Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-21, 23:36   #61
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk na języku...

Ja też bardzo bym chciała mieć kolczyk na języku...Zastanawiam się tylko czy jak ma się kolczyk to można normalnie mówić i wymawiać wszystkie słowa(oczywiście jak już się wszystko zagoi)?
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-23, 21:37   #62
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Kolczyk na języku...

czy ktoś sie orientuje co z ta blizna? jak ktos wie, to napiszcie plis
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 11:35   #63
tiffi_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Exclamation Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

Zrobiłam sobie niedawno kolczyk w języku i wszystko byłoby ok gdyby nie ten nieprzyjemny zapach z mojej buzi Czytalam ze przy gojeniu sie takiego kolczyka jest to normalne bo jakis plyn stamtad wyplywa. Ale moj jezyk jest pokryty takim osadem i mysle ze tu jest problem bo nie wiem za bardzo jak sie go pozbyc.Czyszcze jezyk szczoteczka ale jest to dosc trudne i nie do konca skuteczne, poza tym po kazdym jedzeniu myje zeby oraz plucze jame ustna szalwia(w postaci kostek lodu jak mi radzila kosmetyczka). A moze niewystarczajaco dbam o te miejsce?? Sama juz nie wiem. Myslalam ostatnio o plynie do plukania jamy ustnej ale nie wiem czy to jest wskazane przy kolczyku...Bardzo proszę o pomoc bardziej doświadczone wizażanki, z góry dziękuję i pozdrawiam
tiffi_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 12:30   #64
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

hej ja mam kolczyk w jezyku od około roku, myślę, że mozesz uzywać płynów do płukania ust, ale dopiero po całkowitam zagojeniu się miejsca przekłucia.

Radzę Ci kupić w aptece płyn Dentosept (ok 8 zł) i płukac nim usta (po rozcieńczeniu)tak jak pisze na opakowaniu.

Może to być wina źle przebitego języka jeśli robiłaś to u kosmetyczki. Ja przebijałam w salonie kolczykowania i tatuażu i po przebiciu dostałam całą listę zaleceń i przeciwwskazań po takim zabiegu, między innymi kazali mi kupić Dentosept, nie jeść gorących ani ostrych potraw przez klka dni itp

Nic mi nigdy z miejsca przebicia nie wypływało
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 19:14   #65
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Kolczyk na języku...

Ja nosiłam kolczyk przez 6 lat, nie noszę od póltora roku, gdyż zauwazyłam u siebie opadanie dziąseł (mimo idealnej higieny jamy ustenej)!! Wtedy odrazu go wyciagnełam (z bólem serca ).
Samo przebicie nie bolało ( w profesjonalnym studiu ), zagoiło mi sie wszystko w ciagu 4 tygodni, nie miała zadnych problemów (ale bardzo dbałam o odpowiednia pielęgnacje!). Teraz jakbym się uparła, to mogłabym włozyć ten kolczyk z powrotem gdyż dziurka ciagle tam jest, z tym że ciaśniesza.
Niestety kolczyk po tak długim noszeniu nie pozostaje objetny dla dziąseł (zęby na szczeście są całe i zdrowe ), jest to fajna zabawa, ale na góra 4 lata.
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 16:58   #66
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Kolczyk na języku...

Ja na poczatku seplenilam to bylo smieszne:P nie moglam mowic co niektorych slow:P hehehehe mowilam niewyraznie:P hehehe ale teraz jest juz ok. ostatnio jak sciagnelam kolczyk to sie czulam tak lyso na jezyku:P przyzwyczailam sie do mojego kolczyka chociaz mam go od lipca:P hehehe pozdrawiam:P
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 18:44   #67
Rose @-'-,---
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Kolczyk na języku...

blizna? na jezyku? no chyba ze Ty chodzisz z jezorkiem na wierzchu, no to może Ci przeszkadzać, ale jeżeli to dla ciebie takie ważne to powiem ze u mnie po wyciagnięciu kolca ten dziurki nie widać prawie, język zrasta sie bardzo szybciutko, zresztą wiesz są ludzie którzy mają tunele w jezyku tak do 10 mm i jakos im się zrasta jezyk,
gdybym wcześniej wiedziała ze przez kolczk w języku moge zarazić sie trądem, ropniem piersi czy mieć ciagły ślinotok to pewnie bym sie nie zdecydowała aha i tak na marginesie słyszalam o kilku amputacjach jezyka i zgonach
Rose @-'-,--- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 20:46   #68
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Re: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

Ja mam kolczyk od niedawna. Język troche bolał i napuchł ale prawie wogóle nie sepleniłam a na drugi dzień jadłam normalne jedzenie - tylko, że kroiłam na małe kawałeczki ... i nie jadłam gorącego tylko ciepłe
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 13:04   #69
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk na języku...

