszystko odbiór osobisty , masakra jakaś , wkoncu udało mi się trafić na osobę która nie widzi problemu w wysyłce , także mam nadzieje że uda mi się kupić druga rzecz dla dzidzi kupiłam już tkaną chustę do noszenia o przepraszam kupiłam ostatnio pierwsza grzechotkę i piszczałkę w Pepco hehe ale oprzeć się nie mogłam i w dodatku wszystkie przecenione na 4,99
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:11   #1627
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie też nie ma problemu z ciuszkami używanymi , zresztą przy drugiej córci połowa ciuszkow była kupiona w lumpeksie lub w spadku po siostrzenicy do tej pory siostra daje mi ciuszki z których jej córcia wyrasta i naprawdę większość jak nówki Najważniejsze żeby czuć się z samym sobą dobrze , jeśli ktoś nie chce używek to ja to rozumiem . Ja jestem na etapie zakupu kołyski / kosza Mojżesza używanej i powiem wam że nie wiedziałam że ludzie robią taki problem z wysyłką , wszystko odbiór osobisty , masakra jakaś , wkoncu udało mi się trafić na osobę która nie widzi problemu w wysyłce , także mam nadzieje że uda mi się kupić druga rzecz dla dzidzi kupiłam już tkaną chustę do noszenia o przepraszam kupiłam ostatnio pierwsza grzechotkę i piszczałkę w Pepco hehe ale oprzeć się nie mogłam i w dodatku wszystkie przecenione na 4,99
Ja wczoraj układałam w mebelkach to co już dostałam i kupiłam też pierwsze pajacyki 😊 To co dostałam zaczyna się raczej od 62-68 także muszę mieć kilka mniejszych. Generalnie naprawdę nie sądziłam że aż tyle rzeczy uda mi się dostać od znajomych.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 19:27   #1628
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj układałam w mebelkach to co już dostałam i kupiłam też pierwsze pajacyki �� To co dostałam zaczyna się raczej od 62-68 także muszę mieć kilka mniejszych. Generalnie naprawdę nie sądziłam że aż tyle rzeczy uda mi się dostać od znajomych.
A jakie masz mebelki?
Ja chyba zdecyduje się na łóżeczko Woodies i chyba wezmę od razu 140x70, to starczy na dłużej.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 20:27   #1629
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A jakie masz mebelki?
Ja chyba zdecyduje się na łóżeczko Woodies i chyba wezmę od razu 140x70, to starczy na dłużej.
Mebelków też nie kupowałam jakiś specjalnych szczerze mówiąc nie miałam zamiaru na razie nic robić w tamtym pokoiku bo dziecko i tak będzie ze mną dłuższy czas w sypialni ale koleżanka chciała sprzedać to skorzystałam z okazji,szafa i komoda z Ikei.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 20:59   #1630
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość


Mebelków też nie kupowałam jakiś specjalnych szczerze mówiąc nie miałam zamiaru na razie nic robić w tamtym pokoiku bo dziecko i tak będzie ze mną dłuższy czas w sypialni ale koleżanka chciała sprzedać to skorzystałam z okazji,szafa i komoda z Ikei.


O tak. Gdybym nie trafiła na okazje tych mebelków które właśnie dzisiaj kupiłam, to pewnie bylaby Ikea


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 21:01   #1631
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A jakie masz mebelki?
Ja chyba zdecyduje się na łóżeczko Woodies i chyba wezmę od razu 140x70, to starczy na dłużej.
Ja je zamowilam Doszlo 2dni temu i czeka na zlozenie
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 21:20   #1632
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny pochwalcie się fotkami waszym mebelków , szukam inspiracji potrzebuję szafy i komody . Czy któraś z was ma piętrowe łóżeczko? Czy polecacie?
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 21:37   #1633
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja je zamowilam Doszlo 2dni temu i czeka na zlozenie


