Figura jak Nina Dobrev?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 17:28   #1
zozola12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Smile

Figura jak Nina Dobrev?!


Witam, mam pytanie co do mojej figury.. otóż jak mogłabym wyczwiczyć ciało, aby mieć sylwetke niczym Nina Dobrev. Wiem, że ona ćwiczy Pilates i Jogę, ale nie mogę nigdzie w internecie znależć żadnych ćwiczen, a ponieważ mieszkam w mamłym mieście i nie ma tu zbytni kursów z jogą pilatesem, więc co mam zrobić, aby z wagi 65kg, przy wzroście 175, ważyć 54 kg... chciałabym wyglądać jak Nina.!!!
P.S. nie jestem pewna co do jej wagi.., ale ona chyba waży ok 53 kg, przy wzroście 171cm..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nina-dobrev.jpg (39,4 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fc_nina-dobrev-bikini-1-01.jpg (42,3 KB, 354 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nina-Dobrev-nina-dobrev-8970373-533-800.jpg (39,4 KB, 255 załadowań)
zozola12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 17:45   #2
zozola12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Figura jak Nina Dobrev?!

pomocy
zozola12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:24   #3
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Figura jak Nina Dobrev?!

Dieta+ aeroby+ewentualnie siłowe.
Chociaż masz odpowiednią wage do swojego wzrostu, i moze lepiej żebyś pomyślała o ćwiczeniach kształtujących sylwetkę niz odchudzajacych?
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:59   #4
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Figura jak Nina Dobrev?!

Moim skromnym zdaniem to ta Pani jest po prostu zgrabna i szczupła, na załączonych fotach nie widać nic szczególnego w jej figurze, po prostu zgrabna, młoda szczupła kobieta. Jeśli nie masz podobnej do niej budowy, to mieć takiej figury nie będziesz niezależnie od tego, jakich ćwiczeń byś nie robiła.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:19   #5
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Figura jak Nina Dobrev?!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem to ta Pani jest po prostu zgrabna i szczupła, na załączonych fotach nie widać nic szczególnego w jej figurze, po prostu zgrabna, młoda szczupła kobieta. Jeśli nie masz podobnej do niej budowy, to mieć takiej figury nie będziesz niezależnie od tego, jakich ćwiczeń byś nie robiła.
Dokładnie, jest szczupła i zgrabna. Widać też, że jest wysportowana. ale to nie jest kwestia tylko i wyłącznie wagi i ćwiczeń - po prostu ma taką sylwetkę. Twoja waga jest moim zdaniem ok, jesteś wysoka, ale tak naprawdę nie wiemy jaką masz sylwetkę.

Jak już to pomyśl, jak pisała Negra1987, nad ćwiczeniami kształtującymi a nie odchudzaniem
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:45   #6
jolanp
Raczkowanie
 
Avatar jolanp
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36
Dot.: Figura jak Nina Dobrev?!

Waga jest zdecydowanie dobra... Cwiczenia i zdrowy, ale pozywny jadlospis zrobia swoje. Jestem tego pewna.
jolanp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 01:11   #7
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Figura jak Nina Dobrev?!

Nina Dobrev ma specyficzną sylwetkę - typowa klepsydra. Ćwiczenia i pewnie prawidłowe odżywianie to ładnie podkreśliły. Ale ciężko będzie wyrobić sobie podobną, jeśli masz zupełnie inną budowę ciała.
Pilates i joga są świetne jako uzupełnienie fitnessu. Same w sobie nie odchudzą i nie zrobią cudów z figurą, ale bardzo pozytywnie wpływają na sylwetkę, postawę.
Pilates jest naprawdę bardzo popularny - jest sporo ćwiczeń na youtubie. Podobnie też z asanami jogi. Ale z jogą radziłabym zacząć praktykę pod okiem instruktora - na początku jest bardzo dużo ustawiania ciała do właściwej pozycji. Możesz się też zaopatrzyć w płytki z ćwiczeniami video - Shape bardzo często dodaje co jakiś czas coś o jodze i pilatesie.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.