Hmmm .... przebiłam niedawno język(w środe, czyli 4 dni temu). Przekucie wogóle nie bolało - przyjemne nie było ale też nie był to ból, coś jak lekkie uszczypnięcie. Ogólnie bolał mnie tylko na drugi dzień rano, jeść mogę normalnie i wszystko jest w porządku tylko język jest bardzo mocno opuchnięty ... opuchlizna utrzymuje się już 4 dzień choć codziennie, bardzo często piję zimne napoje i ssam kostki lodu ... zastanawiam się jak długo Wam utrzymywała się opuchlizna?? I co robiłyście żeby szybciej zeszła??
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 13:27   #70
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

Żółty kolor języka to osad z szałwi którą płukasz usta. Z rany absolutnie nic nie wypływa- w każdym razie nie powinno. Ten żółty osad zniknie jak już przestaniesz ssać kostki lodu z szałwi - czyli po wygojeniu się rany do końca.
Nie wiem tylko skąd ten nieprzyjemny zapach z buzi...
Ja mam kolczyk od 4 dni i też mam taki osad - w studiu powiedzieli mi, że to jest od płukania szałwią i wszystko jest dobrze z kolczykiem - ale ja nie mam nieprzyjemnego zapachu z buzi ... może przejdź sie do studia w którym miałaś przekuwany język żeby sprawdzili czy wszystko jest w porządku...
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 15:00   #71
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Smile Dot.: Kolczyk na języku...

Mi opuchlizna trzymala sie tydzien. Nie ma chyba sposobu na to zeby szybciej zeszla.
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 12:54   #72
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk na języku...

Aż tydzień?? Dzisiaj jest dopiero piąty dzień ... A robiło Ci się takie dość głębokie wgłebienie przy górnej kuleczce?? Bo mi się ta kulka dość mocno wbija w język i robi się wgłębienie choć mam dobrze przebite(w profesjonalnym studiu)i mam długi kolczyk ...
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 13:07   #73
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Kolczyk na języku...

Tez mi sie robilo wglebienie. Pozniej ci zejdzie. Mozliwe ze zacznie ci wyplywac takie białe mleczko z tej dziurki ale to nic takiego to znak ze goji ci sie rana. Jak bedziesz takie cos miec to płucz usta rumiankiem. Mi kolezanka na forum powiedziała żebym tak zrobiła. Co do opuchlizny to kazdemu inaczej schodzi mi kolo tygodnia sie trzmala a tobie moze mniej. Ja mam kolczyk dopiero 2 miesiace i jest super. Pozdrawiam.
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 14:52   #74
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk na języku...

Dziękuje za odpowiedź Mam nadzieje, że zejdzie mi ta opuchlizna do czwartku, bo nie chce seplenić jak zacznie się rok szkolny Chciałabym żeby to już się w końcu zagoiło ... A buzie cały czas płuczę rumiankiem i ssam kostki lodu zrobione z rumianku i szałwi
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 15:15   #75
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Kolczyk na języku...

Ja mam kolczyk od około roku, polecam po przebiciu płukać usta płynem Dentosept, kosztuje w aptece parę zł a ranka świetnie się goi
Co do milosci francuskiej to mojejmu TŻ nic a nic nie przeszkadza

Piszecie ze przekłócie nie bolało, a ja myslałam ze ucieknę z bólu jak mi wbijali tą iglicę w jęzor :p i pozniej przez parę dni tez bolało podczas jedzenia. Ale wogole nie jadłam zadnych papek itp. tylko od razu narmalne jedzenie/
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 22:23   #76
agata1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 15
Wyślij wiadomość przez ICQ do agata1 GG do agata1
Exclamation kolczyk w języku-co i jak

Czesc!!!mam pytanko co do koczyka w języku,który chcę sobie zrobić tylko nie wiem co i jak.czy boli??czy długo sie goi??czy znacie studia piercingu w gdańsku??bo w moim mieście to raczej cienko jeśli chodzi o kosmetyczki;-(ile kosztuje zrobienie kolczyka??czekam na odpowiedzi.pozdrawiam:cmo k:
__________________
agatka
agata1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 02:23   #77
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

Hmmm Gdansk powiadasz?
Moze tu http://www.tattoo.com.pl/ ???