Który model wzięłaś? Razem z szufladą?
A materacyk już masz jakiś na oku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Ja komodę chcę tą https://www.ikea.com/pl/pl/p/sundvik...ialy-30424007/ - ze składanym przewijakiem.
Tylko się zastanawiam czy będzie różnica w odcieniach bieli jak łóżeczko będzie innej firmy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 06:42   #1634
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalcie się fotkami waszym mebelków , szukam inspiracji potrzebuję szafy i komody . Czy któraś z was ma piętrowe łóżeczko? Czy polecacie?
My chyba teraz będziemy kupować dla dzieci chociaż przeraża mnie to, bo mój syn nie uleży spokojnie i będzie trzeba całą górę osiatkować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:01   #1635
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Który model wzięłaś? Razem z szufladą?
A materacyk już masz jakiś na oku?
Wzielam Classic Cot Bed 140x70 bez szuflady. Materacyk Quality tez z Woodies. Komode tez mam taka sama z Ikei, takze jak zloze moge dac ci znac odnośnie odcieni
Natomiast po zakupie stwierdzam ze chyba bym jej nie wziela ponownie - polka z przewijakiem po rozlozeniujest ogromna i utrudnia dostep do szuflad. Znajomi mowia ze i tak nie bedziemy na nim przewijac
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:35   #1636
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Wzielam Classic Cot Bed 140x70 bez szuflady. Materacyk Quality tez z Woodies. Komode tez mam taka sama z Ikei, takze jak zloze moge dac ci znac odnośnie odcieni

Natomiast po zakupie stwierdzam ze chyba bym jej nie wziela ponownie - polka z przewijakiem po rozlozeniujest ogromna i utrudnia dostep do szuflad. Znajomi mowia ze i tak nie bedziemy na nim przewijac


O super, czekam na wiadomość Też chyba nie wezmę szuflady na początek, zawsze można dokupić później. Ale w sumie miejsca do przechowywania nigdy dość.

Znajoma ma tą komodę, podpytam jak się u nich sprawdza po kilku miesiącach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 08:25   #1637
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Wzielam Classic Cot Bed 140x70 bez szuflady. Materacyk Quality tez z Woodies. Komode tez mam taka sama z Ikei, takze jak zloze moge dac ci znac odnośnie odcieni
Natomiast po zakupie stwierdzam ze chyba bym jej nie wziela ponownie - polka z przewijakiem po rozlozeniujest ogromna i utrudnia dostep do szuflad. Znajomi mowia ze i tak nie bedziemy na nim przewijac
To jest to o czym mówiłam, moja koleżanka miała komodę specjalną odpowiednia głębokość pod przewijak i szybko się jej pozbyła bo też była nieporęczna. Ja to w ogóle się zastanawiam czy będzie mi się tak chciało latać do drugiego pokoju przewijać no ale na razie zakładam że tak będzie a życie pokaże 😀
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:07   #1638
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
To jest to o czym mówiłam, moja koleżanka miała komodę specjalną odpowiednia głębokość pod przewijak i szybko się jej pozbyła bo też była nieporęczna. Ja to w ogóle się zastanawiam czy będzie mi się tak chciało latać do drugiego pokoju przewijać no ale na razie zakładam że tak będzie a życie pokaże

A o tym to nie pomyślałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:28   #1639
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Wzielam Classic Cot Bed 140x70 bez szuflady. Materacyk Quality tez z Woodies. Komode tez mam taka sama z Ikei, takze jak zloze moge dac ci znac odnośnie odcieni
Natomiast po zakupie stwierdzam ze chyba bym jej nie wziela ponownie - polka z przewijakiem po rozlozeniujest ogromna i utrudnia dostep do szuflad. Znajomi mowia ze i tak nie bedziemy na nim przewijac
Ja nie miałam tej komody ale inną i też z długim miejscem na przewijak. Dla mnie było super. I wcale nie było trudno coś z szuflad wyciągnąć. A i tak jak już to rzeczy przygotowywałam wcześniej.

I zawsze mnie dziwią te stwierdzenia, że przewijaka nie będzie się używać. Dla mnie przewijak był mega wygodny. Mimo że miałam dzieci nadaktywne, które szybko przestawały leżeć spokojnie. Syna to ja od 4 miesięca przewijałam tylko na brzuchu

Tak samo mnóstwo osób mówi, żeby nie kupować nic 56, bo i tak będzie za małe na dziecko. Albo od razu pieluchy 2. Wszystkie osoby, które znałam i się do tego dostosowały to kupowały potem rzeczy na szybko, bo wszystko było za duże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 09:35   #1640
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja nie miałam tej komody ale inną i też z długim miejscem na przewijak. Dla mnie było super. I wcale nie było trudno coś z szuflad wyciągnąć. A i tak jak już to rzeczy przygotowywałam wcześniej.