Jak to mawiaja google twoim przyjacielem
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 09:08   #78
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

to jest bardzo dobre studio popieram.
kosmetyczka nie przebije ci jezyka musisz isc do takiego wlasnie salonu
goi sie ok 2 tyg
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 09:10   #79
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

koszt to pewnie 80-100zl
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 09:25   #80
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

w wawie 150 zk z kolczykiem
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 15:18   #81
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

moaj kolezanka mowi ze w ciagu 2h jezyk zarasta wiec nei moze wyciagac go na dlugo a na poczatku to lekkie bol a jak znieczulenei rpzestalo dizalac to dopiero ja bolalo i mial opuchniety jezyk i przez 1tydizen jadla i pila jedynie slomka
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 21:15   #82
agata1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 15
Wyślij wiadomość przez ICQ do agata1 GG do agata1
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

dzięki dziewczyny!!!na pewno sprawdzę to studio,trudno że boli .mnie się tak bardzo spodobał że muszę go mieć pozdrowionka: cmok:
__________________
agatka
agata1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 21:26   #83
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

ja placilam 100zl w toruniu. czy boli to zalezy od wielu czynnikow-mnie bolalo kolezanke nie jezyk powraca do normalnych rozmiarow po okolo miesiacu
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 21:30   #84
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

hmm..miesiac? widocznie kazdy reaguje inaczej ja miałam spokoj po ok 5-7 dniach.
__________________
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 21:30   #85
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

a co z zębami ? nie kruszą





się- może głupie pytanie ale od zawsze takie wrażenie odnosiłam, ogółem kolczyki są

śliczne, z wyją

tkiem dziewczyn, które obnażają

swój "puszysty brzuch" wraz z kolczykiem, którego ledwie widać.
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 21:38   #86
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

aha! jeszcze taka jedna mała sugestia. Nie wiem czy sprawdzi sie w Twoim przypadku ale zeby szybciej sie zagoil jadłam dużo wodnych lodów.Poleciła mi kolezanka i sie sprawdziło życze wytrwałosci w jedzeniu przez kilka dni gerberów etc.
__________________
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 21:41   #87
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

Cytat:
Napisane przez bizu90
a co z zębami ? nie kruszą





się- może głupie pytanie ale od zawsze takie wrażenie odnosiłam, ogółem kolczyki są

śliczne, z wyją

tkiem dziewczyn, które obnażają

swój "puszysty brzuch" wraz z kolczykiem, którego ledwie widać.
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 21:50   #88
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

A ja chce zaznaczyc ze taki kolkczyk moze niszczyc szkliwo
Zycze minimalnego bolu
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 00:31   #89
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

Samo przebicie jesli robisz ze znieczuleniem nie boli praktycznie wcale - czujesz tylko ze cos , ktoś ci tam grzebie w ustach ;] Natomiast pozniej istny horror;]
Ja przez tydzien ledwo mowilam, pilam tylko zupki przez slomke i jogurty ( jak sie pozniej dowiedzialam jest to absolutnie zabronione bo zawieraja zywe kultury bakterii co utrudnia gojenie).Kolejny tydzien tez nie byl lepszy- opuchniety jezyk i problemy z mowieniem ..;] ale juz jest wszytko w porzadku a ja uwielbiam mojego kochanego kolczyka Zreszta nie tylko ja bo odpowiednio wykorzystany kolczyk niebywale podoba sie facetom ;]
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 02:01   #90
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: kolczyk w języku-co i jak

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Samo przebicie jesli robisz ze znieczuleniem nie boli praktycznie wcale - czujesz tylko ze cos , ktoś ci tam grzebie w ustach ;]
Pytam tak z czystej ciekawosci. Jak to ze znieczuleniem??? To chyba tylko u kosmetyczki, ale nie wiem na jakich zasadach, z tego co ja wiem to znieczulenia moze uzywac tylko lekaz. Caly pic polega na tym ze w salonach tatuazu(u nas raczej to sie chyba zadko zdarza) mozna zrobic duzo modyfikacji ciala(implanty, rozcinanie jezyka, itp itd), ale niestety taka osoba nie moze dac znieczulenia i robi sie to "na zywca".
Jezleli kosmetyczka moze uzywac znieczulenia to moze i fajnie, ale ja bym chyba nie zafal i nie przekonalo mnie znieczulenia. Wolalbym wybrac jednak profesjonaliste ktory robi to codziennie, a nie pania ktora czysci cere, a przy okazji kogas tam pistoletem potrakuje.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.