I zawsze mnie dziwią te stwierdzenia, że przewijaka nie będzie się używać. Dla mnie przewijak był mega wygodny. Mimo że miałam dzieci nadaktywne, które szybko przestawały leżeć spokojnie. Syna to ja od 4 miesięca przewijałam tylko na brzuchu

Tak samo mnóstwo osób mówi, żeby nie kupować nic 56, bo i tak będzie za małe na dziecko. Albo od razu pieluchy 2. Wszystkie osoby, które znałam i się do tego dostosowały to kupowały potem rzeczy na szybko, bo wszystko było za duże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli chodzi o moją wypowiedź nie miałam na myśli samego przewijaka którego możesz umieścić np też na łóżeczku tylko chodziło mi o specjalną komodę.Pajacyki chcę mieć w każdym rozmiarze ale np po dwie sztuki jak się okaże jak duże będzie dziecko będę uzupełniać. Próbuję być przygotowana na wszystko ale pewnie i tak dużo rzeczy mnie zaskoczy😀
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:21   #1641
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o moją wypowiedź nie miałam na myśli samego przewijaka którego możesz umieścić np też na łóżeczku tylko chodziło mi o specjalną komodę.Pajacyki chcę mieć w każdym rozmiarze ale np po dwie sztuki jak się okaże jak duże będzie dziecko będę uzupełniać. Próbuję być przygotowana na wszystko ale pewnie i tak dużo rzeczy mnie zaskoczy
Ja miałam właśnie komody z przewijakiem Takiego na łóżeczko nie miałam. I nie odpowiadałam tak personalnie, tylko ogółem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:35   #1642
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja nie miałam tej komody ale inną i też z długim miejscem na przewijak. Dla mnie było super. I wcale nie było trudno coś z szuflad wyciągnąć. A i tak jak już to rzeczy przygotowywałam wcześniej.

I zawsze mnie dziwią te stwierdzenia, że przewijaka nie będzie się używać. Dla mnie przewijak był mega wygodny. Mimo że miałam dzieci nadaktywne, które szybko przestawały leżeć spokojnie. Syna to ja od 4 miesięca przewijałam tylko na brzuchu

Tak samo mnóstwo osób mówi, żeby nie kupować nic 56, bo i tak będzie za małe na dziecko. Albo od razu pieluchy 2. Wszystkie osoby, które znałam i się do tego dostosowały to kupowały potem rzeczy na szybko, bo wszystko było za duże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat u moich znajomych (u nas tez tak pewnie bedzie) to kwestia pietrowego domu. Komoda z przewijakiem na.pietrze, a zwykle przebywamy na parterze. No nie bede biegac z kazdym przewijaniem po schodach gora-dol. Ale pewnie w nocy ma to sens. Kupie przewijak taki zeby wchodzil tez na łóżko i zobacze co sie lepiej sprawdza. My na pierwsze miesiace na pokoik zaadaptowalismy garderobe przy naszej sypialni, ktora ma jakies 5m2, sila rzeczy otwarta komoda tam zabiera sporo miejsca. Ale pewnie jak ze wsZystkim, wyjdzie 'w praniu' A ile kobiet tyle opinii, kazdej bedzie pasowac cos innego

PS. Siedzę wlasnie na lotnisku czekajac na lot. Jakos tak sie niespokojnie czuję, brzuch jakby bardziej napięty... :/

Edytowane przez Rose08
Czas edycji: 2019-09-07 o 10:39
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:13   #1643
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Akurat u moich znajomych (u nas tez tak pewnie bedzie) to kwestia pietrowego domu. Komoda z przewijakiem na.pietrze, a zwykle przebywamy na parterze. No nie bede biegac z kazdym przewijaniem po schodach gora-dol. Ale pewnie w nocy ma to sens. Kupie przewijak taki zeby wchodzil tez na łóżko i zobacze co sie lepiej sprawdza. My na pierwsze miesiace na pokoik zaadaptowalismy garderobe przy naszej sypialni, ktora ma jakies 5m2, sila rzeczy otwarta komoda tam zabiera sporo miejsca. Ale pewnie jak ze wsZystkim, wyjdzie 'w praniu' A ile kobiet tyle opinii, kazdej bedzie pasowac cos innego

PS. Siedzę wlasnie na lotnisku czekajac na lot. Jakos tak sie niespokojnie czuję, brzuch jakby bardziej napięty... :/
Pewnie trochę przeżywasz, to i brzuch się spina. Wszystko będzie dobrze. 🙂 Spokojnego lotu życzę!

Odezwałam się do koleżanki, która ma ten rozkładany przewijak i jej pasuje. I się dogadałyśmy, że odkupię od niej dostawkę Chicco 😁 Ona będzie miała bawienie się w sprzedaż z głowy, ja też się nie będę martwić i będę miała pewnik. Do grudnia jej Młody powinien wyrosnąć. 😉

Znowu mnie dopadło przeziębienie i zatkane zatoki. Oby tylko nie rozwinął się kaszel jak miałam w czerwcu, bo tydzień wyjęty z życiorysu. 😭
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:58   #1644
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja również mam piętrowy dom.
Na dole będę miała Chicco Hug - mam taki plan żeby kupić. Ewentualnie będę cisnęła przewijać na górę, albo na kanapie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 15:23   #1645
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Jak Wam mija weekend?
Coś nam słabo idzie pisanie na tym wątku, inne mamuśki już mają kolejne części, niedługo kwietniówki nas przegonią. ��

Ja mam jutro krzywą cukrową. Jak dobrze zniosę, to skoczę po badaniu do lumpka na szpery. Będę polować na śpiworki do spania.
A dzisiaj zrobiłam pierwszy poważny zakup - 3 opakowania po 3szt pieluszek muślinowych w Smyku, bo są tańsze niż np w Hubi World na Allegro. ��
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 19:15   #1646
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Też zauważyłam że tutaj mały ruch trzymam kciuki za krzywą Do lumpka wybieram się od tygodnia i się wybrać nie mogę
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 20:20   #1647
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Jak Wam mija weekend?
Coś nam słabo idzie pisanie na tym wątku, inne mamuśki już mają kolejne części, niedługo kwietniówki nas przegonią. ��

Ja mam jutro krzywą cukrową. Jak dobrze zniosę, to skoczę po badaniu do lumpka na szpery. Będę polować na śpiworki do spania.
A dzisiaj zrobiłam pierwszy poważny zakup - 3 opakowania po 3szt pieluszek muślinowych w Smyku, bo są tańsze niż np w Hubi World na Allegro. ��
Ja jutro robię zakupy na allegro mam trochę rzeczy upatrzonych typu rożek, prześcieradło itp ale dzisiaj mnie nagle dopadła jakaś panika- że może za wcześnie a jak coś będzie nie tak no nie potrafię czasem pozbyć się tych myśli 😕
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 21:31   #1648
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny napisze do was, może któraś się z tym spotkała, miała, słyszała. Otóż mam problem który nasilil się w ciąży otóż coś mi się dzieje z miesniami i nie są to typowe skurcze, ale dzieje mi się tak jak na mam wejsc po schodach to wejście na pierwsze 3-4 schody sprawia mi trudność, jakoś sztywnieją mi mięśnie i jak już się rozruszają to wchodze normalnie. To samo dzieje się jak siedze i chce wstać, to nie mogę szybko wstać bo jakoś mi się te miesnie blokują i musze wszystko tak powoli. Zaczynam się martwić już🥺 naczytalam się już w internetach o jakiejś spastyczności mięśni i już sobie wkrecam. Chyba powwinnam odwiedzić neurloga? Bo co ginekolog tu pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 10:33   #1649
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja już po krzywej nie było tragedii, tylko strasznie mi się chciało spać. Gdyby nie niewygodne krzesełka, to mogłabym się zdrzemnąć. Szybko czas zleciał i mam nadzieję, że wynik będzie dobry. Przed wypiciem glukozy, jak mi sprawdzili z palca na glukometrze czy w ogóle mogę robić badanie to miałam cukier 69.

W nagrodę poszłam do lumpka. 36zł za wszystko. IMG_8136.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 15:09   #1650
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Miniminiv niski cukier miałaś z palca więc napewno cukrzycy nie będzie , dziś będziesz miała jeszcze wyniki? Fajne ciuszki wyłapałaś wyobraź sobie ze mnie zmotywowałaś i też poszłam do lumpka i trafiłam na wymianę odzieży letniej na jesienną także super tylko żeby naprawdę kupić fajne ciuszki to trzeba być przy otwarciu i to najlepiej wziąć siostrę i mamę hehe bo tak u nas robią przychodzą we trzy i zanim ja przejrzę wieszaki to wszystko co fajne przebrane , dziś mimo że te najładniejsze rzeczy już się rozeszły to kupiłam sporo ciuszkow dla mojej małej i dla dzidziusia też fajny kocyk w motylki , kombinezon na zimę i kurteczkę na zimę i nawet pościel w sówki i dałam niecałe 50 zł także zakupy udane nie wiem czy jeszcze jutro tam nie zajrzę bo na drugi dzień dokładają ciuszki. Z tych gorszych wieści to byłam dziś u dentysty i niestety okazało się że muszę wydać 800 zł za leczenie zęba i się zastanawiam czy nie wyrwać bo już 300 zł wydałam na leczenie kanałowe eh pech jak nie wiem . Czy wyrywalyscie zęba w ciąży? Można brać znieczulenie? Bo mój dentysta nie wyrywa bez i się zastanawiam czy jak mój ginekolog zabroni to co wtedy
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.